خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 134
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      قطعا دنبال علاقه ام میرفتم برام مهم نیست شرایط چی هست
      البته بازم نمیرسیدم قطعا
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من اگه تو ایرانم شرایطش بود میرفتم خلبان میشدم من در حالت کلی جو فرودگاه ها و بیمارستان ها رو دوست دارم چون نمیتونم به اولی برسم دومی و انتخاب کردم که انشالله بشه

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      علاقه اصلی ام با قوانین جمهوری اسلامی خیلی مغایره
      اما بعدی هاش به ترتیب موسیقی و عکاسی و شاعری و نویسندگی و خیلی زیاد آشپزی
      در کل حالا میفهمم خیلی به زمینه های هنری علاقه دارم

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مهر ۹۶ داشتم میرفتم جزیره خارک دریانوردی بخونم ی مشکلی پیش اومد نشد
      عزمم رو جزم کردم که دیگه بهمن برم که متاسفانه دی ماه سانچی غرق شد و خانواده نذاشتن ولی بازم داشتم میرفتم که دیگه مادرم زد به گریه و نشد که به علاقم برسم

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezamh نمایش پست ها
      مهر ۹۶ داشتم میرفتم جزیره خارک دریانوردی بخونم ی مشکلی پیش اومد نشد
      عزمم رو جزم کردم که دیگه بهمن برم که متاسفانه دی ماه سانچی غرق شد و خانواده نذاشتن ولی بازم داشتم میرفتم که دیگه مادرم زد به گریه و نشد که به علاقم برسم
      شما هم نیرو دریایی میخواستید برید،منم میخواستم برم(حتی داشتم برای مصاحبه و اینا خودمو آماده میکردم که خانواده با اصرار و التماس نزاشتن برم)

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh,m نمایش پست ها
      من اگه تو ایرانم شرایطش بود میرفتم خلبان میشدم من در حالت کلی جو فرودگاه ها و بیمارستان ها رو دوست دارم چون نمیتونم به اولی برسم دومی و انتخاب کردم که انشالله بشه
      کی گفته زن نمیتونه تو ایران خلبان بشه(اتفاقا تو فک کنم ماهان ایر چند تا خلبان زن کار میکنن!)

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به ترتیب: 1-پزشکی 2-مهندسی پزشکی 3-مکانیک 4-ریاضی یافیزیک(عاشق دوتاشونم.کلا عاشق ریاضی فیزیکم) 5-نجوم 6-هنر(موسیقی ونقاشی) 7-ورزش(فوتبال و والیبال و رزمی)8- زبان فرانسه وآلمانی کاش یه روز می تونستم به همشون برسم. حیف که آدما یه بار به این دنیا میان و یه بار زندگی می کنن

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      جامعه شناسی

دلیل اصلیشم استادی بود که تو دانشگاه داشتیم. دکتر حسین بنی فاطمه عزیز. یک شخصیت کاریزماتیک تمام عیار

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      هر رشته ای فقط دانشگاه تهران باشه لطفا

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      متاسفانه سیستم آموزشی ما والبته حتی خانواده های ما مارو خیلی تک بعدی بار اوردن.همش درس الویت داشته. افسوس می خورم که تو سن22 سالگی یک بی هنر به تمام معنا هستم.خیلیا مثل منن .این خیلی بده.همش کلاس فلان به درست لطمه می زنه نمی خواد بری کلاس و....نتیجه ش همینه وخیلیییی بده.اگه به عقب بر می گشتم سعی می کردم درسمو متعادل تر بخونم و وقت بذارم برای اینکه یک هنر یاد بگیرم یا یه ورزشو حرفه ای دنبال کنم.متاسفانه همیشه اینارو فدای درسم کردم وحیففففففففففففففف

11. Top | #26
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      1_تاریخ
      2_تاریخ
      3_تاریخ
      4_فیزیک
      5_بخور و بخواب
      ...

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      یا شغل خاندانیمون(فیزیک حالا انواعش رو داریم:کوانتوم و هسته ای و...(خودمم کلاس هشتم بودم دوست داشتم مثل یکی از پسر عموهای بابام فیزیک هسته ای بخونم(لامصب خیلی درس باحالیه!،بعدش علاقه به فیزیک کوانتوم و الانم یه دلم پیش متافیزیکه،یکیم اختر فیزیک!)
      یا نیروی دریایی ارتش ایران
      که با هر دو در خانواده مخالفت میشد!(والا خانواده ما اینگاری خود مجلس سنا میمونه،از بس برای تصمیماتشون سیاست تعیین میکنند آدم کلافه میشه)
      شایدم اگر خیلی دیگه حوصله داشتم مثل دایی هام میرفتم سراغ سرمایه گذاری(مالی نه ها،مثلا خریدن زمین یا ساختن املاک ....)
      برام جالبه که پسرا خیلی بهتر با فیزیک کنار میان (حالا البته یک سری دخترا هم خیلی عاشق فیزیکن) ولی من خودم نمیدونم چرا خیلی برام دوست داشتنی نیست البته اینکه دبیرای مزخرفی هم داشتیم بی تاثیر نیست.
      موفق باشین

13. Top | #28
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همیشه از ریاضی بدم میومد ولی یه بار قشنگ درس یاد گرفتم و سوالاشم حل میکردم.وقتی سوال حل میکردم میدیدم جوابم درسته همه خستگیم در میرفت...باور کن اگه از دبستان اینجوری بچه ها به ریاضی گارد نگیرن و معلم ها این درسو از چشم بچه ها نبرن نصف دانش اموزا میزنن رشته ریاضی یا فیزیک
      ...

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بچه ها چقدر آرزو هاتون قشنگه و چقدرررر اکثر این علایق به دور از درسه. خدا اگر بخواد و بتونم دبیر بشم حتما روزی به دانش آموزام میگم تک بعدی نباشین پیرو حرف فاطمه جان. میدونین من انقدر عشق به تدریس دارم حتی حرفایی که قراره با بچه هام بزنم رو از حالا آماده کردم و چقدر بد که چیزی که من میخوام تنها به تلاشم بستگی نداره چون من استخدام آموزش و پرورش میخوام که این خودش کلی سلسله مراتب داره که جذب داشته باشه منطقمون یا چی و و و
      ولی خلاصه اینکه
      بنظر من

هدفمون تو کنکور مثل یه الماس ته چاهه اگه بهش رسیدیم که هیچ اما اگه نرسیدیم باید یه طنابی دور کمرمون باشه که بتونیم قلابشو پرت کنیم بیرون و باهاش خودمونو بالا بکشیم اون طناب مهارت های ماست که متاسفانه ما خیلی هامون بلد نیستیم پول در آوردن رو بلد نیستیم یادگیری و استفاده از هنرمون رو

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      همیشه از ریاضی بدم میومد ولی یه بار قشنگ درس یاد گرفتم و سوالاشم حل میکردم.وقتی سوال حل میکردم میدیدم جوابم درسته همه خستگیم در میرفت...باور کن اگه از دبستان اینجوری بچه ها به ریاضی گارد نگیرن و معلم ها این درسو از چشم بچه ها نبرن نصف دانش اموزا میزنن رشته ریاضی یا فیزیک
      اصلا مشکل ما نه فقط با ریاضی بلکه خیلی چیزای دیگه نظام آموزشیه. من متنفرم از دوران دبستانم چون دبیرای پیرمرد و بی ذوق و خسته که فقط میگفتن زیر این خط بکش سؤالش اینه فردا میپرسم بدون اینکه توضیحی بده. درحالیکه بنظرم دانش آموز دبستان نیاز داره زندگی رو یاد بگیره نیاز داره آیین دوست یابی یاد بگیره.
      نمیدونم فقط منم یا شما هم وقتی دفعات اول میرفتین بانک دست و پاتونو گم میکردین و بلد نبودین
      میدونین کتاب سواد رسانه ای واقعا لازمه ولی نه برای دانش آموز دبیرستانی نه با اون کلمات قلمبه سلمبه. الان بچه ها از دبستان موبایل دارن نکات مهم رو باید بیان به زبان ساده به بچه یاد بدن بدون در نظر گرفتن نمره
      ما واسه نمره لذت یادگیری رو نچشیدیم
      ما هیچوقت تو مدرسمون مشاور نداشتیم ولی تا دلت بخواد پروژه های پرورشی مسخره ی بدرد نخور.
      کتاب سبک زندگی کتاب مدیریت خانواده میتونست خیلی عالی باشه و واقعا نیازه اما جاش اشتباهه بیانش اشتباهه نمره گرفتن ازش اشتباهه
      نمیدونم دقت کردین یا نه ولی مثلا همین امتحان ورزشایی که داشتیم آخه انعطاف بدنی چرا باید نمره داشته باشه وقتی دبیر اصلا با کسی کار نمیکنه ورزش. و حتی اون دبیر ورزش درکی از این مسئله نداره که ممکنه یک سری افراد با توجه به استایل اندامشون یا ورزشی که میکنن انعطاف بدنشون کمه چرا باید این باعث بشه کسی که همیشه ورزش میکنه ولی رشته ورزشیش فرق میکنه نمره کمتری بگیره؟
      ویرایش توسط diligent : 03 آذر 1399 در ساعت 17:53

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن