خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 118
    1. Top | #31
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi... نمایش پست ها
      اگه فکر میکنید بهتون ظلم شده میتونید دوباره برای هدفتون بجنگید و به خدا توکل کنید هیچکسی وجود نداره بدون سختی کشیدن به هدفش برسه . من بهتون پیشنهاد میدم امسال توی کنکور انسانی شرکت کنید و مطمعن باشید خدا هوای بندگانش رو داره فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا
      اگ هزینه این کتابایی ک خریده شدن برای رشته ریاضی رو تقبل کنید با هزینه کتابای انسانی،،،،،،،مسعله ای نیست.با چ رویی بگم غلط کردم اومدم اینجا؟هرچند علاقه شخصیمم فیزیکه ه ریاضی

2. Top | #32
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      البته بهم ظلم نکرده کسی،،،خودم خودمو ب فنا دادم

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها
      اگ هزینه این کتابایی ک خریده شدن برای رشته ریاضی رو تقبل کنید با هزینه کتابای انسانی،،،،،،،مسعله ای نیست.با چ رویی بگم غلط کردم اومدم اینجا؟هرچند علاقه شخصیمم فیزیکه ه ریاضی
      خب هر کس میتونه واسه زندگی خودش هر تصمیمی دوست داره بگیره منم یه روزی دوست داشتم پزشکی قبول بشم ولی سال اخر تصمیمم 180 درجه عوض شد و حالا دارم حقوق میخونم و واسه ازمون وکالت قضاوت اماده میشم تنها کمکی که میتونم بهتون بکنم اینکه ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازست

4. Top | #34
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi... نمایش پست ها
      خب هر کس میتونه واسه زندگی خودش هر تصمیمی دوست داره بگیره منم یه روزی دوست داشتم پزشکی قبول بشم ولی سال اخر تصمیمم 180 درجه عوض شد و حالا دارم حقوق میخونم و واسه ازمون وکالت قضاوت اماده میشم تنها کمکی که میتونم بهتون بکنم اینکه ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازست
      نه زندگی دختر که وابسته به تصمیم خانوادس

5. Top | #35
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان ممنون میشم یه نفر آدم مهربون به من توضیح بده
      حنیف عظیمی که بود و چه کرد؟! (2نمره)
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این وویسارو از کجا پیدا میکنید؟
      کانالی داره؟

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_medicine نمایش پست ها
      دوستان ممنون میشم یه نفر آدم مهربون به من توضیح بده
      حنیف عظیمی که بود و چه کرد؟! (2نمره)
      یه دبیر زیسته که دکتر عمومی هم هست و تو موسسه تام‌لند تدریس میکنه. کلا معتقده آدم یا باید پزشک بشه یا بره بمیره. فقط پزشکی خوبه و بقیه رشته ها آشغالن.
      سوال اینه اگه پزشکی اینقدر خوبه چرا خودش داره تو موسسه کنکوری تدریس میکنه؟ مطمئن باشین درآمدش از تدریس خیلی بیشتر از پزشکیه اگه غیر این بود میرفت همون پزشکی رو ادامه میداد.

8. Top | #38
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pride نمایش پست ها
      در ضمن آقای عظیمی فقط روپوش سفید و خوشبختی رو نگفت بلکه ایشون رزیدنتی رو مثال زد که جراحی عمومی میخونه و ۹ماه باید توی بیمارستان زندگی کنه فقط نگفت که همه چی گل و بلبله
      منم گفتم پزشکی مرد میخواد، من هم نکات مثبت حرف های ایشون رو گفتم هم نکات منفی. کاش اول خوب می خوندید بعد حرف می زدید

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط darya.aram نمایش پست ها
      واقعا قبول دارم حرفاشون رو
      اونایی هم که میگن تا پزشک بشی موهات سفید میشه واینا هم
      باید بگم خب با این اوصاف چرا اونایی که مامان باباشون دکترن میرن پزشکی؟
      مگه ندیدن زندگی مامان باباشون رو؟
      وچرا اون پدرو مادر بچشون رو تشویق میکنن به پزشکی؟مگه نمیدونن درساش سخته؟
      دوس دارن بچشون زجر بکشه آیا؟
      خب قطعا نه
      پس لطفا ول کنید از پزشکی غول ساختنو
      تلاش زیادی میخواد رسیدن بهش
      وبازم تلاش میخواد نگه داشتنش
      ولی اینکه بشینیم اینقدر تخریب کنیم که افسرده میشه ادم پیر میشه
      به هرحال همه ما اگه خدا بخواد به40_50میرسیم
      مهم اینه اون موقع حسرت اینو نخوریم کاش پزشک بودیم
      حسرت خیلی بده خیلیییییییییییییی
      حرفم اینه رسیدن بهش سخته وتلاش میخواد اما بعدشم سخته وتلاش میخواد
      اما مهم اینه با چه هدفی سر کلاسای پزشکی نشسته باشی
      وبا چه تصوری پا توی دانشگاه پزشکی گذاشته باشه
      ودر آخر
      پزشکی قطعا چیزی به جز عشق نمیتونه باشه[/SIZE]
      اتفاقا بچه های بیشتر اساتید دندون میخونن. یکی دوتاشونو میشناسم که اومدن پزشکی. ولی بیشتر از ده تاشونو میشناسم که دندون میخونن.
      قسمت دوم حرفاتم خوب باید برای ارزوهات تلاش کنی. حالا هر وی میخاد باشه.
      قسمت سوم حرفاتم که از اون تئوری های بچه گونه س.
      اون دوستمون که بالا گفته خاهرش پزشکه اون حرفای درستی زده. کاملا تایید میشه.

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ham1 نمایش پست ها
      یه دبیر زیسته که دکتر عمومی هم هست و تو موسسه تام‌لند تدریس میکنه. کلا معتقده آدم یا باید پزشک بشه یا بره بمیره. فقط پزشکی خوبه و بقیه رشته ها آشغالن.
      سوال اینه اگه پزشکی اینقدر خوبه چرا خودش داره تو موسسه کنکوری تدریس میکنه؟ مطمئن باشین درآمدش از تدریس خیلی بیشتر از پزشکیه اگه غیر این بود میرفت همون پزشکی رو ادامه میداد.
      این چه حرفیه اخه :/
      نیومده ک تمام آدمای جهانو نصیحت کنه !! این حرفارو تو کلاسش زده ...کساییم تو کلاسش شرکت کردن همشون پزشکی میخان اونم داره اونارو به پزشکی تشویق میکنه ! و درستم میگه بخوای پزشکی در بیای باید خیلی تلاش کنی
      نمیتونه بیاد ک بگه حالا نخوندینم عب نداره برید سراغ کارای فنی و ازین حرفا

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      اتفاقا بچه های بیشتر اساتید دندون میخونن. یکی دوتاشونو میشناسم که اومدن پزشکی. ولی بیشتر از ده تاشونو میشناسم که دندون میخونن.
      قسمت دوم حرفاتم خوب باید برای ارزوهات تلاش کنی. حالا هر وی میخاد باشه.
      قسمت سوم حرفاتم که از اون تئوری های بچه گونه س.
      اون دوستمون که بالا گفته خاهرش پزشکه اون حرفای درستی زده. کاملا تایید میشه.
      درسته قبول دارم نمونه هاش هم دیدم که رفتن دندونپزشکی
      اما دندانپزشکی هم نسبت به پزشکی آش دهنسوزی نیست من موندم چجوری بعضی‌ها میگن طرف پزشکه ۵ میلیون درمیاره؟؟ بابا پرستارا تلویزیون میگفت درآمدشون از این ماه از نزدیک ۵ میلیون میره بالای ۷ ، ۸ تومن چجوری امکان داره کسی که سه سال هم بیشتر درس خونده درآمدش کمتر از پرستار باشه یه چیزی بگید بگنجه .
      دندانپزشکی هم آره قبول دارم زود بازده تر هست اما متخصصای پزشکی جایگاه بهتری نسبت به متخصصای دندانپزشکی دارن.

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دستت درد نکنه
      اینارو از کجا میاری؟

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      درسته قبول دارم نمونه هاش هم دیدم که رفتن دندونپزشکی
      اما دندانپزشکی هم نسبت به پزشکی آش دهنسوزی نیست من موندم چجوری بعضی‌ها میگن طرف پزشکه ۵ میلیون درمیاره؟؟ بابا پرستارا تلویزیون میگفت درآمدشون از این ماه از نزدیک ۵ میلیون میره بالای ۷ ، ۸ تومن چجوری امکان داره کسی که سه سال هم بیشتر درس خونده درآمدش کمتر از پرستار باشه یه چیزی بگید بگنجه .
      دندانپزشکی هم آره قبول دارم زود بازده تر هست اما متخصصای پزشکی جایگاه بهتری نسبت به متخصصای دندانپزشکی دارن.
      والا من خودمم موندم از چنین پدیده ای ولی پیامک های واریز یه پزشک عمومی رو دیدم... قبلشم چند مفری همین عدد پنج تومن رو شنیده بودم ولی ایندفه با چشم خودم دیدم.
      بهورز ۴ تومن میگیره!
      البته این نکته هم هست (طبق شنیده ها) که برای پرستارا یه قانون افزایش حقوق که قبلا تصویب شده بود ولی اجرایی نشده بود رو اجرا کردن.
      پزشکای عمومی هم یه قانون برای افزایش حقوقشون نصویب شده بود خیلی وقت پیش ولی هنوز اجرایی نشده.
      به هر حال الان وضعیت اینه.

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوماه قبل با اسنپ از کرج رفتم تا تهران یا اقایی سوارم کرد پسرش رتبه 65کنکور بود پزشکی تهران مخوند و دوران طرحش بود میگفت بجای سربازی بردنش بخش گرونایی ها ماهی 1تا3بهش میدن و هر روزم کلی استرس داریم کرونا نگیره .....7سال پزشک عمومی 2سال کنکور 2سال طرح 11سال برای ماهی 1تومن حلا طرحش تموم بشه تهش بگیره 10 12...حنیف عظیمی بیخود کرده میگه پزشکی بخونید زندگیتون عوض بشه تو شهر تهران این درامد هیچ چیزی برات نداره...ی سال جمع کنی ب زور 206میخری...ک اونم اگر درس نمیخوندی تا 30سالگی بهترش رو داشتی...نگفتم درس بده گفتم حواستون باشه گول نخورید
      ما دوباره سبز میشویم

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

همین امیر مسعودی اریان حیدری تو 26 27 سالگکی بنز سوار بودن کدوم پزشکی تو این سن همچین ماشینی داشته؟اره ممکنه باباش مولتی میلیاردر باشه واسش بخره اما از طریق شغل خودش..

بخدا اینا پولایی در میارن ک ادم میمونه...دمشون گرم عقل داشتن نمیگم ادمای بدی هستن نه مخالفم درکل میگم دیدتون باز کنید

ما دوباره سبز میشویم

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن