خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 53
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

پخش شدن سوالات 30 آبان قلمچی

سلام . دوستان خوب هستین ؟

- امروز اومدم و دیدم تو گپ دوستانمون یه فایل فرستادن . و باز کردم دیدیم فایل ازمون فردا بودش . اسکن شده از دفترچه و کامل
      خیلی سرخورده شدم واقعیت چون دو هزار و پنصد نفر این فایل رو ویو کردن . و به نوعی از الان حداقل حداقلش ترازشون رو بالای 6 هزار کردن
      screenshot-2020-11-19-211933.png

سوالم اینجاس ازمون فردا که دفترچه پخش نمیشه به خاطر اطلاع رسانی قلمچی و قرنطینه ! اینا از کجا میان ؟ چرا اخه من به خدا چهارشنبه یه درس 5 دینی م مونده بود به لکل شب عصبی بودم ! ولی اینا چی ؟

کاری ندارم اصلا 7000 زدن اینجا مساوی نیس با دورقمی شدن تو کنکور ! اما به خصوص برا ما پشت کنکوریا بهترین انگیزه همون هدف رشد ترازه اما واقعیت حجم این افراد اونقدر زیاده که سقف تراز رو میبرن بالا و امثال من و بهترین ها از من وقتی یه درصدی رو خوب میزنیم تراز 6 هزار و 400 میده ! و این کار واقعا نابود میکنه !

ببینین لطفا نگیم که ول کن اینارو . و درست رو ادامه بده ! خب دلخوشیم چی باشه ؟ از کجا بدونم دارم پیشرفت میکنم ؟ واقعا این روزا تفریح که برا کنکور صفر بود . اخر هفته هم نمیریم بیرون به خاطر کرونا ! وضیعت اضطراب خانواده هم از هر جهت تحت تاثیر قرار گرفته ! هروز یه اشنا دوستی میمیره و نمیخوام وارد شم . هزینه دخل با خرج نمیسازه ! نمیخوام جو الکی بدم . من پسر یه کارمند ساده اداریم واقعا این وضعا جوری شده که احساس مفت خوری تو خونه بهم دست میده ! موضوع تاپیک این نیست ولی زمنیش شد یکم به خودم نریزیم و حداقل اینجا بگم ! من به خاطر ورزش و نرمش هام روزانه مصرف غذاییم زیاد هستش متاسفانه و گرسنه هستم همیشه . 19 سال سن دارم و بازم متاسفانه سن رشدم تموم نشده و همه میدونیم که اینا یه جوری میکنه بدن رو که همیشه گرسنه و خواب الود هستم . دیروز قد گرفتم 191 شدم . خجالت میکشم تو سفره ای بشینم که پدرم زحمتش رو میکشه و من مثل یه انگل میشینم و میخورم ! شاید این رشد تراز بهانه ای بود که من نه پدرم بلکه خودم رو تسکین بدم که اره ، حداقل داری یه کاری میکنی !
      یه مدتی هست که نه خانواده من خانواده خیلیا خنده و شادی کول بارش رو بسته و رفته . روزهامون کپی همدیگه . واقعا هی سعی میکنم خودم رو نگه دارم فوکوس کنم تو درسم ! نمیشه . از طرفی نرفتن به ورزش و راکد شدن دپم میکنه ! من هفته ای 4 جلسه 600 متری شنا داشتم ! باشگاه داشتم ولی الان خیلی اذیتم میکنه که بدنم اینقدر داره به عقب میره . خیلی چیزای دیگه ! تفریح و...

معذرت میخوام اینا رو گفتم ولی حداقل یکم ارومم کرد ولی یه اب سردی بود این کار پخش کردن سوالات . واقعا ضرب صفر کرد همه چیزم رو

screenshot-2020-11-19-213613.pngscreenshot-2020-11-19-213830.pngscreenshot-2020-11-19-213650.pngscreenshot-2020-11-19-213713.png
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آرنولدی هستیا داداش
      ماشالا :d

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

- امروز اومدم و دیدم تو گپ دوستانمون یه فایل فرستادن . و باز کردم دیدیم فایل ازمون فردا بودش . اسکن شده از دفترچه و کامل
      خیلی سرخورده شدم واقعیت چون دو هزار و پنصد نفر این فایل رو ویو کردن . و به نوعی از الان حداقل حداقلش ترازشون رو بالای 6 هزار کردن
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot 2020-11-19 211933.png
مشاهده: 476
حجم: 76.4 کیلو بایت

سوالم اینجاس ازمون فردا که دفترچه پخش نمیشه به خاطر اطلاع رسانی قلمچی و قرنطینه ! اینا از کجا میان ؟ چرا اخه من به خدا چهارشنبه یه درس 5 دینی م مونده بود به لکل شب عصبی بودم ! ولی اینا چی ؟

کاری ندارم اصلا 7000 زدن اینجا مساوی نیس با دورقمی شدن تو کنکور ! اما به خصوص برا ما پشت کنکوریا بهترین انگیزه همون هدف رشد ترازه اما واقعیت حجم این افراد اونقدر زیاده که سقف تراز رو میبرن بالا و امثال من و بهترین ها از من وقتی یه درصدی رو خوب میزنیم تراز 6 هزار و 400 میده ! و این کار واقعا نابود میکنه !

ببینین لطفا نگیم که ول کن اینارو . و درست رو ادامه بده ! خب دلخوشیم چی باشه ؟ از کجا بدونم دارم پیشرفت میکنم ؟ واقعا این روزا تفریح که برا کنکور صفر بود . اخر هفته هم نمیریم بیرون به خاطر کرونا ! وضیعت اضطراب خانواده هم از هر جهت تحت تاثیر قرار گرفته ! هروز یه اشنا دوستی میمیره و نمیخوام وارد شم . هزینه دخل با خرج نمیسازه ! نمیخوام جو الکی بدم . من پسر یه کارمند ساده اداریم واقعا این وضعا جوری شده که احساس مفت خوری تو خونه بهم دست میده ! موضوع تاپیک این نیست ولی زمنیش شد یکم به خودم نریزیم و حداقل اینجا بگم ! من به خاطر ورزش و نرمش هام روزانه مصرف غذاییم زیاد هستش متاسفانه و گرسنه هستم همیشه . 19 سال سن دارم و بازم متاسفانه سن رشدم تموم نشده و همه میدونیم که اینا یه جوری میکنه بدن رو که همیشه گرسنه و خواب الود هستم . دیروز قد گرفتم 191 شدم . خجالت میکشم تو سفره ای بشینم که پدرم زحمتش رو میکشه و من مثل یه انگل میشینم و میخورم ! شاید این رشد تراز بهانه ای بود که من نه پدرم بلکه خودم رو تسکین بدم که اره ، حداقل داری یه کاری میکنی !
      یه مدتی هست که نه خانواده من خانواده خیلیا خنده و شادی کول بارش رو بسته و رفته . روزهامون کپی همدیگه . واقعا هی سعی میکنم خودم رو نگه دارم فوکوس کنم تو درسم ! نمیشه . از طرفی نرفتن به ورزش و راکد شدن دپم میکنه ! من هفته ای 4 جلسه 600 متری شنا داشتم ! باشگاه داشتم ولی الان خیلی اذیتم میکنه که بدنم اینقدر داره به عقب میره . خیلی چیزای دیگه ! تفریح و...

معذرت میخوام اینا رو گفتم ولی حداقل یکم ارومم کرد ولی یه اب سردی بود این کار پخش کردن سوالات . واقعا ضرب صفر کرد همه چیزم رو

نام: Screenshot 2020-11-19 213613.png
مشاهده: 433
حجم: 115.6 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot 2020-11-19 213830.png
حجم: 242.7 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot 2020-11-19 213650.png
مشاهده: 426
حجم: 205.0 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot 2020-11-19 213713.png
حجم: 111.7 کیلو بایت
      میفهمم داداش . میفهمم . با وجود اینکه دوس دارم دلداری بدم ولی ترجیح میدم حرفی نزنم . میفهممت .....
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تراز قلمچی فیکه صدبار گفتیم پی دی اف سوالو دانلود کنین پرینت بگیرین حل کنین باز این همه ملت ۲ میل پول مفت ریخت تو حلق قلمچی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      30 آذر؟
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من که ازمون نمیدم ولی میدونم مهم درصده که واقعیه نه تراز

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      متاسفانه آزمون های قلم چی ،، سنجش و گزینه دو خیلی وقته که سوالاتش قبل از آزمون پخش میشه . حداقل آزمون های آنلاین مثل سه گام و ماز مطمئن تره

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بنظرم یکی از چیزایی ک میتونه بهت روحیه بده آزمون غیرحضوری قلم چی باشه.. درسته بین هم کنکوریای خودت سنجیده نمیشی.. ولی حداقل تراز معادلت تا حد زیادی فیک نیست..
      مثلا سر ازمون قبلی.. من غیرحضوری رو زدم بهم تراز داد 6685.. ازمون اصلی ترازم شد 5800و اندی.. دیگه انقدم نباید فرق میبود بین دوتا ترازی ک فاصلشون ی روز هم نشده و بودجه اشون هم عینا یکیه.. هوم؟
      این ی راهه.. راه دیگشم اینه ک مبنای پیشرفتت رو بذاری تخمین رتبه کنکورای قبلی.. هرماه ی کنکور رو بزن و تخمین رتبه بگیر براش.. تحلیل نکن ولی(تحلیل کنی برا دوره جمعبندیت سوالا میسوزن).. ببین تخمین رتبت چقد بالا یا پایین میره.. نمیدونم، شایدم این یکی راه مناسب و درستی نباشه..

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

نام: Screenshot 2020-11-19 211933.png
مشاهده: 476
حجم: 76.4 کیلو بایت

نام: Screenshot 2020-11-19 213613.png
حجم: 115.6 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot 2020-11-19 213830.png
حجم: 242.7 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot 2020-11-19 213650.png
حجم: 205.0 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot 2020-11-19 213713.png
حجم: 111.7 کیلو بایت

میدونی... تلخه ....ولی باید رک و راست نظرم رو بگم

آدم های احمق و ترسو همیشه بودن هستن و خواهند بود
      ولی این آدم ها نتیجه هم میگیرن و فکر نکن هیچ کدومشون نتیجه نمیگیرن.....متاسفانه بعضی از همین افراد میشن معلم و دکتر و مهندس همین مملکت

قضیه ی تقلب توی آزمون چیزه جدیدی نیست...بوده هست خواهد بود (مطمعنن الآن بخاطر غیرحضوری بودن خیلی بیشترهم شده)

یادمه توی دوران مدرسه یکی توی کلاس با همین تقلب ها ترازش 7 هراز بود (که توی کنکور 98 و 99 هیچی نشد) ....بعدش معلم ها تراز تقلبی یارو رو میکوبیدن توی سر منی که ترازم 5 یا 6 هزار میشد

حتی توی کنکور هم میشناسم و با چشم خودم دیدم که چند نفر با کمک هم و تقلب رفتن معلم شدن.....مملکتی که معلم هاش اینجوری قبول میشن من و تو وبقیه چه انتظاری میتونیم ازش داشته باشیم ؟

خلاصه چاره ای نیست
      تقلب هست....ناعدالتی هست....سهمیه هست....دزدی هست...
      ولی درکنار همه ی این ها هنوز هم انتخاب مسیر زندگی دست خودمونه....برای بهونه آوردن دلیل منطقی فراوونه ولی برای هیچ دلیل و بهونه ای برای من وتو فرش قرمز پهن نخواهد شد
      ویرایش توسط Zero_Horizon : 29 آبان 1399 در ساعت 23:16

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط acquisitivee نمایش پست ها
      من که ازمون نمیدم ولی میدونم مهم درصده که واقعیه نه تراز
      تراز مهمتره.. ی بار سوالا انقد سخته ک 10درصدش هم شاهکار حساب میشه.. ی بار هم انقد اسونه ک 90زدن اب خوردنه.. تراز رو کنگاه کنی میفهمی واقعا خودت خراب کردی یا سخت بوده..

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      روز کنکور 1400 خودم سوالات کنکور رو از کانالایی که رایگان با کلیدشون گذاشتن (کلید با درصد خوب نه کلید الکی) دانلود می کنم راس ساعت 10 صبح انجمن میزارم
      دیگه بیشتر سوالات کنکور؟!
      برید بشینید بخونید همیشه یادتون باشه کسی که میخونه و واسه زیر 2000 تلاش میکنه تقلب روی رتبه ش هیچ اثری نمیتونه بزاره چون کنکور قلم چی نیست که هر خری خواست کلید بزنه واسه خودش
      هر وقتم ناامید شدی از تقلبای قلم چی عکس پایینو ببین که مربوطه به کنکور سال پیش
      43.jpg
      عکس از این انگیزشی تر؟!
      کسی که صورت خودشو با سیلی سرخ میکرده کجا و کسی که مثل آدم درس میخونده و دنبال این کارا نبوده کجا
      موفق باشی
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      در رابطه با آزمون چیزی که بهم گفتن و میدونم اینه تو این اوضاع بهتره هدفتون رو تسلط مباحث قرار بدین که روی هر مبحث چند درصده و سعی کنین افزایشش بدین،شاید این تسکین بهتری باشه.(کسایی که سوالات رو لو میدن واقعا چطور دلشون میاد اینجوری با روح و روان یه کنکوری بازی میکنن؟)

در رابطه با حال و هوای این روزا هم همون طور که خودتون گفتین این وضعیت همه مونه که نه تفریح داریم نه شادی و نه یه نفس راحت،پس هیچ کدوممون تنها نیستیم و بالاخره این روزا میگذره...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها

میدونی... تلخه ....ولی باید رک و راست نظرم رو بگم

آدم های احمق و ترسو همیشه بودن هستن و خواهند بود
      ولی این آدم ها نتیجه هم میگیرن و فکر نکن هیچ کدومشون نتیجه نمیگیرن.....متاسفانه بعضی از همین افراد میشن معلم و دکتر و مهندس همین مملکت

قضیه ی تقلب توی آزمون چیزه جدیدی نیست...بوده هست خواهد بود (مطمعنن الآن بخاطر غیرحضوری بودن خیلی بیشترهم شده)

یادمه توی دوران مدرسه یکی توی کلاس با همین تقلب ها ترازش 7 هراز بود (که توی کنکور 98 و 99 هیچی نشد) ....بعدش معلم ها تراز تقلبی یارو رو میکوبیدن توی سر منی که ترازم 5 یا 6 هزار میشد

حتی توی کنکور هم میشناسم و با چشم خودم دیدم که چند نفر با کمک هم و تقلب رفتن معلم شدن.....مملکتی که معلم هاش اینجوری قبول میشن من و تو وبقیه چه انتظاری میتونیم ازش داشته باشیم ؟

خلاصه چاره ای نیست
      تقلب هست....ناعدالتی هست....سهمیه هست....دزدی هست...
      ولی درکنار همه ی این ها هنوز هم انتخاب مسیر زندگی دست خودمونه....برای بهونه آوردن دلیل منطقی فراوونه ولی برای هیچ دلیل و بهونه ای برای من وتو فرش قرمز پهن نخواهد شد

زیرو . همه صحبت میکنن و نیمه پر رو میبینن فقط . ولی تنها نظری که میتونه بیشتر تسکینم بده نظرتو بود
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frozen نمایش پست ها
      30 آذر؟
      ننه جون دست بردار از این چوب کردن به کارای من بابا قاطی کردم دیگه! آذر ماه تولد یکی هست وقتی مینوشتم تو فکرم بود اینجا هم نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamessi نمایش پست ها
      تراز قلمچی فیکه صدبار گفتیم پی دی اف سوالو دانلود کنین پرینت بگیرین حل کنین باز این همه ملت ۲ میل پول مفت ریخت تو حلق قلمچی
      داداش من پرینتر ندارم خوب! شما حساب کن از 500 پرینت هر صفحه ازمون رو . در ضمن من 1.400 پول دادم .2 میل واس اوناس که نوب میرن موسسه
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

ننه جون دست بردار از این چوب کردن به کارای من بابا قاطی کردم دیگه! آذر ماه تولد یکی هست وقتی مینوشتم تو فکرم بود اینجا هم نوشتم.

داداش من پرینتر ندارم خوب! شما حساب کن از 500 پرینت هر صفحه ازمون رو . در ضمن من 1.400 پول دادم .2 میل واس اوناس که نوب میرن موسسه
      پرینت صفحه ای 65 تومن خیلیم کیفیت عالی
      چند روز پیش با بچه ها 16000 صفحه پرینت کردیم دراومد 1 میلیون و 900 (حساب کن صفحه ای چقدر میشه)

در مورد تقلبای کانونم
      این تقلبا از سال 95 که تلگرام رسما همه گیر شد بین کنکوریا فراگیر شد و علت اصلیشم صدمه زدن به همین مافیاست
      خیلی قبل تر شرکت کننده های کانون دو سه برابر شرکت کننده های الان بودن
      ولی کم کم با گسترش تقلب ها و کاهش اعتماد مردم به دزدان داریم می بینیم که کاظم هم کوتاه اومده
      وقتی کنکور امسال پخش شد کسی که امسال زیر 1000 شد پست منو ریپلای کرد (وقتی گفتم شکایت کنیم از پخش شدن سوالات) و این جمله رو گفت:
      " به حال من هیچ فرقی نمیکنه که پخش بشه یا نشه من رتبه ای که واسش خوندمو میارم"
      همین یه جمله کافیه که دیگه این بحثای قدیمی رو کششون ندیم
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن