خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Angry تحلیل کامل فیزیک 4 جلدی خیلی سبز

سلام

ببخشید هر کسی ک این کتاب رو استفاده کرده ممنون میشم نظرش رو درباره کتاب بگه ، به ویژه درباره سطح تست هاش و پاسخ نامه تست هاش و راستی صحت داره که این کتاب دارای تعداد تست تکراری زیادی است

ممنون به امید خدا ک یک تاپیک بدرد بخور برای همه بشه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jahanb نمایش پست ها
      سلام

ببخشید هر کسی ک این کتاب رو استفاده کرده ممنون میشم نظرش رو درباره کتاب بگه ، به ویژه درباره سطح تست هاش و پاسخ نامه تست هاش و راستی صحت داره که این کتاب دارای تعداد تست تکراری زیادی است

ممنون به امید خدا ک یک تاپیک بدرد بخور برای همه بشه
      خواهشا وسواس نداشته باش دوست عزیز. ما بالغ بر ۲۰ نوع منبع فیزیک داریم میخوای همه رو تاپیک بزنی؟ از چند نف کار بلد بپرس خودت هم یه نمونه ببین دیگه. واقعا این انجمن داره به کجا داره به کجا میره ....

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من این کتاب رو خودم برای فیزیک خریدم نظام قدیمم بودم وتغییر نظام دادم کتابی هست که از هرلحاظ عالیه و خوب همینو کار کنین نتیجه میگیرین.البته گاج فیزیکش بهتره از لحاظ تست ولی این درسنامه روونی داره که مطالب رو راحت میتونین یاد بگیرین.من خودم هر دو رو بررسی کردم ولی خیلی سبز از نظرم بهتر بود برام

4. Top | #4
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی سبز ۴ جلدی خیلی کتاب خوبیه من با اینکه فقط ۶ فصلشو کار کردم اما جمع بندیشم داشتم و اونم عالی بود خلاصه که من پیشنهادش میکنم البته بازم نمیدونم برای امسال چه تغییراتی به وجود اوردن
      امیدوارم موفق باشین
      25 : 32 : 13 : 00

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      قطعا فیزیک ۴ جلدی خیلی سبز از صفر تا صد کار کرده و خیلی برای کسی که صفره بهتره
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کلا دوتا منبع شاخ فیزیک توی بازار هست یکی گاج یکی خیلی سبز!

من هر دورو داشتم الان نظرمو میگم

میکرو گاج:چینش تست عالی و بینظیر که تستها سطح نرمالی دارن.در مورد درسنامه هم این کتاب اصلا درسنامع نداره فقط خلاصه نکات رو آورده که برای یه فرد صفر کافی نیس

خیلی سبز:درسنامه عالی و روان برای سطح صفر و تستهای چالشی و سخت ولی چینش تست زیاد جالب نیس البته کار راه بندازه!

من خودم خیلی سبزو انتخاب کردم چون فیزیکم صفره و بخاطر درسنامش کارمو راه میندازه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن