خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور ۱۴۰۰ برای بار سوم و مشکل سربازی

سلام رفقا من امسال ۹۹ کنکور دومم بود و اون رتبه مورد نظرمو نتونستم بدست بیارم قرار شد برای بار سوم کنکور بدم و امسال بخاطر این قضیه های کرونا نظام وظیفه مجبور کرد تا اخر شهریور ۹۹ دفترچه هارو پست کنین ک خب منم‌مجبور به این کار شدم برای استفاده از معافیت تحصیلی هم یه داشنگاه علمی کاربردی ثبت نام کردم و کلاسامم الان شروع شده اما متاسفانه قضیه دفترچه پست کردن من کشید به کارای معافیت پزشکی آخرشم رد شد و معافیت از رزم صادر شده و تاریخ اعزامم افتاده ۳ دی رفتم +10 گفته اگه نری ممکنه برات غیبت رد بشه و هیچ جوره‌توجیه‌نمیشن ک الان من دانشجو ام الان باید چیکار‌کنم بنظرتون اگه بیخیالش بشم و با استناد به همین‌معافیت موقت ک موقع ثبت نام دانشگاه بهم دادن برای کنکور ۱۴۰۰ بخونم و بعدش از اینجا انصراف بدم مشکلی پیش میاد برای ثبت نام دانشگاه جدید با توجه به اینکه تاریخ اعزامم معلوم شده

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Stvg نمایش پست ها
      سلام رفقا من امسال ۹۹ کنکور دومم بود و اون رتبه مورد نظرمو نتونستم بدست بیارم قرار شد برای بار سوم کنکور بدم و امسال بخاطر این قضیه های کرونا نظام وظیفه مجبور کرد تا اخر شهریور ۹۹ دفترچه هارو پست کنین ک خب منم‌مجبور به این کار شدم برای استفاده از معافیت تحصیلی هم یه داشنگاه علمی کاربردی ثبت نام کردم و کلاسامم الان شروع شده اما متاسفانه قضیه دفترچه پست کردن من کشید به کارای معافیت پزشکی آخرشم رد شد و معافیت از رزم صادر شده و تاریخ اعزامم افتاده ۳ دی رفتم +10 گفته اگه نری ممکنه برات غیبت رد بشه و هیچ جوره‌توجیه‌نمیشن ک الان من دانشجو ام الان باید چیکار‌کنم بنظرتون اگه بیخیالش بشم و با استناد به همین‌معافیت موقت ک موقع ثبت نام دانشگاه بهم دادن برای کنکور ۱۴۰۰ بخونم و بعدش از اینجا انصراف بدم مشکلی پیش میاد برای ثبت نام دانشگاه جدید با توجه به اینکه تاریخ اعزامم معلوم شده
      اگه اینجوری بخوان اذیت کنن بهتره من هم که ۱۴۰۰ کنکور دومم هست برم واسه بهمن ۹۹ تکمیل ظرفیت پیام نور ثبت نام کنم اذیت نکنه نظام وظیفه.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه غیبت نخوردی و نامه معافیت دانشکاه رو داری برای کنکور بخون

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو سیستم زد گفت غیبت فعال نداری من مشکلم بعد از تاریخ اعزامه ک میگن ممکنه غیبت بخوره البته این برگه ای که دانشگاه بهم داده روش نوشته تا ۱۴۰۱ موافقت می گردد اما پایینش زده برگه معافیت تحصیلی رو به دانشگاه پست میکنیم باید اونو پیگیری کنم ببینم اومده یا نه ........ استرس این قضیه پدر کیفیت مطالعمو در آورده

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      اگه اینجوری بخوان اذیت کنن بهتره من هم که ۱۴۰۰ کنکور دومم هست برم واسه بهمن ۹۹ تکمیل ظرفیت پیام نور ثبت نام کنم اذیت نکنه نظام وظیفه.
      سال دوم ک مشکلی نیست من خودم برای سال دوم هیچ کاری نکردم البته به خاطر این‌کرونا تمام قانونای اینا بهم ریخته کاملا‌ ناهماهنگ با هم عمل‌میکنن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن