خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 89
    نمایش نتایج: از 121 به 134 از 134
    1. Top | #121
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      ارتشی هم میشه شد.. ولی بازرسی بدنی داره.. ک من اصن خوشم نمیاد کسی بدنمو ببینه بعد بخواد قبولم کنه یا نکنه..
      مرسی
      یکی از دوستان گفت سویق بخر(انواع مختلف داره).. من استخوان ساز رو خریدم همراهش یه بسته جوانه هم دادن.. صبح و شب ی لیوان شیر یا آبمیوه با یه قاشق سویق استخوان ساز.. نیم ساعت بعد از هر وعده هم با ژله یا بستنی ی قاشق جوانه رو میخورم.. البته هنوز تازه 1هفتس ک شروع کردم و نمیدونم نتیجه هم میده یا ن..
      ولی 17سانت دوساله خیلیه حقیقتا برگ ریزونه
      پ.ن. من همین الان هم عاشق قدمم ولی خب برا آرامش اعصاب و روانم از دست خونواده اجبارا از این حرکتا میزنم
      حقیقتا از شما چه پنهون،ایشون مقدار هزینه ای که برای خودش کرد،فک کنم میتونست برای خودش یه تیپ زمینی خصوصی تشکیل بده(هر موقع منو میدید عصبی میشد...)
      پ ن:مگر زن هم میتونه ارتش و سپاه بره؟!
      ویرایش توسط mohammad1381 : 09 آذر 1399 در ساعت 01:41

2. Top | #122
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      سلام علی آقا
      جا داره یه تشکر حسابی ازت بکنم
      بابت اون زمان هایی که توی تاپیک ثابت قدمان 99 کنارمون بودی و راهنمایی میکردی
      ممنون ازت رفیق
      سلااام زیرو جان گل.....خیلی ممنونم کاری نکردم مخلصیم

3. Top | #123
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matean نمایش پست ها
      سلام.میخام درباره بازار کارش بپرسم.درباره اینکه دانشکده های خوب روانشناسی کدومان؟کدوم شاخه هاش رایج تره؟واینکه میگن دکترا گرفتنش نسبت به سایر رشته هاسخته درسته؟(اینو یکی ازهسمایه هامون که ارشد داره گفت).اینکه میگن توی شهرهای سطح پایین تر چون مردمش اعتقادی به این چیزاندارن بازارش خوب نیست درسته؟ فعلن همین سوالا توذهنمه اگه باز سوال داشتم مزاحم میشم.ممنون
      درود

این رشته خودساختست یعنی شما خودت بایستی برای تلاش کنی مهارت کسب کنی صبور باشی تا کم کم خودتو ثابت کنی و تورو در یک زمینه تخصصی در آینده بشناسن و خب طبیعتا مثل سایر رشته ها نزدیک به اشباع هست و کمتر کسی مهارت تخصصی رو یادگرفته در ضمن تعاملات اجتماعی هم حایز اهمیته + گرایش از مقطع کارشناسی 7ساله که حذف شده و شما عمومی میخونید مقطع بعدی انتخاب میکنید

منظورتون دانشگاهه؟؟ اولویت کلانشهرا هستن دانشگاههای شهید بهشتی علوم بهزیستی تهران علامه طباطبایی شیراز فردوسی مشهد خوارزمی کرج و تبریز و شهیدچمران اهواز

فعلا الان لزومی نداره به این مسایل تحصیل خارج از کشور فکر کنید که مربوط به 7 8سال بعده و حتی بازار کار شهرهای کوچیک تر اما در کل بگم نسبت به سالهای قبل بهتر شده و تحصیل هم فقط مختص این رشته از لحاظ سختی نیست اکثر رشته های علوم انسانی اینطوریه

4. Top | #124
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      همین رشته ای که الان هستم

5. Top | #125
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بازم معلم بودن رو انتخاب میکردم .بدون هیچ اغراقی

6. Top | #126
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      رقص و مدلینگ
      البته دومی رو نمیشه کل عالم تردم میکنن

7. Top | #127
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      صد درصد مهندسی کشاورزی رو انتخاب میکردم واقعا عاشقشم ولی حیف.....

8. Top | #128
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      امروز یه مستند دیدم جوینده طلا هم شغل باحالیه

9. Top | #129
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فلسفه. رشته ای که قراره براش کنکور بدم.

10. Top | #130
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تاریخ جهان میرفتم.عاشقشم.

11. Top | #131
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بازیگر فیلم های بزرگسال
      ولی بی شوخی کاری به برابری نابرابری ندارم ددوست داشتم فوتبالیست بشم اگه تضمینی به موفقیتم بود اقدام میکردم ولی از اول بخاطر ریسکش بیخیال شدم با وجود اینکه حتی از بچگی تا چند سال پیش به صورت متمرکز تو تیم پایه یکی از تیمای مطرح تهرانم بازی میکردم ولی از دبیرستان دیگه رفتم تو فاز کنکور بیخیال شدم
      اگه واسه سفر کردن پول میداادن دوست داشتم جهانگردم بشم
      البته ناگفته نماند پسر یکی از مسولین جمهوری اسهاالی هم خوبه بابام جیبتونو خالی میکرد منم جیبتونو تو امریکا خرج میکردم جز مشاغله سخت محسوب میشه بلاخره
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

12. Top | #132
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقاش وطراح
      آدم هاے سادہ را دوست دارم...
      بوے ناب آدم میدهند....

13. Top | #133
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط darya.aram نمایش پست ها
      نقاش وطراح
      یه توصیه بهت میکنم
      امسال درکنار کنکور تجربی کنکور هنر هم شرکت کن
      اگه دروس عمومی هنر رو خوب بزنی و ریاضی و فیزیکش رو هم جواب بدی میتونی یه رتبه ی خوب بیاری و لازم نیست برای خوندن دروس تخصصی هنر زمان بذاری

اگه واقعن به این زمینه ی طراحی و نقاشی علاقه داشته باشی و استعداد و توانایی هم درکنارش باشه (چون کنکور هنر یه آزمون عملی هم داره ) شاید با همین کنکور هنر مسیر آینده ات تغییر کنه
      از نزدیکانم میشناسم کسی رو که تجربی بود و کنکور هنر داد و الآن دبیری ارتباط تصویری میخونه که یجورایی مربوط به کارای گرافیست و طراحی و نقاشی هست و بعنوان دبیر از مزیت حقوق دوران دانشجویی هم برخورداره و درآینده درکنار دبیری توی وقت آزداش میتونه کلی کارای گرافیستی وطراحی انجام بده......این شخص اگه الآن پزشک یا دندانپزشک شده بود به هیچ وجه به اندازه ی الآنش حس رضایت و آرامش نداشت

البته نمیگم کنکور تجربی رو کلن بذار کنار اگه هدفت تجربیه همون رو جدی درپیش بگیر ولی درکنارش هنر روهم شرکت کن (من خودم هم توی کنکورهنر شرکت کردم) این فقط نظرشخصی من بود...

14. Top | #134
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      یه توصیه بهت میکنم
      امسال درکنار کنکور تجربی کنکور هنر هم شرکت کن
      اگه دروس عمومی هنر رو خوب بزنی و ریاضی و فیزیکش رو هم جواب بدی میتونی یه رتبه ی خوب بیاری و لازم نیست برای خوندن دروس تخصصی هنر زمان بذاری

اگه واقعن به این زمینه ی طراحی و نقاشی علاقه داشته باشی و استعداد و توانایی هم درکنارش باشه (چون کنکور هنر یه آزمون عملی هم داره ) شاید با همین کنکور هنر مسیر آینده ات تغییر کنه
      از نزدیکانم میشناسم کسی رو که تجربی بود و کنکور هنر داد و الآن دبیری ارتباط تصویری میخونه که یجورایی مربوط به کارای گرافیست و طراحی و نقاشی هست و بعنوان دبیر از مزیت حقوق دوران دانشجویی هم برخورداره و درآینده درکنار دبیری توی وقت آزداش میتونه کلی کارای گرافیستی وطراحی انجام بده......این شخص اگه الآن پزشک یا دندانپزشک شده بود به هیچ وجه به اندازه ی الآنش حس رضایت و آرامش نداشت

البته نمیگم کنکور تجربی رو کلن بذار کنار اگه هدفت تجربیه همون رو جدی درپیش بگیر ولی درکنارش هنر روهم شرکت کن (من خودم هم توی کنکورهنر شرکت کردم) این فقط نظرشخصی من بود...
      .................................................. .....................................
      رشته های تجربی رو هم واقعا دوس دارم
      کنکور که دادم در کنار رشته دانشگاهیم حتما طراحی رو دنبال میکنم وادامه میدم
      کلا هنر دنیای قشنگی داره
      ممنون از شما بابت توضیحات خوبتون
      آدم هاے سادہ را دوست دارم...
      بوے ناب آدم میدهند....

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 89

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن