خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 66
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan81 نمایش پست ها

من زود رسيدم اما سر رياضي چنان تپش قلب و حالت تهوعي گرفتم ....تا اخر جلسه همرام بود....هعي .....ديگه گذشت-_-
      نه آبجی،من محل برگزاری آزمونو 10 دقیقه دیر رسیدم،تازه راهمم نمیدادن گفتم پسر کی هستم منو اجازه ورود دادن!

2. Top | #32
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      نه آبجی،من محل برگزاری آزمونو 10 دقیقه دیر رسیدم،تازه راهمم نمیدادن گفتم پسر کی هستم منو اجازه ورود دادن!
      خيلي هم عاليخداروشکر

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh,m نمایش پست ها
      بذار یه چیزی بهت بگم من با اقای اریان حیدری سال 97 برا کنکور 98 کلاس میرفتم این اقا اومد توی همایش ها به ما دفترچه داد که سوالای کنکور اینطوری قراره بیاد خدددداااایا خودت شاهدی هیچ کدوم از پیش بینی هاش درست درنیومد هیچ 90 درصد روشاشم جواب نداد
      اگه اون سال بودی باید میرفتی میدیدی زیر پست های کلاسینو چه فوشایی بهش نمیدادن
      سر جلسه کنکور و روز بعد کنکور که قرار بود اساتید کلاسینو بیان سوالا رو حل کنن با روش هایی ک تدریس کرده بودن این اقا اومد کلاااااااااا 2 تااااا تست حل کرد اونارام با روش هایی که مطمعنم همون موقع دراورده بود و به ما تدریس نکرده بود
      مشکل اینجاس که اون نمیاد بهت روشی یاد بده که 99 رو نتونی باهاش حل کنی اتفاقا میتونی باهاش حل کنی ولی تو 1400 یه چیزی میاد که نمیتونی حل کنی(همون روشی که سال بعدش قراره به جزوش اضافه شه)

درضمن همههههههههه معلمای ریاضی درکنار تدریس کامل مباحثشون با روش های اصولی همین روش های تستی رو هم میگن ولی این اقا 90 درصد کلاسش روش اصولی نمیگه و همش روش های خودشه

شما که تصمیتو گرفتی ولی امیدوارم تلنگری باشه برا کسایی ک این و میخونن
      ببین من قبله این ک انتخابش کنم حرفهه خیلیااا رو گوش دادم (مخالفارو) یسری از حرفا خب درسته آریان زیاد جو میده و الکی بولد میکنه همه چی رو مثلا فرمولای مثلثاتی رو جوری درموردشون تعریف میکنه ک انگار اگه با روش اون نری نمیتونی تست بزنی در حالی ک حقیقت چیزه دیگست
      اینجوری ک من تو این چند سال دیدم هر ساله یسریا بهش فحش دادن یسریا هم تشکر کردن :/
      اونجا ک گفتی بعده کنکور فقط 2 تا تست حل کردو کنکور کدوم سالو میگی ؟!! سالای قبل ک با روشاش اوکی بودن امسال فقط یذره سخت شد ک خودم دیدم اومد شبکه آموزش تمامه تستارو حل کرد با روشایه خودش (این ک میگم روشایه خودش همشون به اون صورت عجیب غریب نیستناااا خودش جوری جو داده ک ملت همچین فکری کنن )
      بعدشم هیچ معلمی نمیاد عین روشاش بگه اخه چون آریان تو همه چی متفاوته ! مثلا من دیدم ملاک پور تو کلاسش میگفت ک سوالی ک میخوره رو میشه گزینه بذاریم... آره اونام درس میدن ولی آریان تو تکنیک حرفه ای تره .... مثلا ریشه گرفتن یه چیزه سادست چند نوع داره ک همه بلدن ولی آریان از طریق sو p پیدا میکنه ک واقعا سریع ترو راحت تره ...روش خوده آریان نیستا فقط چیزی رو گفته ک سریع تره همین
      درکل حرفای هیچ کدوم از مخالفارو هیچ وقت نتونستم منطقی ببینم
      نمیدونم شما کلاس کامل بودید یا فقط نکته و تستو رفتید ک خب نباید انتظار داشت با یه نکته و تست درصد بالابزنید ...یا اگخ کلاس سالیانه رفتید خودتونم تست زدید و به تکالیف عمل کردید؟ اصن یه سوال چرا کسی ک مثلا کلاس ملاک پور میره (ک بنظره من واقعا معلم خیلی خوبیه) اگه کنکور 99 رو برای مثال خراب کنه همه میگن کنکور سخت بود ولی دانش آموز آریان میره همه میگن روشاش جواب نداد ؟؟ خیلی جالبه برایه من
      ویرایش توسط __MoHaMaDRezA : 24 آذر 1399 در ساعت 15:09

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها
      والا هم کلاسی های من دوتاشون سهمیه ۲۵ درصدی داشتن بازم تو رشته ریاضی جایی قبول نشدن.
      اونا دیگه شاهکارن
      اگه میتونی بی زحمت یه عکس ازشون برام بفرست من قاب کنم بزنم دیوار اتاقم هروقت حس کردم خیلی تباهم این دوتا رو نگاه کنم
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      ببین من قبله این ک انتخابش کنم حرفهه خیلیااا رو گوش دادم (مخالفارو) یسری از حرفا خب درسته آریان زیاد جو میده و الکی بولد میکنه همه چی رو مثلا فرمولای مثلثاتی رو جوری درموردشون تعریف میکنه ک انگار اگه با روش اون نری نمیتونی تست بزنی در حالی ک حقیقت چیزه دیگست
      اینجوری ک من تو این چند سال دیدم هر ساله یسریا بهش فحش دادن یسریا هم تشکر کردن :/
      اونجا ک گفتی بعده کنکور فقط 2 تا تست حل کردو کنکور کدوم سالو میگی ؟!! سالای قبل ک با روشاش اوکی بودن امسال فقط یذره سخت شد ک خودم دیدم اومد شبکه آموزش تمامه تستارو حل کرد با روشایه خودش (این ک میگم روشایه خودش همشون به اون صورت عجیب غریب نیستناااا خودش جوری جو داده ک ملت همچین فکری کنن )
      بعدشم هیچ معلمی نمیاد عین روشاش بگه اخه چون آریان تو همه چی متفاوته ! مثلا من دیدم ملاک پور تو کلاسش میگفت ک سوالی ک میخوره رو میشه گزینه بذاریم... آره اونام درس میدن ولی آریان تو تکنیک حرفه ای تره .... مثلا ریشه گرفتن یه چیزه سادست چند نوع داره ک همه بلدن ولی آریان از طریق sو p پیدا میکنه ک واقعا سریع ترو راحت تره ...روش خوده آریان نیستا فقط چیزی رو گفته ک سریع تره همین
      نمیدونم شما کلاس کامل بودید یا فقط نکته و تستو رفتید ک خب نباید انتظار داشت با یه نکته و تست درصد بالابزنید ...یا اگخ کلاس سالیانه رفتید خودتونم تست زدید و به تکالیف عمل کردید؟ اصن یه سوال چرا کسی ک مثلا کلاس ملاک پور میره (ک بنظره من واقعا معلم خیلی خوبیه) اگه کنکور 99 رو برای مثال خراب کنه همه میگن کنکور سخت بود ولی دانش آموز آریان میره همه میگن روشاش جواب نداد ؟؟ خیلی جالبه برایه من
      ببین دوست عزیز این راه حل هایی که اریان میده،اصلن اسمشون تکنیک نیست...اینارو توی هر کتاب تستی میبینی یا حتی خودت بعد یه مدت که تست بزنی خودت روش میسازی...این روش هایی هم که میگه مال منه، یا از رفرنس دانشگاهن یا از دبیرای با سابقه دیگه.من خودم یک ماه پیش کامل پک اریان مال سال پیش رو دیدم و تا حدی هم راضی بودم اما اونطور که فکر میکنی درست و کامل درس نمیده چون من منابع زیادی رو تست کردم.من پارسال فیلم های منتظری رو هم کامل دیدم و با اینکه اونم عالی نبود،اما اصولی تر از اریان بود تا زه روش های منتظری رو هم اریان برداشته و میگه مال خودمه...اخه کسی نیست بگه منتظری همسن پدرته وقتی درس میداد تو تیله بازی میکردی ... این جناب اریان روش هم ارزی نیوتن رو میگه مال منه یا روش حساب کردن زاویه های غیر رند...
      علاوه بر اینا اون اصن شخصیتش به معلمی نمیخوره،یه حرفای زشتی میزنه و یه رفتارای کوچه بازاری داره که انگار از زندان اومده.در رابطه با این نقاله و مداد رنگی هم بستگی به عقل خودت داره که ایا سر جلسه مجال همچین کارایی هست یا نه.
      ببین من خودم فیلماش رو دیدم و حدود 50 درصد هم راضی بودم،اما اینا رو میگم که روی هیچ بنی بشری تعصب نداشته باشی.
      گاهی یه کتاب تست اندازه ده تا حرف اخر و کلاسینو ارزش داره،اینو پشت کنکوریا خوب میفهمن.
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ItsAP نمایش پست ها
      ببین دوست عزیز این راه حل هایی که اریان میده،اصلن اسمشون تکنیک نیست...اینارو توی هر کتاب تستی میبینی یا حتی خودت بعد یه مدت که تست بزنی خودت روش میسازی...این روش هایی هم که میگه مال منه، یا از رفرنس دانشگاهن یا از دبیرای با سابقه دیگه.من خودم یک ماه پیش کامل پک اریان مال سال پیش رو دیدم و تا حدی هم راضی بودم اما اونطور که فکر میکنی درست و کامل درس نمیده چون من منابع زیادی رو تست کردم.من پارسال فیلم های منتظری رو هم کامل دیدم و با اینکه اونم عالی نبود،اما اصولی تر از اریان بود تا زه روش های منتظری رو هم اریان برداشته و میگه مال خودمه...اخه کسی نیست بگه منتظری همسن پدرته وقتی درس میداد تو تیله بازی میکردی ... این جناب اریان روش هم ارزی نیوتن رو میگه مال منه یا روش حساب کردن زاویه های غیر رند...
      علاوه بر اینا اون اصن شخصیتش به معلمی نمیخوره،یه حرفای زشتی میزنه و یه رفتارای کوچه بازاری داره که انگار از زندان اومده.در رابطه با این نقاله و مداد رنگی هم بستگی به عقل خودت داره که ایا سر جلسه مجال همچین کارایی هست یا نه.
      ببین من خودم فیلماش رو دیدم و حدود 50 درصد هم راضی بودم،اما اینا رو میگم که روی هیچ بنی بشری تعصب نداشته باشی.
      گاهی یه کتاب تست اندازه ده تا حرف اخر و کلاسینو ارزش داره،اینو پشت کنکوریا خوب میفهمن.
      اصلا رو کسی تعصب ندارم ! همونطورم ک گفتم آریان زیاد جو میده و چیزایی ک به نفعشه رو خیلی بولد میکنه
      راه حل هاشو حالا اسمشو میخوای تکنیک بذاری یا هرچی بذاری...مطمعن باش تو سال کنکور خودت نمیتونی اونارو بسازی! ناموسا داستان تخیلی میسازی مگه حاجی ؟ده ساله طرف واسه شخصی سازی کردن و دسته بندیه تکنیکا وقت گذاشته به اینجا رسیده بعد تو سال کنکور با تست زدن همشون به آدم وحی میشه مگه ؟؟؟ من کامل قبولش ندارم حتی بعضی روشاشم بهشون عمل نمیکنم و با روش عادی میرم
      راجب منتظریم نظری ندارمو ازش خوشم نیومد(سلیقه ای) برامم مهم نیست روش از کجا اومده از منتظری کپی کرده از بقالی سر کوچمون گرفته واسه من ک مفید بودن هرجاشم ک مفید نباشه رو میندازمش دور چون هیچ تعصبی بهش ندارم
      راجب شخصیتشم هرکی یجوریه دیگ کی گفته همه معلما باید آدمای دین دار و پخته ای باشن ؟اتفاقا بنظره من خیلی آدم کول و باحالیه شبیه رفیق آدم میمونه

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اصلا رو کسی تعصب ندارم ! همونطورم ک گفتم آریان زیاد جو میده و چیزایی ک به نفعشه رو خیلی بولد میکنه
      راه حل هاشو حالا اسمشو میخوای تکنیک بذاری یا هرچی بذاری...مطمعن باش تو سال کنکور خودت نمیتونی اونارو بسازی! ناموسا داستان تخیلی میسازی مگه حاجی ؟ده ساله طرف واسه شخصی سازی کردن و دسته بندیه تکنیکا وقت گذاشته به اینجا رسیده بعد تو سال کنکور با تست زدن همشون به آدم وحی میشه مگه ؟؟؟ من کامل قبولش ندارم حتی بعضی روشاشم بهشون عمل نمیکنم و با روش عادی میرم
      راجب منتظریم نظری ندارمو ازش خوشم نیومد(سلیقه ای) برامم مهم نیست روش از کجا اومده از منتظری کپی کرده از بقالی سر کوچمون گرفته واسه من ک مفید بودن هرجاشم ک مفید نباشه رو میندازمش دور چون هیچ تعصبی بهش ندارم
      راجب شخصیتشم هرکی یجوریه دیگ کی گفته همه معلما باید آدمای دین دار و پخته ای باشن ؟اتفاقا بنظره من خیلی آدم کول و باحالیه شبیه رفیق آدم میمونه
      منم پارسال پیششون کلاس میرفتم،تازه یه روشی داخل مثلثات کشف کردم که اسمه شو گذاشتم محمدوف
      مثلاtan=2 و اینا آریان میگه همراه خودتون نقاله ببرید یا مهم هارو حفظ کنید،ولی میشه با همون نسبت دهی و یه عدد خارجی به وتر دادن حلش کرد(نیازی به نقاله نیستش)

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ItsAP نمایش پست ها
      آخه منتظری
      فقط بهینه سازی منتظری رو ببینی میفهمی این فرد چجوری ریاضی درس میده!

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم پارسال پیششون کلاس میرفتم،تازه یه روشی داخل مثلثات کشف کردم که اسمه شو گذاشتم محمدوف
      مثلاtan=2 و اینا آریان میگه همراه خودتون نقاله ببرید یا مهم هارو حفظ کنید،ولی میشه با همون نسبت دهی و یه عدد خارجی به وتر دادن حلش کرد(نیازی به نقاله نیستش)
      روش محمدوف ک کشف کردین رو پارسال آقای کامرانی ب ما درس میدادن(اگه حدسم درست باشه)
      همین ک برا tan=2 داریم sin=2, cos=1
      بعد اگه اون چیزی ک خواسته ازمون سینوس و کسینوس هاش هم توان باشن با همین 1 و 2 پیش میریم.. اگه توانها فرق کنن وتر هم بدست میاریم و ایناعه روشت؟
      اگه اره.. افرین بهت افتخار میکنم.. خلاقیتت خیلی خوبه..
      اگه هم ن.. توضیح تکمیلی لطفا؟

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

اقا چرا داد و بیداد راه انداختین ! مگه نمیگی روشش جواب میده ؟! خب الحمدالله مهم تویی که جواب داده بس کنین بحث کردن رو . در ضمن موفق باشید جمیعا
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      روش محمدوف ک کشف کردین رو پارسال آقای کامرانی ب ما درس میدادن(اگه حدسم درست باشه)
      بعد اگه اون چیزی ک خواسته ازمون سینوس و کسینوس هاش هم توان باشن با همین 1 و 2 پیش میریم.. اگه توانها فرق کنن وتر هم بدست میاریم و ایناعه روشت؟

هی نقاله و پرگار میگین یاد شاعر میوفتم که میگه

بغیر از گریه تلخ ندامت چیست در دستم

چو گل زین دفتر رنگین که من بر یکدگر چیده ام

منه انگشت بر حرفم اگر درد سخن داری

که بر هر نقطه من صد بار چون پرگار گردیدم

⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

اقا چرا داد و بیداد راه انداختین ! مگه نمیگی روشش جواب میده ؟! خب الحمدالله مهم تویی که جواب داده بس کنین بحث کردن رو . در ضمن موفق باشید جمیعا
      من فقط راجب نقاله بردن صحبت کردم شما دوستان اومدید ترول کردید و حرفه دیگ زدین :/
      اصن از دیشب اشتباه کردم اومدم اینجا پرسیدم.... من میگم نقاله طرف میگه روش جواب نمیده

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      خیر برای من یه چیز دیگست که فقط روی کاغذ میشه توضیح دادش،مثلا وتر یه عدد خارحی مثل 5 میدید و بعد تانژانت و به سینوس و کسینوس از خود اون واردش می کنیم،اونجوری راحتتر میشه ساده سازی در آخرش انجام داد
      در ضمن آقای کامران چه کسی هستند؟
      ویرایش توسط mohammad1381 : 24 آذر 1399 در ساعت 17:12

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من فقط راجب نقاله بردن صحبت کردم شما دوستان اومدید ترول کردید و حرفه دیگ زدین :/
      اصن از دیشب اشتباه کردم اومدم اینجا پرسیدم.... من میگم نقاله طرف میگه روش جواب نمیده
      دیگه لازم نیست ببری از همین روشی که anniخانم(حالا مارو هم دورنندازید اون وسطا)برید،دیگه لازم نیستش نقاله ببرید
      ایشالله برای مداد رنگی ها هم بعدا یه فکری میکنم

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

هی نقاله و پرگار میگین یاد شاعر میوفتم که میگه

بغیر از گریه تلخ ندامت چیست در دستم

چو گل زین دفتر رنگین که من بر یکدگر چیده ام

منه انگشت بر حرفم اگر درد سخن داری

که بر هر نقطه من صد بار چون پرگار گردیدم

زیاد درگیرش نشو

خیر برای من یه چیز دیگست که فقط روی کاغذ میشه توضیح دادش،مثلا وتر یه عدد خارحی مثل 5 میدید و بعد تانژانت و به سینوس و کسینوس از خود اون واردش می کنیم،اونجوری راحتتر میشه ساده سازی در آخرش انجام داد
      در ضمن آقای کامران چه کسی هستند؟
      میفهمم چی میگین.. ولی کلیت روش یکیه حس میکنم..(ی جورایی انگار برعکس باشه شاید.. نمیدونم چجوری بگم)
      یکی از معلمای ریاضی کنکور رفسنجان و کلا استان کرمان..
      روشاش خیلی خوب بودن.. خیلییییی راحت میشد همه رو سوالا رو جواب داد.. ولی خیلی فرمول تو فرمول بود دیگه.. سرکنکور قاطی کردم همشونو..
      برا بیشتر روشاش هم اسم رمزی میذاشت.. مثلا هم ارزی بَنّا.. یا فرمول(ب قول خودش) ننه ی باقر و مامان عادل
      ولی خو بعدش باید فسفر میسوزوندی عادل کدوم بود باقر کدوم

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 8 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن