خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

NiNi روانشناس میشود...

سلام دوستان عزیز معرف حضور هستم.. کم و بیش از قصه من خبر دارید. والا من کل سال گذشته رو مشغول کار شخصی بسیار مهمی بودم و نشد که درس بخونم و کنکور بدم 99. هرچند اگه اون کار مهم رو به بهانه کنکور بازم عقب مینداختم درس هم نمیخوندم. پس تصمیم گرفتم فکر کنکور رو از سرم بیرون کنم. و کردم. و کارم رو انجام دادم. امسال به اجبار خانواده باید دانشگاه میرفتم و منم روانشناسی بدون کنکور شهرمون رو انتخاب کردم. راستش من 7 سال از درس دور بودم و حتی تقسیم هم یادم رفته.. الان هم کلاسها بهم ریخته است و من اواسط بهمن امتحان ترم دارم و تا امروز نتونستم کلاسی شرکت کنم و حتی نمیدونم منابع چی معرفی کردن اساتید. از طرفی دروس برای من بسیار سنگین هستن.. نمیدونم چه بلایی قراره سرم بیاد. الان میبینم رشته روانشناسی بسیار سخت و حجیمه و با این وضع تدریس آشفته و سطح علمی بسیار پایین من حتی اگر بتونم لیسانس بگیرم بعید میدونم بتونم ارشد قبول بشم..علاقه ای هم به مباحث ندارم و تدریس بسیار ضعیفه. چیکار کنم دوستان به نظرتون؟ نظرتون چیه؟ من آشفته شدم کلا.. 23 سالمه..بیچاره ام رسما.
      To the hope of it all..

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام اگه اشتباه نکنم از اولم درسو دوست نداشتی علاقه به کارای هنری نداری؟
      یا اینکه ببین اماده هستی ی شیش هفت ماهو بخونی بتونی ی رشته خوب قبول شی؟اینجا یه تاپیک خوب برای معرفی منبع داره اونو مطالعه کن چون وقتتم محدوده بهتره زودتر شروع کنی شیش ماهم چیزی نیست ک اذیتت کنه طولانی باشه و اینا نه
      راجب ب دانشگات ک باید انصراف بدی و من دقیق اطلاع ندارم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یکی از دوستای اینجام بهم گفت درس بخون ک خوشی های بعد کنکور بی شماره همین جمله به تنهایی خیلی انگیزشیه
      منم همینو بهت میگم

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان اصلاً پیام منو کامل خوندین؟ میگم مطالب کلاً یادم رفته چطوری ۶ ماهه برسونم کنکور رو..حتی تقسیم یادم رفته. و بله اصلا درس خوندن رو دوست ندارم..
      To the hope of it all..

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      دوستان اصلاً پیام منو کامل خوندین؟ میگم مطالب کلاً یادم رفته چطوری ۶ ماهه برسونم کنکور رو..حتی تقسیم یادم رفته. و بله اصلا درس خوندن رو دوست ندارم..
      فیلم های درسی ببین حرف اخر خوبه فک کنم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      برو سراغ کاری که دوسش داری
      مثلا آرایشگری حرفه ای که خیلی گسترده است بیشتر از پزشکی درآمد داره
      یا موسیقی یا یادگیری زبان خارجی
      اگر هم میخوای درس بخونی کلاس های آنلاین کلاسینو و تاملند آبرومندانه تر از بقیه است
      اگه میخوای روانشناسی رو ادامه بدی هم درباره منابع درسی و کلاس ها و... برو گروه دانشگاه عضو شو هم کلاسی هات کمک ات میکنن
      این همه راه حل موفق باشی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من بعد از 12 سال دوری از کنکور، دی ماه 97 شروع کردم.98 آوردم 13000 و 99 هم 3200. فکر نکنم بدتر از این باشه شرایط.البته اگه امسال دندون قبول نمی شدم بازم می موندم و 1400 صد در صد زیر هزار میاوردم. ولی واسه من همین قدر کافی بود.

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      من بعد از 12 سال دوری از کنکور، دی ماه 97 شروع کردم.98 آوردم 13000 و 99 هم 3200. فکر نکنم بدتر از این باشه شرایط.البته اگه امسال دندون قبول نمی شدم بازم می موندم و 1400 صد در صد زیر هزار میاوردم. ولی واسه من همین قدر کافی بود.
      اگر بدونین چقدر انرژی مثبت دادین بهم با پیامتون..خدا یک در دنیا صد در آخرت بده بهتون..خیلی ممنونم.
      To the hope of it all..

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

اگر بدونین چقدر انرژی مثبت دادین بهم با پیامتون..خدا یک در دنیا صد در آخرت بده بهتون..خیلی ممنونم.

انشالله هم ۱۰۰ در دنیا بگیره و هم ۱۰۰ در آخرت!
      ربنا اتنا فی الدنیا حسنه و فی الاخره حسنه و قنا عذاب انار.
      ویرایش توسط Bahar1377 : 20 آذر 1399 در ساعت 12:25

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

قصد دارین اهمال کاریتون رو توجیه کنیم ؟ به خودتون بیاین یکسال به گفته خودتون سر نمیدونم چه کاری هدر دادین رفته! اسم دانشجو گذاشتین براخودتون در حالی که حتی تلاش نکردین تقسیم رو هم این مدت تمرین کنین! یه سوال دقیقا چیکار میکنید ؟ فردا اگه روز اخر عمرتون باشه و ازتون بپرسن اوج ترین روز های جوانیتون که بهرتین دوره زندگی هر فرده رو چیکار کردین چی دارین که بگین؟ میگین سر انجام یه کار؟!

خیلی برام عجیبه بعضیا چنان حرف هایی میزنن و انتظار دارن که مثلا یکی بیاد و بگه تقصیر تو نبوده ! کی میخوایم به خودمون بیایم؟ 3 ماه از دانشگاه رفته یعنی شما وقت نکردی حتی یکبار هم بری سر کلاس انلاین ؟ اونم 2 ساعت ! یعنی 24 ساعت اون کارتون وقت میگیره؟ ببخشین زیر دستگاه کمایی چیزی هستین؟

سنتون بزرگتر از منه و احترام صدی صد درصد واجب ولی لازمه ادم بعضی وقتا یکم جوش بیاره و پرخاش کنه و اینطوری بنویسه ! یک روز تام وقت بزارین شده ناهار نخورین ! لاک نزنین ! کرم ابرسانتون رو هم نزنین . برین تو یه اتاق در رو ببنیدید یه کاغذ وردارین و بنویسین که من تو 23 سال زندگیم چه کار هایی کردم که به نفع من بوده ! موفق باشین
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      داداش مصاحبه نمیکنی چرا؟
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

12. Top | #12
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این افکار بدبخت شدم رسما چیه ؟!!!!! از کجا میاد : )
      من اصلا باور نمیکردم سر کلاسمون یه خانومه باشه متولد ۶۷ :/ یکی ام داریم متولد ۷۲ یکی ام متولد ۷۵ اخه ینی چی دیر شده ببین اگه واقعا هدفت ی مدلیه که بدون اون هیچ تصوری از ایندت نداری دیگه یه جور شوخیه بگی دیر شده !!! شروع کن بخون پاشی بیایی دانشگاه میبینی متولد ۵۰ ۶۰ تو کلاسا هستن و میفهمی اراده ینی چی ! تو فقط اراده کن و اصولی بخون و جا نزن
      25 : 32 : 13 : 00

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

به نظرم بشین تصمیمتو بگیر
      ببین یا بخون یا برو دنبال ی حرفه ای ی کاری وقت خودتو تلف نکن
      اینکه میگی نمیتونم اصن جکه جک
      اگ بخای نخونی هی بگی سخته دور بودم فلان و بهمان
      رسما وختتو از دس دادی
      اگ اینجوری میخای وخ کشی کنی برو دنبال ی حرفه ای آرایشگری طراحی دوخت زبان یاد گرفتن
      برو دنبال ی کار
      ک توهین نمیکنم ب اینا قشنگ هم هستا
      من خودم عاشی طراحی دوختم عاشقققققققششششم
      واقعا دوس دارم ی مزون داشته باشم
      .
      .
      اگ میخای نخونی برو دنبال ی کار وختتو هدر نده
      اما اگ میخای شانستو امتحان کنی ، اگ واقعا دلت میخاد درس بخونی
      ک جا نزن و بخون
      مطمئنم باش موفق میشی
      ینکه میگن نمیشه و اینا نههه
      میشه ولی تکلیفت اگ روشن باشه میشه
      اینکه دوس داشته باشی پزشک شی یا هر چی هر هدفی و براش تلاشی نکنی بهتره بری سراغ ی حرفه خوب
      در کل موفق باشی
      من مطمئنم اگ بخای بخونی میییشعععع
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با توجه به این شرایطی که میبینم و اینکه دوست نداری درس بخونی اینا به نظرم کلا بیخیالش شو همین روانشناسی یه مدرک بگیر برو دنبال یه حرفه برات بهتره
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو ایران یا باید یک رشته خوبی قبول شد یا یک حرفه یاد گرفت
      از کفر و ز اسلام برون صحراییست / ما را به آن میان فضا سوداییست
      عارف چو بدان رسید سر را بنهد / نه کفر و نه اسلام و نه آنجا جاییست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن