خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

رتبه کنکور و تحصیل در روسیه

سلام دوستان من سال بعد کنکور میدم اگه رتبم خیلی خوب باشه میتونم تو دانشگاه های سراسری کشور روسیه تحصیل کنم؟ از کجا میتونم شرایط تحصیل در روسیه در دانشگاه سراسری روسیه باخبر بشم؟
      لطفا راهنمایی کنید.

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط memich202 نمایش پست ها
      سلام دوستان من سال بعد کنکور میدم اگه رتبم خیلی خوب باشه میتونم تو دانشگاه های سراسری کشور روسیه تحصیل کنم؟ از کجا میتونم شرایط تحصیل در روسیه در دانشگاه سراسری روسیه باخبر بشم؟
      لطفا راهنمایی کنید.
      سلام خدمت شما

منظورتون دانشگاه های دولتی روسیه هست. تا جایی که من در جریانم (حدود 5 سال پیش یکی از دانش آموزام برای ادامه تحصیل رفت) رتبه کنکور هیچ تاثیری نداره. به سایت دانشگاهی که می خواید برید سر بزنید دانشکده تون رو پیدا کنید. رشته ها و الزامات و حداقل شرایطش رو بخونید اگر سوالی داشتید به اساتید اونجا ایمیل یا زنگ بزنید یا حتی با مسئولین دانشگاه. چیزی که من می دونم خیلی رشته ها به زبان روسی هست و رشته های انگلیسی هم که آیلتس معمولا 6.5 می خواد. اون موقع برای رشته های انگلیسی زبان هم بورسیه نمی دادن.
      شرایط تحصیل هر دانشگاه رو هم از خود سایت دانشگاه جویا بشید. شرکت های اعزام دانشجو هم هستن ولی اکثرا شاید کلاهبردار لغت مناسبی نباشه ولی به مرور به همین کلمه می رسید.

موفق باشید.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      روسیه کشور خوبیه از لحاظ تحصیل(چون نژادپرست نیستند یا اگر هم باشند به ایرانی جماعت احترام میزارند،ولی رتبه کنکور فکر نمی کنم تاثیر خاصی داشته باشه(شاید برای رشته های مهندسی چون کم دارند(البته شنیدم از یکی از فامیلامون که توی روسیه دنبال پزشک هستند)....
      پ ن:جذب دانشجوی خارجی مرد توی روسیه بسیار راحتره نسبت به خانم(نسبت جمعیتی روسیه اینجوری که تعداد زنان خیلی بیشتر از مردانه و بخاطر همین مردای زرنگ که برای تحصیل میرند یه جورایی می قاپند

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط memich202 نمایش پست ها
      لطفا راهنمایی کنید.
      رتبه‌ی کنکورت جز در ایران
      در هیچ کشور دیگه‌ای به دردت نمیخوره
      مگز اینکه تک رقمی بیاری«البته اکثرا میگن تک رقمی هم کافی نیست فقط سه نفر اول باید بشی»
      برای همینم اگر برای لیسانس میخای بری بجای کنکور بیشتر بچسب به امتحان نهایی معدل دیپلمت مهم تره به مراتب

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      اگه پولشو داری، بسم الله!
      الان مثل ده-بیست سال پیش یاقبلتر نیست که همینجوری بیان بورسیه کامل کنن
      اگه اینجوری بود که دیگه هیچکس کنکور نمیداد همه بورسیه میشدن میرفتن خارج=/
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اگر هم واقعا خواستید به این کشور برید،یه چیزایی رو باید مد نظر قرار دهید
      1-اگر جز مناطق گرمسیری ایران بودید،احتمالا زمستان اونجا....!
      2-سن پترزبورگ بسیار شهر گرانی هستش و اگر بودجه کافی ندارید،حتی فکر این شهرو هم نکنید(از مسکو خیلی گرونتره(یه چیزی تو مایه های سیدنی هستش))
      3-اگر آدم اهل نماز و مذهبی هستید،احتمالا سازش پیدا کردن با اونا براتون سخته(البته جدیدا دارن یه ذره خداشناس تر میشن!)
      4-در کل کشوری برای تحصیل هستش که از مجارستان و گرجستان و... گرونتر،ولی از استرالیا و کانادا(براساس مقایسه روبل و دلار)ارزونتر در میاد
      5-در ضمن،وارد اون خاک بشید تمام تصوراتتون از قیافه های اونجا(خودتون میدونید منظورم چیه)کاملا بهم میریزه!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن