خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Angry و حالا تحلیل کتاب فیزیک میکرو طبقه بندی

سلام
      از همه دوستان انتظار دارم که اگر از این کتاب استفاده کردند نظر خود رو درباره درس نامه ، سطح سوالات و پاسخ نامه کتاب که آیا روون هست یا نه ، ب فرماییند تا من و بقیه دوستان هم از نظرات شما استفاده کنیم

ابتدا ، شاید ی سری از دوستان بفرمائید که چرا این همه تاپیک تحلیل منبع میزنی ، در واقع به نظر من این تاپیک های تحلیل باعث کاهش تاپیک درمورد انتخاب منبع برای هر درس میشه چون با این نمونه تاپیک هر کتاب به صورت مجزا کامل تحلیل میشه و بحث هم به حاشیه نمیره

0

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      در مورد فیزیک پایه و دوازهم میکرو:سطح تستا خوبه از آسون به سخت تیپ بندی خیلی خوبی داره مخصوصا برای سوالات کنکور میشه گفت بیشترین استفاده رو کرده در کنار هر سوال کنکور معمولا یک مکمل محاسباتی(که ایده همون قبلیه فقط محاسبات بیشتر داره)و مکمل خلاقانه که اون ایده کلیش و تیپش همون سوال کنکوره اما نکته جدیدی توش داره تعداد تستاش مناسب و شاید زیاد باشه برای بعضی فصلا یکم تو حرکت شناسی زیادی ریز شده و سر فصلا برای خوندن کانون سخته---پاسخنامه هم کامله و راه حلای کوتاه هم داره ولی این خلاصه درساش از وقتی که تو پاسخنامه اومده به صورت نکته افت کرده هر چند که من دبیر دارم و درسنامه نمیخونم ولی اگه کسی بخواد بخونه حقیقتش سبز بهتره

3. Top | #3
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ما که نظام قدیم بودیم من خودم درسنامه خیلی سبز و میکرو رو دیدم
      فیزیک خیلی سبز خیلی بهتر توضیح داده بود و بنظرم ۴ جلدی خیلی سبز عالی بود اما میکرو زیادی خشک بود و نمیتونستم باهاش ارتباط بگیرم
      اما خیلی سبز رون تر بود
      الان نمیدونم نظام جدیدا ایا تغیرات سبکی توی میگرو دادن و روان ترش کردن یا نه
      25 : 32 : 13 : 00

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من میکرو رو بیشتر میپسندم،درسنامه هاش اوکین جواباش کاملن،تستاش استانداردن،شمارشون خوبه،سختیشونم خیلی خوبه،سوالای کنکور ۱۴ سال اخیر رو هم یه جا اورده برا محک زدن خودت،خیلی سبز رو من دوازدهمش رو دارم ولی درسنامش راضی نیستم چون خیلی کشش داده مطلب رو،تستاشم نزدم نمیتونم نظری بدم.در حالت کلی میکرو نقره ای به نظر من بهتره

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      من دهمش رو داشتم ولی خیلی سبز رو بیشتر میپسندم
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jahanb نمایش پست ها
      سلام
      از همه دوستان انتظار دارم که اگر از این کتاب استفاده کردند نظر خود رو درباره درس نامه ، سطح سوالات و پاسخ نامه کتاب که آیا روون هست یا نه ، ب فرماییند تا من و بقیه دوستان هم از نظرات شما استفاده کنیم

ابتدا ، شاید ی سری از دوستان بفرمائید که چرا این همه تاپیک تحلیل منبع میزنی ، در واقع به نظر من این تاپیک های تحلیل باعث کاهش تاپیک درمورد انتخاب منبع برای هر درس میشه چون با این نمونه تاپیک هر کتاب به صورت مجزا کامل تحلیل میشه و بحث هم به حاشیه نمیره

0

من دارم و خیلی باهاش اوکی ام!!
      من ساختم،آنچه مرا ویران کرد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن