خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

یه سوال مهم درمورد عربی در آزمون ها

سلام بچه ها .
      من برای عربی فلاح میرم و ایشون به درستی تاکید دارند که عربی رو موضوعی درس بدن یعنی اول کامل فعل بعد اسم و بعد ترکیب و معتقدند زمانی میتونیم عربی رو بالا بزنیم در آزمون ها که کامل درس رو بدن و بتونیم کامل هر چی دادند رو بزنیم .
      خب آزمون هم هستم و روند پیشرویش درس به درس هست نه موضوعی !
      من دو تا راه داریم :
      1- فعلا عربی آزمون برام مهم نباشه ، اگر چیزی بلد بودم بزنم و چیزی بلد نبودم صفر بزنم . ازمون ازمایشیه دیگه ! ( البته می گن به بودجه نگاه کنید اگر چیزی درس دادیم رو بزنید ولی خب من محاسبه کردم خیلی از مباحث رو اول ازمون مطابق درس به درس میاره .
      2- جدا از عربی با کلاس ایشون ، از خیلی سبز عربی درس به درس بخونم و تست بزنم .

یازده تجربی
      ممنون میشم کمک کنید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بابا تو یازدهمی ازمونا واست عین مورچه پیش میره چیز یکه فلاح میگه رو گوش بده در حد مدرسه ای سطحی هم خودت بخون کنکوری بودی میگفتم باید انقدر خفن باشی که خودتم در حد متوسط ثیش ببری به صورت خودخوان ولی یازدهمی هستی همون چیز یکه فلاح میگه با یکوچولو خودت به صورت سطحی تر حالا اگه خییلی خفنی ساعت مطالعت بالاس که چه بسا خودتم حرفهذای درس به درس بخون تست بزن
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام،با کلاس پیش برو ومو به مو کار هایی که میگه رو انجام بده....بقول خودت آزمون دیگه کنکور که نیست!!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من خودم با فلاح کلاس داشتم با کلاسش پیش برو وقتی جزوه ها رو تمام کرد اگ همراهش خونده باشی از اول توپم جلو عربیتو نمیتونه بگیرهآزمونا هم کم کم دیگه ۲۵ ۳۰ باید بزنی با جزوه های اول فلاحدر کل نگران نباش امسال یازدهمی تازه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      سلام بچه ها .
      من برای عربی فلاح میرم و ایشون به درستی تاکید دارند که عربی رو موضوعی درس بدن یعنی اول کامل فعل بعد اسم و بعد ترکیب و معتقدند زمانی میتونیم عربی رو بالا بزنیم در آزمون ها که کامل درس رو بدن و بتونیم کامل هر چی دادند رو بزنیم .
      خب آزمون هم هستم و روند پیشرویش درس به درس هست نه موضوعی !
      من دو تا راه داریم :
      1- فعلا عربی آزمون برام مهم نباشه ، اگر چیزی بلد بودم بزنم و چیزی بلد نبودم صفر بزنم . ازمون ازمایشیه دیگه ! ( البته می گن به بودجه نگاه کنید اگر چیزی درس دادیم رو بزنید ولی خب من محاسبه کردم خیلی از مباحث رو اول ازمون مطابق درس به درس میاره .
      2- جدا از عربی با کلاس ایشون ، از خیلی سبز عربی درس به درس بخونم و تست بزنم .

یازده تجربی
      ممنون میشم کمک کنید
      جزوه فعل تموم شد از خیلی سبز تستای درس : ۳ و ۴ دهم + ۲ و ۵ و ۶ یازدهم میتونی بزنی کامل
      جزوه اسم تموم شد درسای : ۱ و ۲ و ۸ دهم + ۱ و ۳ و ۴ یازدهم میتونی بزنی
      جزوه ترکیب اخرین جزوه هست که باقی درسا میتونی تستارو تکمیل کنی
      فقط یه نکته تستای ترجمه شاید بعضی تستارو غلط بزنی باید صبر کنی جزوه اخر تموم بشه
      تا میتونی لغت حفظ کن به علاوه ترتیبی که گفتم تست بزن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن