خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 153
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      کی از آذر خونده ک دو روقمی آورده ؟؟؟؟
      دلسرد چیه حاجی ؟!! از آذر بخونی دو رقمی بیاری؟؟ببین اگه بالاترین ایکیو جهانو داشته باشی روزی 14 ساعتم بخونی بازم احتمال دو رقمی شدن زیره یک درصده !
      منظورم این نیست ک دیگ وقت نیست دیره نمیشه رسوند اتفاقا خوبم میشه رسوند ولی تا بحال فک کردی ک اونایی ک دوزقمی میشن از کی دارن درس میخونن بعد انتظار اینو دارید طرف از آذر بیاد بخونه ازونا جلو بزنه ؟
      به هدف هم بستگی داره.
      همه دوست دارن دو رقمی بشن ولی آیا تلاش و توانایی رو دارن؟
      مثلا خود من با توجه به پایه درسی و شرایطی که دارم تو خواب هم دو رقمی نمیارم.
      البته باید هدف رو بالا بگیری که به هدف های کوچکتر هم برسی.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      متشکر

چیزی که منو تکون داد لایو آقای سرلک بود پیج کنکور تراپی
      تنها چیزی بود که بهم انگیزه ای داد که به خودم اومدم و شروع کردم از آبان
      سرچ کنین اینستاگرام اگه دارین ببینین

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      کی از آذر خونده ک دو روقمی آورده ؟؟؟؟
      دلسرد چیه حاجی ؟!! از آذر بخونی دو رقمی بیاری؟؟ببین اگه بالاترین ایکیو جهانو داشته باشی روزی 14 ساعتم بخونی بازم احتمال دو رقمی شدن زیره یک درصده !
      منظورم این نیست ک دیگ وقت نیست دیره نمیشه رسوند اتفاقا خوبم میشه رسوند ولی تا بحال فک کردی ک اونایی ک دوزقمی میشن از کی دارن درس میخونن بعد انتظار اینو دارید طرف از آذر بیاد بخونه ازونا جلو بزنه ؟
      داداش من نمیدونم چرا امثال شما و بعضی ها فقط میخواین بگین نمیشه انگار وحی منزل که کنکوررو باید از دهم یا نهایت اول تابستون 12 شروع کرد به خوندن تا رتبه تک رقمی یا دورقمی اورد درحالی که این همه مثال هستند جای دور نمیرم تو همین انجمن که ناقض سخنان شما هستند شما درکنکور در رقابت با هیچکس جز خودت نیستی با این معیار که من مثلا تو این 200 روز باقی مانده به کنکور 150 روز اختصاص میدم به خوندن 50 روزم جمع بندی و تمامی درسارو به تسلط بالای 70 میرسم حالا به فرضم یکی دوتا درس صعف دارم اونا 50 اونموقع با این تفکر عملکرد کی میخواد از شما جلو بزنه مشکل ما اینه تفکرمون برنده نیست واز قبل بازندس لکن کنکور فراتر از اینه که واسش نسخه زمان و ... بپیچیم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

یوسوف کاش ادامش هم بود حاجی یه جوری شدم سوپر فریکی میخواستم برم یه چرت بزنم پرید
      داداش 13 ساله داریم چرت میزنیم وقت بیداریه
      وقت برای چرت زدن بسیار است

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مافیای کنکور ببینید خودشون پزشکی ول کردن دارن زیست درس میدن چرا چون پولی توش نیست ی پزشک عمومی چیزی دریافت نمیکنه بعد میگن بیا پزشک شو
      ک 45سالت شد متخصص شدی درامد داشته باشی
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد زد نمایش پست ها
      داداش من نمیدونم چرا امثال شما و بعضی ها فقط میخواین بگین نمیشه انگار وحی منزل که کنکوررو باید از دهم یا نهایت اول تابستون 12 شروع کرد به خوندن تا رتبه تک رقمی یا دورقمی اورد درحالی که این همه مثال هستند جای دور نمیرم تو همین انجمن که ناقض سخنان شما هستند شما درکنکور در رقابت با هیچکس جز خودت نیستی با این معیار که من مثلا تو این 200 روز باقی مانده به کنکور 150 روز اختصاص میدم به خوندن 50 روزم جمع بندی و تمامی درسارو به تسلط بالای 70 میرسم حالا به فرضم یکی دوتا درس صعف دارم اونا 50 اونموقع با این تفکر عملکرد کی میخواد از شما جلو بزنه مشکل ما اینه تفکرمون برنده نیست واز قبل بازندس لکن کنکور فراتر از اینه که واسش نسخه زمان و ... بپیچیم

1400 فرق فوکوله

حجم عظیمی از پشت کنکوریا + دوازدهمیا

رقابت سنگینه چرا که از 10 درصد شانس قبولی افرادی الان پشت کنکورن که یا از رشته های ریاضی اومدن و دروس شیمی و فیزیک و ریاضی قوی دارن . و یا حتی یکی از همشهری های من که رتبه ش به پزشکی اردبیل میخورد ولی نشت تا امسال دندان بیاره ! بحث رو اینه امسال
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​پولی ک ارایان حیدری یا ارامفر یا عمارلو ک همشون یا شریف درس خهوندن یا پزشکی خوندن دارن از تدریس در میارن انقدی هست ک تو سن 333 34سالگی هشمون بنزای ده میلیاردی دارن اما شما ی پزشک 30ساله نشونم بده بنز داشته باشه چون تا جر نخوره تخصص نگیره ازاین خبرا نیست اونم با بدبختی ...گول اینارو نخورید نشد هم نشد راه زیاده
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      مافیای کنکور ببینید خودشون پزشکی ول کردن دارن زیست درس میدن چرا چون پولی توش نیست ی پزشک عمومی چیزی دریافت نمیکنه بعد میگن بیا پزشک شو
      ک 45سالت شد متخصص شدی درامد داشته باشی

قطعا همینطوره فقط میخوان تو رزومه شون پزشکی باشه . مغز خر نخورده که فرد پولکی بیاد 7 سال بیخوابی بکشه خودش رو جررررررررررررر بده ، میاد معلم میشه دوتا میپره بالا پایین 7 ماه دیگه با بنز کلاس اس میره سبزی خوردن میگیره
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببینید بچه ها من خودم 4سال ارزو داشتم دندون پزشک بشم خدا خواست حقیقت جامعه رو دیدم ته ته خفن ترین درامد ی پزشک چقده ماهی 4 5میلیارد ؟بخدا دیدم کسایی ک تو 27سالگی روزی 1میلیارد درمیارن نه 50سالگی...دیدتون باز کنید هر طور ب دنیا نگاه کنید همون طور واستون شکل میگیره اگر فکر میکنید پول نیست نون توپزشکیه اونوقت تاجرم بشید فقیرید
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ​پولی ک ارایان حیدری یا ارامفر یا عمارلو ک همشون یا شریف درس خهوندن یا پزشکی خوندن دارن از تدریس در میارن انقدی هست ک تو سن 333 34سالگی هشمون بنزای ده میلیاردی دارن اما شما ی پزشک 30ساله نشونم بده بنز داشته باشه چون تا جر نخوره تخصص نگیره ازاین خبرا نیست اونم با بدبختی ...گول اینارو نخورید نشد هم نشد راه زیاده
      خوب چه ربطی دارن؟؟منم میگم پولی که یه کارخونه دار در میاره ده برابر یه جراح مغز اعصابه ولی چه ربطی دارن به همدیگه و چه تاثیری در حال من و شما دارن رو نمی دونم مسلما اونیکه به پزشکی داره فکر میکنه به اینجاهاشم فکر کرده و تصمیم گرفته و شما چرا دارین حرص میخورین نمیدونم قضیه چیه هر چند من خودم رشته م تجربی نیست ولی واقعا حرفتون بی ربط بود گول اینا رو یعنی چی نخوریم؟؟؟ یعنی میگن میتونید به پزشکی برسید قبول نکنیم؟؟؟پس چرا اینهمه ادم میرسن؟ یا مثلا قبول کنیم که اینا راس میگن و نمیشه پس ما هم بیاییم منفعل بشیم و دست رو دست بزاریم؟؟

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      خوب چه ربطی دارن؟؟منم میگم پولی که یه کارخونه دار در میاره ده برابر یه جراح مغز اعصابه ولی چه ربطی دارن به همدیگه و چه تاثیری در حال من و شما دارن رو نمی دونم مسلما اونیکه به پزشکی داره فکر میکنه به اینجاهاشم فکر کرده و تصمیم گرفته و شما چرا دارین حرص میخورین نمیدونم قضیه چیه هر چند من خودم رشته م تجربی نیست ولی واقعا حرفتون بی ربط بود گول اینا رو یعنی چی نخوریم؟؟؟ یعنی میگن میتونید به پزشکی برسید قبول نکنیم؟؟؟پس چرا اینهمه ادم میرسن؟ یا مثلا قبول کنیم که اینا راس میگن و نمیشه پس ما هم بیاییم منفعل بشیم و دست رو دست بزاریم؟؟
      من منظورم شغل انفرادی بود یا کسایی ک ی مهارتی دارن نه یه کارخونه عین میهن یا یه شرکت عین دیجی کالا واقعا میگی نمیدونستم یه کارخونه درامدش از یه پزشک بیشتره
      من گفتم بدونید این حرفا بیش از ی تلنگر یه بازارگرمیه نون تو این نیست ک شما پزشک بشی نون تو اینه من بازار پزشکی داغ کنم بگم عالیه بیام کتاب بفروشم
      و کسایی عین من در گذشته و الان شما گول اینارو میخورن
      ما دوباره سبز میشویم

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من منظورم شغل انفرادی بود یا کسایی ک ی مهارتی دارن نه یه کارخونه عین میهن یا یه شرکت عین دیجی کالا واقعا میگی نمیدونستم یه کارخونه درامدش از یه پزشک بیشتره
      من گفتم بدونید این حرفا بیش از ی تلنگر یه بازارگرمیه نون تو این نیست ک شما پزشک بشی نون تو اینه من بازار پزشکی داغ کنم بگم عالیه بیام کتاب بفروشم
      و کسایی عین من در گذشته و الان شما گول اینارو میخورن
      قبول
      هر کاری اینطوریه
      ولی بازم ربطش به پزشکی و درس خوندن چیه؟؟
      مسلما درس خوندن کاملا یه سرمایه گذاری بلند مدته و این رو هم بدون همونیکه داره بازار گرمی میکنه خودش رفته 15 سال درس خونده و الآن تو اون مکانه و شما نمیتونی با دیپلم بری به اون جایگاه برسی در واقعا هیچکس نمیتونه
      برای هر کاری اول کار کن و بعد برس اونوقت حرف بزن من الان بیام گلوم رو پاره کنم که دیجیکالا اینقدر پول درمیاره پزشک هیچی نیست و یا مدرس کنکور اینقدر پول درمیاره و پزشکی هیچی نیست در برابر شما میخوای اینقدر درس بخونی تا بشی یدونه پزشک و عمومی و .... تاثیری تو حال امروز من نداره نه اونا در آمودشونو نمیارن بدن به من و شما و .... من و شما باید ببینیم چه کارهایی رو میتونیم انجام بدیم تا شرایطمون رو اوکی کنه و مطمئن باش با این کارا به جایی نمیشه رسید منم میدونم درس خوندن شاید نتیجه اش رو 10 سال بعد نشون بده و خیلی ها صبر این 10 سال بی نتیجه کار کردن رو ندارن پس به جای مقایسه و این حرفها سعی کن خودتون بکشی بالا این حرفها دیگه کهنه شده خریدار نداره

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      نه داداش من،کسی که پزشکی میخونه 90 ئرصدشون فقط بخاطر پوله،چون با همه جوره آدم سروکار داشتم،طرف قبول شده میگه آخ جون 10 سال دیگه پولدار میشم!خیلی به شما دوستان رک بگم کسی که پزشکی قبول میشه تا 50سالگی خیال پولدار شدن برنداره(البته همین 50سالگی هم باید اینقدر کار کنه و شهرت در بیاره که معروف شه یا یه دانشگاه معتبر(تو ایران فقط بهشتی و تهرانه(البته شیراز)هم جدیدا شنیدم که برد تخصصی میده(همونی که تو بعضی مطب ها به زبان انگلیسی بالای دیوارشون میزنن)
      خدایی کسی که فقط دنبال پوله نمیدونم به چه هدفی 15سال میخواد درس بخونه،خیلی راه های دیگه هم واسه پول درآوردن هستند

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      ببینید بچه ها من خودم 4سال ارزو داشتم دندون پزشک بشم خدا خواست حقیقت جامعه رو دیدم ته ته خفن ترین درامد ی پزشک چقده ماهی 4 5میلیارد ؟بخدا دیدم کسایی ک تو 27سالگی روزی 1میلیارد درمیارن نه 50سالگی...دیدتون باز کنید هر طور ب دنیا نگاه کنید همون طور واستون شکل میگیره اگر فکر میکنید پول نیست نون توپزشکیه اونوقت تاجرم بشید فقیرید

داداش ببین من یه چند مدت تو عمق شیمی خوندن بودم یه ایده هایی زده سرم میخوام برم اجراییش کنم نمیدونم چرا قفل زدم سیستان بلوچستان این کارا رو بکنم

1- استخراج منیزیم از دریای عمان
      2- صادرات اب شیرین توسط شیرین سازی با اسمز معکوس و کربن فعال و در کنارش صنعت چرم سازی و صادرات ناخالص ان به شرکای خارجی شرکت
      3- ایجاد بزرگترین و اولین نیروگاه خصوصی سوختی متان در ایران با بازده 60 درصد و مطابقا اهدای اب گرم به روستاهای اطراف نیروگاهم . و مزارع استخراج بیت کویین از 20 درصد خالص نیرگاه و ارز اوری به مملکت از طریق نامحسوس
      4- غالب بر 100 هکتار مزارع کشت موز در سیستان و بلوچستان و تولید پروتین های بدن سازی
      5- اقای شلوار لی و جین ایران و حاشیه خلیج فارس

نخندید بابا بعضا سرم میزنه اینا وقتی که درس میخونم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #30
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

1400 فرق فوکوله

حجم عظیمی از پشت کنکوریا + دوازدهمیا

رقابت سنگینه چرا که از 10 درصد شانس قبولی افرادی الان پشت کنکورن که یا از رشته های ریاضی اومدن و دروس شیمی و فیزیک و ریاضی قوی دارن . و یا حتی یکی از همشهری های من که رتبه ش به پزشکی اردبیل میخورد ولی نشت تا امسال دندان بیاره ! بحث رو اینه امسال

اين مسايل هرسال تکرار ميشه....

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)