خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      UP

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام ممنون از تاپیک کاربردیتون
      من درس هارو از ابان شروع کردم و دقیقا امروز شد ۲ماه(هپی به من) درس های فیزیک و ریاضی رو خیلی اروم پیش رفتم و جوری نیست که بخوام جمع بندی نیمسال اول رو داشته باشم ؛ از این طرف من ازمون ندادم توی این دوماه. اگه فقط ازمون های جامع بعد عید رو شرکت کنم و زمان الان تا اونموقع رو اختصاص بدم به تست کتاب منابع اولم و مرورشون بهتر نیست؟ چون پایه قوی ندارم و با ازمون دادن فکر کنم اعتماد به نفسم پایینتر بیاد یه سوال دیگم داشتم
      زیست پایه دهم رو یکبار از کتاب جامع خ سبز زدم و مرور هم کردم غلط هاروهم دوباره مرور شدن به نظرتون زیست رو برم سراغ ازمون ها یا یک منبع دیگه رو انتخاب کنم؟

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Panizz نمایش پست ها
      سلام ممنون از تاپیک کاربردیتون
      من درس هارو از ابان شروع کردم و دقیقا امروز شد ۲ماه(هپی به من) درس های فیزیک و ریاضی رو خیلی اروم پیش رفتم و جوری نیست که بخوام جمع بندی نیمسال اول رو داشته باشم ؛ از این طرف من ازمون ندادم توی این دوماه. اگه فقط ازمون های جامع بعد عید رو شرکت کنم و زمان الان تا اونموقع رو اختصاص بدم به تست کتاب منابع اولم و مرورشون بهتر نیست؟ چون پایه قوی ندارم و با ازمون دادن فکر کنم اعتماد به نفسم پایینتر بیاد یه سوال دیگم داشتم
      زیست پایه دهم رو یکبار از کتاب جامع خ سبز زدم و مرور هم کردم غلط هاروهم دوباره مرور شدن به نظرتون زیست رو برم سراغ ازمون ها یا یک منبع دیگه رو انتخاب کنم؟
      سلام.وقتتون بخیر
      دقت کنید که کنکور هم یه آزمونه حتی اگه آزمون هم فعلا ثبت نام نکردید باید آزمون کار کنید تک درس و کلی!
      مهارت های مدیریت آزمون یه شبه به دست نمیان و زمانبره.پس نذارید اولین آزمونتون بشه بعد عید.

برای زیست دهم هم به متن کتاب توجه بیشتری کنید آزموم زدن هم خوبه اما برای این موقع از سال من خودم ترجیحم تست درس به درسه توی زیست.اگه آزمون باشه که چه بهتر.آخر فرجه این آزمونتون چند تا جامع بزنید.ولی الان آزمون درس به درس قلمچی و ... یا اگه سه سطحی بزنید هم خوبه
      و این صحبت های با زدن آزمون اعتماد به نفستون پایین میاد رو کنار بذارید.آزمون برای این نیست که یه تراز بگیریم و تموم
      برای این که بفهمیم کجای کارمون ایراد داشته تا تصحیحش کنیم

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      UP

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن