خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      دوست عزیز، من خوب میدونم نقد کردن چیه، اما سوال اینجا است:
      اگر ایشون هیچ نقش اجرایی ندارند، خودشون هم در این زمینه ورودی نداشتند، آیا انتقادشون سازنده است؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
      در صورتی که بعضی از مسولین منم! منم! نکنند و در مسائل کارشناسی عمل کنند,
      میتواند سازنده باشد.
      این رو اضافه کنم:
      اگر اشتباه نکنم ایشون بارها نقشه ی راه رو برای خیلی از مسائل ترسیم کرده اند , به مسولین پیشنهاد کرده اند,اما کو گوش شنوا؟
      سپاس
      این روز ها " ایران " رنج میبرد, از مردمی که فقر در بینشان بیداد میکند , فقر در انسانیت!
      م. امیرزاد
      ویرایش توسط mosen : 21 آبان 1392 در ساعت 22:08

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آخه از چی داره انتقاد میکنه؟؟؟ باعث و بانیان شرایط موجود تماما خوده همین اشخاص هستن پست دولتی نداره یعنی چچی؟؟؟ فعلا که میبینی لونه کرده توی صدا و سیما و هر جی دلش میخواد میگه بعدشم یه جوری شما هی میگی دکتر عباسی دکترعباسی و از عقایدش میگی هر کی ندونه فکر میکنه داری در مورد شریعتی یا مهاجرانی یا سروش صحبت میکنی من که این شخص رو در حدی نمیدونم که حتی وقتم رو بزارم در موردش تایپ کنم و دیگه توی این تاپیک پست نمیدم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آخه از چی داره انتقاد میکنه؟؟؟ باعث و بانیان شرایط موجود تماما خوده همین اشخاص هستن پست دولتی نداره یعنی چچی؟؟؟ فعلا که میبینی لونه کرده توی صدا و سیما و هر جی دلش میخواد میگه بعدشم یه جوری شما هی میگی دکتر عباسی دکترعباسی و از عقایدش میگی هر کی ندونه فکر میکنه داری در مورد شریعتی یا مهاجرانی یا سروش صحبت میکنی من که این شخص رو در حدی نمیدونم که حتی وقتم رو بزارم در موردش تایپ کنم و دیگه توی این تاپیک پست نمیدم
      من از فرد خاصی طرفداری نمیکنم ولی دوست عزیز منظورت از لونه کرده دقیقا چیه ؟ ایشون آخرین حضورشون توی صدا و سیما مربوط به برنامه راز بوده که مبحث مورد بحثشون هم مسائل فلسفی بود نه مسائل سیاسی .

در ضمن ایشون تا جایی که دستشون باز بوده سعی کردن که اثر خودشون رو بزارن نمونش جلسات کلبه ی کرامت هست که ایشون همیشه دارن و سخنرانی های متعددی که سعی کردن توش مبانی فکریشونو بیان کنن از پیش بینی 4 سال قبل ایشون در مورد گلشیفته تا جاسوسی nsa که هردو هم اثبات شد .

انگ رانت و این چیزا هم به ایشون نمیخوره چون اگه میخورد 2 بار به زندان نمیفتادند ( یک بار بعد سخنرانیشون در مورد پاسخگویی مسئولین که تو سال 82 تو مشهد داشتن و یک بار هم بعد سخنرانی 20 سال خامنه ایسم توی سال 84 ) و ممنوع التدریس و ممنوع مصاحبه نمیشدن !

راستش در مورد حرف آخرتون هم که به سروش و مهاجرانی اشاره کردید چیز زیادی رو نمیشه گفت ! شما یا مهاجرانی و حاج فرج دباغ رو نمیشناسی یا درک درستی از عقیده نداری . این دو نفری رو که اسم بردید ، بیش از اونچیزی که نظریه پرداز و دکترینرین باشن ، مترجم تشریف دارن . ( برای رسیدن به حرفای من میتونید میتونید مقالات این 2 نفر رو که قبلا چاپ میشده رو با نظریه ها و کتاب های مکاتب غرب ( به خصوص لیبرال دموکراسی و سکولار ) مطابق بدین و به حرف من برسید ! )
      ضمنا این دو نفری رو هم که اسم بردید نظریه های عجیب غریب کم ندارند ! از نظریه ی حق بودن *** با محارم که از طرف جناب سروش مطرح شد ، بگیر تا نظریه دروغی بودن منجی و نبود ناجی ای به نام امام زمان که توسط مهاجرانی مطرح شد !

من که این شخص رو در حدی نمیدونم که حتی وقتم رو بزارم در موردش تایپ کنم و دیگه توی این تاپیک پست نمیدم
      شما با تایپ نکردن در مورد ایشون ضربه مهلکی رو به آبرو و شخصیت ایشون وارد کردید ! لهش کردی ! :ی
      یه اعدامی که امیدش به دنیا نیست
      ولی دنیا براش جذابیت دارههههههه
      ویرایش توسط Jean.Reno : 21 آبان 1392 در ساعت 23:17

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur_93 نمایش پست ها
      با عرض معذرت! شما کاملا احساسی برخورد کردین!
      سروش و مهاجرانی؟!!!! مطمئنا این دوشخص نمیتونن با دکتر عباسی قابل قیاس باشند!
      یه نظریه از دکتر سروش که اینطور که شما گفتین این شخص مورد تاییده شماست!
      نظریه ی دکتر سروش: زنای با محارم یک حق است نه کاری غیر اخلاقی!
      این نظریه ی دکتر سروش در جلسه پرسش و پاسخ که در دانشگاه تورنتو برگزار شده بوده عنوان شده!
      شما بهتره در موردی اشخاص کمی تحقیق کنید!
      این تنها یکی از نظریه های کاملا نامعقول این فرده محترمه!
      در ضمن بهتره برید فایل پاسخ به شبهات دکتر سروش در مورد مهدویت " دفاع مقدس جهانی در دکترین مهدویت" از طرف دکتر عباسی رو گوش کنید!
      و ببینید چه خوب از خجالت استراتژیست های جریان اصلاحات که سروش باشه در اومدند
      مهاجرانی و کدیور.... که دیگه جای خود دارند..
      این ره سر دراز دارد

این روز ها " ایران " رنج میبرد, از مردمی که فقر در بینشان بیداد میکند , فقر در انسانیت!
      م. امیرزاد

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این عباسی کیه اینقد کشته مرده میده؟!اینقد بحث میکنید آخرش که چی؟!این ره سر دراز دارد؟؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات

بحث عجیب و غریب و بی ثمر!

تاپیک بسته/.
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

7. Top | #22

نمایش مشخصات
      حالا چرا هر چی میشه تاپیکو میبندین خب....
      اجازه بدین حرف بزنیم خب...
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      این بحثا جاش اینجا نیست.تهش میرسه به تهمت و بدگویی.میبینی که.
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن