خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 66
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از ما بیچاره های درمونده بشنو دوست خوبم
      از این فرد دوری کن! نه بخاطر عینکی بودنش، بخاطر عدم نظم کلاس هاش، بخاطر حاشیه های زیاد خودش و کلاسش.
      امکان نداره جایی اسم ایشون بیاد و جنگ نشه!
      من نکته و تست ۹۹ و همایش ۳ روزه ایشون رو بودم، اونقدر روی "راه حل" های عجیب و غریب تاکید میکنه که روش های معمول فراموش شما میشن (چون زیاد روش تاکید نمیشه و استفاده نمیکنید تا به تسلط برسید)
      هم ارزی نیوتن رو برداشته کردش "بنای آریان حیدری"! طوری که موهای پُرپُشت نیوتون تو گور ریخته...
      مطالب رو هم گاهی ناقص میگه! بطور مثال بچه های کلاس جامعش رو با نکته و تست برای هندسه یکی کرد! اگه قرار بود جامع و نکته و تست مطالبش به یک شیوه ارائه بشن، این همه تبلیغ و دو اسم برای دو دوره برا چیه!؟
      به کلاس های منظم و بی حاشیه و روش های معمول مراجعه کن، خیلی بهتر نتیجه میگیری
      موفق باشی و شاد و سربلند

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اضافه کنم که ایشون هزار حرف به فردی که گفت "مثلثات ویژه ریاضی رو بگید" زد و گفت "اینطوری که من میگم تجربی ریاضی نداره"
      منظور اون بدبخت بسط مثلثاتی بود! از قضا ۲ سوال اومد که فقط و فقط از طریق بسط حل میشد! اگه کسی میتونه با فریبرز حلش کنه بفرسته حداقل ما روشن بشیم و دهنمون رو ببندیم

3. Top | #18
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها

قطعه به یقین هم کلاسیات رتبه بالاای صد هزار داشن این رفیقی که گفتم کارنامشو خودم دیدم سال پیش دقیق یادم نمیاد رتبه کشوریش یا 90 هزار بود ی هشتاد هراز رتبه سهمیش 1600خدابزنه به کمرم اگه دروغ بگم البته خدا که مقابله خیلی حق خوریا کاری نمیکنه تا صبح هم به اینا نفرین بده بفحش بده بگو حقش نیست یارو پزشکیشو میخونه زندگیش به روال میفته اخرشم خدا هیجکارش نمیکنه حالا اگه اون دنیایی باشه اون دنیا جوابشو میده که اونم مطمعنم اون دنیارو کلا خلق کردن بگن فداسرت حقتو خوردیم یا خوردن اون دنیاا جوابش میبینن
      چی چی بالا صد هزار بودنتو منطقه کلا ۳۸ عزار ریاضی بودن

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان مرسی از همگی ولی خیلیا جای نقاله گفتید ک این دبیر خوب نیستو فلان ...
      از خیلیایه دیگ شنیدم این حرفو ولی چرا ؟! اخه الان واسه من ک جواب میده کنکور 99 هم باهاش حل میکنم چرا میگین جواب نمیده؟خودشم هیچ وقت نمیگه تمام تستا با روش من حل میشه خب بقیرم درس میده دیگ!
      راهیه ک شروع کردم برای نقاله هم اصلا استرس ندارم فوقش یه سواله دیگ شاید بیاد شاید نیاد

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقاله هارو باید شکست

جور دیگر کنکور داد
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها

چی چی بالا صد هزار بودنتو منطقه کلا ۳۸ عزار ریاضی بودن
      من رتبه کشوری رو منظورمه همین سی و هشت هززار کشوریش میشه تو تجربی صد هزار
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      دوستان مرسی از همگی ولی خیلیا جای نقاله گفتید ک این دبیر خوب نیستو فلان ...
      از خیلیایه دیگ شنیدم این حرفو ولی چرا ؟! اخه الان واسه من ک جواب میده کنکور 99 هم باهاش حل میکنم چرا میگین جواب نمیده؟خودشم هیچ وقت نمیگه تمام تستا با روش من حل میشه خب بقیرم درس میده دیگ!
      راهیه ک شروع کردم برای نقاله هم اصلا استرس ندارم فوقش یه سواله دیگ شاید بیاد شاید نیاد
      بذار یه چیزی بهت بگم من با اقای اریان حیدری سال 97 برا کنکور 98 کلاس میرفتم این اقا اومد توی همایش ها به ما دفترچه داد که سوالای کنکور اینطوری قراره بیاد خدددداااایا خودت شاهدی هیچ کدوم از پیش بینی هاش درست درنیومد هیچ 90 درصد روشاشم جواب نداد
      اگه اون سال بودی باید میرفتی میدیدی زیر پست های کلاسینو چه فوشایی بهش نمیدادن
      سر جلسه کنکور و روز بعد کنکور که قرار بود اساتید کلاسینو بیان سوالا رو حل کنن با روش هایی ک تدریس کرده بودن این اقا اومد کلاااااااااا 2 تااااا تست حل کرد اونارام با روش هایی که مطمعنم همون موقع دراورده بود و به ما تدریس نکرده بود
      مشکل اینجاس که اون نمیاد بهت روشی یاد بده که 99 رو نتونی باهاش حل کنی اتفاقا میتونی باهاش حل کنی ولی تو 1400 یه چیزی میاد که نمیتونی حل کنی(همون روشی که سال بعدش قراره به جزوش اضافه شه)

درضمن همههههههههه معلمای ریاضی درکنار تدریس کامل مباحثشون با روش های اصولی همین روش های تستی رو هم میگن ولی این اقا 90 درصد کلاسش روش اصولی نمیگه و همش روش های خودشه

شما که تصمیتو گرفتی ولی امیدوارم تلنگری باشه برا کسایی ک این و میخونن

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها
      والا هم کلاسی های من دوتاشون سهمیه ۲۵ درصدی داشتن بازم تو رشته ریاضی جایی قبول نشدن.
      اونا دیگه به معنای واقعی کلمه نوبرن. نوبر!
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

9. Top | #24
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      من نقاله بردم
      مداد رنگي ام بردم
      بااجازتون همونجا زير صندليم موندن!اصن استفاده نکردم ازشون.........
      هه رفيقم ماشين حساب برد و کسي نفهميد.....بعد هم توجيه ميکرد ک من دو سه تا رو ميگم 5 تا !چجوري رو خودم حساب کنم سرجلسه.........هه.........هه

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan81 نمایش پست ها
      من نقاله بردم
      مداد رنگي ام بردم
      هه رفيقم ماشين حساب برد و کسي نفهميد.....بعد هم توجيه ميکرد ک من دو سه تا رو ميگم 5 تا !چجوري رو خودم حساب کنم سرجلسه.........هه.........هه

جل الخالق المخلوق جبار العظیم حمید مجید

11. Top | #26
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yas_99 نمایش پست ها
      جل الخالق المخلوق جبار العظیم حمید مجید
      شي ايز استادينگ مديسن

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من نقاله بردم
      مداد رنگي ام بردم
      من هر چقدر گشتم نتونستم اون نقاله رو پیدا کنم(با اون مشخصات!)

13. Top | #28
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      من هر چقدر گشتم نتونستم اون نقاله رو پیدا کنم(با اون مشخصات!)
      همچنينبرا منم گوشه هاش خراب بود
      روش هاي اريان واس سريعتر شدن خيلي خوبه ها اما کلا واس کنکور نميشه فقط تکيه کرد بهش.....
      تازه من چقدم ذوق ميکردم با نقاله سوال کنکور قراره بزنم

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

همچنينبرا منم گوشه هاش خراب بود
      روش هاي اريان واس سريعتر شدن خيلي خوبه ها اما کلا واس کنکور نميشه فقط تکيه کرد بهش.....
      تازه من چقدم ذوق ميکردم با نقاله سوال کنکور قراره بزنم
      اینو کاملا باهاتون موافقم،الان هم خداروشکر میکنم که سر جلسه اصلا نبردم(با اینکه اصلا قبولم نشدم)،من خودم ساعت 8:50 دقیقه رسیدم سر جلسه آزمون(آزمون تو شهر ما 8:40 دقیقه و اینا شروع شده بودش)،قصه اش درازه ولی همون بی صاحاب 10 دقیقه باعث شدش مثلا منی که دینی رو زیر 90 تا الان نمیزدم زدم 40،ادبیات و اینا رو هم نگم بهتره!
      حالا چطوری من باید بدون استرس از نقاله استفاده میکردم خدا میدونه(خدا شاهده برای اینکه چون دیر رسیدن همون سر آزمون چون قندم افتاده بودش یه بطری نوشابه رو کامل سرکشیدم.)

15. Top | #30
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      اینو کاملا باهاتون موافقم،الان هم خداروشکر میکنم که سر جلسه اصلا نبردم(با اینکه اصلا قبولم نشدم)،من خودم ساعت 8:50 دقیقه رسیدم سر جلسه آزمون(آزمون تو شهر ما 8:40 دقیقه و اینا شروع شده بودش)،قصه اش درازه ولی همون بی صاحاب 10 دقیقه باعث شدش مثلا منی که دینی رو زیر 90 تا الان نمیزدم زدم 40،ادبیات و اینا رو هم نگم بهتره!
      حالا چطوری من باید بدون استرس از نقاله استفاده میکردم خدا میدونه(خدا شاهده برای اینکه چون دیر رسیدن همون سر آزمون چون قندم افتاده بودش یه بطری نوشابه رو کامل سرکشیدم.)

من زود رسيدم اما سر رياضي چنان تپش قلب و حالت تهوعي گرفتم ....تا اخر جلسه همرام بود....هعي .....ديگه گذشت-_-

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن