خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 11 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 153
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات

آخرین تلنگر از زبان حنیف عظیمی( شروع از آذر) 1400

سلام دوستان من برگشتم دوباره. یکم باید دور میشدم از انجمن چون زیاد درگیرش شده بودم
      امروز یکم تو انجمن بودم و واتس اپ رو نصب کردم دیدم دوستم یدونه برام فایل صوتی فرستاده از یه دبیر زیست شناسی بچه های تجربی گرچه یکم پشم ریزون بود ولی خوب بود به نظرم اونیکه باید تلنگره رو بگیره میگیره- ترکها میگن حرف رو بنداز زمین صاحبش برمیداره(همون به خودش میگیره)
      خلاصه که گفتم این فایل صوتی رو با شما به اشتراک بزارم دیگه این فایل صوتی شما رو نتونه تکون بده بمب هیدروژنی هم بزن خیالتون نیست عزت زیاد

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام حرف نداشت خدایی حال کردم
      میدونی کی تلنگر میخوری؟ هروقت احساس کنی الان نجنبی دیر میشه و تا الآن هم کم کاری کردی و از این بابت خییییییییییلی پشیمون باشی( یکمم ناراحت شی) و فورا دست به کار شی...
      وگرنه اگه فقط حس خوب گرفتی و فکر کردی بازم وقت هست با این همه کم کاری که تاحالا انجام دادی یا راحت میتونی جبران کنی تنبلیاتو بدون ،موقتیه این انگیزه گرفتن و مفت نمی ارزه...
      ویرایش توسط Hope400 : 15 آذر 1399 در ساعت 13:33

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hope400 نمایش پست ها
      سلام تموممممم حرفاش براساس واقعیت بود خدایی حال کردم
      میدونی کی تلنگر میخوری؟ هروقت احساس کنی الان نجنبی دیر میشه و تا الآن هم کم کاری کردی و از این بابت خییییییییییلی پشیمون باشی( یکمم ناراحت شی) و فورا دست به کار شی...
      وگرنه اگه فقط حس خوب گرفتی و فکر کردی بازم وقت هست با این همه کم کاری که تاحالا انجام دادی یا راحت میتونی جبران کنی تنبلیاتو بدون ،موقتیه این انگیزه گرفتن و مفت نمی ارزه...
      انشالله که همه تلنگره رو گرفته باشن

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ایشون به شخصه یکی از باشخصیت ترین معلم هایی بود که من تاحالا دیدم(کاری به کار دیگر معلم ها نداره و راه خودشو میره،برعکس کلاسینو!)
      ولی در کل هستند (البته خیلی کم)که فقط دو سه ماه بخونند و نتیجه بگیرند،یکی از فامیلامون حول 10 سال پیش که عمران روی بورس بودش(شایدم قبل تر)از بعد عید شروع کرد و رتبه حول 300 آورد و عمران گیلان قبول شد!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​هرکس یه جوریه دیدش..عین خیلیا ک الان میگن دیگه پول نیست دیگه نمیشه دیگه ثروت نیست اما خیلیا دارن جارو میکنن نه دزدن نه رانت دارن..ایشون حرفاش بیشتر تلنگر بود تا واقعیت اینجوری گفت ترس بندازه و یه حربه روانش شناسی بود
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      ​هرکس یه جوریه دیدش..عین خیلیا ک الان میگن دیگه پول نیست دیگه نمیشه دیگه ثروت نیست اما خیلیا دارن جارو میکنن نه دزدن نه رانت دارن..ایشون حرفاش بیشتر تلنگر بود تا واقعیت اینجوری گفت ترس بندازه و یه حربه روانش شناسی بود
      اره من یه تیکه از حرفاش تو ذهنم بولد شده بود که گفتم براساس واقعیته { اینکه گفتش بعضیا میگن 4 ساعت میخوندیم تو از کی 4 ساعت میخوندی؟ و اینکه گفت رقابت بکش بکشه بعضیا میگن حالا یه ماه نخونیم مگه چی میشه خیلیا جلو می افتن...}
      نه اون قسمت که گفتن نمیشه دیگه دورقمی اورد از اذر ماه... من معذرت میخوام اگه کسی دلسرد شد گفتم که واقعیته... ویرایش کردم
      ویرایش توسط Hope400 : 15 آذر 1399 در ساعت 13:43

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره من یه تیکه از حرفاش تو ذهنم بولد شده بود که گفتم براساس واقعیته { اینکه گفتش بعضیا میگن 4 ساعت میخوندیم تو از کی 4 ساعت میخوندی؟ و اینکه گفت رقابت بکش بکشه بعضیا میگن حالا یه ماه نخونیم مگه چی میشه خیلیا جلو می افتن...}
      نه اون قسمت که گفتن نمیشه دیگه دورقمی اورد از اذر ماه... من معذرت میخوام اگه کسی دلسرد شد گفتم که واقعیته... ویرایش کردم
      کی از آذر خونده ک دو روقمی آورده ؟؟؟؟
      دلسرد چیه حاجی ؟!! از آذر بخونی دو رقمی بیاری؟؟ببین اگه بالاترین ایکیو جهانو داشته باشی روزی 14 ساعتم بخونی بازم احتمال دو رقمی شدن زیره یک درصده !
      منظورم این نیست ک دیگ وقت نیست دیره نمیشه رسوند اتفاقا خوبم میشه رسوند ولی تا بحال فک کردی ک اونایی ک دوزقمی میشن از کی دارن درس میخونن بعد انتظار اینو دارید طرف از آذر بیاد بخونه ازونا جلو بزنه ؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      کی از آذر خونده ک دو روقمی آورده ؟؟؟؟
      دلسرد چیه حاجی ؟!! از آذر بخونی دو رقمی بیاری؟؟ببین اگه بالاترین ایکیو جهانو داشته باشی روزی 14 ساعتم بخونی بازم احتمال دو رقمی شدن زیره یک درصده !
      منظورم این نیست ک دیگ وقت نیست دیره نمیشه رسوند اتفاقا خوبم میشه رسوند ولی تا بحال فک کردی ک اونایی ک دوزقمی میشن از کی دارن درس میخونن بعد انتظار اینو دارید طرف از آذر بیاد بخونه ازونا جلو بزنه ؟
      اره ولی بعضیا با رتبه ی خیلی خوبی امسال موندن پشت کنکور مثلا 1500 تا 2000 و تا الانم استراحت کرده میتونه قبول شه زیاد دور از انتظار هم نیس

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یا کسی که پایش قویه ... چون فقط دو ماه از دست داده نسبت به خیل عظیمی که از مهر شروع کردن هرچند اون یکی دوماه اول خیلیا تازه دستشون میاد چطوری بخونن که این نباید ازمون و خطا داشته باشه مستقیم باید راه درست رو پیش بره

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اونجایی که گفت اونایی که ده هزار شدن همونایین که فکر میکردن زیر هزار میشن سوزوند منو

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      75 کاربر
      خدابده برکت
      ویرایش توسط Hope400 : 15 آذر 1399 در ساعت 21:17

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من دست به قلمم خیلی خوب نیست ولی توی این چند روز انقدر بچه ها گفتن نمیشه و نمیتونیم و... نشستم چهار تا خط نوشتم
      گفتم شاید همینجا جای مناسبی باشه بزارم واستون
      اگه از بین شما کسی هست که هنوز شروع نکرده یا تا الان گند زده ، می‌خوام توی این نوشته کمی توصیه و پند و اندرز بدم تا شاید به خودش بیاد :/
      یک اینکه ، مطمئن باشین آخرین شانستون دیگه همین الانه
      اگه نخوندین یا کم کاری کردین یا به هر دلیل دیگه ای دارین گند می‌زنین ، توی این چند روز سریعتر برگردین سر درس و مشق تون... بعد این تایم ،مطمئن باشین دیگه خیلی خیلی خیلی سخت میشه که تهش نتیجه خوبی بگیرین(اون مطالب شر و وری که میگن چگونه از اسفند شروع کنیم و تک رقمی بیاریم رو هم بریزین دور)
      پس فرصت آخر دیگه دی ماهه و تمام
      دو اینکه یه سریا دیگه خیلی نا امیدن...
      میگن که ما خنگیم یا توی مدارس خاص نیستیم و پول کلاس نداریم و ....
      اگه جزو این دسته هستین که بهانه های شرو ور میارین ، بهتره درس نخونین چون هیچوقت موفق نمیشین
      کسی که بخواد بهانه بیاره و با هرچیز کوچیکی نا امید و دلسرد بشه و یا بترسه ، یه آدم ضعیفه که هیچوقت به خودش نمیتونه اعتماد داشته باشه
      یه جمله ای از ویل اسمیت واستون بگم:
      Fear is not real. The only place that fear can be exist is in our thoughts of future. It is a product of our imagination causing us to fear things that do not at present and may not ever exist.
      (از یه جمله بیشتر شد که✌️)
      ولی خب در کل بدون دستکاری و با متن اصلی آوردمش. چون بنظرم خیلی قشنگ گفته شده
      ترس هامون همیشه از چیز هاییه که وجود خارجی ندارن و ممکنه هیچوقت هم وجود خارجی نداشته باشن
      چرا چیز هایی که هنوز وجود خارجی ندارن بهشون اجازه بدیم که باعث ترس ما بشن؟
      چرا باید شکست، موفق نشدن و هرچیز دیگه ای ما رو بترسونه؟
      هیچوقت اجازه ندین که ترسهاتون بهتون چیره بشن و با تلاش و پشتکار خودتون به همه ثابت کنین که ترس از شکست و... فقط یسری چیز خیالی و الکیه و تویی که تهش برنده مسابقه ای....
      و سوم اینکه یسری ها تحت فشار خانواده و آشنا و فامیل هستن
      در مورد این دسته یک نکته رو بیشتر نمیگم
      نه شما توی زندگی اونایین نه اونا توی زندگی شما
      حتی خانوادتون هم فقط چند سال دیگه توی زندگیتون نقش مستقیم دارن و بعدش همه چی دست خودتونه
      پس اگه کسی فشاری روتون میاره و یا حرفی میزنه که ناراحت تون می‌کنه ، فقط کافیه که دایورت کنین
      همه زیاد حرف میزنن، مطمئن باش هیچکس جز خودت بیشتر به آینده ات اهمیت نمیده
      پس هرکاری که بنظرت درسته رو انجام بده و نزار حذف بقیه روت تاثیر بزاره(البته یسری حرفای چرت و پرتا، نه اینکه بهت میگن درس بخون ، تو بگی ایندم به خودم مربوطه :/ فقط یسری شر و ور که مثلا چرا پشت کنکور موندی؟ حتما دیگه نمیتونی و... )
      دیگه حرفام همینجا تموم
      ×من همینجا واستون امضا میزنم اگه بیخیال دنیا شین هفت ماه و درست حسابی بخونین بهترین نتیجه رو میارین اصلا شک نکنین
      فقط با اراده باشین و وسط مسیر جا نزنین
      صفحه مصاحبه ام
      http://forum.konkur.in/showthread.php?threadid=74234
      ویرایش توسط SiiiiiiNA : 15 آذر 1399 در ساعت 22:02

13. Top | #13
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      #حرف_حق....وسکوت
      آدم هاے سادہ را دوست دارم...
      بوے ناب آدم میدهند....

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      سلام دوستان من برگشتم دوباره. یکم باید دور میشدم از انجمن چون زیاد درگیرش شده بودم
      امروز یکم تو انجمن بودم و واتس اپ رو نصب کردم دیدم دوستم یدونه برام فایل صوتی فرستاده از یه دبیر زیست شناسی بچه های تجربی گرچه یکم پشم ریزون بود ولی خوب بود به نظرم اونیکه باید تلنگره رو بگیره میگیره- ترکها میگن حرف رو بنداز زمین صاحبش برمیداره(همون به خودش میگیره)
      خلاصه که گفتم این فایل صوتی رو با شما به اشتراک بزارم دیگه این فایل صوتی شما رو نتونه تکون بده بمب هیدروژنی هم بزن خیالتون نیست عزت زیاد

یوسوف کاش ادامش هم بود حاجی یه جوری شدم سوپر فریکی میخواستم برم یه چرت بزنم پرید
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اره ولی بعضیا با رتبه ی خیلی خوبی امسال موندن پشت کنکور مثلا 1500 تا 2000 و تا الانم استراحت کرده میتونه قبول شه زیاد دور از انتظار هم نیس

تو قضیه خرگوش لاکپشت هم خرگوشه گفت من جلو ام یکم استراحت کنم عیبی نداره که ! گیرم 100 کنکور تجربی باشی تو 99

اون موند تو 99 و الان 1400 عه
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

صفحه 1 از 11 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)