خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هدف منو خوب میدونه و هدف من خیلی بزرگه ولی فکر کنم مشکل داشته باشه چون اصلا پیگیر نیست و هر چقدر از شسوال میپرسم هیچ جواب قانع کننده ای بهم نمیده و از سر وا میکنه

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط girl.s.painter نمایش پست ها
      هدف منو خوب میدونه و هدف من خیلی بزرگه ولی فکر کنم مشکل داشته باشه چون اصلا پیگیر نیست و هر چقدر از شسوال میپرسم هیچ جواب قانع کننده ای بهم نمیده و از سر وا میکنه
      ببخشید،ولی متوجه نشدم؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب من هدفم دندانپزشکی تهرانه و ایشون میدونن ولی اصلا نه هیچ برنامه ای و نه هیچ روحیه ای و نه هیچ راهکاری به من ارائه نمیکنن و من بدتر استرس میگیرم...همونطور که گفتم فقط یه جوابی میده که از سرش وا کنه منو...خب هدف من خیلی بزرگه و ایشون باید یه نیم کمکی به من حداقل بکنن دیگههه

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط girl.s.painter نمایش پست ها
      خب من هدفم دندانپزشکی تهرانه و ایشون میدونن ولی اصلا نه هیچ برنامه ای و نه هیچ روحیه ای و نه هیچ راهکاری به من ارائه نمیکنن و من بدتر استرس میگیرم...همونطور که گفتم فقط یه جوابی میده که از سرش وا کنه منو...خب هدف من خیلی بزرگه و ایشون باید یه نیم کمکی به من حداقل بکنن دیگههه
      آبجی کلاس دهمی اینجوری حرص بخوری تا اون موقع مردی ها،بابا بیخیال من میگم امسال فقط به امتحانات پایان ترمت بچست که خیلی مهمن(احتمالا کنکور شما 60درصد معدل میشه!)
      بعد تابستون روزی 4ساعت دهم رو بخونی کاملا کافیه(تازه زیادم هست به نظرم)در مورد زیست هم من خودم المپیادی بودم،اشکالی نداره اگر بعضی بخش هارو الان متوجه نمیشید به گذشت زمان خودش درست میشه!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن