خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 678 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 91 به 105 از 118
    1. Top | #91
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Zero_Horizon;1682805][SIZE=3]سلام رفیق.... من

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_kh199 نمایش پست ها
      والا این چیزیه که ما دیدیم و هست فامیلم شریف نداریم خونمون چسبیده به شریف با چندتاشون رفیقم اوناییم که شما میگی طرف پارتی چیزی یجایی وصله ازین خبرا نیست بود که طرف ول نمیکرد بره پزشکی و دندون
      حالا خوبه اونی که ول کرده رفته برق بوده و شاید اصلا علاقه نداشته ..دوما من اصلا چیزی نگفتم درباره درامدشون چون ۹۹ درصدشون پذیرش میگیرن از بهترین دانشگاه های دنیا ...وقتی قراره به دلار پول دربیاره چرا بمونه تو ایران ....
      سوما من یه دوستی دارم تو علوم تحقیقات تهران ای تی میخونه و تو یه شرکتی کار میکنه درحالی که هنوز فارغ التحصیل نشده ولی حقوقش ۸ تومنه ....پارتی هم نداشته ....

2. Top | #92
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=paradise.;1682843]
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      [SIZE=3]سلام رفیق.... من

حالا خوبه اونی که ول کرده رفته برق بوده و شاید اصلا علاقه نداشته ..دوما من اصلا چیزی نگفتم درباره درامدشون چون ۹۹ درصدشون پذیرش میگیرن از بهترین دانشگاه های دنیا ...وقتی قراره به دلار پول دربیاره چرا بمونه تو ایران ....
      سوما من یه دوستی دارم تو علوم تحقیقات تهران ای تی میخونه و تو یه شرکتی کار میکنه درحالی که هنوز فارغ التحصیل نشده ولی حقوقش ۸ تومنه ....پارتی هم نداشته ....

من رتبه 1 تجربی رو نمیگم با چندتاشون رفیقم و میشناسم میگن که تو سال بالاییا و تو دوره خودشون بودن کسایی که از همین کامپیوتر انصراف دادن یا بعد مدرکشون رفتن سمت پزشکی و دندون اره اکثرا میرن چون اینور جایی ندارن اون مخ بمونه تو ایران چیکار کنه؟؟ من ادم میشناسم بیوانفورماتیک شریف خونده و میگه که تو همین ساخت واکسن و توالی یابی های ژنی کرونا هیچ کمکی ازشون نمیگیرن و درکل تهش هم برای پزشک کار میکنن پر واضحه که وضعیت ایران جز برای پزشکا برای هیچ کس خوب نیست
      الان مهندس پزشکی تو ایران چی داره؟؟ تعمیرات دستگاههای پزشکی میکنه
      مهندسی پزشک اونور قلب مصنوعی میسازه مهندسی بافت که خود قلب رو میسازه اینور باید بره دستگاه تعمیر کنه تو ایران جز پزشک هیچ کس جای خودش نیست

3. Top | #93
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      چرا قیمه ها رو ریختید تو ماستا.... چرا منو قاطیه نقل قولاتون کردید ؟

4. Top | #94
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سه تا ویس رو گوش بدید
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

5. Top | #95
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

6. Top | #96
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ویرایش توسط momahmudi : 25 مهر 1400 در ساعت 15:37

7. Top | #97
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط momahmudi نمایش پست ها
      دقیقا همینه. چه عجب یه معلمی پیدا شد که به جای چرت و پرت گفتن، واقعیت ها رو بی پرده بزنه تو صورت کنکوری ها...

8. Top | #98
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

9. Top | #99
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

10. Top | #100
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط momahmudi نمایش پست ها
      یه سوال
      اگه پزشکی اینقدر خوبه و درامد داره این الدنگ چرا ول کرده اومده دبیری میکنه؟

11. Top | #101
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خبر ایسنا درباره خودکشی دوتا رزیدنت دیگه از بهشتی رو بخونین
      چرا خودکشی میکنن؟
      چون امثال همین الدنگ رویا فروش بهشون رویافروشی میکنن تا جیب خودشون پر بشه . اینا هم وقتی میرن اونجا میبینن چخبره و چقدر متفاوته با اون چیزی که فکر میکردن به خودکشی دست میزنن
      اره اگه طرف بره یه رشته ای و هیچ پخی نشه بایدم ۲۰سال بعد بغض کنه اقای عظیمی ولی میتونه هم از یه راهی که به‌ ذهن حقیر امثال رویافروش هایی مثل تو نمیرسه چنان زندگی بسازه که همه حسرتشو بخورن

دبیری مگه چششه؟ الدنگ اول خودت ببوس بزارکنار بعد بیا اینو بگو

12. Top | #102
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کانال کلاس درس هم که مال باند همین اقا بود
      اریان حیدری و قضاتی و همین عظیمی جون سر دستش بودن
      الحق که ترفندای جذب مشتریت خیلی خوبه حنیف جون

13. Top | #103
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mh81 نمایش پست ها
      یه سوال
      اگه پزشکی اینقدر خوبه و درامد داره این الدنگ چرا ول کرده اومده دبیری میکنه؟
      دبیری میخوند هیچی نمیشد . الان دبیرای تاپ زیست اکثرا پزشکی خوندن نه دبیری زیست یا دبیرای تاپ ریاضی فیزیک مهندسی خوندن . بحث خودکشی رزیدنتا چیزیه که زیاد بولد شده ولی متاسفانه تو این شرایط افتضاح تو همه سنین و همه شغل ها این اتفاق میوفته وگرنه اگه بخوای از کلی ادم تو اون رشته چندتا نمونه رو درنظر بگیری هیچ رشته ای بدرد نمیخوره .
      ویرایش توسط Amir__m : 09 آبان 1400 در ساعت 20:55

14. Top | #104
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      رویا فروشی مافیای کنکور،اوضاع تمام رشته ها بدتر از اون چیزیه که فکر میکنیمه،این حنیف عظیمی هم زیرپوستی رویا میفروشه،ولی خب مگه چاره ای مونده؟با یه کشور ورشکسته که تو اینستاگرام میری انگار تو هالیوود زندگی میکنی معلومه بچه ۱۸ ساله رویاش اینه که پزشک شه و میلیاردر،ولی خبری نیست ،تو این رشته ها هم پولدارا پولدارن و بقیه معمولی

15. Top | #105
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      قبل هر چیزی بگم که من نظرات هر دو گروه (مخالف و موافق پزشکی)رو قبول دارم اما هر کدوم از نظرات واسه یه فرد خاص،یعنی نمیشه واسه همه یه نسخه پیچید.حرف منو دوستانی که سالها پشت کنکور بودن بهتر درک میکنن افرادی که توی این مسیر هزینه کردن نه فقط مادی بلکه باارزش ترین سرمایه خودشون رو(جوونی) گذاشتن.توی این سالها بچه های زیادی رو دیدم که به خاطر کنکور افسرده شدن ،اعتماد بنفس خودشونو از دست دادن ،درس نمیخونن ولی اجازه نمیدن به خودشون تفریحم کنن.این طیف از بچه ها سالها تقویم زندگیشون کنکوری شده،سالشون با کنکور شروع میشه و با کنکورم تموم میشه.روزاها براشون تکراری شده دیگه هیییچ کس اینارو جدی نمیگیره.حالا به نظرتون چرا باز توی این مسیر موندن؟؟آیا همه این افراد از روی حماقت اصرار به یه هدف خاص دارن؟!نه دوستان،صرفا به خاطر پول دنبال پزشکی نیستن،توی زندگی.، ما خیلی کارا میکنیم که به خاطر پول نیست حتی واسشون هزینه هم میکنیم.تک تک بچه ها دلایل شخصی خاص خودشونو دارن.اگه این رشته رو میخای واسه یه لحظه لبخند مادرت ،من میگم میارزه.اگه بهت حس ارزشمندی میده ،من میگم میارزه .اگه فکر میکنی حتی دلت اروم میشه و حداقل حسرت چیزی توی دلت نمیمونه من میگم میارزه.منی که سالها خواستم و نشد.(چون فقط خاستم).اگه چیزی رو توی زندگی خواستید رها نکنید ،نزارید تبدیل بشه به یه مدینه فاضله ،اینجوری مدام حسرت میخورید 30سالت بشه حسرت میخوری ،40سالت بشه حسرت میخوری،که اگه این راهو میرفتی و انصراف میدادی دردش کمتر بود.از این سن کم اجازه ندید به شکست عادت کنید.دوستان شاید خیلیا توی شرایط مختلف زندگی و طبقات اجتماعی متفاوت خواسته هایی دارن که درکش سخته،شاید یه ادم فکر کنه با پزشکی پروبال میگیره ،قدرت میگیره...حرفش شنیده میشه ،دیده میشه و این تنها راهشه.شاید یه عده بگن نه راههای دیگه هست.اره هست ولی باور کن مسیرش بیشتر از پزشکی طول نکشه کمتر نیست.همین حنیف عظیمی اگه پزشک نبود و یه دبیر ساده بود آیا اینقدر مخاطب داشت؟یا مجید حسینی که مدام از پزشکی بد میگه و اصلا میگه دانشگاه نرید.!اگه خودش استاد دانشگاه نبود و مثلا یه کارگر ساده بود ،آیا تریبونی به این عظمت دستش بود؟!باید قبول کنیم ما توی این جامعه رشد کردیم و نگاه مردم به این رشته خاص هست ،یه شبه که نمیشه عوضش کرد.من خودم حرف خیلی از دانشجوهای پزشکی رو شنیدم و با پزشکهای زیادی حرف زدم همشون میگن برو دنبال زندگیت .ولی هیچ کدوم نگفتن منظور از زندگی یعنی چی؟تا کی میشه بی دغدغه تفریح کرد؟به چند نفر میشه حالی کرد که چون رشته های دیگه علاقه نداشتم دیپلمم!از طرفی هر رشته ای شروع کنی تا به ثمر برسه راحت10سال نیاز داره چون یه چیزی به عنوان سابقه کار مطرحه.اینارو نگفتم که بگم پزشکی خوبه یا بد ،فقط خواستم بگم نزارید چیزی توی دلتون سالها بمونه .بهش برسید حتی به غلط بعد رها کنید.حسرت چیزی رو خوردن از شکست خوردن به مراتب سختتره.

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 678 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن