خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

فروش منابع کنکور تجربی نظام جدید

سلام دوستان این کتابها موجود هستن اگه تمایل به خرید داشتین بهم اطلاع بدین یا اگه کتاب دیگه ای خواستین بهم بگین شاید داشته باشم و از قلم افتاده باشه

ادبیات= ادبیات جاممع مهروماه - قرابت معنایی و دستور زبان نشر الگو
      عربی= عربی جامع خیلی سبز - آی کیو پلاس
      دینی= جامع خیلی سبز - جامع سفیرخرد - کتاب مینی ایات و روایات
      زیست= میکروگاج پایه و دوازدهم -میکروگاج دهم - میکرو گاج یازدهم - خیلی سبز پینوکیو و خیلی سبز دوازدهم- ازمون جامع فاگو - زیست دهم و دوازدهم مهروماه + مینی میکروطلایی گیاهی
      فیزیک= میکرو گاج پایه و دوازدهم - نشرالگو دهم یازدهم دوازدهم - خیلی سبز پایه رشته ی ریاضی- ابی کانون پایه - موج ازمون پایه
      ریاضی: مهروماه جامع - نشر الگو دهم یازدهم دوازدهم - ای کیوجامع - موج ازمون جامع - ازمون پلاس مهروماه
      شیمی=مبتکران دهم یازدهم دوازدهم - خیلی سبز - موج ازمون جامع - میکروگاج دهم یازدهم دوازدهم - ابی کانون پایه ودوازدهم- حفظیات شیمی مینی میکروطلایی
      در ضمن کتابهای دور دنیا نظام قدیم برای رشته های تجربی و ریاضی رو هم دارم سی سال فیزیک کنکور برای نظام قدیم و ده سال ریاضی کنکور برای نظام قدیم هم موجوده بهمراه کتابهای زیست شناسی فاگو برای نظام قدیم + کتاب های زرد عمومی نظام قدیم
      کتاب های زیست شناسی سولومون رو هم دارم

ویرایش توسط MeGa-Mind : 03 آذر 1399 در ساعت 19:43 دلیل: منابع ریاضی اضافه شدند

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چاپ ۹۸ هستن یا ۹۹؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melodii نمایش پست ها
      چاپ ۹۸ هستن یا ۹۹؟
      متفاوتن عزیزم اونایی که خودم خریدم چاپ 98 بعضی هاشون 99 بعضی هم از بچه های همینجا یا از تو دیوار گرفتم مال سالای قبلتره ولی اون زیست دهم و یازدهم واسه امساله دقیقا

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام با چند درصده قیمت روی جلد میدین؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام اون فیزیک12 الگو چاپ امساله ؟؟ قابل استفادس ؟یعنی تست ها خط نخورده و اینکه چن میدی؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      و اینکه رشته ریاضیه؟؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هر کسی نظام قدیم میخواد و مشکل مالی داره یه پیام بده تا براش ارسال کنم.هزینه کل کتاب ها و جزوات=دعای خیر

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط invincible نمایش پست ها
      سلام با چند درصده قیمت روی جلد میدین؟
      سلام راستش فکر نکرده بودم که درصدی از قیمتشون کم کنم ولی خب یه مقدار روشون تخفیف میدم حالا سعی میکنم یه طوری باشه که توافقی هم باشه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      و اینکه رشته ریاضیه؟؟
      نه فقط فیزیک پایه خیلی سبز رو از رشته ی ریاضی دارم بقیه کتابا واسه تجربیه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      سلام اون فیزیک12 الگو چاپ امساله ؟؟ قابل استفادس ؟یعنی تست ها خط نخورده و اینکه چن میدی؟
      نه چاپ امسال نیست اونارو از یه نفر که پارسال قبول شد گرفتم قابل استفاده که هست ولی هم واسه تجربیه هم اینکه چاپ امسال نیست

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتابهای ریاضی هم اضافه شدن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن