خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 50 از 50
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pride نمایش پست ها
      خطاب به همه دوستان ببینید من کنکوری ریاضی ۹۹ بودم که پایه درسیم ضعیف بود و حتی کنکور ۹۹ هم از ترس نتیجه شرکت نکردم من امسال قلم چی هم ریاضی نوشتم و مدیر گروه قلم چی هم قبول نکرد رشته آزمونم رو تغییر بده ۲ میلیون هم پول دادم!! اگه بخوام ۱۴۰۰ هم تجربی بدم رتبه م اگه بخواد بشه ۱۵ هزار اگه ریاضی بدم چون رشته خودم هم ریاضی بوده میشه ۱۵۰۰ خب معلومه رتبه ۱۵۰۰ باعث ایجاد انگیزه میشه و هی سرکوفت دیگران رو نمیشنوم اما میخوام بدونم زیست رو از صفر شروع کنم از تاریخ ۱۲ تیر میرسم برسونمش به درصد ۷۰ یا ۸۰؟؟
      ببین کاری که میخوای بکنی از اساس اشتباهه فقط به خاطر حرف دیگران داری کلی وقت صرف خوندن مباحث اضافه میکنی ولی صرفا جواب سوالتو اگ میخوای بستگی به توانایی های خودت داره کسایی که تو کمتر از یک سال زیست خوندن و درصد بالایی هم اوردن کم نیستن بازم میگم چون با زیست آشنا نیستی کلاسا یا دی وی دی ها میتونن کمکت کنن

2. Top | #47
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pride نمایش پست ها
      خطاب به همه دوستان ببینید من کنکوری ریاضی ۹۹ بودم که پایه درسیم ضعیف بود و حتی کنکور ۹۹ هم از ترس نتیجه شرکت نکردم من امسال قلم چی هم ریاضی نوشتم و مدیر گروه قلم چی هم قبول نکرد رشته آزمونم رو تغییر بده ۲ میلیون هم پول دادم!! اگه بخوام ۱۴۰۰ هم تجربی بدم رتبه م اگه بخواد بشه ۱۵ هزار اگه ریاضی بدم چون رشته خودم هم ریاضی بوده میشه ۱۵۰۰ خب معلومه رتبه ۱۵۰۰ باعث ایجاد انگیزه میشه و هی سرکوفت دیگران رو نمیشنوم اما میخوام بدونم زیست رو از صفر شروع کنم از تاریخ ۱۲ تیر میرسم برسونمش به درصد ۷۰ یا ۸۰؟؟
      UP

3. Top | #48
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pride نمایش پست ها
      دوستان نزدیک ۲ هفته از ایجاد این تاپیک میگذره
      هفته اول میانگین ۸ ساعت و این هفته هم تا الان میانگین ۱۰ ساعت خوندم اما متاسفانه این ۳ ساعت زیستی که هرروز دارم میخونم از اون موقع تا الان ۵۰ تا تست از فصل ۳ دهم فقط تونستم بزنم یعنی حس میکنم کیفیت مطالعه زیستم ۱۰ درصد و حتی کمتره مورد دوم اینکه این زیست خوندنه الان داره لطمه میزنه به درسای رشته ریاضیم . ببینید من باید یه رتبه ی خوبی تو کنکور ریاضی (حداقل ۷۰۰ یا ۸۰۰ منطقه ۲) بیارم چون اولین کنکورم ۹۹ بوده و متأسفانه فامیل و آشنا و حتی پدرومادر انتظار دقیقاً همین رتبه رو ازم دارن!! به نظرتون اگه زیست خوندن رو stop کنم و بعد از ۱۱ تیر تخصصی تر شروعش کنم واسه ۱۴۰۱ میتونم رتبه زیر ۱۰۰۰ منطقه ۲ توی تجربی بیارم؟
      UP

4. Top | #49
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان اگه میشه این دوتا پست رو که بالا up کردم رو کامل بخونید بعدش راهنمایی کنید خیلی ممنون

5. Top | #50
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به نظر من هم (مثل همه دوستانی که پاسخ دادند) شما هنوز نمی دونی با خودت چند چند هستی... آرزوهای زیادی داری ولی تلاشت در حد یک صدم اون آرزوها نیست... شرط موفقیت تلاشه.. فقط تلاش با برنامه.. همین... حتی می تونی تو آزمونها هم شرکت نکنی ولی موفق بشی... فقط کافیه سوالات رو از نت یا هر شخص دیگه ای بگیری و از خودت آزمون بگیری... من با پاسخ یکی از بچه ها خیلی موافقم که گفت اینقدر وضعیت مالی رو پیش نکش ... چون ارتباطش با موفقیت خیلی نیست.... شما همش درگیری ذهنی داری .. اول معلوم کن با خودت چند چندی بعد شروع کن به خوندن...تصمیم محکم بگیر و هیچی رو بهونه نکن بعد....

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)