خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Angry نوبتی هم باشه نوبت به کتاب جامع رئاضی الگو میرسه ک تازه منتشر شده میرسه

سلام
      از همه دوستان انتظار دارم که اگر از این کتاب استفاده کردند نظر خود رو درباره درس نامه ، سطح سوالات و پاسخ نامه کتاب که آیا روون هست یا نه ، ب فرماییند تا من و بقیه دوستان هم از نظرات شما استفاده کنیم

ابتدا ، شاید ی سری از دوستان بفرمائید که چرا این همه تاپیک تحلیل منبع میزنی ، در واقع به نظر من این تاپیک های تحلیل باعث کاهش تاپیک درمورد انتخاب منبع برای هر درس میشه چون با این نمونه تاپیک هر کتاب به صورت مجزا کامل تحلیل میشه و بحث هم به حاشیه نمیره

0

2. Top | #2
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jahanb نمایش پست ها
      سلام
      از همه دوستان انتظار دارم که اگر از این کتاب استفاده کردند نظر خود رو درباره درس نامه ، سطح سوالات و پاسخ نامه کتاب که آیا روون هست یا نه ، ب فرماییند تا من و بقیه دوستان هم از نظرات شما استفاده کنیم

ابتدا ، شاید ی سری از دوستان بفرمائید که چرا این همه تاپیک تحلیل منبع میزنی ، در واقع به نظر من این تاپیک های تحلیل باعث کاهش تاپیک درمورد انتخاب منبع برای هر درس میشه چون با این نمونه تاپیک هر کتاب به صورت مجزا کامل تحلیل میشه و بحث هم به حاشیه نمیره

0

همون موج آزمونه فقط تعداد خیلی محدودی تست برای دست گرمی گذاشته . انتظار منبع آموزشی نمیتونید از این کتاب داشته باشید . اگر آموزشی میخواهید تست بزنید باید تک پایه های نشر الگو ( دوازدهم مکفی است ) استفاده کنید .
      موفق باشید

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

واسه ریاضی چند مبحث انتخاب کردم که بخونم با جامع مهروماه . میخواستم بدونم همین کافیه یا منبع تکمیلی هم نیازه؟
      و اینکه لطفا نظرتون در مورد ریاضی تست سال به سال های نشر الگو و کتاب جامعش هم بگید .
      ممنونم از همگی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عنوان تاپیکو دیدم فک کردم مولف کتاب عضو انجمن شده
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      سلام دوستان

واسه ریاضی چند مبحث انتخاب کردم که بخونم با جامع مهروماه . میخواستم بدونم همین کافیه یا منبع تکمیلی هم نیازه؟
      و اینکه لطفا نظرتون در مورد ریاضی تست سال به سال های نشر الگو و کتاب جامعش هم بگید .
      ممنونم از همگی
      حالا بخونید همون مباحث رو با مهرو ماه بعدش خودتون که ازمونها رو شرکت میکنید متوجه میشید که منبع تکمیلی نیازه یا نه
      به نظرم شما که دارید مبحثی کار میکنید خرید کتاب هزینه اصافی هست از پی دی اف های کتاب استفاده کنید برای تست بیشتر برای مباحث مورد نظرتون و یا از تستهای ازمونها

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      حالا بخونید همون مباحث رو با مهرو ماه بعدش خودتون که ازمونها رو شرکت میکنید متوجه میشید که منبع تکمیلی نیازه یا نه
      به نظرم شما که دارید مبحثی کار میکنید خرید کتاب هزینه اصافی هست از پی دی اف های کتاب استفاده کنید برای تست بیشتر برای مباحث مورد نظرتون و یا از تستهای ازمونها
      خیلی ممنونم
      بله کتاب نمیگیرم همون مباحث رو پرینت گرفتم که بخونم .

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

8. Top | #8
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه نظر من کتاب خیلی خوبیه
      درس‌نامه‌هاش کوتاهه و توی بیشتر مطلب رو توی تست‌زدن یاد می‌گیری. من خودم با این مدل بیشتر حال می‌کنم تا کتاب‌هایی که اومده ۲۰-۳۰ صفحه درس‌نامه نوشته مث مهروماه

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      70 درصد این کتاب شبیه همون موج آزمون مشر الگو هستش.
      30 درصد هم قبل آزموناش از کل اون فصل چند تا سوال آورده (مثلا در حد 30 الی 100تست) که بیشتر خواست این کار نشان دادن انواع تیپ تست مورد نظر طراح کنکور هستش!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن