خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

وارد شدن به حیطه کاری

با عرض سلام و خسته نباشید....!
      بنده در رشته مهندسی پزشکی در حال تحصیل هستم و سوال من این است که چطور بعضی از دوستانی که هم رشته هستند از همین ابتدا وارد موسسات علوم تحقیقاتی و شرکت های مربوطه میشوند و در کنار درس شروع به فعالیت میکنند.
      آیا آزمونی در کار هست یا اینکه گزینش دانشجویی انجام میدن؟
      دوستانی که میدونن راهنمایی کنند ، تشکر

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1011 نمایش پست ها
      با عرض سلام و خسته نباشید....!
      بنده در رشته مهندسی پزشکی در حال تحصیل هستم و سوال من این است که چطور بعضی از دوستانی که هم رشته هستند از همین ابتدا وارد موسسات علوم تحقیقاتی و شرکت های مربوطه میشوند و در کنار درس شروع به فعالیت میکنند.
      آیا آزمونی در کار هست یا اینکه گزینش دانشجویی انجام میدن؟
      دوستانی که میدونن راهنمایی کنند ، تشکر
      راه هاي زيادي هست اما من اونايي رو كه ميدونم ميگم برا اينكارا بايد فعال باشيد .اولا كه بايد دانشجوي فعالي باشيد و اينكه درساتون خوب باشه تا حدي (با معدل 12-13 رفتن دنبال كاراي تحقيقاتي خدايي كار خنده داريه ) بعدش بايد كانكشن و ارتباط پيدا كنيد تو دانشگاه با استادا مچ بشيد و اينكه دانشگاه ها انجمن هاي علمي دارن (اينو همه دارن تا جايي كه ميدونم) بعد دانشگاه ما كه قبل كرونا كلي دوره تحقيقات و اموزش پژوهش و مقاله نويسي و ... برگذار ميكرد برا علاقه مندان .خلاصه اش اينكه بايد تيز باشين و از هر راهي كانكشن برقرار كنيد خصوصا با اساتيدي كه توانمند و داراري نفوذ هستن .اعتمادشون رو جلب كنيد و باهاشون كار كنيد .يه تعدادي با همين كارا و تلاش زياد و تا حدي شانس وارد ميشن و يه تعدادم كه پارتي دارن و كارشون خيلي راحته .
      تا توانی در جهان همراه اهل درد باش
      یا نبر نامی زمردی یا حقیقت مردباش

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prince نمایش پست ها
      راه هاي زيادي هست اما من اونايي رو كه ميدونم ميگم برا اينكارا بايد فعال باشيد .اولا كه بايد دانشجوي فعالي باشيد و اينكه درساتون خوب باشه تا حدي (با معدل 12-13 رفتن دنبال كاراي تحقيقاتي خدايي كار خنده داريه ) بعدش بايد كانكشن و ارتباط پيدا كنيد تو دانشگاه با استادا مچ بشيد و اينكه دانشگاه ها انجمن هاي علمي دارن (اينو همه دارن تا جايي كه ميدونم) بعد دانشگاه ما كه قبل كرونا كلي دوره تحقيقات و اموزش پژوهش و مقاله نويسي و ... برگذار ميكرد برا علاقه مندان .خلاصه اش اينكه بايد تيز باشين و از هر راهي كانكشن برقرار كنيد خصوصا با اساتيدي كه توانمند و داراري نفوذ هستن .اعتمادشون رو جلب كنيد و باهاشون كار كنيد .يه تعدادي با همين كارا و تلاش زياد و تا حدي شانس وارد ميشن و يه تعدادم كه پارتي دارن و كارشون خيلي راحته .
      اطلاعات و راهنمایی هاتون خیلی مفید بود ، متشکرم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگر فعالیت زیاد داشته باشید و بتونید وقتتون رو تنظیم کنید شما هم میتونید شرکت کنید
      دوشیزه
      بجنگ ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن