خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 73 از 73
    1. Top | #61
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها

اتفاقا میخوام امسال کنکور زبانم بدم....ولی هیچی از زبان حالیم نیس
      قصدت کلاس رفتنه؟ یا میخوای هرطور شده با کتاب پیش بری؟
      اگه کتاب بخوای که برای کنکور فکر میکنم خیلی سبز کفایت کنه (من خودم از خیلی سبز استفاده میکردم و میکنم) اگه که میخوای با کلاسی چیزی پیش بری، موسسه های مختلف کنکوری هستن ولی حقیقتش کارشونو ندیدم و دربارشون تحقیق هم نکردم چون زبان خودم خوبه.. فکر میکنم تاملند زبانش خوب باشه.. حالا بستگی به خودت داره.. برو تو سایتش نمونه تدریس رو ببین (فک کنم زینعلی باشه) البته یه پیام بلند و بالا داده بودم واسه همین تاپیک که خاله خودمم زبان تدریس میکنه و من روی کارش قسم میخورم.. اما خب دوست ندارم پیامم محتوای تبلیغاتی بگیره و تاحالا تبلیغ هیچ بنی بشری رو هم نکردم.. اما چون خالم و تدریس و البته اخلاق و روحیاتش رو خیلی خوب میشناسم واقعا روش قسم میخورم.الان به لطف کرونا که همه خونه نشین شدن و کلاسا آنلاینه، کلاس آنلاین برگزار میکنه.. اگه تمایل به شرکت دارین من میتونم شماره و آیدیشون رو در اختیارتون بذارم. نه فقط برای کنکور، که برای آیلتس و تافل و مکالمه و ... هم کار میکنه و استاد دانشگاه هم بوده و سابقه تدریس هم داره. خودتون هم باهاشون میتونین صحبت کنین و تحقیق کنین که خیالتون از بابت کیفیت کاریش راحت باشه و شاگرداش که اصفهان هستن خیلی از کارش راضی بودن و رشته های خوبی مثه پزشکی و دندون و ... در اومدن

2. Top | #62
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط n3gin2000 نمایش پست ها
      سلام دوستان وقت بخیر
      ببخشیداونهایی که تاالان موسسات آموزش زبان شرکت کردیدوباکتاب های این موسسات آشنایی داریدلطفابفرماییدکه دانشگاه آکسفوردبرایAmerican English
      درحال حاضرچه کتابهایی داره؟(بیشترروبورس اند؟)
      وبین هدوی3و2American English Fileکدوم یکی بهتره برای ادامه دادن؟
      من تاحالاکلاس زبان نرفتم دردوران کرونا3-4جلسه یعنی ازص26تا31American English File2رورفتم بعدش محدودیتهای کرونایی کلاس روتعطیل کرد.(این کلاس توشهرخودمون وتعیین سطح امتحان دادم)
      دیروزهم توفضای مجازی ی موسسه پیداکردم کا اونهاهدوی کارمیکنن بازتعیین سطح دادم هدوی3روپیشنهاددادن
      حالامدرس شهرمون میگفت هدوی قدیمیه ولی مدرس مجازیه میگفت هدوی کیفیتش ازامریکن فایل بهتره حالامن موندم برسردوراهی
      کدوم یکی بهترن؟وکتاب جدیدترازاینهاچیه؟
      وکلاازکجااسم کتاباروپیدامیکنیدواینکه کدوم هاروبورس اند؟
      مرسی ازلطفتون
      برسیدبه آرزوهاتون
      دمتون قیژژژژ
      فکر نمیکنم قدیمی بودنِ یه کتاب از ارزشش کم کنه!
      ضمنا محتواشون تقریبا یکیه خیلی سخت نگیرید مهم اینه که بخونید! کلاس مجازی رو هم محکم بخونید چون شل و ول بخونید نتیجه ی خوبی نمیگیرید
      با توجه به شرایط الان که کلاس ها اکثرا مجازی ان آموزش خوب هم خیلی مهمه، واسه همین قبلش یه نمونه اموزشی بگیرید و اطمینان خاطر پیدا کنید که اموزش مجازی اون سایت صرفا محدود به روخوانی و توضیح گرامر و این چیزا نباشه!

فیلم زیاد ببینید معجزه میکنه کنار زبان خوندن!

3. Top | #63
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه اولین زبانی هست که یاد می گرین اصلا خود خوان جلو نرین، باید استاد داشته باشین تا غلط هاتون رو بگیره مخصوصا تو اسپیکینگ
      ، راستی مگه هد وی لهجه بریتیش نبود؟

4. Top | #64
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب 504 یا کتاب های گرامر این یوز ، اکسفور این یوز، .....بیشتر واسه ی ازمونها سطح بالاتری ان ، برای استفاده از اونا حداقل سطحت باید اینترمدییت باشه واسه شروع اصلا خوب نیست

5. Top | #65
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها

دوکتاب میگم ببین برای کنکور میتونه در کنار خیلی سبز جامع درصدو بالای ۶۰ برسونه(وضعیتم خیلی بده)؟
      oxford word skills
      basic grammar in use
      وقتی وضعیت خوبی ندارین نیاز به خوندن کتاب های رایموند مورفی ( grammar in use ) و ( oxford word skills ) نیست و وقتتون رو با این ها هدر ندید . همون کتاب جامع خیلی سبز کیاسالار برای گرامر کفایت میکنه . ووکب هم همون لغتنامه همراه خیلی سبز و 504 رو بخونید . یکم که ووکب خوندین وارد ریدینگ و کلوز زدن بشین اول کلوز و ریدینگ های خیلی سبز رو با حوصله بزنید و ووکب های جدید رو یادداشت کنید و کم کم بیایید جلو . اگر در گرامر و ووکب تست کم اوردین میتونید کتاب شهاب اناری یا نردبام هم بزنید . اگر در ریدینگ و کلوز منبع کم داشتید ، از کتاب های پت و متن یا نترسیم از متن شبقره استفاده کنید . اینطوری زبان رو بالای 70 و 80 تضمین میکنید .

6. Top | #66
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان وقت بخیر
      ببخشیداونهایی که تاالان موسسات آموزش زبان شرکت کردیدوباکتاب های این موسسات آشنایی داریدلطفابفرماییدکه دانشگاه آکسفوردبرایAmerican English
      درحال حاضرچه کتابهایی داره؟(بیشترروبورس اند؟)
      وبین هدوی3و2American English Fileکدوم یکی بهتره برای ادامه دادن؟
      من تاحالاکلاس زبان نرفتم دردوران کرونا3-4جلسه یعنی ازص26تا31American English File2رورفتم بعدش محدودیتهای کرونایی کلاس روتعطیل کرد.(این کلاس توشهرخودمون وتعیین سطح امتحان دادم)
      دیروزهم توفضای مجازی ی موسسه پیداکردم کا اونهاهدوی کارمیکنن بازتعیین سطح دادم هدوی3روپیشنهاددادن
      حالامدرس شهرمون میگفت هدوی قدیمیه ولی مدرس مجازیه میگفت هدوی کیفیتش ازامریکن فایل بهتره حالامن موندم برسردوراهی
      کدوم یکی بهترن؟وکتاب جدیدترازاینهاچیه؟
      وکلاازکجااسم کتاباروپیدامیکنیدواینکه کدوم هاروبورس اند؟
      مرسی ازلطفتون
      برسیدبه آرزوهاتون
      دمتون قیژژژژ
      به نظرم وقتتون رو با این کتاب های جامع هدر ندید .
      من برای گرامر و ووکب یه زمانی این کار رو کردم و خیلی قوی شدم . راجع به اسکیلز های دیگه مثل لیستنیگ و ... نمیتونم راهنمایی کنم .
      برای گرامر :
      اول = GRAMMAR IN USE ( رایموند مورفی ) در دو سطح بیسیک و اینترمدیت کار کنید .
      بعد اگر حوصله داشتید و میخواستید خیلی قوی تر بشین = Understanding and Using English Grammar که سه جلد و برای خانم Betty Azar هست رو کار کنید .
      برای وومب :
      دوم = OXFORD WORD SKILLS ( هر 3 جلد رو کار کنید )
      بعد اگر حوصله داشتید و میخواستید خیلی قوی تر بشین = VOCABULARY FOR IELTS

7. Top | #67
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AAT2020 نمایش پست ها
      اگه اولین زبانی هست که یاد می گرین اصلا خود خوان جلو نرین، باید استاد داشته باشین تا غلط هاتون رو بگیره مخصوصا تو اسپیکینگ
      ، راستی مگه هد وی لهجه بریتیش نبود؟
      بله ولی اسن عکس ببینیدمدرس مجازیه فرستادامریکنه
      img-20201204-wa0030.jpg
      نگران منی به توقرصه دلم

8. Top | #68
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG-20201204-WA0030.jpg
مشاهده: 74
حجم: 55.0 کیلو بایت
      هدوی در دو نسخه بریتیش و امریکن چاپ میشه که میتونین بنا به نیازتون از هرکدوم استفاده کنین
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب
      آن زمان معلوم میشد در جهان هوشیار کیست

9. Top | #69
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG-20201204-WA0030.jpg
مشاهده: 74
حجم: 55.0 کیلو بایت
      پس امریکن هم داشت خبر نداشتیم، اگه استاد داری خوبه ولی خود خوان نرو جلو ، چون استاد داری سر کتاب زیاد وسواس به خرج نده بیشتر خورد استاد تاثیر گذاره

10. Top | #70
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AAT2020 نمایش پست ها
      پس امریکن هم داشت خبر نداشتیم، اگه استاد داری خوبه ولی خود خوان نرو جلو ، چون استاد داری سر کتاب زیاد وسواس به خرج نده بیشتر خورد استاد تاثیر گذاره
      ن فعلاتصمیم نگرفتم که باهاشون کارکنم یانه احتمالاهمون امریکن انگلیش فایل روخودخوان البته باکانالهای تلگرامی ادامه بدم ولی برای آیلس کلاس برم
      نگران منی به توقرصه دلم

11. Top | #71
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام. یک کتاب جامع تست برای آمادگی کنکور می خوام بگیرم. چی پیشنهاد می کنید؟ رشته ام زبان نیست.

12. Top | #72
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ن فعلاتصمیم نگرفتم که باهاشون کارکنم یانه احتمالاهمون امریکن انگلیش فایل روخودخوان البته باکانالهای تلگرامی ادامه بدم ولی برای آیلس کلاس برم
      پس تلفظ اینا رو از تحلیلگران بگیر و تو بخش اسپیکینگ سعی کن حداقل از یکی بپرسی چون اگه اینا اشتباه بری بعدا تو ایلتس درست کردنشون کار حضرت فیله

13. Top | #73
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فیلسوف نمایش پست ها
      سلام. یک کتاب جامع تست برای آمادگی کنکور می خوام بگیرم. چی پیشنهاد می کنید؟ رشته ام زبان نیست.
      خیلی سبز یا مبتکران
      هردو اوکین

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن