خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

چطوری ریاضی میخونید؟

سلام
      من با مهروماه جامع اول درسنامه رو خوب میخونم اما حتی تمرین های خود درسنامه رو هم به سختی حل میکنم چون کلا ریاضیم تو تست ضعیفه
      شما چیکار میکنید؟و لطفا اگه دبیری میشناسید که کلاس آنلاین تو الا و...میذاره و کارش عالیه لطفا بگید
      چون دیگه نمیدونم چیکار کنم

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام ریاضی روبایدحل کردن باچشم خوند
      دبیرآریان حیدری عبدالرضامنتظری سروش مویینی واس موسسات پولی اندمیتونیدنمونه تدریس ببینیدبعداگه دوس داشتیدسفارش بدیدبرای آلامحمدامین نباخته ومهدی امینی رادرایگانه وکارشون خوبه اگه میخواهیدبادبیربخونیداول فیلم ببینیدبعداگه دیگه نیازبه درسنامه نداریددرسنامه نهونیدوبریدتست حل کنیدامااگع بازدرسنامه لازمه بخونیدوقتی تست حل میکنیدسعس کنیدتااخرخودتون حل کنیدوهنش ازروپاسخ نگانکنیداگه هم نگلمیکنیدفقط درحدراهنمایی خودتون توحل تست دست به قلم بشیدفعلاتست اموزشی بدون زمان وطبقه بندی شده یاهمون مبحثی بزنیدتوریاضی ترتیب رعایت کردن مهمه چون بعضی مباحث پیش نیازاندمثلامعادله نامعادله وتیین علامت پیش نیازتابع اندوتابع خودش پیش نیازخیلی مباحثه این ترتیب مناسبه ربشه وتوان-معادله نامعادله وتعیین علامت ومعادلان گویاوگنگ-معادله درجه2-قدرمطلق وجزصحیح-تابع وانواع ان-لگاریتم ونما-مثلثات-حدوپیوستگی-هندسه تحلیلی-مشتق-کاربردمشتق.
      بقیه مباحث مثلاشمارش اول بعدش احتمال بقیه ترتیب اصلامهم نیس
      سعی کنیددرتمام این مراحل خودتون درگیرحل تست باشید:خواندن سوال-به یاداوردن فرمول-جایگذاری درفرمول-ساده کاری-یافتن جواب نهایی
      دراخرتستهای مهم روعلامتدارکنیدمثلاب علت کمبودزمان ب علت خطای محاسبات ب علت نداشتن سوادحل اون تست ب علت تفاوت راه حل هاو...
      ودرنهایت ماشین حساب ممنوع
      نگران منی به توقرصه دلم

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      اگر یه پایه متوسطی داری و میدونی دلتا و اینا چیه
      در حد پایین
      به نظر من از تدریس استاد ملاک پور استفاده کن
      البته یک جلسه ببین که ببینی با نحو بیانش میتونی ارتباط بگیری یا نه
      برای من فوق العااااده بودن ایشون
      خیلی از چیزایی که برام گنگ بود الان باز شده البته تا الان تابع رو تموم کردم ایشالا بقیشم خوب باشه برام خیلی راحت تر از قبل تست میزنم
      البته هر دبیری هم دیدی حتما همراه باهاش قلم دست بگیر و حل کن و تا یه چیزی رو یاد نگرفتی ازش رد نشو و تا میتونی بعدش تست بزن
      ویرایش توسط Gladiolus : 06 آذر 1399 در ساعت 19:32

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام، کلا مهروماه درسنامه جالبی نداره و عجیب نیست که باهاش یاد نمیگیرید.
      اگر میتونید کتاب تستتون رو عوض کنید و کتابی بگیرید که درسنامه روان تری داشته باشه مثل تخته سیاه

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام ، کیفیت درسنامه مهروماه رو ندیدم اما فک نمیکنم انچنان برای کسی که پایه خوبی نداره کامل باشه
      و شما باید درسنامه کتابی رو کار کنید که بیسیک تر و ابتدایی تر توضیح داده باشه .
      کتاب هایی مثل سیر تا پیاز و جامع تخته سیاه برای درسنامه و تست سطح اول میتونه موثر باشه
      در ضمن سعی کنید حتما و حتما در مطالعه خودتون مراحل زیر رو قدم به قدم طی کنید
      مرحله اول اینه که رو درسنامه ای که کتاب نوشته مسلط شید!
      یعنی بعد این که درسنامه رو خوندید باید بتونید برا خودتون از اول توضیح بدید و به عبارتی خلاصه و چکیده چیزی که خوندید رو روی کاغذ بیارید
      اگه نتونید این کارو بکنید یعنی درسنامه رو خوب نخوندید!
      بعد این که مرحله اول رو رد کردید ، میرسید به مرحله دوم یعنی تست زدن اموزشی که با زدن اون ها زیر و بم مبحث رو به دست میارید و یه شمای کلی حاصل میشه ( تست های درسنامه کتاب + تست های سطح اول )
      در مرحله سوم تست زنی یکمی پیشرفته تره که تست های مهروماه مناسبه
      بعد انجام درست این مراحل واقعا نمیتونید بگید که مشکل دارید....!

پیشنهاد میکنم تا جایی که میشه درگیر کلاس انلاین و ... نشید ، خود خوان پیش برید
      چون هم خیلی وقت گیره ( با درسنامه یک ساعت طول بکشه با کلاس سه چهار ساعت...) و هم در بعضی کلاس ها اکادمیک و اصولی درس نمیدن...
      و ممکنه تو کنکور بدجور گیر کنید

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میکروطبقه بندی کتاب خوبیه( اما خب کتاب کاملا سلیقه ای هست مثلا من اصلا با خیلی سبز نمیتونم کنار بیام) درسنامه مفید و مختصری داره که وقت زیادی نمیگیره به علاوه تست های به درد بخوری هم داره در انتهای هر فصل هم یک خلاصه و جمع بندی نهایتا دو صفحه ای داره. میتونید pdf اون رو بببینید.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من پایه ریاضیم متوسطه از فیلم های امینی راد الا استفاده میکنم خیلی راضیم یکی دو جلسه هم تدریس اقای نباخته دیدم بااقای نباخته خیلی نتونستم ارتباط برقرار کنم. تدریس نگاه میکنم یاد میگیرم تمرینا رو دوباره حل میکنم میرم سراغ تست دیگه درسنامه نمییخونم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من یازدهم میکرو داشتم خوب بود
      بزرگ شدن یعنی سازش پذیری با سختی

(ریک گرایمز)

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      توی صفحات اول مهروماه توی بخش توصیه هایی برای خواندن ریاضی مولف گفته ریاضی زیبایی خودش رو به شاگردان صبور نشون میده
      و واقعا هم همینطوره!
      اما اگه نمیتونی از کتاب نتیجه بگیری میتونی از تدریس های آنلاین هم استفاده کنی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      کلا ریاضی باید ی درسنامه خوب مختصر داشته باشین ک مبحث کوتاه مفید درس داده باشه بقیه یادگیرهای اضافه رو تو تستا خودتون باید یاد بگیرین، کتاب مهرماه کلللللاااااا درسنامه جالبی نداره کتابتو عوض کن،خیلی سبز بگیر ک هم درسنامه خوبی داره هم تستای بهتر اگ خیلی دیگ ضعیفی از رو فیلم یار بگیر ولی در کل ریاضی تا تست نزنی نمیشه زیاد یادگرف

11. Top | #11
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ملاک پور از صفر شروع میکنه.در واقع باید ریاضی هفتم هشتم نهم بلد بود
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gladiolus نمایش پست ها
      سلام
      اگر یه پایه متوسطی داری و میدونی دلتا و اینا چیه
      در حد پایین
      به نظر من از تدریس استاد ملاک پور استفاده کن
      البته یک جلسه ببین که ببینی با نحو بیانش میتونی ارتباط بگیری یا نه
      برای من فوق العااااده بودن ایشون
      خیلی از چیزایی که برام گنگ بود الان باز شده البته تا الان تابع رو تموم کردم ایشالا بقیشم خوب باشه برام خیلی راحت تر از قبل تست میزنم
      البته هر دبیری هم دیدی حتما همراه باهاش قلم دست بگیر و حل کن و تا یه چیزی رو یاد نگرفتی ازش رد نشو و تا میتونی بعدش تست بزن
      ...

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      درسنامه - تست - پاسخ تشریحی
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

13. Top | #13
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه با معلمای انلاینی که دوستان اکثرا براتون پیشنهاد بدن بتونین سطحتونو افزایش بدید این کتابی که استفاده میکنید کتاب خوبیه ، من دبیر انلاین نمیشناسم وگرنه معرفی میکردم ولی توی تاپیک های دیگه بگردید حتما دوستان معرفی میکنن
      البته دوستان خودم که رتبه های خوبی اوردن اریان حیدری رو اسم میبردن
      موفق باشید
      25 : 32 : 13 : 00

14. Top | #14
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      من پارسال کلاس انلاين بودم//جزوه هاش دارم هنو دست نويس دانلودشون ميکردم.اول اونا ميخونم بعدش کتاب تست ميزنم بعدش راه حل تشريحي هاشونم حل ميکنم دوباره چون کنکور 99 ب من اموخت راه تستي سريع هميشه پاسخگو نيست....بعدشم جزوه تست جداگونه هر مبحث کلاس پارسالم ميزنم ازمونا قلمچي پارسال و گاج پارسالم حل ميکنم....

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن