خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 48
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بیشتز از5دقیقه نمی تونم درس بخونم

سلام خدمت دوستان عزیز؛ من نمی‌تونم بیشتر از5 دقیقه درس بخونم. هرچی سعی کردم بیشتر بخونم نشد. چکار کنم؟
      من نمی‌توانم جلوی فرا رسیدن شب را بگیرم اما می‌توانم از تاریکی برای کشف زیبایی‌ها استفاده کنید. تنها در تاریکی می‌توانم ستاره‌ها را ببینم.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هیچ کس نمیدونه چکار کنم؟
      من نمی‌توانم جلوی فرا رسیدن شب را بگیرم اما می‌توانم از تاریکی برای کشف زیبایی‌ها استفاده کنید. تنها در تاریکی می‌توانم ستاره‌ها را ببینم.

3. Top | #3
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      الله اکبر!!!چ چيزا ميبينه ادم!!اخه شما 5 ديقه خو کتاب ورق ميزني تا صفحه مورد نظر را پيدا کني!!ببين ميخواي درس بخوني بشين بخون ن ب چيزي غير فک کن ن بهونه الکي بيار!!همين الان دوتا از بچه هاي انجمن ديدم از وضعيت زندگيشون گفته بودن!!ازخودم خجالت کشيدم واسه کاهلي هايي ک گاهي انجام ميدم!!اگه واقعا خواسته ات مشخصه و ميدوني از اين کنکور لعنتي چي ميخواي بشين بخون اخه دختر 5 ديقه!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟يکي ميگه 1 ساعت منطقيه!!اما 5 ديقه؟؟؟؟؟؟؟؟
      ب چيزي فک ميکني يا چيزي حواست پرت ميکنه؟؟؟يا اينکه دلت رو درس نميره؟؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan81 نمایش پست ها
      الله اکبر!!!چ چيزا ميبينه ادم!!اخه شما 5 ديقه خو کتاب ورق ميزني تا صفحه مورد نظر را پيدا کني!!ببين ميخواي درس بخوني بشين بخون ن ب چيزي غير فک کن ن بهونه الکي بيار!!همين الان دوتا از بچه هاي انجمن ديدم از وضعيت زندگيشون گفته بودن!!ازخودم خجالت کشيدم واسه کاهلي هايي ک گاهي انجام ميدم!!اگه واقعا خواسته ات مشخصه و ميدوني از اين کنکور لعنتي چي ميخواي بشين بخون اخه دختر 5 ديقه!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟يکي ميگه 1 ساعت منطقيه!!اما 5 ديقه؟؟؟؟؟؟؟؟
      ب چيزي فک ميکني يا چيزي حواست پرت ميکنه؟؟؟يا اينکه دلت رو درس نميره؟؟
      نمی خوام ب چیزی فکر کنم؛ ولی یهم ذهنم میره سمت چیزای دیگه و دیگه هیچی نمیفهمم از درس.

5. Top | #5
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiye.T نمایش پست ها

نمی خوام ب چیزی فکر کنم؛ ولی یهم ذهنم میره سمت چیزای دیگه و دیگه هیچی نمیفهمم از درس.
      ببين منم ي مدت اينجوري بودم يبار فهميدم از ي وويس ک اگه چيزي فکرت مشغول ميکنه رو کاغذ بنويس و زمان استراحتت بش فک کن/من اينو انجام دادم خوب بود حتي گاهي توي وقت استراحتم بشون فک نميکنم چون بنظرم مسخره ميان
      راسي ببخشيد اونجوري حرف زدم خيلي تحت تاثير حرفاي بچه ها بودم شرمنده

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan81 نمایش پست ها

ببين منم ي مدت اينجوري بودم يبار فهميدم از ي وويس ک اگه چيزي فکرت مشغول ميکنه رو کاغذ بنويس و زمان استراحتت بش فک کن/من اينو انجام دادم خوب بود حتي گاهي توي وقت استراحتم بشون فک نميکنم چون بنظرم مسخره ميان
      راسي ببخشيد اونجوري حرف زدم خيلي تحت تاثير حرفاي بچه ها بودم شرمنده
      من تمام طول روز ذهنم مشغوله حتی ی کتاب هم خوندم یزراه کار گفته بود الان یادم نیس چی بود انجام دادم فایده نداشت.
      دشمنت شرمنده اجی.
      کنکور پارسال رو هم به همین خاطر خراب کردم

7. Top | #7
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام خدمت دوستان عزیز؛ من نمی‌تونم بیشتر از5 دقیقه درس بخونم. هرچی سعی کردم بیشتر بخونم نشد. چکار کنم؟
      مشکلات عجیب غریبی میبینم راستش مشکل خیلی از بچه ها همینه مثلا طرف ۲ ساعت پای کتاب دووم نمیاره بعد میخواد پزشکی بخونه!
      آدم باید یه کاری رو انجام بده که با علاقه باشه... همین شما هر رشته ای بخواید برید دقت کنید هررر رشته ای... نیازه که مطابق با اون رشته مطالعه کنید!
      حالا باید یکم علاقه به مطالعه تو وجودت باشه دیگه!!!
      فک کن شب امتحانه و فردا امتحان داری!
      خودتو مجبور کن به انجام کاری...
      چطور؟
      هرچی تفریحه رو دور کن!! گوشی سیستم دوستات، خانواده، هرچیییی!
      بعد یه کتاب بنداز جلوت با خودت عهد میبندی تا ۴۵ مین میشینم این درسو میخونم و از جام پانمیشم!
      بعد از اون تایم یه استراحت ۵ دقیقه ای بگیر باز ۴۵ مین بخون
      حالا یه استراحتِ ۱۵ دقیقه ای!!!
      اگه دیدی ۴۵ مین نمیتونی بخونی با نیم ساعت بخون!

آدم تو شرایط اجباری به هرکاری رو میاره!
      یه مثال میزنم کسیاز مرداب آب نمیخوره
      حالا فک کن طرف ۳_۴ روزه یه جایی گیر باشه جز مردابم هیچ ابی نیس... مطمئن باش میخوره!

به خودتون باید سخت بگیرید یکم دیگه!!

8. Top | #8
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

من تمام طول روز ذهنم مشغوله حتی ی کتاب هم خوندم یزراه کار گفته بود الان یادم نیس چی بود انجام دادم فایده نداشت.
      دشمنت شرمنده اجی.
      کنکور پارسال رو هم به همین خاطر خراب کردم

فقط ميدونم ادم اگه تو قوطي بذارن و درو روش ببندن بازم کاري ک ميخواد ميتونه انجام بده تا جايي ک از دستش بر مياد...
      من در اين حد نبودم ...ولي اونکار بهم کمک کرد.....اميدوارم کمک هاي بچه ها مفيد واقع بشه...موفق باشي

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه برگه بذار کنار دستت چیزایی که باعث حواس پرتیت میشن رو یادداشت کن و بعد از تایم درس خوندن بخونشون بهشون فکر کن اونوقته که میبینی چه موضوعات بی ارزشی بودن بعد از یه مدت که هی میبینی بی ارزشن این موضوعات تمرکزت هم بالاتر میره
      Success is what you make it

Take it how it come

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      5دقیقه فقط طول میکشه کتابتون بازکنیداااا
      نگران منی به توقرصه دلم

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      اگر میخواهید کاری رو شروع کنید حتما دلیلی برای آن کار پیدا کنید یعنی پیدا کردن یک معنا برای آن تلاش که باعث میشه حتی اگه اون کار رو دوست ندارید پرقدرت پیش برید.
      با این جمله هیچ حرفی باقی نمیمونه واقعا
      هیچ حرفی ...

ویرایش توسط Third_person : 02 آذر 1399 در ساعت 19:04

12. Top | #12
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پیشنهادم اینه ک بازهای ی رب ی رب برا خودت تعیین کنی
      مثلا ی صفحه کتاب مشخص کن و بگو اینو باید تو ی رب بخونم
      بعدش ک ب ی رب عادت کردی بازهاتو زیاد کن ۳۰ دقیقه ۴۰ دقیقه و......
      ی برگه ام کنارت بزار همونجوری ک دوستان گفتن فکرای ک تو ذهنت میادو یاد داشت کن
      بعدشم هدف اگه درس خوندن باشه خودت نمیدونی چند وقته و چند ساعته ک غرقشی
      ساعتم از خودت دور کن

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از پیشنهاداتون حتما انجامشون میدم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام کنارت یه برگه کاعذ بزار هرچی اومد تو ذهنت سریع بنویس اون تو اینجوری داری به مغزت میگی که ببین من اینو یه جا نوشتم نیاز نیست هی بهم یاداوری کنی این روش واقعا جواب میده

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بعدم یه زمان انتخاب کن مثلا بعد درسات بشین اون برگرو ببین چی نوشتی و فکر کن بهشون اینطوری مغزت شرطی میشه تو ی تایم خاص به این مسایل فکر کنه

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن