خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

شروع زبان از صفر

سلام خدمت دوستان گل انجمن کنکور
      راستش من دانشجو هستم و در درس زبان ضعیف ام و تا حالا چیز زیادی ازش یاد نگرفتم
      برا شروع میخواستم با کتاب504شروع کنم و اونو از سایت زیر بخرم لطفا اگه تجربه خریدی از این سایت دارین رو بگین و اگه منبع دیگه ای هم برا یادگیری زبان میشناسین بگین..
      https://charbzaban.com/product/%DA%A...8C%D8%B1%DB%8C
      کارشناس بیهوشی

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز سلام،
      راستش من زیاد با ساختار انجمن کنکور آشنا نشدم و نمیدونم هدف شما از مطالعه زبان از صفر برای کنکور هست یا صرفاً دروس دانشگاهی و سایر.
      اما اگر هدفتون کنکور هست و هر گروهی غیر زبان تخصصی، شما هیچ نیازی به ۵۰۴ تونم با سطحی که خودتون نوشتین صفر ندارین.
      اگر هدفتون کنکور هست یه کتاب از انتشارات های خیلی سبز یا گاج
      (نه هردو) به اضافهbasic grammar in use که گرامر پایه رو خیلی آسون له شکل خودخوان بخونید.
      نه اگر هدفتون خارج از کنکور بود باز همون کتاب گرامر + کتاب لغت oxford word skills basic کار شمارو راه میندازه .موفق باشید

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز سلام،
      راستش من زیاد با ساختار انجمن کنکور آشنا نشدم و نمیدونم هدف شما از مطالعه زبان از صفر برای کنکور هست یا صرفاً دروس دانشگاهی و سایر.
      اما اگر هدفتون کنکور هست و هر گروهی غیر زبان تخصصی، شما هیچ نیازی به ۵۰۴ تونم با سطحی که خودتون نوشتین صفر ندارین.
      اگر هدفتون کنکور هست یه کتاب از انتشارات های خیلی سبز یا گاج
      (نه هردو) به اضافهbasic grammar in use که گرامر پایه رو خیلی آسون له شکل خودخوان بخونید.
      نه اگر هدفتون خارج از کنکور بود باز همون کتاب گرامر + کتاب لغت oxford word skills basic کار شمارو راه میندازه .موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن