خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.bahtiyar نمایش پست ها
      برای زیست تو هفت ماه چه برنامه ای داری؟
      همین برنامه در واقع زیست برای هفت ماه هست چون حدود 2.5 ماه بعد باید مرور بشه واصولا در زیست مرور تعیین کننده هست در درصد کنکورتون

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadis_farhadi_ نمایش پست ها
      برنامه‌مناسبیه
      امیدوارم بهش عمل کنید
      و موفق باشید
      ممنون .انشا..

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      الان اساتید نیان بهت بگن چرا تبلیغ کتابای نانو میکنی
      هر کتابی قابل احترامه.دوستی معرفی کرد و من هم خیلی دوست داشتم.. خیلی عجیب بوی کنکور میده.
      ویرایش توسط hsjohvid : 07 آذر 1399 در ساعت 17:40

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hsjohvid نمایش پست ها
      همین برنامه در واقع زیست برای هفت ماه هست چون حدود 2.5 ماه بعد باید مرور بشه واصولا در زیست مرور تعیین کننده هست در درصد کنکورتون
      چ قشنگ ایشالا بهش عمل کنین
      سهل انگاری موقوف
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با سلام
      بگذار اول یک بیوگرافی بدم بنده اسمم حسین هستش متولد 74 دیپلم ریاضی فیزیک نظام قدیم دارم سال 94 رفتم دانشگاه بعد چند ترم انصراف دادم خوندم برا تجربی اما رشته دلخواه نیاوردم برای همین رفتم خدمت سربازی که الحق دهنم سرویس شد اما خب بالاخره تموم شد و الا ن برگشتم دوباره کنکور بدم
      یک برنامه ای تهیه کردم برای بستن کنکور تا عید و الحق شدنیه و به فضل خدا آزمون 7 هفت فروردین کانون را بترکنیم

روال کار: تا اواخر اسفند آماده می شویم برای بستن حدود 90 درصد مباحث کنکور بعد از عید هم دیگه همه جا زدند و نا امید شدند ما مثل شیر وارد عمل میشیم و با برنامه های کانون کار جمعبندی را به سرانجام میرسونیم و میریم سرجلسه کنکور اصلی به لطف الهی

برنامه : آقا من این برنامه را با یکی از بچه های پزشکی که از دوستان خودم بود ( در واقع پزشک سرباز پادگان بود ) طی دو روز فکر کردن روی اون ریختیم حالا نمیگم بی عیبه اما خوبه گفتم بگذارم این جا بقیه هم استفاده کنند

چند نکته کلی :
      مثلا نوشتم حرکت شناسی P1/14
      این یعنی حرکت شناسی را 14 قسمت کردم و امروز نوبت مثلا قسمت 1 از 14 هست

نکته طلایی : سعی کنید قسمت بندی ها را روی تست های هر فصل کتاب کمک درسی پخش کنید.بهتر این هست که اول یک سوم از تست ها را بزنیید بار دوم برگردید و دوباره مثلا یک سوم دیگه را بزنید .که هم مرور بشه و هم اینکه قفلی نزنید روی یک قسمت از فصل.
      آیا این برنامه شدنیه : به خدا شدنیه اگر بخواهیم .آخه مثلا حرکت شناسی را من 14 قسمت کردم یا مثلا پروتیین سازی را 13 قسمت کردم به خدا طرف خیلی هم نابلد باشه 14 واحد 1.5 ساعته وقت بگذاره روی یک فصل به خدا استاد میشه حتی معدل 10 باشه
      .
      آیا مرور داره در خود برنامه :اره .برای زیست به صورت ویژه یکبار در وسط هفته یکبار در جمعه .اما برای بقیه دروس هم 2 پارت باقیمانده را دربین هفته های بعد تقسیم کردم که مدام در گیر فصل باشیم ویکهو از ذهنمون نپره . نکته مهم تر اینه که ما در اصل 4 ماه قرار کار راببندیم و این کار شاید زیاد نیاز به مرور آنچنانی مثل کسی که از تابستان شروع کرده نداره و نکته بعدی این که اونطرف سال قرار هست سه ماه پروژه جمعبدی انجام بدیم که کار واقعا اکی میشه.

اول منابع میگم البته هر کس هر منبعی داره قابل احترام هست. ولی به نظرم و طبق تجربه پیشنهادم اینه

ادبیات: سری کتاب های موضوعی هفت خوان
      دینی:دور تند بهمن آبادی
      عربی : خیلی سبز ،البته بنده کلاس استاد رمضانی را ثبت نام کردم
      زبان:آبی کانون ، البته بنده کلاس دکتر جابری را ثبت نام کردم
      .
      زیست :سری کتاب های چهل استاد نانو برای سه مقطع (ناشناختس اما نزدیک ترینه به کنکور هم درسنامش هم تستاش)
      فیزیک: جامع کنکور مهروماه
      شیمی : آی کیو گاج درسنامه+ بانک تست نویسنده مهندس کریمی
      ریاضی : کلاس آریان حیدری و کتاب خودش و جزوش به نام تگزاس

روال کلی دروس
      نیم سال اول دوازدهم و پایه دهم طی حدود دوماه
      نیم سال دوم دوازدهم و پایه 11 حدود دو ماه باقیمانده.
      البته برنامه اینه در حدود یکماه که خوندیم و یکم راه افتادیم آزمون های کانون که برگزار شده را جمعه ها بزنم
      .
      برنامه :https://s17.picofile.com/file/841533...AMEH.docx.html
      اگر کسی تمایل داشت تا جمعه به آیدی من تلگرام پیام بده یک گروهی چیزی بزنیم و هر روز ساعت مطالعه اعلام کنیم که با هم پیش بریم.
      آیدی:Hosein20205
      یعنی دقیقا فرمول شکستم تو آدما مثل فرمول موفقیت یکسان شما هم همون اشتباهات بقیه قبول نشده ها خلاصه میگم
      ۱ - تو ۲ ماه نیمسال اول دوازدهم و یک پایه ببین من حاضرم قسم بخورم همون آقای دکتری که تو سربازی نشسته کنارت برنامه نوشته اگه قراربود این برنامه رو اجرا کنه الان سرباز صفر بود
      ۲- منابعم سعی کردی مثل برنامت متفاوت باشه و به جای استفاده از منابعی که امتحان پس دادن رفتی سراغ زیست نانو و دینی جمع بندی و ....
      ۳ - از همین اول کار زدی تو کار تفریحات و حاشیه کنکور گروه تلگرام که مثلا درس بخونی اما ظرف ۱ ماه تبدیل میشه گروه دوست یابی و چت شبانه و ** ناله های یک کنکوری افسرده
      پس عزیزم از من به تو نصیحت اگه روندت همین باشه برو که رفتی بالای ۲۰ هزار کنکور
      قصدم کمک بود نه تخریب یا علی

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1401 نمایش پست ها
      یعنی دقیقا فرمول شکستم تو آدما مثل فرمول موفقیت یکسان شما هم همون اشتباهات بقیه قبول نشده ها خلاصه میگم
      ۱ - تو ۲ ماه نیمسال اول دوازدهم و یک پایه ببین من حاضرم قسم بخورم همون آقای دکتری که تو سربازی نشسته کنارت برنامه نوشته اگه قراربود این برنامه رو اجرا کنه الان سرباز صفر بود
      ۲- منابعم سعی کردی مثل برنامت متفاوت باشه و به جای استفاده از منابعی که امتحان پس دادن رفتی سراغ زیست نانو و دینی جمع بندی و ....
      ۳ - از همین اول کار زدی تو کار تفریحات و حاشیه کنکور گروه تلگرام که مثلا درس بخونی اما ظرف ۱ ماه تبدیل میشه گروه دوست یابی و چت شبانه و ** ناله های یک کنکوری افسرده
      ممنون دلسوزی شما انشا.. که اینطور که گفتید نشه
      بعد اعلام نتایج با یک رتبه زیر 1000 پست را بالا خواهم آورد

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Deli78R نمایش پست ها
      کو برنامه
      برنامه :https://s17.picofile.com/file/841533...AMEH.docx.html

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      با سلام
      بگذار اول یک بیوگرافی بدم بنده اسمم حسین هستش متولد 74 دیپلم ریاضی فیزیک نظام قدیم دارم سال 94 رفتم دانشگاه بعد چند ترم انصراف دادم خوندم برا تجربی اما رشته دلخواه نیاوردم برای همین رفتم خدمت سربازی که الحق دهنم سرویس شد اما خب بالاخره تموم شد و الا ن برگشتم دوباره کنکور بدم
      یک برنامه ای تهیه کردم برای بستن کنکور تا عید و الحق شدنیه و به فضل خدا آزمون 7 هفت فروردین کانون را بترکنیم

روال کار: تا اواخر اسفند آماده می شویم برای بستن حدود 90 درصد مباحث کنکور بعد از عید هم دیگه همه جا زدند و نا امید شدند ما مثل شیر وارد عمل میشیم و با برنامه های کانون کار جمعبندی را به سرانجام میرسونیم و میریم سرجلسه کنکور اصلی به لطف الهی

برنامه : آقا من این برنامه را با یکی از بچه های پزشکی که از دوستان خودم بود ( در واقع پزشک سرباز پادگان بود ) طی دو روز فکر کردن روی اون ریختیم حالا نمیگم بی عیبه اما خوبه گفتم بگذارم این جا بقیه هم استفاده کنند

چند نکته کلی :
      مثلا نوشتم حرکت شناسی P1/14
      این یعنی حرکت شناسی را 14 قسمت کردم و امروز نوبت مثلا قسمت 1 از 14 هست

نکته طلایی : سعی کنید قسمت بندی ها را روی تست های هر فصل کتاب کمک درسی پخش کنید.بهتر این هست که اول یک سوم از تست ها را بزنیید بار دوم برگردید و دوباره مثلا یک سوم دیگه را بزنید .که هم مرور بشه و هم اینکه قفلی نزنید روی یک قسمت از فصل.
      آیا این برنامه شدنیه : به خدا شدنیه اگر بخواهیم .آخه مثلا حرکت شناسی را من 14 قسمت کردم یا مثلا پروتیین سازی را 13 قسمت کردم به خدا طرف خیلی هم نابلد باشه 14 واحد 1.5 ساعته وقت بگذاره روی یک فصل به خدا استاد میشه حتی معدل 10 باشه
      .
      آیا مرور داره در خود برنامه :اره .برای زیست به صورت ویژه یکبار در وسط هفته یکبار در جمعه .اما برای بقیه دروس هم 2 پارت باقیمانده را دربین هفته های بعد تقسیم کردم که مدام در گیر فصل باشیم ویکهو از ذهنمون نپره . نکته مهم تر اینه که ما در اصل 4 ماه قرار کار راببندیم و این کار شاید زیاد نیاز به مرور آنچنانی مثل کسی که از تابستان شروع کرده نداره و نکته بعدی این که اونطرف سال قرار هست سه ماه پروژه جمعبدی انجام بدیم که کار واقعا اکی میشه.

اول منابع میگم البته هر کس هر منبعی داره قابل احترام هست. ولی به نظرم و طبق تجربه پیشنهادم اینه

ادبیات: سری کتاب های موضوعی هفت خوان
      دینی:دور تند بهمن آبادی
      عربی : خیلی سبز ،البته بنده کلاس استاد رمضانی را ثبت نام کردم
      زبان:آبی کانون ، البته بنده کلاس دکتر جابری را ثبت نام کردم
      .
      زیست :سری کتاب های چهل استاد نانو برای سه مقطع (ناشناختس اما نزدیک ترینه به کنکور هم درسنامش هم تستاش)
      فیزیک: جامع کنکور مهروماه
      شیمی : آی کیو گاج درسنامه+ بانک تست نویسنده مهندس کریمی
      ریاضی : کلاس آریان حیدری و کتاب خودش و جزوش به نام تگزاس

روال کلی دروس
      نیم سال اول دوازدهم و پایه دهم طی حدود دوماه
      نیم سال دوم دوازدهم و پایه 11 حدود دو ماه باقیمانده.
      البته برنامه اینه در حدود یکماه که خوندیم و یکم راه افتادیم آزمون های کانون که برگزار شده را جمعه ها بزنم
      .
      برنامه :https://s17.picofile.com/file/8415334968/JAMEH.docx.html
      اگر کسی تمایل داشت تا جمعه به آیدی من تلگرام پیام بده یک گروهی چیزی بزنیم و هر روز ساعت مطالعه اعلام کنیم که با هم پیش بریم.
      آیدی:Hosein20205
      به امید موفقیتت
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1401 نمایش پست ها
      به بقیه قسمتا کار ندارم چون تجربی نیستم ک بخام نظر بدم
      اما گروه تلو راس میگه خیلی مواظب باشین ب حاشیه کشیده نشه
      تایم مجازی هم محدود کنین ب شدتتتتت
      موفق باشین
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      ممنون دلسوزی شما انشا.. که اینطور که گفتید نشه
      بعد اعلام نتایج با یک رتبه زیر 1000 پست را بالا خواهم آورد
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin.mrd نمایش پست ها
      تو دوماه خوندن پیش ۱ و سال دهم موضوع کاملا شدنیه برای یک فارغ التحصیل چون این قسمتا جزو قسمت های دشوار کنکور نیست که زمان زیادی برای مسلط شدن بخواد .........این موضوعم که توانایی های هرکس با دیگری متفاوت هستش رو نباید نادیده گرفت...

قصد دلسردی ندارم ! ولی تو کاغذ و جدول شدنیه!

بع تاپیک اقای محمدی مراجعه کنین ( متروکه) . روش برنامه ریزی رو گفتن ایشون ! اصلا برنامه ای که شما ریختی برنامه نیست! نه هدف بلند مدت داره و نه انعطاف ! اگر یه روز شما چشم درد گرفتی یا حالا هر چیزی ضعف کردی برنامه کشش اینو داره که سینک بشه از فردا؟
      باکس های جبرانی عملا یه باکس بیهوده حساب میشن! و دلخوش کنی هستش .
      اون طور که من دیدم از برنامه شما ایستگاه مرور که اصلا نداره ! بشدت حجیمه ! ( 8 درس در یک روز ؟! ) اگه واقعا بتونین 8 درس رو در حداکثر ساعت مطالعاتی یه کنکوری (13 یا 14 ساعت) برسونید واقعا بازده تون بالاس ! اما عرض کردم اینا همه تو کاغذه
      تعیین کردن ساعت واقعا یه چیز بیهوده و باطلی هست تو برنامه نویسی! شما یه روز تابع میخونی و تو زمان خیلی کمی به بودجه باکست میرسی ! و وقت هم اضاف میاری و یه روز میری هندسه مقاطع میخونی و وقت هم کم میاری ! الان ایا برنامه کشش این رو داره ؟ قطعا نه

شعار ندیم که من با این برنامه میتونم 7 ماه دیگه رتبه زیر هزارم رو بیارم ( انشاالله بیارین) . منطقی رفتار کنیم ! برنامه دادن حتی به یک 7 روز متوالی هم غلطه ! گیرم یه روز شما مسموم شدی ! اسهال شدی نتونستی بشینی درس بخونی ! فرداش هم که برنامه نوشتی باید اونو اجرا کنی ! (اونم که کیپ کیپ) . از طرفی برنامه فردا هم ادامه ای از برنامه امروزه ( شیمی تعادل گذاشتی فردا مسائله ! امروز نخونی فردا مسئله نمیتونی بزنی) . و کلهم یعنی هفته ترکید . شروع جمعبندی از فروردین برای کسی هست که نهایت از مهر شروع کرده ! نه کسی که اذر استارت زده ! اونم 10 اذر .
      اولویت اموزش و فهمه بعد جمعبندی ! دینی یا زبان نیست که بتونین تو اردیبهت تا حدی بالا بیارینش حتی اگه نخونین هم !

صادقانه میگم کمتر کسی میتونه تو جمعبندی با اون همه فشار و خروار خروار دروسی که باید مرور بشن ! درس جدید یاد بگیره و تست هم بزنه ! بعد شما جمعبندی رو ترجیح میدین به اموزش؟
      اینکه دوران جمعبندی دوران طلایی کنکوری هستش راستیت یه شعاره که ورد زبان مشاورا و بازار یابان اردیبهشت ماه و فرودین ماه شده ! برا کسی که هنوز نتونسته از 10 تا سوال بدون زمان حداقل 6 تاش رو درست جواب بده چه جمعبندی لازمه ؟ ایشون هنوز باید برن رفع اشکال کنن
      مصاحبه های رتبه های برتر موجوده در انجمن مطالعه کنین ! از مشاوران برتر انجمن کمک بگیرین هیجانی عمل نکنین ! هیجان بعد 3 روز فروکش میکنه و تنوع دیگه ای میطلبه
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

]
      قصد دلسردی ندارم ! ولی تو کاغذ و جدول شدنیه!

بع تاپیک اقای محمدی مراجعه کنین ( متروکه) . روش برنامه ریزی رو گفتن ایشون ! اصلا برنامه ای که شما ریختی برنامه نیست! نه هدف بلند مدت داره و نه انعطاف ! اگر یه روز شما چشم درد گرفتی یا حالا هر چیزی ضعف کردی برنامه کشش اینو داره که سینک بشه از فردا؟
      باکس های جبرانی عملا یه باکس بیهوده حساب میشن! و دلخوش کنی هستش .
      اون طور که من دیدم از برنامه شما ایستگاه مرور که اصلا نداره ! بشدت حجیمه ! ( 8 درس در یک روز ؟! ) اگه واقعا بتونین 8 درس رو در حداکثر ساعت مطالعاتی یه کنکوری (13 یا 14 ساعت) برسونید واقعا بازده تون بالاس ! اما عرض کردم اینا همه تو کاغذه
      تعیین کردن ساعت واقعا یه چیز بیهوده و باطلی هست تو برنامه نویسی! شما یه روز تابع میخونی و تو زمان خیلی کمی به بودجه باکست میرسی ! و وقت هم اضاف میاری و یه روز میری هندسه مقاطع میخونی و وقت هم کم میاری ! الان ایا برنامه کشش این رو داره ؟ قطعا نه

شعار ندیم که من با این برنامه میتونم 7 ماه دیگه رتبه زیر هزارم رو بیارم ( انشاالله بیارین) . منطقی رفتار کنیم ! برنامه دادن حتی به یک 7 روز متوالی هم غلطه ! گیرم یه روز شما مسموم شدی ! اسهال شدی نتونستی بشینی درس بخونی ! فرداش هم که برنامه نوشتی باید اونو اجرا کنی ! (اونم که کیپ کیپ) . از طرفی برنامه فردا هم ادامه ای از برنامه امروزه ( شیمی تعادل گذاشتی فردا مسائله ! امروز نخونی فردا مسئله نمیتونی بزنی) . و کلهم یعنی هفته ترکید . شروع جمعبندی از فروردین برای کسی هست که نهایت از مهر شروع کرده ! نه کسی که اذر استارت زده ! اونم 10 اذر .
      اولویت اموزش و فهمه بعد جمعبندی ! دینی یا زبان نیست که بتونین تو اردیبهت تا حدی بالا بیارینش حتی اگه نخونین هم !

صادقانه میگم کمتر کسی میتونه تو جمعبندی با اون همه فشار و خروار خروار دروسی که باید مرور بشن ! درس جدید یاد بگیره و تست هم بزنه ! بعد شما جمعبندی رو ترجیح میدین به اموزش؟
      اینکه دوران جمعبندی دوران طلایی کنکوری هستش راستیت یه شعاره که ورد زبان مشاورا و بازار یابان اردیبهشت ماه و فرودین ماه شده ! برا کسی که هنوز نتونسته از 10 تا سوال بدون زمان حداقل 6 تاش رو درست جواب بده چه جمعبندی لازمه ؟ ایشون هنوز باید برن رفع اشکال کنن
      مصاحبه های رتبه های برتر موجوده در انجمن مطالعه کنین ! از مشاوران برتر انجمن کمک بگیرین هیجانی عمل نکنین ! هیجان بعد 3 روز فروکش میکنه و تنوع دیگه ای میطلبه
      چندتا نکته
      اول اینکه نگفتم این برنامه بهترینه و هرکس اجرا کنه موفقه
      دوم این صحبت های شما زمانی صدق میکنه که طرف از تیر شروع کنه حالا بخواد یه کله 12 ساعت بخونه که معلومه ابان اذر دیگه نمیتونه اما وقتی نزدیک کنکوره قضیه فرق میکنه
      این 4 ماه حکم شب امتحان کنکور را داره و به هر نحوی هست هر کس باید خودش را مجاب کنه اجرا کنه به قول معروف از الان آژیر خطر را زدند و تو سربازی یک آزیر داشتبیم به نام آزیر فرار یعنی در هر نقطه از پادگان بودی باید خودت را می رسیدی زیر پناهگاه حالا میخوای تو دستشویی باشی میخوای حموم باشی ولی باید برسی الانم هم همینه درسته سخته اما باید برسی اصولا این تایم ها تا عید تعیین کننده ترین زمان کنکوره
      وقضیه من با یچه 18 ساله بازیگوش کنکوری فرق داره من 25 سن دارم و این کنکور خیلی با اهمیته برام
      دوم باید لایف استایل حرفه ای در این چهارماه داشته باشی چهارماه باید سخت بگیری تا درست بشه بخوای مسموم بشی یا مریض ... این ها خودت میتونی پیشگیری کنی حالا اگر هم شدی جای جبران هست
      برای مرور هم معلومه درست برنامه را نگاه نکردید و سرسری نگاه کردید .در ضمن این برنامه قصدش سمبل کردن نیست تا زودتر به جمع بندی برسید . مثلا برای حرکت شناسی شما 14 واحد 1.5 ساعته وقت بگذاری داری سمبل کاری میکنی؟؟؟

ویرایش توسط hsjohvid : 08 آذر 1399 در ساعت 19:19

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن