خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 66 از 66
    1. Top | #61
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      ی مشاور هست.. اول فک کنم حدود 700میگیره.. بعد از کنکور هرچی رتبت بهتر شده باشه پول بیشتری باید بهش بدی.. زیر 100بشی 7میل میگیره..
      میخواستم برماااا.. ولی خو.. این طرحش فقط ب شرطیه ک کلاس ریاضی و فیزیک و شیمی موسسشونو هم بری(اونا هم با همین شرایط.. 200میگیرن، بعد دیگه درصد بندی میکنن ک اگه درصدت بین این و این شد انقد بده صد شد اونقد بده و اینا).. ب کلاساش نیاز نداشتم..
      بدون کلاس هم کلا باید سه میل بدی.. اونم غیرحضوری! اصفهان باشی حضوری میری، نباشی انلاین.. اگه حضوریاش بیشتر بود یا انلایناش کمتر بود میرفتم.. بالاخره باید ی فرقی باشه بین حضوری و غیرحضوریشون

پ.ن. هزینه هاش فقط حدودی تو ذهنمه.. بیشتر یا کمتر ممکنه باشه
      من جلسه ای 400هزار توامن میدادم
      یکی میشناسم 21ملیون تومان فقط کلاس زیست میداد و میرفت تازه با سهمیه قبول شدش!
      در ضمن اون مشاورایی که از نفر زیاد میگیرند و از یه نفر کم اصلا خوشم نمیاد،مشاور باید به همه خدمات یکسان بده(حالا پولش زیاد باشه یا کم)

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      من جلسه ای 400هزار توامن میدادم
      یکی میشناسم 21ملیون تومان فقط کلاس زیست میداد و میرفت تازه با سهمیه قبول شدش!
      در ضمن اون مشاورایی که از نفر زیاد میگیرند و از یه نفر کم اصلا خوشم نمیاد،مشاور باید به همه خدمات یکسان بده(حالا پولش زیاد باشه یا کم)
      عجب خنگی بوده اون دیگه!
      خدمات یکسان شامل حضوری و غیرحضوری بودن کلاسا هم هست دیگه.. وقتی ی خدمت رو امکن یکسان سازی براش ندارن باید ما التفاوتش رو هم حساب کنن دیگه..

3. Top | #63
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عجب خنگی بوده اون دیگه!
      خدمات یکسان شامل حضوری و غیرحضوری بودن کلاسا هم هست دیگه.. وقتی ی خدمت رو امکن یکسان سازی براش ندارن باید ما التفاوتش رو هم حساب کنن دیگه..
      ریاضیش نابغه ای بود برای خودش،توی زیست هیچ!
      خب الان مشاوره بخاطر کرونا کلا مگه اجازه برگزاری حضوری دارند،چون مثلا مشاوره ای که میرفتم همه اون غیرحضوری ها همون حضوری اند اما اجازه برگزاری جلسه ندارند

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ریاضیش نابغه ای بود برای خودش،توی زیست هیچ!
      خب الان مشاوره بخاطر کرونا کلا مگه اجازه برگزاری حضوری دارند،چون مثلا مشاوره ای که میرفتم همه اون غیرحضوری ها همون حضوری اند اما اجازه برگزاری جلسه ندارند
      اره حضوریاش هنوز حضورین.. البته ن کاملا.. تا قبل وضعیت قرمز کلا حضوری بودن همه اصفهانیا.. بعد ک وضعیت قرمز شد اگه دو هفته مث ادم درس نخونده باشی هفته سوم باید حضوری بری ببینیش..

5. Top | #65
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اره حضوریاش هنوز حضورین.. البته ن کاملا.. تا قبل وضعیت قرمز کلا حضوری بودن همه اصفهانیا.. بعد ک وضعیت قرمز شد اگه دو هفته مث ادم درس نخونده باشی هفته سوم باید حضوری بری ببینیش..
      خب،حالا فهمیدم،شما میخواستید از کرمان پیش ایشون برید
      من اینو گفتم چون مشاورمون کار سه تا شهر نزدیک به هم رو داره،بخاطر همین غیر حضوری نمیگیره

6. Top | #66
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خب،حالا فهمیدم،شما میخواستید از کرمان پیش ایشون برید
      من اینو گفتم چون مشاورمون کار سه تا شهر نزدیک به هم رو داره،بخاطر همین غیر حضوری نمیگیره
      اوهوم.. فاصله زیاده بسی

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن