خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 118
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

باز هم حنیف عظیمی و تلنگر واقعی و حقیقی بخصوص برای عاشقان پزشکی و تجربی حتما گوش دهید

دوستان من ایشون رو نمیشناسم (نه اینکه نشناسمش ولی چون ریاضی ام با اخلاقیاتشون آشنا نیستم)ولی تک تک حرفهایی که میگن واقیعته محض هستش حتما گوش دهید

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی خوب بود،

فقط نمیدونم چ علاقه ای به کلمه زر زدن داره این بشر!

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فقط دارم فکر می کنم اونی که بهش گفته بود قسم بخور که قبول میشم تا کلاستو ثبت نام کنم با چه فکری اینو گفته؟؟مگه قبولی فقط به کلاسه؟مگه قبولی فقط به مشاوره؟مگه قبولی فقط به خریدن کتابه؟؟تا خودت نخوای هیچی نمیشی:/ والا
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب
      آن زمان معلوم میشد در جهان هوشیار کیست

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      باعث تأسفه که دبیری که خودش پزشکی خونده و این راه رو رفته اینجوری این رشته رو برای بچه ها به یه بت بزرگ تبدیل کرده که فقط این بت می تونه اونا رو به آرزوهاشون برسونه. خواهر من خودش پزشکه و الان داره دوران طرحشو می گذرونه، اگه فکر می کنید با پزشکی به هر چیزی که میخواید می رسید باید بگم اشتباه می کنید. تا جون نکنید تا موهاتون سفید نشه به اون جایگاهی که حنیف عظیمی میگه نمی رسید و اون موقع دیگه آرزو معنایی نداره چون جوونی رفته.
      البته با قسمت جنگیدن تو این رشته موافقم، ولی با قسمتی که میگن با این رشته به خواسته هاتون می رسید اصلا موافق نیستم. خیلیا از جمله خواهرم با این تصور این رشته رو خوندن و آخرش دیدن دنیای پزشکی با تصوراتشون زمین تا آسمون فرق داشت.

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yuhan نمایش پست ها
      باعث تأسفه که دبیری که خودش پزشکی خونده و این راه رو رفته اینجوری این رشته رو برای بچه ها به یه بت بزرگ تبدیل کرده که فقط این بت می تونه اونا رو به آرزوهاشون برسونه. خواهر من خودش پزشکه و الان داره دوران طرحشو می گذرونه، اگه فکر می کنید با پزشکی به هر چیزی که میخواید می رسید باید بگم اشتباه می کنید. تا جون نکنید تا موهاتون سفید نشه به اون جایگاهی که حنیف عظیمی میگه نمی رسید و اون موقع دیگه آرزو معنایی نداره چون جوونی رفته.
      البته با قسمت جنگیدن تو این رشته موافقم، ولی با قسمتی که میگن با این رشته به خواسته هاتون می رسید اصلا موافق نیستم. خیلیا از جمله خواهرم با این تصور این رشته رو خوندن و آخرش دیدن دنیای پزشکی با تصوراتشون زمین تا آسمون فرق داشت.
      حرف شما کاملا درسته.هر کسی به چیزی علاقه داشته باشه خیلی بهتر میتونه توی اون پیشرفت کنه.حتی خیلیا هستن که بعد از رفتن به پزشکی فهمیدن که این حرفه به درد اونا نمیخوره.کسی میتونه پزشکی بخونه که علاقه داشته باشه بهش.ولی متاسفانه تو ایران به دلیل تصویر سازی غلطی که اتفاق افتاده همه به سمت این رشته ها جذب میشن و در آخر میبینن اون چیزی نیست که میخواستن
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب
      آن زمان معلوم میشد در جهان هوشیار کیست

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شما به من یک رشته ای معرفی کن که تو سن ۲۰ تا ۳۰ سالگی باعث بشه ماهی (زیاد نمیگم) ۲۰ میلیون تومن درآمد داشته باشی و هیچ سرمایه ای هم نخواد . والا همچین رشته ای وجود نداره .خیلی از رشته ها اصن بازارکاری ندارن . از اون بگذریم فک کردید فقط پزشکی و دندون هستش که بعد از ۴۰ سالگی به تازه درآمد بالا و جایگاه عالی میرسه طرف؟ شما ببین مهندس های معروف هم همشون بالای ۴۰ یا حتی بالای ۵۰ سال سن دارن.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pride نمایش پست ها
      شما به من یک رشته ای معرفی کن که تو سن ۲۰ تا ۳۰ سالگی باعث بشه ماهی (زیاد نمیگم) ۲۰ میلیون تومن درآمد داشته باشی و هیچ سرمایه ای هم نخواد . والا همچین رشته ای وجود نداره .خیلی از رشته ها اصن بازارکاری ندارن . از اون بگذریم فک کردید فقط پزشکی و دندون هستش که بعد از ۴۰ سالگی به تازه درآمد بالا و جایگاه عالی میرسه طرف؟ شما ببین مهندس های معروف هم همشون بالای ۴۰ یا حتی بالای ۵۰ سال سن دارن.
      بیست سی سالگی کجا بود بابا؟ شما هم از همون دسته آدمایی هستی که فکر می کنن پزشک ها درآمد نجومی دارن. منم گفتم وقتی به این جایگاه می رسی که دیگه موهات رنگ دندونات شده باشه. خواهر من سی سالشه حقوقش فقط پنج میلیونه، اندازه یه کارمند عادی و حتی کمتر. اگه بخواد عمومی بمونه باید با همین حقوق سر کنه یا خودشو بکشه با اضافه کاری به ده میلیون برسه. چهارسال دیگه باید جون بکنه و کشیک بده تا تخصص بگیره، مطب بزنه و جا بیفته، 50 سالش که شد درآمدی که شما میگی داشته باشه. سرمایه اش جوونی و سلامتی آدمه. پزشکی با چیزی که شما می شناسی فرق داره، آقای عظیمی میگی روپوش سفید، من میگم بدبختی و فلاکت. مشکل ما اینه تصور بچه های کنکوریمون از پزشکی پوشیدن یه روپوش سفید و یه گوشی پزشکی دور گردن انداختن و تو بیمارستان قدم زدنه. از این خبرا نیست، به قول همین آقای عظیمی پزشکی مرد میخواد، برای هرکسی ساخته نشده. شما شاید بتونی روزی 14 ساعت درس بخونی رتبه تک رقمی هم بیاری ولی می تونیم بگیم تحمل پزشکی هم داری و پشیمون نمیشی؟ من از هرکی شنیدم گفت پشیمونم و کاش می رفتم دندون، می رفتم دارو. با مهندسی هم کار ندارم چون ریاضیه و اطلاعی ازش ندارم و با رشته هایی هم که میگید درآمد دارن هم کاری ندارم. حرف من درباره اقای عظیمی بود که گیر دادن به سه تا رشته دندون دارو پزشکی و بیشترررر هم میگن پزشکی.
      دیگه خود دانید، من چیزی که دیدم رو گفتم نه چیزی که شنیدم

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بیست سی سالگی کجا بود بابا؟ شما هم از همون دسته آدمایی هستی که فکر می کنن پزشک ها درآمد نجومی دارن. منم گفتم وقتی به این جایگاه می رسی که دیگه موهات رنگ دندونات شده باشه. خواهر من سی سالشه حقوقش فقط پنج میلیونه، اندازه یه کارمند عادی و حتی کمتر. اگه بخواد عمومی بمونه باید با همین حقوق سر کنه یا خودشو بکشه با اضافه کاری به ده میلیون برسه. چهارسال دیگه باید جون بکنه و کشیک بده تا تخصص بگیره، مطب بزنه و جا بیفته، 50 سالش که شد درآمدی که شما میگی داشته باشه. سرمایه اش جوونی و سلامتی آدمه. پزشکی با چیزی که شما می شناسی فرق داره، آقای عظیمی میگی روپوش سفید، من میگم بدبختی و فلاکت. مشکل ما اینه تصور بچه های کنکوریمون از پزشکی پوشیدن یه روپوش سفید و یه گوشی پزشکی دور گردن انداختن و تو بیمارستان قدم زدنه. از این خبرا نیست، به قول همین آقای عظیمی پزشکی مرد میخواد، برای هرکسی ساخته نشده. شما شاید بتونی روزی 14 ساعت درس بخونی رتبه تک رقمی هم بیاری ولی می تونیم بگیم تحمل پزشکی هم داری و پشیمون نمیشی؟ من از هرکی شنیدم گفت پشیمونم و کاش می رفتم دندون، می رفتم دارو. با مهندسی هم کار ندارم چون ریاضیه و اطلاعی ازش ندارم و با رشته هایی هم که میگید درآمد دارن هم کاری ندارم. حرف من درباره اقای عظیمی بود که گیر دادن به سه تا رشته دندون دارو پزشکی و بیشترررر هم میگن پزشکی.
      نه من منظورم رو اشتباه رسوندم . من منظورم اینه شما که میگی تا بخوای درآمدت زیاد بشه موهات سفید میشه به شما میگم یه رشته ای معرفی کنید که تا قبل از ۳۰ سالگی به درآمد عالی میرسه طرف خب معلومه همچین رشته ای اصلا وجود نداره پزشکی هم اگه طرف خیلی درس خون باشه باید ۱۱ سال بخونه و تخصص هم بگیره در کنارش ۴ سال هم باید بره طرح یعنی ۱۵ سال زمان میبره ازش و تا بخواد اسم دربیاره سنش میره بالای ۴۰ سال اما شما ببین خب همه رشته های دیگه هم آدم معروفاش بالای ۴۰ سال سن دارن . درضمن یک‌ ضرب المثل هست میگه یک روز پادشاهی بهتر از صد سال گدایی.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      این روز ها همه از حنیف عظیمی میگویند،
      شما چطور؟
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      در ضمن آقای عظیمی فقط روپوش سفید و خوشبختی رو نگفت بلکه ایشون رزیدنتی رو مثال زد که جراحی عمومی میخونه و ۹ماه باید توی بیمارستان زندگی کنه فقط نگفت که همه چی گل و بلبله

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خلاصه اگه کسی دنبال اینه که جوونی کنه و تا قبل از ۳۰ سالگی درآمد بالا داشته باشه من بهش میگم اصلا شما درس نخون برو دنبال یه کاری چون دانشگاه محل پولدار شدن نیست.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      دوستان من ایشون رو نمیشناسم (نه اینکه نشناسمش ولی چون ریاضی ام با اخلاقیاتشون آشنا نیستم)ولی تک تک حرفهایی که میگن واقیعته محض هستش حتما گوش دهید

واقعا قبول دارم حرفاشون رو
      اونایی هم که میگن تا پزشک بشی موهات سفید میشه واینا هم
      باید بگم خب با این اوصاف چرا اونایی که مامان باباشون دکترن میرن پزشکی؟
      مگه ندیدن زندگی مامان باباشون رو؟
      وچرا اون پدرو مادر بچشون رو تشویق میکنن به پزشکی؟مگه نمیدونن درساش سخته؟
      دوس دارن بچشون زجر بکشه آیا؟
      خب قطعا نه
      پس لطفا ول کنید از پزشکی غول ساختنو
      تلاش زیادی میخواد رسیدن بهش
      وبازم تلاش میخواد نگه داشتنش
      ولی اینکه بشینیم اینقدر تخریب کنیم که افسرده میشه ادم پیر میشه
      به هرحال همه ما اگه خدا بخواد به40_50میرسیم
      مهم اینه اون موقع حسرت اینو نخوریم کاش پزشک بودیم
      حسرت خیلی بده خیلیییییییییییییی
      حرفم اینه رسیدن بهش سخته وتلاش میخواد اما بعدشم سخته وتلاش میخواد
      اما مهم اینه با چه هدفی سر کلاسای پزشکی نشسته باشی
      وبا چه تصوری پا توی دانشگاه پزشکی گذاشته باشه
      ودر آخر
      پزشکی قطعا چیزی به جز عشق نمیتونه باشه
      آدم هاے سادہ را دوست دارم...
      بوے ناب آدم میدهند....

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چرا گیرنده های بعضی افراد (خیلی ها) ضعیفه ؟؟

یعنی از حرفهاشون این رو برداشت کردید که پزشکی سخته و جهنمه باید زندگیت رو فدا کنی و .......؟؟؟؟واقعا چنین برداشتی رو کردید؟؟؟ بعضی ها هم برداشت کدن که ایشون میخوان پزشکی رو تخریب کنن
      دوستا ن واقعا اینقدر گینده هاتون ضعیفه؟؟ چرا همه از پنجره پول و مادیات دارن نگاه میکنن؟

یعنی هیچچچ

پزشکی رو بت کردن؟؟؟ایشون؟؟؟نخبر اتفاقا ایشون در مورد کسایی که پزشکی رو خودشون برای خودشون بت ردن داشتن حرف میزدن و میگفتن هر خواستنی خواستن نیست و خویلیها خواستشون با تلاششون متناسب نیست
      ویرایش توسط _Joseph_ : 24 آذر 1399 در ساعت 13:59

14. Top | #14
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      چرا گیرنده های بعضی افراد (خیلی ها) ضعیفه ؟؟

یعنی از حرفهاشون این رو برداشت کردید که پزشکی سخته و جهنمه باید زندگیت رو فدا کنی و .......؟؟؟؟واقعا چنین برداشتی رو کردید؟؟؟ بعضی ها هم برداشت کدن که ایشون میخوان پزشکی رو تخریب کنن
      دوستا ن واقعا اینقدر گینده هاتون ضعیفه؟؟ چرا همه از پنجره پول و مادیات دارن نگاه میکنن؟

یعنی هیچچچ

پزشکی رو بت کردن؟؟؟ایشون؟؟؟نخبر اتفاقا ایشون در مورد کسایی که پزشکی رو خودشون برای خودشون بت ردن داشتن حرف میزدن و میگفتن هر خواستنی خواستن نیست و خویلیها خواستشون با تلاششون متناسب نیست
      تخریب رو منظورم ایشون نبود
      منظورم دوستانی بودن که تخریب کردن
      وگرنه ایشون که گفتن می ارزه
      آدم هاے سادہ را دوست دارم...
      بوے ناب آدم میدهند....

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​نمیدونم اینکه میگه پزشکی قبول شید زندگیتون عوض میشه منظورش با ماهی 10 15 تومنه؟ بخدا توتهران اسنپا انقد درمیارن...یا 50سالت شد متخصص شدی زندگیت لب گور عوض شه؟ بخدا نمیفهممم...اره خیلی تحصیل خوبه اره پزشکی خوبه خودم فیزیو میخونم اما ولاه داره جو میده بگو خودت زندگیتو پزشکی عوض کرده یا وسیله شده معلم بشی والا درامد اینا تو سن 30اندی از جراح 50ساله بیشتر نباشه کمتر نیست سوراخ پیدا باید کنی
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن