خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27

موضوع: سابلیمینال

1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من میدونم شما چه چیزی را میگویید(انواع بسیار مختلفی داره)،اگر دوست داشتید میتونید روزی یه ساعت گوش دهید،توی 4ماه تاثیرش رو میزاره

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سابلیمینال ک زیرمجموعه قانون مسخره جذب هستش دروغی بیش نیست ، منم اول شوق کردم ک باهاش آشنا شدم ، وایییییییی میشه قدم رو 2 متر کنم ، میشه رنگ چشمم رو فلان کنم ، میشه تو چن ماه فلان چیز رو بدست بیارم و ...

و قوانین مسخره هرکدومشون ، اما زیاد درموردش تحقیق کردم در مقالات علمی معتبر و سرانجام به این نتیجه رسیدم که سابلیمینال دروغی بیش نیست ، قانون جذب هم که بهتره بهش بگیم جاهلیت مدرن ، خرافه ای بیش نیست.

شما برای کنکور دارید درس میخونید ، دروس معتبری مثل فیزیک و ریاضی و شیمی میخونید ، آخرش درمورد شبه علم بحث میکنید :/

افراد زیادی هم هستن که از این جاهلیت مردم ب درآمد خوبی رسیدن ، نمیگم مستقیم از راه فروش اینا ، نه ، رایگان گذاشتن کانالشون و خودشون رو خوب میدونن و ب ظاهر فقط خوبی شمارو میخوان ولی بعد از چن مدت میبینی همین کانال به ظاهر خوب داره تبلیغ آموزش پولی مدیتیشن و ایموشن کد و بادی‌ کد و این چرت و پرت هارو میکنه. بعضی هاشون هم پولی میفروشن سابلیمینال هارو

دوست خوبم من با قاطعیت میگم سابلیمینال هیییییییییییییچ سودی نداره و جز آسیب به گوشتون بعد از مدتی ، کار دیگه ای نمیکنه. میتونین این چند ماه تا کنکور بین درس خوندنتون سابلیمینال هم گوش بدید و نتیجه اش رو تو همین تاپیک اعلام بفرمایید تا حرفام ثابت شه

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      با اینکه خودم هیچ موقع سمتش نرفتم،ولی یکی از آشناهام 17 ساله(پارسال)بودم و قد کوتاهی داشتن،خودش میگه قدم در عرض 6 الی 7 ماه از 170 به 178 واینا رسیده(ولی از نظر من خیلی بلندتر شده!)،پرسیدم چیکار کردی،گفت بیوکنزی کردم،رفتم تحقیق کردم(همون سرچ اینترنت)فهمیدم بیوکنزی همون سابلیمینال هستش)
      خودمم دوست داشتم حداقل یه بار تجربش کنم،ولی دیدم برای جای خاصی نیاز ندارم و ممکنه همینی که دارم به گند کشیده بشه سراغش نرفتم
      تنها چیزیم که میدونم اینه که به ضمیر ناخودآگاه برمیگرده و ...

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تاپیک جالبی هستش منم پارسال با سابلیمینال اشنا شدم. تازه یکیشم خریدم ولی برا درس و کنکور نبودمنتها حوصلم نکشید همونجوری موند گوش نکردم. اون موقع سابلیمینال درس خوندن و قبولی دانشگاه هم بود ولی به نظر خودم سوای موضوع های دیگه تو بحث کنکور نمیتونه کمک کننده باشه چون اگه نتیجه هم بده چندین ماه زمان میبره و ذاتا زمان زیادی تا کنکور نمونده ک ادم بخواد یه همچین چیزایی رو امتحان کنه خلاصه به نظرم برا یه کنکوری سمه.

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      سابلیمینال ک زیرمجموعه قانون مسخره جذب هستش دروغی بیش نیست ، منم اول شوق کردم ک باهاش آشنا شدم ، وایییییییی میشه قدم رو 2 متر کنم ، میشه رنگ چشمم رو فلان کنم ، میشه تو چن ماه فلان چیز رو بدست بیارم و ...

و قوانین مسخره هرکدومشون ، اما زیاد درموردش تحقیق کردم در مقالات علمی معتبر و سرانجام به این نتیجه رسیدم که سابلیمینال دروغی بیش نیست ، قانون جذب هم که بهتره بهش بگیم جاهلیت مدرن ، خرافه ای بیش نیست.

شما برای کنکور دارید درس میخونید ، دروس معتبری مثل فیزیک و ریاضی و شیمی میخونید ، آخرش درمورد شبه علم بحث میکنید :/

افراد زیادی هم هستن که از این جاهلیت مردم ب درآمد خوبی رسیدن ، نمیگم مستقیم از راه فروش اینا ، نه ، رایگان گذاشتن کانالشون و خودشون رو خوب میدونن و ب ظاهر فقط خوبی شمارو میخوان ولی بعد از چن مدت میبینی همین کانال به ظاهر خوب داره تبلیغ آموزش پولی مدیتیشن و ایموشن کد و بادی‌ کد و این چرت و پرت هارو میکنه. بعضی هاشون هم پولی میفروشن سابلیمینال هارو

دوست خوبم من با قاطعیت میگم سابلیمینال هیییییییییییییچ سودی نداره و جز آسیب به گوشتون بعد از مدتی ، کار دیگه ای نمیکنه. میتونین این چند ماه تا کنکور بین درس خوندنتون سابلیمینال هم گوش بدید و نتیجه اش رو تو همین تاپیک اعلام بفرمایید تا حرفام ثابت شه
      در زمینه کنکور بی فایده است اونم توی فرصت کم ولی در مورد افزایش تمرکز و حافظه موثره
      ولی اینطوری که شما می‌فرمائید هم نیست من پیشنهاد میکنم کتاب چهار اثر فلورانس و راز رو بخونید بعدش نظرتون رو بگید

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrasaa نمایش پست ها
      در زمینه کنکور بی فایده است اونم توی فرصت کم ولی در مورد افزایش تمرکز و حافظه موثره
      ولی اینطوری که شما می‌فرمائید هم نیست من پیشنهاد میکنم کتاب چهار اثر فلورانس و راز رو بخونید بعدش نظرتون رو بگید
      من مستند راز و ... رو دیدم ، خیلی هم تو کانال ها و گروه های تلگرامی درموردش خوندم و بحث کردم و حرف های بی پایه و اساسشون رو گوش دادم ، چون خیلی بهش علاقمند بودم ولی بعد ازینکه دیدم علم ردش کرده و حتی عده ای از محققین گفتن سواستفاده از تعاریف علمی شده ، دیگه برام ثابت شد که همش چرت و پرته

شما خودتون میتونید چند ماه متوالی به سابلیمینال گوش بدید و تاثیرش رو ببینید

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      هر ایرانی ساده لوح: من سابلمینال گوش دادم جواب داد
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      با اینکه خودم هیچ موقع سمتش نرفتم،ولی یکی از آشناهام 17 ساله(پارسال)بودم و قد کوتاهی داشتن،خودش میگه قدم در عرض 6 الی 7 ماه از 170 به 178 واینا رسیده(ولی از نظر من خیلی بلندتر شده!)،پرسیدم چیکار کردی،گفت بیوکنزی کردم،رفتم تحقیق کردم(همون سرچ اینترنت)فهمیدم بیوکنزی همون سابلیمینال هستش)
      خودمم دوست داشتم حداقل یه بار تجربش کنم،ولی دیدم برای جای خاصی نیاز ندارم و ممکنه همینی که دارم به گند کشیده بشه سراغش نرفتم
      تنها چیزیم که میدونم اینه که به ضمیر ناخودآگاه برمیگرده و ...
      منم توی ۱۷ سالگی قدم از ۱۷۴ رسید به ۱۸۴
      حالا اگه سابلمینال گوش داده بودم باید میومدم میگفتم من سابلمینال گوش دادم قدم رشد کرد؟
      معلومه که نه
      رشد یه چیز طبیعیه تنها چیزایی هم که میتونه روش تاثیر بذاره ورزش و تغذیه س

یه کم بهش فکر کنین
      دارین شبیه فیلمای علمی تخیلی حرف میزنین و فکر میکنین
      هیچ منطق و علمی وجود نداره که اینو توجیه کنه
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      من مستند راز و ... رو دیدم ، خیلی هم تو کانال ها و گروه های تلگرامی درموردش خوندم و بحث کردم و حرف های بی پایه و اساسشون رو گوش دادم ، چون خیلی بهش علاقمند بودم ولی بعد ازینکه دیدم علم ردش کرده و حتی عده ای از محققین گفتن سواستفاده از تعاریف علمی شده ، دیگه برام ثابت شد که همش چرت و پرته

شما خودتون میتونید چند ماه متوالی به سابلیمینال گوش بدید و تاثیرش رو ببینید
      نه دوست عزیز اشتباه متوجه منظورم شدین هر مبحثی رو به نظرم از اینستا و تلگرام دنبال نکنید کتاب های خوب در اون زمینه رو بخونید مستند راز با کتابش متفاوته و عده ای هم از محققین تاییدش کردن
      من حوصله این چرندیات رو ندارم خیال تون راحت ولی ردش هم نمی کنم

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای اولین بار توی تبلیغات در امریکا استفاده شده ولی از نظر علمی ثابت نشده

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان من هیچ نظری درمورد خوب یا بد بودن سابلیمینال ندارم و دنبالش نرفتم. همه میدونیم که هیچ چیز رو نمیشه جایگزین درس خوندن و تلاش کردن کرد و به موفقیت رسید حتی خود سازنده ها هم همین رو میگن که گوش دادن به سابلیمینال کنکور بدون درس خوندن بی نتیجه میمونه که خب معلومه.اگر هم سابلیمنال رو تایید کنیم,این رو تایید نمیکنیم که همه سازنده ها مورد اعتماد هستن وهرسابلیمینالی جملات مثبتی رو به ضمیر ناخوداگاه ما تلقین میکنه ممکنه بعضی سازنده ها قصد بدی داشته باشن و سابلیمینالشون مضر باشه.خلاصه سوتفاهم نشه من قصد بدی از زدن این تاپیک نداشتم و فقط خواستم نظرات همدیگرو بدونیم.موفق باشید
      ویرایش توسط -Shirin- : 06 آذر 1399 در ساعت 23:52

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنده هم استفاده کردم و نتیجه ای نگرفتم
      خودتونو درگیر این حاشیه‌ها نکنید و وقتتونو هدر ندید
      اما اگر بهتون آرامش میده میتونید در وقت های آزادتون بهش گوش بدید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن