خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb سلام منبع فیزیک برای کسی که از کلاس نکته و تست ذهنی استفاده کرده

سلام ببخشید به نظر شما من که از کلاس نکته و تست فیزیک ذهبی استفاده کردم ، بهتره از چه منبعی استفاده کنم
      خودم نظرم روی موج آزمون است ولی بچه های انجمن فرمودند که پاسخ نامه خوبی نداره چون برای من پاسخ نامه خیلی مهمه
      و بقیه بچه ها هم فرمودند که فیزیک خیلی سبز تعداد تست تکراری زیادی داره و فیزیک میکرو هم تست هاش ساده هستند و تست های یک قدم تا صدش هم الکی سخت است،
      و راستی نظرتان درباره فیزیک میکرو طلایی چیه
      و من میخوام برای کنکور 1401 آماده بشم ممنون میشم راهنماییم کنید ) راستی بدانید ک من کل تاپیک انتخاب منبع فیزیک رو خوندم ولی باز هم سردرگم هستم.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام فیزیک خیلی سبز توی نکات مهم تکرار داره و این تکرارم لازمه از همون استفاده کن! موج پایه کتاب خوبیه و من نمیدونم چرا میگن پاسخنامش بده !دیگه من میفهمم نمیدونم برای ...! و برای دوازدهمم چون موج نیومده من فار12 گرفتم والان تازه رسیده دستم وهنوز به اون صورت کار نکردم ببینم چطوره ولی خب کتاب خوبی به نظر میاد بعد خیلی سبز یا میکرو

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستش سطح من متوسط هست،و فقط میخوام برای فیزیک ی منبع انتخاب کنم و همون منبع رو چند بار کار کنم ولی بین موج آزمون ، خیلی سبز 4 جلادی ، و میکرو طبقه بندی موندم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      سلام فیزیک خیلی سبز توی نکات مهم تکرار داره و این تکرارم لازمه از همون استفاده کن! موج پایه کتاب خوبیه و من نمیدونم چرا میگن پاسخنامش بده !دیگه من میفهمم نمیدونم برای ...! و برای دوازدهمم چون موج نیومده من فار12 گرفتم والان تازه رسیده دستم وهنوز به اون صورت کار نکردم ببینم چطوره ولی خب کتاب خوبی به نظر میاد بعد خیلی سبز یا میکرو
      ابتدا تشکر بابت پاسختون خب منظورتان این هست که موج آزمون پاسخ نامه کامل و کاملا قابل فهمی داره؟
      راستی موج آزمون دوازدهم هم تا بهمن الگو گفت ک منتشر میشه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jahanb نمایش پست ها
      ابتدا تشکر بابت پاسختون خب منظورتان این هست که موج آزمون پاسخ نامه کامل و کاملا قابل فهمی داره؟
      راستی موج آزمون دوازدهم هم تا بهمن الگو گفت ک منتشر میشه
      بعد خیلی سبز یا میکرو از موج استفاده کن و اینقدرم پاسخنامش بد نیست مگه اینکه کلا صفر باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن