خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 134
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yasaman717 نمایش پست ها
      بچه ها چقدر آرزو هاتون قشنگه و چقدرررر اکثر این علایق به دور از درسه. خدا اگر بخواد و بتونم دبیر بشم حتما روزی به دانش آموزام میگم تک بعدی نباشین پیرو حرف فاطمه جان. میدونین من انقدر عشق به تدریس دارم حتی حرفایی که قراره با بچه هام بزنم رو از حالا آماده کردم و چقدر بد که چیزی که من میخوام تنها به تلاشم بستگی نداره چون من استخدام آموزش و پرورش میخوام که این خودش کلی سلسله مراتب داره که جذب داشته باشه منطقمون یا چی و و و
      ولی خلاصه اینکه
      بنظر من

هدفمون تو کنکور مثل یه الماس ته چاهه اگه بهش رسیدیم که هیچ اما اگه نرسیدیم باید یه طنابی دور کمرمون باشه که بتونیم قلابشو پرت کنیم بیرون و باهاش خودمونو بالا بکشیم اون طناب مهارت های ماست که متاسفانه ما خیلی هامون بلد نیستیم پول در آوردن رو بلد نیستیم یادگیری و استفاده از هنرمون رو
      کاملا موافقم کنکور سال قبل رو خراب کردم امسال رو می خوام بخونم در کنارش ب نویسندگی علاقه داشتم رفتم یاد گرفتم ب ارایشگری علاقه دارم بابام گفته میفرسته ارایشگری مغازه ای که می خوایم بزنیم رو میده ب من
      من نمی‌توانم جلوی فرا رسیدن شب را بگیرم اما می‌توانم از تاریکی برای کشف زیبایی‌ها استفاده کنید. تنها در تاریکی می‌توانم ستاره‌ها را ببینم.

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiye.T نمایش پست ها

کاملا موافقم کنکور سال قبل رو خراب کردم امسال رو می خوام بخونم در کنارش ب نویسندگی علاقه داشتم رفتم یاد گرفتم ب ارایشگری علاقه دارم بابام گفته میفرسته ارایشگری مغازه ای که می خوایم بزنیم رو میده ب من
      حتما اینکارو کن
      من امسال یه موقعیت خوب داشنم که از آشنا ها میگفت بیا خیاطی یادت بدم همینجا بهت کار میدم اصلا خودم تضمینی ولی من آدمش نیستم علاقه ای نداشتم بهش. من ترجیحم شغل‌های استخدامی و کارمندیه

من تو زمینه تک بعدی نبودن خیلی حرفای مهندس جمالی اینستا کنکوری رو قبول دارم

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حتما اینکارو کن
      من امسال یه موقعیت خوب داشنم که از آشنا ها میگفت بیا خیاطی یادت بدم همینجا بهت کار میدم اصلا خودم تضمینی ولی من آدمش نیستم علاقه ای نداشتم بهش. من ترجیحم شغل‌های استخدامی و کارمندیه

من تو زمینه تک بعدی نبودن خیلی حرفای مهندس جمالی اینستا کنکوری رو قبول دارم
      خیاطی مامانم بزور منو میبرد علاقه نداشتم ولش کردم
      من نمی‌توانم جلوی فرا رسیدن شب را بگیرم اما می‌توانم از تاریکی برای کشف زیبایی‌ها استفاده کنید. تنها در تاریکی می‌توانم ستاره‌ها را ببینم.

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه من کلا دوست دارم آشپزخونه رو ظرف شستن هم خوبه حالا من همیشه همه چیزو میشورم ولی از قابلمه شستن متنفرم در آینده حتما یه کافه میزنم دعوتت میکنم
      از برکات انجمن دعوت شدن به کافه یاسمن.حتما میام.لوکیشن بفرست
      من ساختم،آنچه مرا ویران کرد

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.. نمایش پست ها

از برکات انجمن دعوت شدن به کافه یاسمن.حتما میام.لوکیشن بفرست
      یه چهار سالی صبر کن چشم

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه چهار سالی صبر کن چشم
      منم دعوتم؟

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

منم دعوتم؟
      میام دنبالت.کافه دعوت نمیخواد بیا بریم دعوت یاسمن.خخخخ.یاسمن کدوم استانی دور نباشی.من میام واقعا ها.خخخح

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

میام دنبالت.کافه دعوت نمیخواد بیا بریم دعوت یاسمن.خخخخ.یاسمن کدوم استانی دور نباشی.من میام واقعا ها.خخخح
      تو کجایی یاسی کجاست؟

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تو کجایی یاسی کجاست؟
      من خوزستان تو چی؟؟خخخخ

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

گیلان ولی احتمالا تهران باشم 4 سال دیگه

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

من خوزستان تو چی؟؟خخخخ
      من شمالم(گلستان) تو جنوبی یاسی کجاست؟

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوبه.شاید منم اومدم دانشگاه تهران!! فقط به عشق کافه یاسی

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ب من نزدیکی تهران هم فامیل زیاد داریم الی بیاد دنبالم بیام کافت دعوت خودت

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

خوبه.شاید منم اومدم دانشگاه تهران!! فقط به عشق کافه یاسی
      منم می خوام بیام تهران حتما دنبالم بیا

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

من شمالم(گلستان) تو جنوبی یاسی کجاست؟
      اه تو و یاسی چند نزدیکین.اشکال نداره ما هر دوسال یه بار میریم مشهد.از اونجا ام تفریحی میایم شمال!!به هر حال هرکجا باشه اشکال نداره.خخخ

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن