خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 83

موضوع: پلیس زن

1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_medicine نمایش پست ها
      یادش بخیر منم یه ماه مونده به کنکور سال اولم به چیزای عجیب غریب فکر میکردم
      مثلا به پلیسی
      چون کارای عملیاتی دوس دارم کارای دفاع شخصی و رزمی دوس دارم.
      فیلم پلیسیم دوس دارم
      ولی واقعیت اینه تو کشور ما زیاد خانوما رو تو عملیات راه نمیدن
      اینم مث چیزای دیگشون سکسیستیه و سراسر جنسیت زدگی!
      700هزار نفر ارتشی و سپاهی میرن خط حمله با دشمن بجنگن تا از ناموسشون دفاع کنند،بعد شما حرف از جنسیت زدگی میزنید!ایران هرگز غیرتش اجازه نمیده مثل آمریکا و اروپا زن رو بفرستن جبهه جنگ(خب اگه شما هم برید جنگ،دیگه دفاع از ناموس مفهومش چیه؟)اینجا عقایدش با کشور های مثلا متمدن غربی فرق داره،در ضمن پلیس های که میرن عملیات،همش خطر این است که گلوله بخورند و کشته شوند،الان یه پلیس زن شهید شه مملکت میره رو هوا که چرا زن رو فرستادین جلو!

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم یه زمانی عاشق این بودم پلیس بشم اونم نه اداری نه ازونا که تو فیلما نشون میده با گشت ارشاد میرن اینور اونور خانوما رو منتقل میکنن. عملیاتی ها
      البته بعدش به این فکر کردم
      اگر بخوام با چادر از یه جا بپرم
      شبیه بت من میشم تا پلیس
      من پدربزرگم هم تو آگاهی بوده داستاناشو تعریف میکنه آدم کیف میکنه ولی برای خانوما اونجور که انتظار داریم نیست متاسفانه

3. Top | #18
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

چنان سخت هم نیست ها ریاضی فیزیک ! همین رفیق های هدرسه ایم 2 تاش از همون اسفند که کرونا اومد شروع کردن خورده خورده خوندن اونم نه خیلی عمیق عمومی خوندن از همین کانالا چارتا فیلم پیدا کردن دیدن قبول شدن برق تبریز روزانه یکیش هم مکانیک تبریز روزانه ظرفیت مازاد .

درصد هاشونم زیاد نبود . شاید دینی و عربی رو بالا 50 زده بودن بقیه همین 20 و30
      ولی برای فرهنگیان درصد از این بالاتر باید بخواد.چون منم همین حدودا زدم ترازم شدم ۵۷۰۰

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها

ولی برای فرهنگیان درصد از این بالاتر باید بخواد.چون منم همین حدودا زدم ترازم شدم ۵۷۰۰

سهمیه داشتن
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

5. Top | #20
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

سهمیه داشتن
      منم داشتم پنج درصدی ولی اعمال نکردن.

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samin.key نمایش پست ها
      اولا زن ناموس هیچکس نیست و تصمیمات و جسم و روح خودش در اختیار خودشه و به خودش مربوطه همونطور که یک مرد ناموس کسی نیست
      دوما کدوم دشمن و جنگ دقیقا!!! ؟؟؟ ...هه .... نکنه اون ۱۵۰۰ نفر از هموطنامون رو میگید که با سرکوب و کشتن تو آبان خونین ساکت شدن ؟ یاشایدم منظورتون از دشمن هواپیما مسافر بری اوکراینی بود درسته ؟ ارتش و سپاه خیلی هنر کنن گل به خودی نزنن بقیش پیشکش ....اصلا دلواپس نباشید یه زن که هیچی خیلیا شهید شدن و کسی ککش هم نگزید
      پ . ن : از شما تعجب میکنم جناب با خوندن اون همه کتاب سیاسی و علمی داشتن همچین تحلیلاتی یکم مضحک و خنده داره
      پ.ن ۲: دوست نداشتم این حرفا رو اینجا بزنم و میدونم ممکنه برام تبعات داشته باشه ولی هر چی باشه بهتر از اینه که بشینی و خیلی راحت هر چیزی بشنوی دم نزنی
      جناب اینجا جای بحث سیاسی نیست و من جواب کاملی نمیدهم، ولی باید خدمت شما چند نکته عرض کنم:
      1-در 5000هزار سال قدمت ایران،خیلی کم مشاهده شده واحد یا گروهی در ارتشی زن وجود داشته باشد که به بعضی از آنها اشاره میکنم:
      الف:دریاسالار آرتمیس چون ایشون یونانی بودند و در آن زمان ایرانی ها در دریا مهارت آنچنانی نداشتند،آمدند و ناوگان دریایی سه پازوکی را برای ایران ابداع کردند که در نوبه خود بینظیر بود(در عملیات مروارید در جنگ ایران و عراق از همین شیوه استفاده شده)درضمن ایشون همسر خشایار شاه بزرگ هم بودن!
      ب:در زمان حمله اسکندر به ایران گروهی متشکل از دهها نفر(تعدادشون از صد نفر هم کمتر بودش)،به فرماندهی یوتاب خواهر آریوبرزن برای دفاع از کیان ایران کمانداران بودند،ولی متاسفانه ایشون به همراه برادرشان آریوبرزن به دست سپاه مقدونی کشته میشوند(مواردی دیگر هستند که آنها به بعد از ایران باستان مربوط میشوند مثل جنگ خلفا با یعقوب لیث که البته تعداد زنان بسیار کم بودن)
      2-در حوادث آبان ماه 267 نفر اگر اشتباه نکنم کشته شدند(عدد 1500نفر رو هم رویترز از خودش درآورده)،در ضمن این مورد رو من تایید نمیکنم و یا طرفداری و اینا،ولی به هر حال عددی که شما گفتید اغراق آمیز بودش.

در ضمن،طبق کنواسیون ژنو زنان در جنگ همانند خردسالان و سالمندان جز غیر نظامی ها تلقی میشوند و سربازی حق نداره به اینا آسیبی وارد کنه!(در خود آمریکا هم با اینکه سرباز زن هم ارتششون داره(البته خیلی کم میگیرند که ضایع نشه)،امکان نداره از اونها در جنگ خودشون استفاده کنه(شما فقط یه جنگ از جنگ های آمریکا با عراق،افغانستان،ویتنام،فیل یپین،جنگ جهانی دوم مثال بزنید که زن رو فرستادن به خط مقدم جبهه(البته داخل پشت جبهه رو من کاری ندارم که بحثش جدا هستش)
      پ ن:در دفاع مقدس هم زنانی از خطه کرد و لر داشتیم که اسلحه به دست بگیرند،ولی اون زمان در شرایطی بودش که راه دیگه ای نبود و زنان از روی غیرتشون میجنگیدن برای حفظ کشور.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      جناب اینجا جای بحث سیاسی نیست و من جواب کاملی نمیدهم، ولی باید خدمت شما چند نکته عرض کنم:
      1-در 5000هزار سال قدمت ایران،خیلی کم مشاهده شده واحد یا گروهی در ارتشی زن وجود داشته باشد که به بعضی از آنها اشاره میکنم:
      الف:دریاسالار آرتمیس چون ایشون یونانی بودند و در آن زمان ایرانی ها در دریا مهارت آنچنانی نداشتند،آمدند و ناوگان دریایی سه پازوکی را برای ایران ابداع کردند که در نوبه خود بینظیر بود(در عملیات مروارید در جنگ ایران و عراق از همین شیوه استفاده شده)درضمن ایشون همسر خشایار شاه بزرگ هم بودن!
      ب:در زمان حمله اسکندر به ایران گروهی متشکل از دهها نفر(تعدادشون از صد نفر هم کمتر بودش)،به فرماندهی یوتاب خواهر آریوبرزن برای دفاع از کیان ایران کمانداران بودند،ولی متاسفانه ایشون به همراه برادرشان آریوبرزن به دست سپاه مقدونی کشته میشوند(مواردی دیگر هستند که آنها به بعد از ایران باستان مربوط میشوند مثل جنگ خلفا با یعقوب لیث که البته تعداد زنان بسیار کم بودن)
      2-در حوادث آبان ماه 267 نفر اگر اشتباه نکنم کشته شدند(عدد 1500نفر رو هم رویترز از خودش درآورده)،در ضمن این مورد رو من تایید نمیکنم و یا طرفداری و اینا،ولی به هر حال عددی که شما گفتید اغراق آمیز بودش.

در ضمن،طبق کنواسیون ژنو زنان در جنگ همانند خردسالان و سالمندان جز غیر نظامی ها تلقی میشوند و سربازی حق نداره به اینا آسیبی وارد کنه!(در خود آمریکا هم با اینکه سرباز زن هم ارتششون داره(البته خیلی کم میگیرند که ضایع نشه)،امکان نداره از اونها در جنگ خودشون استفاده کنه(شما فقط یه جنگ از جنگ های آمریکا با عراق،افغانستان،ویتنام،فیل یپین،جنگ جهانی دوم مثال بزنید که زن رو فرستادن به خط مقدم جبهه(البته داخل پشت جبهه رو من کاری ندارم که بحثش جدا هستش)
      پ ن:در دفاع مقدس هم زنانی از خطه کرد و لر داشتیم که اسلحه به دست بگیرند،ولی اون زمان در شرایطی بودش که راه دیگه ای نبود و زنان از روی غیرتشون میجنگیدن برای حفظ کشور.
      البته قطعا شما میدونید اساس بحث، طرح فرض، استدلال درست و رسیدن به نتیجه قاطع هست!
      قوانین میتونن غلط یا مسخره باشن! مثل نصف بودن ارزش زن در برابر مرد
      تاریخ میتونه پر از ایراد باشه! مثل هیتلر
      نوشتار شما فارغ از نتیجه ای که دارید برای اثباتش میکوشید پر هست از کلمات بی تعریفِ مبهم و استدلال های پوچ و بیهوده

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اولا زن ناموس هیچکس نیست و تصمیمات و جسم و روح خودش در اختیار خودشه و به خودش مربوطه همونطور که یک مرد ناموس کسی نیست
      دوما کدوم دشمن و جنگ دقیقا!!! ؟؟؟ ...هه .... نکنه اون ۱۵۰۰ نفر از هموطنامون رو میگید که با سرکوب و کشتن تو آبان خونین ساکت شدن ؟ یاشایدم منظورتون از دشمن هواپیما مسافر بری اوکراینی بود درسته ؟ ارتش و سپاه خیلی هنر کنن گل به خودی نزنن بقیش پیشکش ....اصلا دلواپس نباشید یه زن که هیچی خیلیا شهید شدن و کسی ککش هم نگزید
      پ . ن : از شما تعجب میکنم جناب با خوندن اون همه کتاب سیاسی و علمی داشتن همچین تحلیلاتی یکم مضحک و خنده داره
      پ.ن ۲: دوست نداشتم این حرفا رو اینجا بزنم و میدونم ممکنه برام تبعات داشته باشه ولی هر چی باشه بهتر از اینه که بشینی و خیلی راحت هر چیزی بشنوی دم نزنی

به به... میبینم اعتقادات منو سرقت ادبی میکنی سارق کی بودی تو (#شوخی_میدونم عقیده ی شخصی خودته)

متاسفانه دنیا بر پایه ی نامساوات چیده شده... قوانین ناعادلانه ان چون کسی که اونا تعیین کرده یک انسان بوده... انسان هم خودش یک موجود پر از نقص و ایراده و مسلما نمیتونه مساوات رو در همه چیز رعایت کنه پس قوانین هم پر از ایرادن (دیه ی زن نصف یک مرده... حق طلاق و حضانت و حقوقی مثل تحصیل و اشتغال یک زن بر عهده ی یک مرد حالا پدر یا همسر اون زن هستش... یک مرد حق داره از چندتا همسر در آن واحد برخوردار باشه و این چنین مواردی که اگه بخوام لیستش کنم باید صد صفحه تایپ کنم و از حوصله ام خارجه)

ما الآن داریم توی یکی از کشورهایی زندگی میکنیم که قوانینش جزو ناعادلانه ترین قوانین جهانه... بنظرم نباید تو اینچنین کشوری انتظارات زیادی هم داشت...
      فقط میتونیم امید به بهبودی داشته باشیم که امیدی پوچ و واهی هستش...

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات

قرار نیست که تاریخ و سنت، بار سنگینی باشه که حرکت جامعه به جلو رو کند کنه! هر نوع رجوعی به سنت و تاریخ هم، اگه برای نقادی و پایه گذاری تغییراتی متناسب با روح جدید زمان نباشه، منجر به ارتجاع میشه.مسئله ی «زن» یکی از موارد اصلی اونه. نیمی از جامعه که مدت بسیار زیادی از «حقوق بنیادین بشری» خودش محروم بوده. نکته این جا جالب تر می شه که حتی خود «انسان» هم توی بخش اعظم این تاریخ، از حقوق خودش محروم بوده؛ حقوقی که به رسمیت شناخته نشده بودن. زن که دیگه موجودِ (حتی شهروند هم نه؛ شهروند مفهوم مدرنیه و در تاریخ ما وجود نداشته!) درجه دوم بوده! خود مرد هم موجود درجه یک در اجتماع! (جامعه نه! نداشتیم) چون که اساسا بنا گذاشتن مفهوم «حق» بر پایه «انسان به خودی خود و به صرف انسان بودن» یه پدیده مدرنه و پیش از اون حقوق، ریشه الهیاتی داشته اند. (البته برخی قائل اند که حقوق مدرن هم ادامه ی همون حقوق الهیاتیه که در دوران نوزایش، سکولاریزه شده)
      این از بخش حقوقی قضیه!

در مورد حضور «زن امروزی» در نقش های متفاوت «شهروندی» هم پیشرفت های خوبی صورت گرفته و در بعضی کشورهای غربی، این مسئله تقریبا حل شده. این جا باید تاریخ رو ببینیم. توی جنگ جهانی دوم، شوروی (به خاطر عقاید چپ) به طور گسترده از زن ها در پشت و جلوی جبهه شرقی در برابر فاشیسم استفاده می کرد. توی جبهه غربی اما این هنوز جا نیفتاده بود! این مسئله هم کم کم حل شد ... وقتی تاریخ رو ببینیم، این روال رو توی قرن اخیر می بینیم: از حق رای شروع میشه! (خود حق رای هم تاریخ گسترده ای داره ... از حق رای مردان پولدار به همه مردان و بعدتر به زنان) کم کم بقیه نقش های شهروندی هم مهیا میشه: وکالت و قضاوت و سیاست! این تاریخ یک مبارزه است برای احقاق حق بشری یک زن به عنوان شهروندی در جامعه! هدف نهایی این جنبش ها چیه؟ فراهم شدن فرصت های برابر برای هر انسان صرف نظر از جنسیت و نژاد. راه زیادی مونده ولی هدف مشخصه.

پ.ن: کنوانسیون ژنو و ... هم که می فرمایید، اون طوری نیست. منظور غیر نظامیانه. وگرنه یه سرباز نظامی، چه مرد باشه چه زن باشه چه ربات باشه، منظور اون نیست! در «بیانیه حفاظت از زنان و کودکان در شرایط اضطراری و درگیری های رزمی» صراحتا به «غیر نظامی» بودن و Civil بودن اشاره شده.

پ.ن2: در مورد آبان هم هیچی نمی گم چون فضای سایت اجازه نمیده ... ولی اون رو بار اول ندیدم. اگه میدیدم، مسلما با آدمی که اون جمله «قرمز» رنگ رو گفته، هم کلام نمی شدم. خون هنوز می جوشه ... .

هرگز فراموش نکن که «چه‌کسی» هستی؛ چون"دنیا" فراموش نمی‌کنه. /

«رندی» دیدم نشسته بر خنگ زمین
      نه کفر و نه اسلام، نه دنیا و نه دین
      نه حق، نه حقیقت، نه شریعت نه یقین
      اندر دو جهان که را بود زهره این

ویرایش توسط B_m10m_O : 11 آذر 1399 در ساعت 19:10 دلیل: آبان

10. Top | #25
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه بابا 267 نفر چیه.3_4نفر بودن اونا هم نزدن بنده خداها داشتن پینتبال بازی میکردن تیر رنگی خوردن

...

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mkhoshzat نمایش پست ها
      البته قطعا شما میدونید اساس بحث، طرح فرض، استدلال درست و رسیدن به نتیجه قاطع هست!
      قوانین میتونن غلط یا مسخره باشن! مثل نصف بودن ارزش زن در برابر مرد
      تاریخ میتونه پر از ایراد باشه! مثل هیتلر
      نوشتار شما فارغ از نتیجه ای که دارید برای اثباتش میکوشید پر هست از کلمات بی تعریفِ مبهم و استدلال های پوچ و بیهوده
      نقل قول نوشته اصلی توسط poker_ch نمایش پست ها

به به... میبینم اعتقادات منو سرقت ادبی میکنی سارق کی بودی تو (#شوخی_میدونم عقیده ی شخصی خودته)

متاسفانه دنیا بر پایه ی نامساوات چیده شده... قوانین ناعادلانه ان چون کسی که اونا تعیین کرده یک انسان بوده... انسان هم خودش یک موجود پر از نقص و ایراده و مسلما نمیتونه مساوات رو در همه چیز رعایت کنه پس قوانین هم پر از ایرادن (دیه ی زن نصف یک مرده... حق طلاق و حضانت و حقوقی مثل تحصیل و اشتغال یک زن بر عهده ی یک مرد حالا پدر یا همسر اون زن هستش... یک مرد حق داره از چندتا همسر در آن واحد برخوردار باشه و این چنین مواردی که اگه بخوام لیستش کنم باید صد صفحه تایپ کنم و از حوصله ام خارجه)

ما الآن داریم توی یکی از کشورهایی زندگی میکنیم که قوانینش جزو ناعادلانه ترین قوانین جهانه... بنظرم نباید تو اینچنین کشوری انتظارات زیادی هم داشت...
      نقل قول نوشته اصلی توسط B_m10m_O نمایش پست ها

قرار نیست که تاریخ و سنت، بار سنگینی باشه که حرکت جامعه به جلو رو کند کنه! هر نوع رجوعی به سنت و تاریخ هم، اگه برای نقادی و پایه گذاری تغییراتی متناسب با روح جدید زمان نباشه، منجر به ارتجاع میشه.مسئله ی «زن» یکی از موارد اصلی اونه. نیمی از جامعه که مدت بسیار زیادی از «حقوق بنیادین بشری» خودش محروم بوده. نکته این جا جالب تر می شه که حتی خود «انسان» هم توی بخش اعظم این تاریخ، از حقوق خودش محروم بوده؛ حقوقی که به رسمیت شناخته نشده بودن. زن که دیگه موجودِ (حتی شهروند هم نه؛ شهروند مفهوم مدرنیه و در تاریخ ما وجود نداشته!) درجه دوم بوده! خود مرد هم موجود درجه یک در اجتماع! (جامعه نه! نداشتیم) چون که اساسا بنا گذاشتن مفهوم «حق» بر پایه «انسان به خودی خود و به صرف انسان بودن» یه پدیده مدرنه و پیش از اون حقوق، ریشه الهیاتی داشته اند. (البته برخی قائل اند که حقوق مدرن هم ادامه ی همون حقوق الهیاتیه که در دوران نوزایش، سکولاریزه شده)
      این از بخش حقوقی قضیه!

در مورد حضور «زن امروزی» در نقش های متفاوت «شهروندی» هم پیشرفت های خوبی صورت گرفته و در بعضی کشورهای غربی، این مسئله تقریبا حل شده. این جا باید تاریخ رو ببینیم. توی جنگ جهانی دوم، شوروی (به خاطر عقاید چپ) به طور گسترده از زن ها در پشت و جلوی جبهه شرقی در برابر فاشیسم استفاده می کرد. توی جبهه غربی اما این هنوز جا نیفتاده بود! این مسئله هم کم کم حل شد ... وقتی تاریخ رو ببینیم، این روال رو توی قرن اخیر می بینیم: از حق رای شروع میشه! (خود حق رای هم تاریخ گسترده ای داره ... از حق رای مردان پولدار به همه مردان و بعدتر به زنان) کم کم بقیه نقش های شهروندی هم مهیا میشه: وکالت و قضاوت و سیاست! این تاریخ یک مبارزه است برای احقاق حق بشری یک زن به عنوان شهروندی در جامعه! هدف نهایی این جنبش ها چیه؟ فراهم شدن فرصت های برابر برای هر انسان صرف نظر از جنسیت و نژاد. راه زیادی مونده ولی هدف مشخصه.

پ.ن: کنوانسیون ژنو و ... هم که می فرمایید، اون طوری نیست. منظور غیر نظامیانه. وگرنه یه سرباز نظامی، چه مرد باشه چه زن باشه چه ربات باشه، منظور اون نیست! در «بیانیه حفاظت از زنان و کودکان در شرایط اضطراری و درگیری های رزمی» صراحتا به «غیر نظامی» بودن و Civil بودن اشاره شده.

پ.ن2: در مورد آبان هم هیچی نمی گم چون فضای سایت اجازه نمیده ... ولی اون رو بار اول ندیدم. اگه میدیدم، مسلما با آدمی که اون جمله «قرمز» رنگ رو گفته، هم کلام نمی شدم. خون هنوز می جوشه ... .

نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      نه بابا 267 نفر چیه.3_4نفر بودن اونا هم نزدن بنده خداها داشتن پینتبال بازی میکردن تیر رنگی خوردن

جمع کنین بابا بحث ررِِِِ . کم دم از ناموس و پهلوان بازی بزنین ، خانوماهم کم فمینیسیتی بازی دربیارین
      نشستین واس خودتون مقاله توضیح المسائل نوشتین الحق و النصاف به غیر از اینکه اعصابتون و فکرتون رو به هم زد چیز دیگه داشت ؟ اصلا نتیجش چی؟ کم تو فضای مجازی اروغ بزنیم ! واقعا میگم الان اینقدر جر بحث نتیجش چیشد؟ مملکت عوض شد یا شما به خواستتون رسیدین؟ چرا مثلا دوست داریم حالا هرچیزی شده تعصباتمون رو به زور به یکی ملزم کنیم؟ نخود نخود هرکه رود خانه خود . ادمینای گوگولی لطفا این چار پنج پست رو + مال من بحذفید . تشکر

ضمنا دوست عزیز فردی مرکوری هیتلر( درود ممد ار بر او باد ) نقطه عطف تاریخ بود مثل نقطه عطف تاریخ که قورمه سبزی کشف شد
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 11 آذر 1399 در ساعت 20:16

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط poker_ch نمایش پست ها

.
      پوکر واقعا مگه میزارین پنج شیش تا زن بگیریم اخه؟ ادم یدونه رو میگیره میشه بچه گربه خونه! کی گفته الان 3 تا 4 تا میگیرن زن اون قدیم بود بابا ، پسرای الان کمر واسشون نمونده

در ضمن زنان دارای نعمت زیبایی هستن که ما نداریم ( دینی دهم درس 10)
      گرچه داشتون یه پا برد پیته
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #28
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در مورد همه چی حرف زدید اخرش من نفهمیدم چی به چی شد...

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      گزینه های رو میز شما نیروانتظامی ، ارتش و سپاه میتونه باشه . که 2 حالت هست
      یا درجه داری و یا از طریق دانشکده افسری که آزمون داره
      در هر حالت یکسری شرایط دارن مثل محدودیت سنی و اسلام و حتی تشیع و معدل و قد و وزن .
      درجه داری بدون آزمون هست و اصلا توصیه نمیشه . اگر سنت هنوز خیلی بالا نرفته و با این سبک فضاها مشکل نداری من دانشکده افسری ارتش یا سپاه پیشنهاد میکنم
      یکسری سرچ بکنین تو نت هست شرایطش
      نوبت های ثبت نامشون هم از حوالی دی شروع میشه!

و در آخر نا گفته نمونه که

artworks-000170941110-3dqx20-t500x500.jpg
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات

جمع کنین بابا بحث ررِِِِ . کم دم از ناموس و پهلوان بازی بزنین ، خانوماهم کم فمینیسیتی بازی دربیارین
      نشستین واس خودتون مقاله توضیح المسائل نوشتین الحق و النصاف به غیر از اینکه اعصابتون و فکرتون رو به هم زد چیز دیگه داشت ؟ اصلا نتیجش چی؟ کم تو فضای مجازی اروغ بزنیم ! واقعا میگم الان اینقدر جر بحث نتیجش چیشد؟ مملکت عوض شد یا شما به خواستتون رسیدین؟ چرا مثلا دوست داریم حالا هرچیزی شده تعصباتمون رو به زور به یکی ملزم کنیم؟ نخود نخود هرکه رود خانه خود . ادمینای گوگولی لطفا این چار پنج پست رو + مال من بحذفید . تشکر

ضمنا دوست عزیز فردی مرکوری هیتلر( درود ممد ار بر او باد ) نقطه عطف تاریخ بود مثل نقطه عطف تاریخ که قورمه سبزی کشف شد

1) وقتی توی بحثی مشارکت ندارین، دلیلی هم نداره که نگران اعصاب و ذهن افراد درگیر اون بحث باشین؛ مادرمون که نیستید : ) )
      2) نتیجه؟ مگه هدف از بحث کردن، به نتیجه رسیدن یا قانع کردن طرف مقابله؟ بحث و گفتگو، خودش به خودی خود اصالت داره و ارزشش وابسته به نتیجه ی احتمالی حاصل از اون نیست؛ چرا که همون روشن شدن مفاهیم و به محک نقد و بحث زدن عقایدمون، باعث پالایش و به پرسش کشیدنشون میشه و ما رو از جزم گرایی خام دور می کنه. در یک کلمه: هر پرسش راهی می گشاید.
      3) اگه قرار باشه چیزی مملکت رو عوض کنه، کشوندن چنین بحث هایی در مورد «حق» و «حقوق» انسانی به سطح جامعه است. فراگیر کردنش و نهادینه شدنش. بزرگ ترین مشکل و سخت ترین مانع در راه تجدد ایران، جا نیفتادن مفهوم مدرن «حق» (چه در قانون و چه در اذهان عامه) بوده و هست.
      4) به بحث گذاشتن عقاید مختلف و سنجش اون ها به معنی «زور چپون کردن» تعصبات و عقاید نیست! بلکه برعکس، همین حرف شما علیه بحث و گفتگوئه که جنبه «زور چپون کردن» نظم موجود با ممانعت از پا گرفتن هر بحثی رو داره.

هرگز فراموش نکن که «چه‌کسی» هستی؛ چون"دنیا" فراموش نمی‌کنه. /

«رندی» دیدم نشسته بر خنگ زمین
      نه کفر و نه اسلام، نه دنیا و نه دین
      نه حق، نه حقیقت، نه شریعت نه یقین
      اندر دو جهان که را بود زهره این

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن