خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Post شروع از صفر برای رتبه دو رقمی تجربی

سلام ، دانش آموز دوازدهم تجربی ام با معدل یازدهم 18/5 . ترازم توی قلم چی 6000 عه ولی درست و سحابی و جون دار درس نمی خونم ،
      از تیرماه مطالعه رو شروع کردم ولی یه روز خوندم یه روز نخوندم و بیشتر ادای درس خوندن دراوردم برای خودم . پایه قوی ای هم ندارم ، نمیشه گفت صفر صفرم ولی پایه خوبی ندارم !
      همش خودمو پیچوندم تابستون و مهر و ابان هم دچار یهس ری مشکلات و کرونا شدم ولی میخوام از فردا استارت جدی رو بزنم ،
      قوی و پرقدرت این 4 ماه میخونم ، یه مدت از برنامه ازمون جدا میشم و بقچه ای تا اخر دی ماه نصف دوازدهم و پایه دهم رو می بندم ،
      اسفند و بهمن هم پایه یازدهم و بقیه دوازدهم ، میدونم قراره بعد پست شدن این تاپیک کلی وایب منفی و کامنت منفی بگیرم لی ابدا برام مهم نیست ! هفت ماه وقت دارم و کیه که هفت ماه بکوب بخونه و دو رقمی نیاره ؟
      من عاشق پزشکی ام و از بچگی علاقه خاصی به علوم پزشکی تهران داشتم ، من دیر شروع کردم ؟ باشه ! دندم نرم چشمم کور بهاشو میدم ! از فرداشب گزارش کارامو میذارم هرشب .
      من تازه شروع کردم و کلیییییییییی انرژی دارم ! بکوب بخونم و خوب تست بزنم میرسم به یکی از اون 180 تا صندلی ، تو اسممو بذار خوش خیال ولی من نتیجمو میکنم تو چشمت !
      این همهههههههههه ادم کنکوری ان ؟ نه واسه من 180 نفر کنکوری ان ! من با 180 نفر رقابت دارم ! بقیه سیاهی لشکرن ! من میخوام بهشم می رسم ! من نشون میدم به همه که اگه بخوام میشه
      من میخوام بشم همون معجزه ای که خیلیا دنبالشن و یه بند دارن می پرسن از اذر میشه ؟ اره جونم میشه ، فقط کافیه تو بخوای و من از اعماق وجودم هدفمو میخوام ! یا علی مدد !

هرگز مایوس نباش ، من امیدم را در یاس یافتم ،
      مهتابم را در شب ،عشقم را در سال سخت یافتم ،و هنگامی که داشتم خاکستر می شدم ،گر گرفتم....!احمد شاملو

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بالاخره یه تاپیک خوب خوشحالم که وقتتو با سوال از الان میشه هدر ندادی
      꿈있다먄 잘대 포기하지마라
      if you have a dream never give up

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منم هستم میخوام از این بعد بدون اینکه به نتیجش فک کنم بخونم تا همین جاهم کلی وقت از دست دادیم با پپرسیدن این سوال که میشه یا نه ولی هیچ وقت تمام تلاشمونو نکردیم تا بدونیم ایا میشه ایا شدنی هست تو هفت ماه رتبه زیر هزار هرکسی با چند تا ضرب وتقسیم متوجه میشه که چقدر زمان داره تا کنکور و چه کارایی میشه کرد ولی اصولن ما ادمای تنبلی هستیم منظورم خودمم حاضر نیستیم واسه چیزایی که میخوایم بجنگیم مبارزه کنیم همه ی ما ارزوهای بزرگی داریم خیلی ها دلشون میخاد دکتر ودندان پزشک و........بشن ولی همه شایستگی رسیدن به ارزوهاشون وندارند. یهو چشاتو میبندی باز میکنی می بینی ده سال گذشته بعضی ها به انچه که می خواستن رسیدن بعضی ها هم میگن چی فکر میکردیم چی شد
      امیدوارم هیچ وقت حسرت به دل ارزوهاتون نشید ........ باشد تا رستگار شویم
      من خودم پارسال از تابستون شروع کردم ولی یه ماه خوندم و دیگه نخوندم تو کنکور چیزی که مهمه استمرار وپپیوستگی
      من پایم صفر نیس متوسطم وامسال پشت کنکوریمم منم از مهر شروع کردم نمیگم نخوندم خوندم ولی پراکنده یه روز 10ساعت یه روزم صفر ولی دیگه نمی خوام اینجوری باشم ..
      منم از فردا اینجا گزارش میدم مرسی از Matildaa@
      نگران آسمان اخم کرده ی بی کبوتر نباش ....فردا حتمن باران خواهد امد

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم هستم بااین تفاوت که من عاشق دانشگاه تبریزم
      امسال میشه سومین کنکورم ولی قولمیدم که اخریش باشه و با ی نتیجه عالی تمومکنم این دوران سختو

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به عمل کار برآید به سخندانی نیست ... !

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      یه سوال تعداد تستاتون مربوط به تست های جدیده یا نه تست های مروری هم دارید؟
      موفق باشید پشتکارتون قابل تحسینه
      امیدوارم یه روز منم بتونم از خودم راضی باشم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yasna14 نمایش پست ها
      یه سوال تعداد تستاتون مربوط به تست های جدیده یا نه تست های مروری هم دارید؟
      موفق باشید پشتکارتون قابل تحسینه
      امیدوارم یه روز منم بتونم از خودم راضی باشم
      نمیشه دقیق گفت و توی روزای مختلف فرق داره باهم...قرار نیست که همش پیشروی کنیم و تست جدید بزنیم مرور از قبلیا هم خیلی مهمه
      اما خب اگر حدودی بگم 1/4 تستا از مارک دارهای قبلمه و بقیه اگه مروری هم باشن تکراری نیستن و تست جدید برای مرور مباحث قبلی هستند
      از لطفتون ممنونم انشالله شما هم موفق باشید

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آفرین

به این همه انرژیت غبطه خوردم
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      من دوساله اینجام به کررات دیدم اینجور تاپیکارو . حالا بچه های قدیمی که دیگه خیلی بیشتر . به قول یه عزیزی انجمن و فقط باید یه پاکت تخمه بگیری بیای بشینی نگاه کنی . بار علمیشو از دست داده متاسفانه . غیر مصاحبه ها و ثابت قدمان ارزش صرف وقتو نداره.....
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

10. Top | #10
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      2راستش من هیچوقت شهامت اینو نداشتم بخوام یه تاپیک جداگونه بزنم و بگم من میخوام استارت بزنم و از فردا شروع میکنم
      همیشه من اون ادمی بودم که سعی کردم محو باشم و کار خودمد بکنم و گاها بیام گزارش کارم بذارم تو ثابت قدما
      تهشم کسی نیس بگه وای چرا دیروز گزارش نذاشتی چرا یه هفتس خبری ازت نیست(به جز دوستایی که تو انجمن پیدا کردم و هر از گاهی احوال پرسی میکنن)
      خلاصه اینکه شهامتت رو تحسین میکنم
      هدفت در دسترسه فقط فاکتورش تلاشه
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یسنای عزیزم متاسفانه من این چند روز در گیر بیماریم بودم ولی منتظر گزارشت هستم

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منتظر گزارشت هستم سوین عزیزم

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بله درسته عمل هم نشون خواهم داد

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من از فردا منتظر گزارش هر روزت هستم مینای عزیز

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن