خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 72 از 72
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط n3gin2000 نمایش پست ها
      خواهش خجالتمون ندیدانجام وظیفست
      درموردزبان خیلی سبزراستش پی دی اف نظام جدیدش روندیدم ولی براساس نظام قدیم بخواهم بگم بنظرم مبتکران ازش قوی تره البته ب شرطی ک جلددرک مطلب جداش هم درکنارش کارکنید
      دقت بفرماییددرموردشیمی که فرمودیدتست آی کیوبادرسنامه یه کتاب دیگه بنظرم کارجالبی نیس اگه قراره آی کیوکارکنیدپس بادرسنامه خودس تستهاش روبزنیداگه هم قراره بیشترتمرکزتون روی درسنامه باشه باتستهای همراه تک جلدی بین مبتکران وخیلی سبزانتخاب کنیدب سلیقه من خیلی سبزبهتره سلیقه شمارونمیدونم عرض کردم کاملابستگی به خودتون داره میخواهیددرسنامه مفصل ترداشته باشیدبین خیلی سبزومبتکران انتخاب کنید
      یانه ی کاردیگه هم میتونیدبکنیدمیکروطبقه بندی وآی کیوهردوبانک تست اندولی میکرودرسنامه هاش مفصله میتونیداینهارودرکنارهم کارکنیدوخیلی سبزومبتکرهم لازم نمیشه ففط توصیه میکنم اگه مسائل واستون سخته حتمامسائل خیلی سبزشیمی که روس عکس بادکنک سبزهست درکنارهرمنبعی که انتخاب کردیدکارکنید
      درموردای کیوزیست:هنوزم کتاب قوی محسوب میشه امابعضی سوالاتش که دیگه جاده خاکی رفته مثل الگوباعث میشه ک اولین منبع پیشنهادی نباشه میکدوطلایی نمونه صفحاتش روازنت دانلودکنیدببینیداگه بنظرتون خوب اومدبگیریدش
      خواهش میکنم وظیفست امیدوارم تونسته باشم جواب قابل قبولی بدم
      ممنون ازلطفتون همچنین
      موفق باشید
      چشم.واقعا ممنونم ازتون.خیلی کمکم کردید.خیلی خیلی محبت کردید.
      بی نهایت ممنونم از وقتی که گذاشتید.دستتون درد نکنه.
      ان شاالله بهترین‌ها همیشه براتون رقم بخوره و به هر چیزی که دوست دارید برسید.
      باز هم یک دنیا راهنمایی‌های مفیدتون تشکر میکنم.خیلی ممنونم ازتون.

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Melika.Moradi نمایش پست ها
      چجوری تاپیک میزنین عذر میخوام از استارتر تاپیک حس ی آدم گنگ رو دارم از وقتی عضو شدم
      سلام.میفهمم.منم اول همین طوری بودم.برای تاپیک زدن اول برید صفحه‌ی اصلی انجمن بعد برید قسمت پایینش.اونجا موضوعات مختلف هست.مثلا منابع، انتخاب رشته و‌...مثلا اگه درباره‌ی انتخاب رشته میخوای تاپیک بزنی وارد اون صفحه میشی.گوشه سمت راست نوشته ارسال موضوع جدید.این قسمت رو کلیک کن و بعد تایپ کن و ارسال.

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadis_farhadi_ نمایش پست ها
      بنظرم از چند نفر(حداقل ۵ نفر) با رتبه های ۵۰۰ تا ۴۰۰۰ حرف بزن و بببین عموما توی درس پیشنهادشون چیه و تحقیق کن و بخر
      سر جمع ۴ روز طول نمیکشه
      سلام.خیلی ممنونم ازتون.چشم.راستش این کار رو کردم در درس‌های اختصاصی کتاب‌هایی که میگفتند بعضا تفاوت داشت مثلا یکی کتاب پایه خیلی سبز فیزیک رو پیشنهاد میکرد و میگفت خوبه و یک سری دیگه میگفتند کتابش خوب نیست و ساده است و نشرالگو خوبه.شیمی و زیستم همین طور.یا مثلا در مورد زبانم یکم اختلاف بود و من چون فقط میتونم یک منبع بگیرم و متاسفانه و بدبختانه وسواس دارم سردرگم بودم.البته با کمک دوستان خوب و عزیز اینجا به نتیجه رسیدم و خیلی کمکم کردند.
      از شما هم خیلی تشکر میکنم.ان شاالله همیشه تندرست و موفق و شاد باشید.

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      خواهش میکنم
      من امسال فیزیک پایه میکرو دارم، منبع دومم هم تست دهم و تست یازدهم نشرالگوعه.. پارسال هم دهم و یازدهم تستای جزوه کلاسمو میزدم.. (موقعی ک کلاس یازدهم بودم خیلی سبز رو داشتم ولی هیچوقت ازش خوشم نیومد..)
      برا شیمی یه کتاب حفظیات کافیه.. حالا خودتون حساب کنین ببینین حفظیات بخرید به صرفه تره یا کتاب وزارتی رو بخرید.. دینی هم اگه ب عنوان درسنامه خواستین زیپ نشر رو بخرید دیگه کتاب وزارتی رو هم نیاز ندارید(فقط حتما باید کنارش یه منبع تست داشته باشی)
      فداتون
      امیدوارم شما هم روز ب روز پیشرفتتون بیشتر و بهتر باشه

چشم.خیلی خیلی ممنونم ازتون.
      بی نهایت از راهنمایی‌های مفیدتون تشکر میکنم.خیلی کمکم کرد.
      خیلی ممنون و سپاسگزارم از وقتی که گذاشتید.
      ان شاالله بهترین‌ها همیشه براتون رقم بخوره و رشته و دانشگاه مورد علاقه‌تون قبول بشید و به هر چیزی دوست دارید برسید.
      باز هم متشکرم ازتون.

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BHDF نمایش پست ها
      چشم.خیلی خیلی ممنونم ازتون.
      بی نهایت از راهنمایی‌های مفیدتون تشکر میکنم.خیلی کمکم کرد.
      خیلی ممنون و سپاسگزارم از وقتی که گذاشتید.
      ان شاالله بهترین‌ها همیشه براتون رقم بخوره و رشته و دانشگاه مورد علاقه‌تون قبول بشید و به هر چیزی دوست دارید برسید.
      باز هم متشکرم ازتون.
      خواهشمیکنم انجام وظیفه بود

6. Top | #66
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام

لطف میکنید تو هر درس منایع با کیفیت و سطح بالا رو معرفی کنید؟
      مثلا در زیست و شیمی میدونم که کتابهای موج ازمون عالین
      در زیست تعریف خیلی سبز و میکرو و الگو رو شنیدم اما کدوم یک بهتره؟
      در شیمی هنوز هم نفهمیدم کدوم کتاب بهتره آیکیو ؟ مبتکران ؟ میکرو ؟ خیلی سبز ؟ الگو ؟
      در فیزیک از گوشه و کنار دیدم بعضیا ترجیحشون الگو یا خیلی سبز یا کامل گاجه
      از بین اینا کدوم کامل تر و استاندارد تره؟

من سطح درس خوبی دارم اما نمیخوام بزنم به جاده خاکی... ابدا منابع غیراستاندارد رو نمیخوام . کتابایی میخوام که در حد کنکور سطحمو قوی کنه مثلا من نظام قدیمم و برای اون دوران ما کتابای آیکیو زیست خیلی سطح بالایی داشت طوری که زدن تستاش وقت تلف کردن بود تمام نکته های خارج کتاب داشت

لطفا نگید هر کتاب برای هر کسی مناسبه و این حرفا
      واقعا بعضی کتابا ارزش یکبار خوندنم ندارن این رو تجربم بهم ثابت کرده پس باید تا مینونی تحقیق کنی که پولتو برای یه کتاب بی اثر ندی
      ممنون میشم راهنماییم کنید و از تجربه ی خودتون بگید

7. Top | #67
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BHDF نمایش پست ها
      سلام دوستان خوبم.امیدوارم حالتون خوب باشه.
      من تغییرنظامی هستم و میدونم موضوع منابع رو زیاد دوست ندارید برای همین ازتون واقعا معذرت میخوام؛ به خاطر هزینه‌های بالای کتاب که نمیتونم آزمون و خطا کنم و اینکه در نظام قدیم بعد امتحان چندمنبع متوجه شدم کدوم منابع خوبه و خیلی میترسم این اتفاق تکرار بشه، این موضوع رو با شما در میون گذاشتم که چون خودتون این کتاب‌ها رو خوندید، از هر مشاوری بهتر میتونید راهنمایی کنید.ازتون بی‌نهایت سپاس‌گزار و متشکرم.
      چون متاسفانه میتونم برای هر درس فقط یک منبع بگیرم، با توجه به تجربه‌ام تصمیم گرفتم منابعی رو بگیرم که سطح سوالاتشون بالاتره و سوالات چالشی بیشتری دارند.البته نه در حد نکته‌های فراتر از کنکور.

۱- برای دینی بین سفیرخرد و خیلی‌سبز مرددم.pdf خیلی‌سبز رو دیدم احساس کردم مثل میکروی قدیم که همین نویسنده نوشته بود، کتاب خوبیه؛ولی حتی وقتی قدیم بودم دوست داشتم سفیرخرد بگیرم به‌خاطر سطح بالاتر سوالاتش.البته من از میکرو(نویسنده‌ی الان خیلی سبز)کاملا راضی بودم.درسته میگن سفیرخرد تست‌هاش خارج کتابه؟پاسخنامه تشریحیش مثل خیلی‌سبز خوبه؟متاسفانه تو اینترنت pdf اش رو پیدا نکردم ببینم.

۲- توی زبان خیلی‌ها گفتند مبتکران یا خیلی‌سبز.توی pdfشون تست‌هاشون کم بود.توی قدیم مبتکران داشتم ولی چون تعداد تست‌هاش کم بود و بیشتر توجه‌اش به سال آخر بود من میکرو میزدم که تست‌هاش خیلی بیشتر بود.به نظرتون میکروطلایی یا نقره‌ای که تست‌هاشون بیشتره بهتر نیستند؟(البته من تفاوت طلایی و نقره‌ای زبان رو نفهمیدم).با این تفاسیر به نظرتون باز هم مبتکران و خیلی‌سبز بهترند؟

۳- ریاضی بین مهروماه و خیلی‌سبز موندم.میخواستم ایکیو بگیرم گفتند الکی سخته و بعضا نکته‌های فراتر از کنکور داره.تخته‌سیاه چی؟سطح سوالاتش پایینه؟

۴- برای فیزیک گفتند الگوی پایه خوبه.الگوی دوازدهم توی اینترنت زدم کتاب جامع اومد؟درسته؟
      نظرتون درباره‌ی جامع خیلی‌سبز چیه؟یک‌سری میگفتن از خیلی سبز پایه‌ای و الگو بهتره.نظر شما چیه؟
      نظرتون درباره‌ی میکرو چه طوره؟

۵- برای زیست میخواستم ایکیو بگیرم.ولی گفتن کتاب پینوکیو یا میکروطلایی که گروه ماز نوشته بهتره.pdf هرسه این کتاب‌ها رو دیدم ولی فقط درسنامه یا پاسخنامه بود و من خود تست‌هاشون رو ندیدم.من ایکیوی قدیم داشتم کتاب خوبی بود. میدونم نویسنده‌های جدید عوض شدند اما گفتم شاید این هم مثل قدیم خوب باشه.راستش فقط یک نفر رو پیدا کردم که ایکیو رو خونده باشه و گفت خوبه.نظر شما چیه؟پینوکیو و طلایی یا الگو بهترند؟
      نظرات ضد و نقیض درباره‌ی الگو زیاد شنیدم نمیدونم خوبه یا نه.اون بخشی که pdf نسل جدید رو گذاشته بودند به نظرم خوب بود ولی نمیدونم باقیش چه‌طوره؟

۶- برای شیمی میخوام ایکیو بگیرم.منبع قدیمم همین بود.
      توی pdfاش مثل قدیم تو قسمت پاسخنامه کادری که توش نکته مینوشت، نداشت.نمیدونم پی‌دی‌اف اون قسمتی که گذاشته بودن اینطوری بود یا کل کتاب همینه؟
      دوستان تغییرنظامی به نظرتون شیمی جدید نیاز به درسنامه داره؟یعنی حتما کتابی بگیرم که درسنامه داشته باشه یا با کتاب‌درسی و تست میشه مطالب رو فهمید؟

بچه‌ها بی‌نهایت ازتون معذرت میخوام انقدر طولانی شد.اگر راه دیگه‌ای داشتم مزاحم شما نمی‌شدم.
      بی‌پایان ازتون متشکرم و واقعا ممنون میشم اگر حتی فقط در یک موردی که نوشتم راهنماییم کنید.
      خیلی خیلی ممنونم.
      ان شاالله همتون همیشه موفق و تندرست باشید.

سلام من تعدادی کتاب نظام جدید دارم که قصد فروششون رو دارم اگه چیزی مد نظرتون هست بگین بین کتاب هام هستن

8. Top | #68
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      خواهشمیکنم انجام وظیفه بود
      شما خیلی لطف و محبت کردید و خیلی کمکم کردید.
      باز هم ازتون بسیار زیاد تشکرمیکنم.آرزو میکنم همیشه موفق و سلامت وخوش‌حال باشید.

9. Top | #69
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh.ava نمایش پست ها
      سلام من تعدادی کتاب نظام جدید دارم که قصد فروششون رو دارم اگه چیزی مد نظرتون هست بگین بین کتاب هام هستن
      سلام.خیلی ازتون ممنون و متشکرم.ببخشید شما کتاب سفیرخرد دینی رو دارید؟

10. Top | #70
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه متاسفانه

11. Top | #71
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh.ava نمایش پست ها
      نه متاسفانه
      باز هم خیلی ممنونم ازتون.ان شاالله همیشه موفق و سلامت و شاد باشید.

12. Top | #72
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ejma نمایش پست ها
      سلام

لطف میکنید تو هر درس منایع با کیفیت و سطح بالا رو معرفی کنید؟
      مثلا در زیست و شیمی میدونم که کتابهای موج ازمون عالین
      در زیست تعریف خیلی سبز و میکرو و الگو رو شنیدم اما کدوم یک بهتره؟
      در شیمی هنوز هم نفهمیدم کدوم کتاب بهتره آیکیو ؟ مبتکران ؟ میکرو ؟ خیلی سبز ؟ الگو ؟
      در فیزیک از گوشه و کنار دیدم بعضیا ترجیحشون الگو یا خیلی سبز یا کامل گاجه
      از بین اینا کدوم کامل تر و استاندارد تره؟

من سطح درس خوبی دارم اما نمیخوام بزنم به جاده خاکی... ابدا منابع غیراستاندارد رو نمیخوام . کتابایی میخوام که در حد کنکور سطحمو قوی کنه مثلا من نظام قدیمم و برای اون دوران ما کتابای آیکیو زیست خیلی سطح بالایی داشت طوری که زدن تستاش وقت تلف کردن بود تمام نکته های خارج کتاب داشت

لطفا نگید هر کتاب برای هر کسی مناسبه و این حرفا
      واقعا بعضی کتابا ارزش یکبار خوندنم ندارن این رو تجربم بهم ثابت کرده پس باید تا مینونی تحقیق کنی که پولتو برای یه کتاب بی اثر ندی
      ممنون میشم راهنماییم کنید و از تجربه ی خودتون بگید
      سلام دوست خوبم.

همین تاپیک و تاپیک http://forum.konkur.in/thread74675-4.html#post1671865 رو بخونید.ان شاالله بتونند کمکتون کنند.
      http://forum.konkur.in/thread73681.html این تاپیک هم خیلی برای من مفید بود و مدیر تاپیک هم به سوالاتتون جواب میدند.

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)