خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Post تغییرات کتاب های درسی رشته انسانی

سلام دوستان،

من بعد چند سال میخوام کنکور انسانی سال 1400 رو بدم. ولی کتابهای مدرسه رو ندارم. به خاطر همین میخوام جدید بخرم (کتابهای چاپ 99 رو).

ولی خب منابع کنکور 1400، برای پایه دهم، کتابهای چاپ 97 و برای یازدهم کتابهای چاپ 98 است. سوالم اینه اگه الان من کتاب های جدید تر رو بخرم مشکلی پیش میاد؟ یعنی کتابهای جدیدتر تغییری کرده؟ کسی اطلاعی داره؟ یا جایی هست که بتونم کتابهای قدیمیتر رو بخرم؟ یا جایی هست که بتونم تغییرات کتاب هارو ببینم؟

خیلی ممنون

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadalisoli نمایش پست ها
      سلام دوستان،

من بعد چند سال میخوام کنکور انسانی سال 1400 رو بدم. ولی کتابهای مدرسه رو ندارم. به خاطر همین میخوام جدید بخرم (کتابهای چاپ 99 رو).

ولی خب منابع کنکور 1400، برای پایه دهم، کتابهای چاپ 97 و برای یازدهم کتابهای چاپ 98 است. سوالم اینه اگه الان من کتاب های جدید تر رو بخرم مشکلی پیش میاد؟ یعنی کتابهای جدیدتر تغییری کرده؟ کسی اطلاعی داره؟ یا جایی هست که بتونم کتابهای قدیمیتر رو بخرم؟ یا جایی هست که بتونم تغییرات کتاب هارو ببینم؟

خیلی ممنون
      مسلما مشکل پیش میاد. برای خودت دردسر بیخودی درست نکن. مهم نیست یه ذره تغییر کرده یا خیلی تغییر کرده. چرا میخوای کتاب های چاپ 99 رو بخری وقتی میتونی کتاب هایی که دقیقا سوالات کنکور ازش طرح میشه رو بخری؟ مثلا قیمتش کمتر درمیاد؟
      براحتی میتونی کتاب های قدیمی تر رو که مناسب کنکور 1400 هستند بخری. با یکی از بانک های کتاب تماس بگیر و بگو سال بعد میخوای کنکور بدی خودشون میدونن باید برای پایه دهم، کتابهای چاپ 97 و برای یازدهم کتابهای چاپ 98 و دوازدهم چاپ 99 رو بفرستند. حالا تو بهشون یادآوری بکن که یه وقت اشتباه نکنند. پول رو براشون کارت به کارت میکنی یا میگی موقع تحویل در منزل پول رو میدی برات کتاب ها رو پست می کنند.
      ویرایش توسط فیلسوف : 22 آذر 1399 در ساعت 21:11

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فیلسوف نمایش پست ها
      مسلما مشکل پیش میاد. برای خودت دردسر بیخودی درست نکن. مهم نیست یه ذره تغییر کرده یا خیلی تغییر کرده. چرا میخوای کتاب های چاپ 99 رو بخری وقتی میتونی کتاب هایی که دقیقا سوالات کنکور ازش طرح میشه رو بخری؟ مثلا قیمتش کمتر درمیاد؟
      براحتی میتونی کتاب های قدیمی تر رو که مناسب کنکور 1400 هستند بخری. با یکی از بانک های کتاب تماس بگیر و بگو سال بعد میخوای کنکور بدی خودشون میدونن باید برای پایه دهم، کتابهای چاپ 97 و برای یازدهم کتابهای چاپ 98 و دوازدهم چاپ 99 رو بفرستند. حالا تو بهشون یادآوری بکن که یه وقت اشتباه نکنند. پول رو براشون کارت به کارت میکنی یا میگی موقع تحویل در منزل پول رو میدی برات کتاب ها رو پست می کنند.
      مرسی از جوابت

میشه جایی رو معرفی کنین که بتونم بخرم؟ چون من جایی رو پیدا نکردم.

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadalisoli نمایش پست ها
      مرسی از جوابت

میشه جایی رو معرفی کنین که بتونم بخرم؟ چون من جایی رو پیدا نکردم.
      بانک کتاب مارکا یا بانک کتاب پایتخت. شماره هاشون رو از اینترنت پیدا کن تماس بگیر. اگر تهران باشی همون روز برات میفرستند.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)