خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 118
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      ​نمیدونم اینکه میگه پزشکی قبول شید زندگیتون عوض میشه منظورش با ماهی 10 15 تومنه؟ بخدا توتهران اسنپا انقد درمیارن...یا 50سالت شد متخصص شدی زندگیت لب گور عوض شه؟ بخدا نمیفهممم...اره خیلی تحصیل خوبه اره پزشکی خوبه خودم فیزیو میخونم اما ولاه داره جو میده بگو خودت زندگیتو پزشکی عوض کرده یا وسیله شده معلم بشی والا درامد اینا تو سن 30اندی از جراح 50ساله بیشتر نباشه کمتر نیست سوراخ پیدا باید کنی
      هر وقت میام با این انگیزشی ها خودمو قانع کنم،اون بخش منطقی مغزم میاد همین حرفا رو بهم میزنه...اخه مگه پزشکی چیه که ایران غرق شده توش؟؟؟؟یعنی کسی که مهندسی دوست داره دیگه قرار نیست زندگیش عوض شه؟؟؟؟ایشون هم درامد اصلیش از همین کنکوره و این زندگیشو عوض کرده نه پزشکی چون ایشون پزشک عمومی هم بزور گرفتن...من بچه 17 ساله میشناسم از یوتیوب اندازه ده تا جراح 60 ساله درامد داره،ماهی 300 میلیون درامدشه اونم توی سن زیر بیست سال.هرچند برای کسی مثل من درس خوندن راحت ترین راهه ،اما نمیتونم با این انگیزه ها خودمو تغذیه کنم....
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ItsAP نمایش پست ها
      هر وقت میام با این انگیزشی ها خودمو قانع کنم،اون بخش منطقی مغزم میاد همین حرفا رو بهم میزنه...اخه مگه پزشکی چیه که ایران غرق شده توش؟؟؟؟یعنی کسی که مهندسی دوست داره دیگه قرار نیست زندگیش عوض شه؟؟؟؟ایشون هم درامد اصلیش از همین کنکوره و این زندگیشو عوض کرده نه پزشکی چون ایشون پزشک عمومی هم بزور گرفتن...من بچه 17 ساله میشناسم از یوتیوب اندازه ده تا جراح 60 ساله درامد داره،ماهی 300 میلیون درامدشه اونم توی سن زیر بیست سال.هرچند برای کسی مثل من درس خوندن راحت ترین راهه ،اما نمیتونم با این انگیزه ها خودمو تغذیه کنم....
      این حرفا هم که همه گشنن و وحشیانه درس میخونن ،کشکی بیش نیست.امتحانش خیلی هم راحته ،با این دیدگاه درس بخونید ببینید چند روز دووم میارید...درس خوندن اصلن نیازی به اینطور انگیزه ای نداره،چون این انگیزه نهایتا 30 دقیقه تاثیر داره.درس خوندن چیزی جز برنامه ریزی و ارامش نیست. کسایی که من دیدم قبول شدن،کسایی بودن که فقط کار خودشونو میکردن و اصلن هم جنگجو و وحشی و گشنه نبودن...بجای اینکار سعی کنید به درس خوندن خودتونو عادت بدید،که در این صورت در هر شرایطی مسیرتونو میرید.

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pride نمایش پست ها
      نه من منظورم رو اشتباه رسوندم . من منظورم اینه شما که میگی تا بخوای درآمدت زیاد بشه موهات سفید میشه به شما میگم یه رشته ای معرفی کنید که تا قبل از ۳۰ سالگی به درآمد عالی میرسه طرف خب معلومه همچین رشته ای اصلا وجود نداره پزشکی هم اگه طرف خیلی درس خون باشه باید ۱۱ سال بخونه و تخصص هم بگیره در کنارش ۴ سال هم باید بره طرح یعنی ۱۵ سال زمان میبره ازش و تا بخواد اسم دربیاره سنش میره بالای ۴۰ سال اما شما ببین خب همه رشته های دیگه هم آدم معروفاش بالای ۴۰ سال سن دارن . درضمن یک‌ ضرب المثل هست میگه یک روز پادشاهی بهتر از صد سال گدایی.
      لوله کشی،درست کردن پکیج،بنایی،هر سه تای اینا اگر ماهر باشید (البته توی شهر های شمالی مخصوصا حلب سازی)روزی حداقل 1 تومن در آمد دارید،یه بنا اومد خونمون یه ساعتم کار نکردش 400هزار تومن گرفت(تازه تخفیف آشنا بودن هم داده بوذش)
      خرید و فروش ملک یا زمین البته برای این یه قلم سرمایه داشته باشید
      و خیلی کارای دیگه،من نمیدونم واقعا پزشکی چه شاخ و دمی داره یا درآمدشو شما فکر کردید چقدره که همه دارید میرید!

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ItsAP نمایش پست ها
      داداش دمت گرم اما اون بچه 17 ساله و یا مثال مثلا اینفلوینسر های اینستا مثل اون دختره که اسم اکانت کلیپ سازیش خود فاتی کلا تو خانواده های روشن فکر و ساپورت کننده بزرگ شدن و همه امکانات براشون فراهم بوده هیچ دغدغه ای نداشتن جز پیشرفتشون اصن به چپشون نبود حرف فامیل چیه یا عرف جامعه پیه وگرنه بچه فقیر ومتوسط از بچگی فقط درس درس اصلا امکانات یوتیوبر شدن نداره یا باید فکر درامد و کمک خرج خانواده باشه خلاصه این دنیا خیلی مسخره وناعادلانه و شده من حیث المجموع
      ویرایش توسط میلاد زد : 24 آذر 1399 در ساعت 18:34

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      لوله کشی،درست کردن پکیج،بنایی،هر سه تای اینا اگر ماهر باشید (البته توی شهر های شمالی مخصوصا حلب سازی)روزی حداقل 1 تومن در آمد دارید،یه بنا اومد خونمون یه ساعتم کار نکردش 400هزار تومن گرفت(تازه تخفیف آشنا بودن هم داده بوذش)
      و خیلی کارای دیگه،من نمیدونم واقعا پزشکی چه شاخ و دمی داره یا درآمدشو شما فکر کردید چقدره که همه دارید میرید!
      کلا کارای خدماتی تو ایران حساب وکتاب نداره وبر اساس هرچه میخواهد دل تنگت بگو مشتری بده هست

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      بنا و لوله کش به تعداد خیلی زیاد میشناسم که تو نون شبشون موندن اما چند نفر دیگه رو هم میشناسم که وضعشون خوبه که دیگه این بستگی داره به هوش و میزان زرنگی طرف یکی رو مثلا میشناسم ۲۵ ۳۰ سال پیش حتی کارگر ساختمون بوده الان تو کار ساخت و ساز و بساز بفروش هستش و چند ده میلیارد سرمایه جمع کرده.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینجور ویسای انگیزشی تاریخ انقضاشون ده دیقه اس.تازه انگیزشی هم نمیشه گفت بیشتر طرف جوگیر میشه بعد اینک ی درس میخونه باز همون آش و همون کاسه.شما وقتی ک ذهنت رو نسبت به قضیه تغییر بدی و هدف داشته باشی ب این چیزا نیاز نداری

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      کامنتا رو نگاه میکنم همه میگن پزشکیه چیه پزشکی جهنمه پزشکی ارزششو نداره :/
      اکثرتونم که از دم رشتتون تجربیه ..بپرسی هم همه میگن علاقه ما واقعیه... :/
      اخه مگه میشه ۸۰۰ هزار نفر عاشق یه رشته باشن :/

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حرفای ایشون خیلیاش درسته دیدم که میگم اکثر بچه های تجربی تو خواب و خیالن برای توجیه تلاش نکردن و عقب انداختن شروع مطالعه هم دائم منتظرن یکی بیاد بهشون تضمین بده گوگولی مگولی اگه لای کتابتو باز کنی حتما پزشکی میاری اما یه حای حرف آقای عظیمی ایرادداره اونم اینکه جوری پزشکیو گنده میکنه انگاری خودش ۲۴ ساعت تو بیمارستانه یکی نیستبهش بگه عزیز من شما که ۷ سال درس خوندی حالا داری ۳ تا کتاب ریست دبیرستانی درس میدی یعنی داری کار یه لیسانس دانشگاه فرهنگیانو میکنی پس اینبار استثنائا خودت زر میزنی پزشکیم همچین آش دهن سوزی نیست فقط اینطوری تو اذهان جا افتاده که بالاترین رشتس اکثر داوطلب هام واسه کلاسش میخوان پزشک بشن فرقشم با لوله کشی و کارای خدماتی همین کلاسش هست امااونجایی که بحث درآمد میادوسط خود همین حنیف عظیمیم ترجیح داده ۲ ساعت بیاد زیست درس بده ۲ میلیون بگیره پزشو از پزشکیش در میاره پولشو از تدریس . انگشت شمارن کسایی که برای عشق به پزشکی میرن دانشگاه

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ۱.حس میکنم زیادی از بحث خارج شدین و اصلا اونقدر درگیری ذهنی لازم نیست۲.به شخصه باید بگم مشاور من که خودشم پزشک بود همش منو سوق میداد سمت ساعت مطالعه بالا و میانگین ۱۲ خب البته من خودمم علاقه داشتم و حس میکردم ساعت مطالعه بالا عالیه به حرفشم گوش دادم حالا همین مشاور محترمه داره ویدیو میگیره و با حساب و دو دوتا چارتا به بچه ها ثابت میکنه با روزی ۷ ساعتم میشه شد
      این همه تناقض رو شما چجوری میبینین؟؟؟؟؟؟!!!!
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا نمیدونم چرا الکی نسبت به هرکسی جهت گیری می کنید ؟خب این نظر دکترعظیمی هست هرکسی مخالفه خب نخونه دکتر نشه

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ضمن تشکر از استارتر، تهوع گرفتم ازین حرفاش حقیقتش ...

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یسری از حرفاش درسته،مثل اینکه با شل گرفتن ادم به جایی نمیرسه(که البته اینم استثنا داره مثل بعضی از سهمیه ای ها) اما این حرف که میگه برای پزشکی جنگ و توپ و تانک نیازه باید چاقو ببری زخمی بشی و اینطور انگیزشی ها مسخره ترین حرف عالمه.البته حقیقتش خود منم واسه چند دقیقه جوگیر میشم و میرم سراغ کتاب ولی به مرور که سطح احساسات پایین میاد و منطق جاشو میگیره،بازم همون مشکلای قبلی برمیگردن. یادتون باشه امثال این اقا باعث شدن چیزی مثل پزشکی بشه تابو و یه دختر 18 ساله ضعیف بخاطر قبول نشدن توی پزشکی خودکشی کنه یا حتی اگه قبول شه این فشار ها تا اخر زندگیش روی ذهنش تاثیر گذاشتن و اونا رو صد درصد به بچش و همسرش هم منتقل میکنه.این شخص جوری سر کلاساش میگه ما دیوانگان روپوش سفید هستیم و ... که کسی ندونه عاشق علم و سواده و حاضره رایگان یه بچه رو درمان کنه،در صورتی که هنوز توی عمومی مونده و چون بین پزشکای واقعی و اصیل جایی نداره،درامدشو از این جو کثیف کنکور با بالابردن هوش هیجانی مردم کسب میکنه.لطفا حتی یبارم شده برید با یک فرد باسواد و با علم صحبت کنید تا بفهمید دیدتون باید به زندگی چطور باید باشه ،این طرز فکرا حتی اگه نتیجه بده بسیااااار فرساینده هستن...پزشک واقعی کسی مثل اون خانومه که رتبه تک رقمی کنکور بود و برای کمک توی تایم ازاد خودش میره یه روستا افراد پیرو معاینه کنه و کرونا میگیره و همین چند روز پیش متاسفانه شهید میشه...نه این اقا که با روح و روان 18 ساله ها بازی میکنه تا پول بیشتری ازشون بکنه...من این افراد رو هرگز نمیبخشم...یه رفیق محشر داشتم که از هر نظر عالی بود یه مشت میزد به دیوار خورد میشد،اما بعد از قبول نشدن جوری افسرده و لاغر شد و موهاشو با تیغ زد که هر کی ندونه فکر میکنه زندانیه و همین دوستم چند وقته از خانوادش جدا شده و رفته یه شهر دیگه و به من که رفیق صمیمیشم 4 ماهه زنگ نزده.خون این جوان گردن کیه؟؟؟؟؟؟؟
      ویرایش توسط DrDark13 : 24 آذر 1399 در ساعت 22:06

14. Top | #29
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچها جدا از اون ویسی که استارتر فرستاده،
      الان یه کار اشتباهی مردم رفتم کانال شهرمون،ماشالله چقد قبولی داشت،،،،،،
      خیلی سوختم اونجا که دیدم کسی که تو رشته انسانی(من تغییر رشته دادم به ریاضی)به گرد پامم نمیرسید به دبیری(هدف من)رسید ولی من الان دارم دست و پا میزنم.

زود تلگرام رو پاک کردم.

اخه این عدالت کجاس پس؟اون ک نمیخوند!!!!!
      کم کم داره حالم از دین و صد البته زندگی به هم میخوره

نمیدونم چرا پاهام میلرزن....

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه فکر میکنید بهتون ظلم شده میتونید دوباره برای هدفتون بجنگید و به خدا توکل کنید هیچکسی وجود نداره بدون سختی کشیدن به هدفش برسه . من بهتون پیشنهاد میدم امسال توی کنکور انسانی شرکت کنید و مطمعن باشید خدا هوای بندگانش رو داره فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن