خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بچه ها کسی از ریاضی منتشران که تازه چاپ شده و مولفه مقدم نیا هست استفاده کرده ؟ارزش د

دوستان کسی از کتاب ریاضی منتشران که تازه چاپ شده و مولفش مقدم نیا و محمد مصطفی ابراهیمی هست استفاده کرده
      آیا کتاب خوبی هست ؟

ممنون میشم اگه کسی استفاده کرده نظرش رو بگه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jahanb نمایش پست ها
      دوستان کسی از کتاب ریاضی منتشران که تازه چاپ شده و مولفش مقدم نیا و محمد مصطفی ابراهیمی هست استفاده کرده
      آیا کتاب خوبی هست ؟

ممنون میشم اگه کسی استفاده کرده نظرش رو بگه
      سلام ، من دارم و استفاده می کنم. سوالات کتاب به نظرم تا سطح 60 درصد کنکور می تونه یاری کننده باشه. سوالات سطح پایین و متوسط داره و زیاد سوال سخت نیاوره (برای سوالات سخت از تستای سطح بالای کنکور استفاده کرده) . من شاگرد مقدم نیا نیستم ولی خود مقدم نیا تو کلاسش از ترکیب منتشران و خیلی سبز استفاده می کنه و تکلیف میگه. من ترکیب این کتاب و آی کیو رو استفاده می کنم. شعار انتشارات منتشران اینه که برای یه کنکور خوب یه کتاب کافیه، کلا مولف نام آشنا و خوبی دارن ولی طول می کشه تا خودشونو بکشن بالا

3. Top | #3
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم دارم راضیم ازش.به نظرم بعدش موج کار بشه خیلی خوبه برای سوالات سخت تر...سوالاتش هم از تمرینات کتاب درسی آورده که خیلی خوبه مهمتر از همه تعداد تستاش خوبه میشه راحت تمومش کرد چند بار هم علامتدارهاتو کار کرد.به قول یکی از دوستان برای کلاس آنلاین خوبه. نه برای منبع دوم خوبه(چون سطحش بالا نیست) نه منبع اول که درسنامه خوب داشته باشه.
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrAminiRad نمایش پست ها
      سلام ، من دارم و استفاده می کنم. سوالات کتاب به نظرم تا سطح 60 درصد کنکور می تونه یاری کننده باشه. سوالات سطح پایین و متوسط داره و زیاد سوال سخت نیاوره (برای سوالات سخت از تستای سطح بالای کنکور استفاده کرده) . من شاگرد مقدم نیا نیستم ولی خود مقدم نیا تو کلاسش از ترکیب منتشران و خیلی سبز استفاده می کنه و تکلیف میگه. من ترکیب این کتاب و آی کیو رو استفاده می کنم. شعار انتشارات منتشران اینه که برای یه کنکور خوب یه کتاب کافیه، کلا مولف نام آشنا و خوبی دارن ولی طول می کشه تا خودشونو بکشن بالا
      ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن