خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 50
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Exclamation در زمینه کنکور تجربی نیاز به راهنمایی فوری دارم

سلام
      من کنکوری ریاضی ۹۹ بودم با معدل نهایی ۱۶ و اوضاع درسی داغون ، امروز ۱۶ آذرماه هستش ، من هدف اصلیم شرکت در کنکور تجربی هستش و قبولی در سه رشته فقط نه رشته های دیگه همین سه تا . از مهر ماه که با خانواده صحبت کردم پیشنهاد کردند که امسال کنکور ۱۴۰۰ رو رشته ریاضی بدم و ۱۴۰۱ رو رشته تجربی و حتی آزمون قلم چی ریاضی هم پدرم ثبت نام کرد با هزینه ۲ میلیون تومن تو اوج بی پولی ! من از مهر ۹۹ اومدم هی برنامه بریزم درس بخونم مثلادوسه روز از برنامه ریزی میگذشت و من میدیدم نمیرسم به آزمون بیخیال این آزمون (مثلا ۱۸مهر) میشدم و از اون موقع برنامه میریختم واسه (مثلا ۲ آبان) بعدش میرفتم واسه آزمون ۱۸ مهر از وقت های اضافه استفاده میکردم و گاها حتی تقلب هم میکردم و با این کارها میانگین ترازم رو تا الان ۶۰۰۰ نگه داشتم اما میدونم که حتی ۴۰۰۰ هم نیست . طوری شد اواسط آبان اومدم برنامه ریختم واسه ۱۹ دی اما یکبار هم اون رو تا الان اجرا نکردم و باز هم به تقلب متوسل شدم! الان میخوام شروع کنم اما میبینم اصن به برنامه آزمونها حداقل تا اردیبهشت نمیرسم و مجبورم برنامه جداگانه بریزم و هدف اصلیم هم تجربی ۱۴۰۱ هستش . دوجور برنامه ریزی کردم ، نوع اول که ممکنه باعث شه کنکور ۱۴۰۰ ریاضی رتبم جالب نشه اینجوریه ۳ ساعت زیست و ۹ ساعت درسهای دیگه مجموعا ۱۲ ساعت درسها هم شامل ریاضی تجربی و ....و دروس عمومی هستش اما نوع دوم برنامه ریزیم هم ۱۲ ساعته اما اصن زیست رو وارد برنامه کردم و تخصصی درسهای رشته ریاضی + عمومی ها میان باهم جلو . این نوع دوم واسه ۱۴۰۰ خوبه اما میترسم نرسم واسه ۱۴۰۱ زیست بخونم اونجوری ممکنه درصد زیستم واسه کنکور تجربی ۱۴۰۱ بیاد پایین و پزشکی قبول نشم .شما میگید چه کار بکنم ؟میخواستم خودکشی کنم از افسردگی. راهنمایی کنید .
      ویرایش توسط Pride : 21 آذر 1399 در ساعت 00:24

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      UP

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کسی نیست راهنمایی کنه؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما اول تکلیفتونو با خودتون مشخص کنید ببینید هدفتون چیه چه رشته ایی میخواین ازمون بدین بعدش برنامه ریزی کنید شما فعلا خودتونم نمیدونید چی میخواین!!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این دیگه چ کاریه!!!خو یا بخون برا ریاضی یا تجربی داری خودتو میندازی وسط ی گودالی ک مطمعنم بعدا میفهمی چ بلایی سر خودت اوردی.

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Rمهندس نمایش پست ها
      این دیگه چ کاریه!!!خو یا بخون برا ریاضی یا تجربی داری خودتو میندازی وسط ی گودالی ک مطمعنم بعدا میفهمی چ بلایی سر خودت اوردی.
      من یه بار بالا توضیح دادم هدف اصلی قبولی در رشته پزشکی هستش منتها چون من کنکور ۹۹ ریاضی بود رشتم و اصن رشته دبیرستانم هم ریاضی بود و وضعم داغونه بابام گفت ۱۴۰۰ رو ریاضی بده چون نتیجه نخواهی گرفت از تجربی و قلم چی هم رفت قرض گرفت ثبت نام کرد . بعدش گفت ۱۴۰۱ رو تجربی بدم . اما من میترسم امسال رو ریاضی بدم از زیست جا بمونم و واسه ۱۴۰۱ نرسم درست زیست رو بخونم.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pride نمایش پست ها
      من یه بار بالا توضیح دادم هدف اصلی قبولی در رشته پزشکی هستش منتها چون من کنکور ۹۹ ریاضی بود رشتم و اصن رشته دبیرستانم هم ریاضی بود و وضعم داغونه بابام گفت ۱۴۰۰ رو ریاضی بده چون نتیجه نخواهی گرفت از تجربی و قلم چی هم رفت قرض گرفت ثبت نام کرد . بعدش گفت ۱۴۰۱ رو تجربی بدم . اما من میترسم امسال رو ریاضی بدم از زیست جا بمونم و واسه ۱۴۰۱ نرسم درست زیست رو بخونم.
      اگر قصدت پزشکیه برنامه نوع اول حتما اجرا کن.چون اگر از الان درسهای تجربی بخونی عمومی وشیمی که تو کنکور ریاضی می تونی بزنی ومشترکه. فیزیک هم می تونی بیشترشو جواب بدی ریاضی هم یه سری از سوالاتو می تونی جواب بدی.پس کنکور ریاضی تونو خوب می دید ورتبه خوبی میارید. در عوض زیست شناسی هم که اصلی ترین درس رشته ی تجربی هست خوندید وکلی جلو هستید.اگر قصدتون تجربیه بازهم می گم حتما از الان برای تجربی بخونید.زیست خیلیییی مهمه.این کارنامه ی جذابو ببینید. مال امساله.به معجزه ی زیست ایمان بیاریدio3.jpg

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      UP

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehs77h نمایش پست ها
      اگر قصدت پزشکیه برنامه نوع اول حتما اجرا کن.چون اگر از الان درسهای تجربی بخونی عمومی وشیمی که تو کنکور ریاضی می تونی بزنی ومشترکه. فیزیک هم می تونی بیشترشو جواب بدی ریاضی هم یه سری از سوالاتو می تونی جواب بدی.پس کنکور ریاضی تونو خوب می دید ورتبه خوبی میارید. در عوض زیست شناسی هم که اصلی ترین درس رشته ی تجربی هست خوندید وکلی جلو هستید.اگر قصدتون تجربیه بازهم می گم حتما از الان برای تجربی بخونید.زیست خیلیییی مهمه.این کارنامه ی جذابو ببینید. مال امساله.به معجزه ی زیست ایمان بیاریدبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IO3.jpg
مشاهده: 355
حجم: 71.6 کیلو بایت
      یا حضرت زیست شناسی......من تماام درصد هام از اینها باالاتره بجز زیست که حدود 50 زدم ولی رتبم از ایشون بالاتر اومده..... واقعا زیست معجزه میکنه
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      UP
      دوست عزیر اگر هدفت 1401 هستش امسال سعی کن با دروس تجربی و جو و حال و هوای کنکور تحربی اشنابشی و روش های درس خوندن و مشاوره ای و برنامه ریزی رو یاد بگیری که سال دیگه جلوی پیشرویت رو نگیرن...امسال سعی کن زیست رو کار کنی و روی مشترکات رشته ریاضی و تجربی مثل ادبیات و فیزیک تمرکز کن ... کللن راهت اونقدرام سخت و پیچیده نیست دوست عزیز فقط کافیه یه زیست رو اضافه تر کار کنی و من بهت پیشنهاد میکنم برای زیست فیلم ببینی که فیلم های اقای موقاری الا عالی هستن واسه شروع و رایگان هم هستن...محسن سیاهمرد که رتبه یک انسانی شد اول رشتش تجربی بود و 50 هزار اورد ولی حدود ابان شروع کرد واسه کنکور انسانی که 180 درجه با تجربی متفاوته و حجم بسیار بالایی داره ،بخونه و تونست پس بقیه هم میتونن اگه علاقشو داشته باشن
      تازه رشته ریاضی که تشابه 90 درصدی با تجربی داره و چه بسا سخت تر...
      اینقدرم پای بابات که وضع مالیش ضعیفه رو وسط نکش 80 درصد ادمایی که میبینی مثل توان یا از تو هم بدترن ولی این دوره از زندگیشونو میگذرونن و اینده خودشونو از هر لحاظ میسازن
      یکی از هم شهری هامون وضع مالیشون به حدی بد بود خونشون توی روستا بود و وسیله گرمایشی نداشتن و مردم پول گذاشتن روی هم براش وسیله و کتاب خریدن ولی الان گجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ رتبه پنجاه اورد و پزشکی شیراز میخونه ....اگه هم میخوای مطمئن شی بزن رضا مشفقی نیا توی گوگل
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .
      ویرایش توسط DrDark13 : 18 آذر 1399 در ساعت 13:07

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بذار خیالتو راحت کنم توی رشته تجربی اونم برای ۳ تا رشته برتر اگه چند تا پلن داشته باشی عمرا قبول بشی . اونی که ۱ سال فقط برای پزشکی میخونه احتمال قبولیش بصورت بالقوه زیر ۳۰ درصده حالا شما میخوای یه نوک از این بزنی یه نوک از اون هیچی نمیشی مگر با یک راه اگر خونتون دیکتاتوریه و اجازه نداری از الان ۲ سالش کنی اونم فقط برای تجربی ( که اابته منم با توجه به شرایطی که گفتی درس میخونی و به برنامه آزمون نمیرسی و از همه بدتر تقلبم میکنی به تصمیم واقعیت نسبت به تجربی شک دارم پس بهتره یه نیم نگاهی هم به ریاضی داشته باشی ) پس بهترین کار اینه عمومیارو عالی بخونی و هماهنگ با ازمون باشی اختصاصیا هم شیمی و فیزیک که تجربی حتی از کنکور ریاضیم سخت تره پس اگه تو خودتو برای کنکور تجربی آماده کنی مطمئنا تو کنکور ریاضی درصد فیزیک و شیمیت خوب خواهد شد برای درس ریاضی هم کلاس یا کتاب جامع رشته تجربی رو کار کن و اگر تو ریاضی تجربی خوب باشی ( که برای اون ۳ رشته باید خوب باشی ) مطمئنا هم یه مقدار از هندسه و آمار رشته ریاضیو تو کنکور امسال جواب میدی هم بیشتره حسابانو زیستم که از همین الان هر ۳ ماه یه پایه رو حداقل کتاب درسی در حد تسلط تموم کم که آخر تابستون هر سه تاش تموم شده باشه با این روش همین کنکور ریاضی امسال باید رتبت زیر ۱۰ هزار بشه اگر شدی اونوقت هم خانوادت راضین هم خودت از خودت مطمئن میشی که سال دیگم میتونی تو رشته تجربی موفق بشی اگرم بالای ۱۰ هزار آوردی که به نظر من بیخیال سال دیگه بشو و همین امسالانتخاب رشته ریاضی بکن برو چون اگر این ۶ ماه کارایی که گفتمو انجام ندادی و نتیجش شد بالای ۱۰ هزار ریاضی عمرا بتونی سال دیگه تو تحربی رتبه خوبی بیاری

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1401 نمایش پست ها
      بذار خیالتو راحت کنم توی رشته تجربی اونم برای ۳ تا رشته برتر اگه چند تا پلن داشته باشی عمرا قبول بشی . اونی که ۱ سال فقط برای پزشکی میخونه احتمال قبولیش بصورت بالقوه زیر ۳۰ درصده حالا شما میخوای یه نوک از این بزنی یه نوک از اون هیچی نمیشی مگر با یک راه اگر خونتون دیکتاتوریه و اجازه نداری از الان ۲ سالش کنی اونم فقط برای تجربی ( که اابته منم با توجه به شرایطی که گفتی درس میخونی و به برنامه آزمون نمیرسی و از همه بدتر تقلبم میکنی به تصمیم واقعیت نسبت به تجربی شک دارم پس بهتره یه نیم نگاهی هم به ریاضی داشته باشی ) پس بهترین کار اینه عمومیارو عالی بخونی و هماهنگ با ازمون باشی اختصاصیا هم شیمی و فیزیک که تجربی حتی از کنکور ریاضیم سخت تره پس اگه تو خودتو برای کنکور تجربی آماده کنی مطمئنا تو کنکور ریاضی درصد فیزیک و شیمیت خوب خواهد شد برای درس ریاضی هم کلاس یا کتاب جامع رشته تجربی رو کار کن و اگر تو ریاضی تجربی خوب باشی ( که برای اون ۳ رشته باید خوب باشی ) مطمئنا هم یه مقدار از هندسه و آمار رشته ریاضیو تو کنکور امسال جواب میدی هم بیشتره حسابانو زیستم که از همین الان هر ۳ ماه یه پایه رو حداقل کتاب درسی در حد تسلط تموم کم که آخر تابستون هر سه تاش تموم شده باشه با این روش همین کنکور ریاضی امسال باید رتبت زیر ۱۰ هزار بشه اگر شدی اونوقت هم خانوادت راضین هم خودت از خودت مطمئن میشی که سال دیگم میتونی تو رشته تجربی موفق بشی اگرم بالای ۱۰ هزار آوردی که به نظر من بیخیال سال دیگه بشو و همین امسالانتخاب رشته ریاضی بکن برو چون اگر این ۶ ماه کارایی که گفتمو انجام ندادی و نتیجش شد بالای ۱۰ هزار ریاضی عمرا بتونی سال دیگه تو تحربی رتبه خوبی بیاری
      ممنونم از راهنمایی کامل شما
      البته رتبه ۱۰ هزار ریاضی منطقه ۲ چندان رتبه جالبی هم نیست اختصاصی ۱۵ درصد و عمومی ۲۵ درصد تو کنکور ۹۸ که درصدا بالا بود میشد زیر ۱۰ هزار من هدفم زیر ۲۰۰۰ هستش واسه ۱۴۰۰ ریاضی حتی اگه زیست رو هم اضافه کنم هدفم اینه.

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منتها یک نگرانی دارم از تجربی سال بعدش چون یک دوستی داشتم ۱۰۰۰ منطقه ۲ در کنکور ریاضی شد بعدش دوسال کنکور تجربی داد به زور پردیس پرستاری قبول شد با درصد زیست پایین زیر ۴۰ درصد

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منتها یک نگرانی دارم از تجربی سال بعدش چون یک دوستی داشتم ۱۰۰۰ منطقه ۲ در کنکور ریاضی شد بعدش دوسال کنکور تجربی داد به زور پردیس پرستاری قبول شد با درصد زیست پایین زیر ۴۰ درصد
      اتفاقا به همین خاطر که بهت میگم فکر کن همین ۱۴۰۰ کنکور تجربی داری و تمام سعیتو بکن بیشترین حجمی که میتونی از درسای تجربی امسال ببندی چون تو کنکور تجربی هیچ تضمینی برای موففیت نیست رقابت بسیار سنگین و بی رحمانست پس باید گلادیاتور باشی وگرنه همون رشته ریاضی برو

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما نمی تونی هم خدارو بخوای هم خرما روشما اول از همه بشین با خودت فکر کن می خوای تجربی بخونی یا ریاضی.اول تصمیم جدی بگیر چون اینطوری که شما می گی خیلی یک بام ودو هوا هستی.دوم هیچ وقت هیچ وقت تو زندگی خودتو با کسی مقایسه نکن.واقعا من به این رسیدم وتجربه ش کردم.شما جای دوستت نبودی.از شرایطش خبر نداشتی.منکر این نیستم که رقابت تو تجربی خیلی خیلی سنگین تره.ولی منظورم اینه خودتو مقایسه نکن.یه تصمیم بگیر.خیلیا بودن که رشته شون ریاضی بوده ولی تو کنکور تجربی موفق شدن.پس نگران نباش.تصمیمت 1401 هست بشین برای تجربی بخون مطمن باش ریاضیو خوب می دی.در ضمن زیست حتما دهم چاپ98 یازدهم99 دوازدهم1400 بگیر حتما. چون تغییر کرده. یه تصمیم سریع بگیر وقتتو بیشتر از این تلف نکن.

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)