خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شما جاي من بوديدچي ميگفتيد؟!

سلام بچه ها
      اگه به نفربخواد تو سن ٢٢ سالگي دوباره كنكور بده و.رتبه كنكور٩٩ اش 50 هزار بوده باشه
      حالا ميخواد داروسازي بخونه ولي ميگه نميتونم تو يه سال همه درسا رو بخونم مثلا زيست و فيزيك و عربي و رياضي كلاس انلاين واسش شركت كرده و داره فقط اينا رو واسه امسال ميخونه
      ميگه بيشتر از اين نميتونه چون هم كلاسا وقتشو گرفتن هم خودشم بايد بخونه و تست بزنه و سال ١٤٠١ كل دروس رو بخونه و ١٤٠١ به هدفش برسه حالا به نظرتون اين كار درسته؟!
      پيشاپيش مرسي از جواباتون دوستان عزيز

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظر من امسال هنوز میتونه برسه اما اگه شرایط خاصی داره که ممکن نیست امسال نهایت تلاششو بکنه و موفق بشه از همین الان مطالعه رو شروع کنه برای 1401
      شرایط خاص منظورم خدایی نکرده بیماری خودشون یا عزیزان یا شاغل بودنشونه
      꿈있다먄 잘대 포기하지마라
      if you have a dream never give up

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اسكار نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      اگه به نفربخواد تو سن ٢٢ سالگي دوباره كنكور بده و.رتبه كنكور٩٩ اش 50 هزار بوده باشه
      حالا ميخواد داروسازي بخونه ولي ميگه نميتونم تو يه سال همه درسا رو بخونم مثلا زيست و فيزيك و عربي و رياضي كلاس انلاين واسش شركت كرده و داره فقط اينا رو واسه امسال ميخونه
      ميگه بيشتر از اين نميتونه چون هم كلاسا وقتشو گرفتن هم خودشم بايد بخونه و تست بزنه و سال ١٤٠١ كل دروس رو بخونه و ١٤٠١ به هدفش برسه حالا به نظرتون اين كار درسته؟!
      سلام. اول از همه باید تفکرتو عوض کنی رفیق (که البته کار سختیه ولی شدنیه). پروسه کنکور فرسایشیه و هر چقدر که موکول می کنی به سالهای بعد آثار این فرسایش رو هم تو روحت و هم تو جسمت بیشتر احساس می کنی. اولین کارت الان میتونه این باشه که ذهنیتتو عوض کنی.
      در ضمن حجم درس های نظام جدید کمتره و با تفکر درست و برنامه درست می تونی همین امسالم به هدف قشنگت برسی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اسكار نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      سلام دوست عزیز.من اگر جای شما بودم ( که هستمچون منم22 سالمه و دانشجو هم هستم ومدام باید هم برای دانشگاه بخونم وهم کنکور فقط رتبم بهتر شده وگرنه شبیه همیم) به هیچ عنوان به 1401 فکر نکن.کسی که از الان فکر1401 باشه 100 سال دیگه هم قبول نمی شه.همین امسال تمومش کن.خدایی مگه چقدر آدم جوونه که همش کنکور بده یه نکته ی دیگه هم که هست اینه که تا جایی که من می دونم زیست بچه های1401 با مال1400 فرق کرده.کمتر شده ولی آیا مطالب اضافه شده نمی دونم ولی گویا تغییراتش زیاد بوده.در کل امسال تمومش کن.همزمان که دبیرت درس می ده تو همون روز تستاشو بزن.شاید به آزمونا نرسی ولی نگران نباش بالاخره خوب پیش می بری.یکم دیرتر تموم می کنی ولی مطمن باش جمع بندی خوبی کنی قبولی. پیرامون رتبت ناراحت نباش.یه سرچ تو اینترنت کنی کافیه تا بفهمی خیلی ها با همین حدود رتبه موفق شدن.اصلااااااااااااااا به 1401 فکرنکن.

5. Top | #5
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من جای شما بودم دیوار میشدم و از تمام توانم برای موفقیت امسال کمک میگرفتم
      25 : 32 : 13 : 00

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن