خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات

انتقاد به زیست دوازدهم میکرو جلد تست!

سلام دوستان همینطور که میدونید امسال جلد تست میکرو اومد و انصافا کتاب خوبی شده ولی خب من یه موضوع برام خیلی عجیبه اینکه برای فصل اول کتاب215تست اوردند و برای سایر فصل ها(2تا8)کلا 975 تست ! خب این فصل همونطورکه خودشون تو جلد درسنامه گفتن از نظر اهمیت 6مین رتبه رو داره! پس چرا برای این فصل این قدر مایه گذاشتید ولی برای بقیه فصل ها اینقدر کم تست دادین!خب کیفیت تست ها عالی ولی اگه قراره اینجور باشه برای فصل یکم کمتر تست میدادید ! جز اینه که نمونه ی قرار داده شده برای فصل 1کتاب هست و برای همین رو این فصل اینقدر مایه گذاشتید؟ (یا شاید تو بقیه فصل ها کمتر ...؟)

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید یه سوال خارج از بحث شما؟جلد پاسخ نامه هم اومده؟پاسخ تشریحی داره؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Future نمایش پست ها
      ببخشید یه سوال خارج از بحث شما؟جلد پاسخ نامه هم اومده؟پاسخ تشریحی داره؟
      میکرو دوازدهم دوجلده : جلد یک درسنامه و اون یکی جلد تست و پاسخ

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      سلام دوستان همینطور که میدونید امسال جلد تست میکرو اومد و انصافا کتاب خوبی شده ولی خب من یه موضوع برام خیلی عجیبه اینکه برای فصل اول کتاب215تست اوردند و برای سایر فصل ها(2تا8)کلا 975 تست ! خب این فصل همونطورکه خودشون تو جلد درسنامه گفتن از نظر اهمیت 6مین رتبه رو داره! پس چرا برای این فصل این قدر مایه گذاشتید ولی برای بقیه فصل ها اینقدر کم تست دادین!خب کیفیت تست ها عالی ولی اگه قراره اینجور باشه برای فصل یکم کمتر تست میدادید ! جز اینه که نمونه ی قرار داده شده برای فصل 1کتاب هست و برای همین رو این فصل اینقدر مایه گذاشتید؟ (یا شاید تو بقیه فصل ها کمتر ...؟)

حالا وقت میبره بزار برسی به فتوسنتز یا مهندسی ژن میفهمی که صدای دهل از دور خوش است!
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان ببخشید کتابای میکرو زیست فقط بانک تستشو بخریم کافیه یا درسنامه هاشم لازمن؟
      چون برای زیست میگن درسنامه لازم نیست از طرفی از درسنامه های میکرو خیلی تعریف میکنن
      ویرایش توسط invincible : 05 آذر 1399 در ساعت 17:19

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقای زارع معمولن برای یه فصل وقتی ۳۰۰ تست طرح میکنن ۱۵۰ داخل کتاب میزارن تا حجم کتاب زیاد نشه یا حتی کمتر مثل زیست یازدهم ولی برای سال دهم کامل همه تستارو داخل کتاب گذاشتن که اگه زیست میکرو دهم زده باشین تستاشو متوجه میشین نصف تستا ایده تکراری دارن که البته خوده اقای زارع با علامت مشخص کرده اول کتاب هم توضیح داده
      کتاب دوازدهمشو ندیدم راستش ولی همین روند ادامه دادن فقط فصل ۱ ترجیح دادن کامل و با ایده تکراری بزارن تو کتاب بقیه فصل ها فقط تست های اصلی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamessi نمایش پست ها
      اقای زارع معمولن برای یه فصل وقتی ۳۰۰ تست طرح میکنن ۱۵۰ داخل کتاب میزارن تا حجم کتاب زیاد نشه یا حتی کمتر مثل زیست یازدهم ولی برای سال دهم کامل همه تستارو داخل کتاب گذاشتن که اگه زیست میکرو دهم زده باشین تستاشو متوجه میشین نصف تستا ایده تکراری دارن که البته خوده اقای زارع با علامت مشخص کرده اول کتاب هم توضیح داده
      کتاب دوازدهمشو ندیدم راستش ولی همین روند ادامه دادن فقط فصل ۱ ترجیح دادن کامل و با ایده تکراری بزارن تو کتاب بقیه فصل ها فقط تست های اصلی
      شما کتابو ندیدین چطور اینارو میدونین؟؟؟! من فصل یکشو زدم انصافا خوب بود و نکته تکراری به ندرت داشت ! بقیه فصلا هم نکاتو پوشش داده ولی خب حرف من اینه که برای فصل 1 که نمونش گذاشته میشه بیشتر وقت گذاشتن و این اصلا کار درستی نیست!!!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط invincible نمایش پست ها
      دوستان ببخشید کتابای میکرو زیست فقط بانک تستشو بخریم کافیه یا درسنامه هاشم لازمن؟
      چون برای زیست میگن درسنامه لازم نیست از طرفی از درسنامه های میکرو خیلی تعریف میکنن
      جلد درسنامه دوازدهمش منحصر به فرده و همچین کتابی پیدا نمیکنی ولی خب اموزش های پایه شو من خیلی دوست نداشتم!!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ندانم.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

خجالت نکش بگو 150 تا گذاشته که اگه راضی بودی بری تو مای زیست ثبت نام کنی! در گاج فقط مولف هستن ایشون ولی در مایزیست مدیر!
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

خجالت نکش بگو 150 تا گذاشته که اگه راضی بودی بری تو مای زیست ثبت نام کنی! در گاج فقط مولف هستن ایشون ولی در مایزیست مدیر!
      من نمیخواستم بگم اینو ولی دیگه ....!

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما کتابو ندیدین چطور اینارو میدونین؟؟؟! من فصل یکشو زدم انصافا خوب بود و نکته تکراری به ندرت داشت ! بقیه فصلا هم نکاتو پوشش داده ولی خب حرف من اینه که برای فصل 1 که نمونش گذاشته میشه بیشتر وقت گذاشتن و این اصلا کار درستی نیست!!!
      کتاب ای کیو نظام قدیم و میکرو پایه ایشونو حل کردم بعدشم پیامو درست بخونین نوشتم اصولن روش گرینش تست ایشون برای کتاب اینجوریه بر اساس کتابای قبلیشون
      بحث حاشیه غیر مفید خو برو یه کتاب دیگه بزن

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

بیخیال حوصله بحث نیست
      ویرایش توسط mojtabamessi : 05 آذر 1399 در ساعت 20:49

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      کتاب ای کیو نظام قدیم و میکرو پایه ایشونو حل کردم بعدشم پیامو درست بخونین نوشتم اصولن روش گرینش تست ایشون برای کتاب اینجوریه بر اساس کتابای قبلیشون
      بحث حاشیه غیر مفید خو برو یه کتاب دیگه بزن
      خب شما حرف منو متوجه نشدی ! میگم درست سبک ایشون اینه که تست هارو گزینش کنن و به تعداد کم و مفیدی تست اکتفا کنند در کتاب ! خب چرا برای فصل اولی که نمونشو میزارن تو سایتها اینکارو نکردند؟!!!

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زیست چاپ ۱۴۰۰ رو گرفتین؟!
      مگه تغییراتش نسبت به چاپ ۹۹ چقدره که انقد همه ازش تعریف میکنن؟!
      ۹۹ پر از غلط بود یعنی من یه جاهاییش گریه ام میگرفت دیگه :///

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن