خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 53 از 53
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط poker_ch نمایش پست ها
      حاجی نشد دیگه...
      اینکه نخوای نون خور اضافی و سربار خونواده باشی به جنسیت برنمیگرده...بلکه به نوع تربیت، حس مسئولیت پذیری و وجدان و انسانیت آدم بستگی داره...
      حس مسئولیت پذیریه که باعث میشه حس کنی کل حیوانات بیشتر از تو مفیدن و یه فایده ای واسه اکوسیستم دارن... اما تو هیچ غلطی نکردی و هیچ فایده ای نداری و فقط کارخانه ی تولید ضایعات و کربن دی اکسید و مصرف منابع جهانی هستی...
      خود من به شخصه از هر تک تومنی که خرجم میشه در عذابم... هیچوقت آرزوی بابای پولدار یا شوهر پولدار نداشتم و فقط میخواستم خودم به استقلال مالی برسم تا آزادی عمل و آزادی بیان داشته باشم... حالم از مدیون بودن بهم میخوره
      اگه قرار به جنسیتی کردن این موضوع باشه که مورد پسرایی که بی مسئولیت و بی لیاقتن و ۳۰ ساله افتادن گوشه خونه ننه باباشون و ذره ای به چربیاشون فشار نمیازن تا برن کار کنن و پول دربیارن بیشتره‌.‌
      موارد پسری که ۴۰ سالش شده هنوزم از ددی جون پولدارش خرجی میگیره بیشتره..‌
      دفعه بعد سعی کن دیدگاه جنسیتیتو کمتر کنی. دیگه تو این دوره زمونه چه دختر و چه پسر در به در دنبال کار و حقوق و ..‌ هستن
      این فکر ها رو هیچ وقت و به هیچ عنوان نسبت به خودتون نکنید هیچوقت
      میدونم شرایط سخته و اینجا هم نه من حوصله توضیح دارم نه شما حوصله شنیدن
      ولی این رو بدونید هر شرایطی که الآن دارید هر کسی که الآن بودید پیرو تصمیماتی بود که تا الآن خودتون گرفتید و تنها کسی هم که میتونه شما رو از این موقعیت نجات بده باز خود شما هستید
      هر وقت انگشت اشاره تون رو به سمت یکی میگیرید توجه کنید سه انگشت دستتون به سمت خودتون نشونه میره
      هیچ کس مسئولیت شما رو نمیپذیره هیچ کس نه دولت نه اطرافیان و نه حتی ..... همه تا جایی باهاتن بعدش دیگه ولت میکنن اگه هم ولت نکنن زندگی ازت میگیرتشون بعدش میمونی خودت و خودت
      پس مسئولیت زندگی خودتون رو گردن بگیرید به هر تصمیمی که قبلا گرفتید حتی اگه این تصمیمات به نتیجه اشتباه منجر شده احترام بزارید و مسئولیت اش رو گردن بگیرید اینجوری خیلی راحت تر میشید
      و
      " مواظب خودتون باشید"
      معنی این جمله این نیست که از خودت مواظبت کن!
      معنیش اینه که هیچکس به اندازه خودت نمی تونه بهت صدمه بزنه تحقیقات نشون داده که بیشترین عامل بیماری ها -سختیها-مشکلات و ناکامی های انسانها خود آنها هستن اگر دوست دارید بعد از سالها زندگی زمانی که برمیگردید و به منظر گذشته خود نگاه میکنید تصویری زیبا و خاطراتی پر از خرسندی ببینید مسئولیت همین امروز و فردا و فرداهاتون رو به عهده بگیرید.و هیچوقت نگذارید این احساسات یوزلس بودن بهتون غلبه کنه هیچوقت چون دنیا به شما احتیاج داره. مواظب خودتون باشید
      برای دوست عزیزم محمد و دیگر دوستان که از این قضیه ناراحتن ببینید شما یه آزمونی دادید درسته؟؟؟نتیجه از دوحالت خارج نیست یا خوبه یا بد درسته؟؟؟ اگه خوبه باید آزمون بعدی و بعدی و بعدی تا آزمون بزرگ رو خوب بدید اگر هم نتیجه بد شده باز هم باید برای خوب شدن آزمون بعدی و بعدی و آزمون بعدی تلاش کنید و درس بخونید پس هر چی باشه شما باید تلاش کنید برای بهتر و بهتر شدن دل خوشیتون رو از آزمون برگردونید به یه چیز دیگه همه رتبه برتر ها هم این جمله رو زدن که زیاد به نتیجه آزمونها پایبند نبودیم و کار خودمون رو میکردیم پس شما هم کار خودتونو بکنید که توش بهترینید همتون . موفق باشید

ویرایش توسط _Joseph_ : 30 آبان 1399 در ساعت 21:02

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط I.yasmina نمایش پست ها
      روز کنکورم همه چی مشخص نمیشه دوستی داشتم تو کل قلم چی تقلب میزد در حالی که برای امتحانای تشریحی مدرسه مونده بود کل معلما سرکوفت اونو به ما میزدن کارم همش گریه بود و با اشک تستامو میزدم به امید عدالتی که تو کنکور هست اما تو کنکورم گف سوالا رو میخرم و خرید و انقدرررررر پارتی داشت که تو جلسه هم نگشتنش و رتبش ۷۰۰ شد . کسی که یه تست ریاضیشو مونده بود و از سر ازمونای دبیر غایب میشد ریاضیشو ۹۰ زد ‌ . عدالتی وجود نداره باطد شعی کنس خودت خودتو بالا بکشی با همه شرایطی که هست
      بله متاسفانه اونم هست.ولی با تلاش میشه اینا رو هم گذروند.متاسفانه تو کشور ما ناعدالتی همه جا هست!! ما خودمون هم بی تقصیر نیستیم.چرا نمیری سنجش‌گزارشش رو بدی!؟ نمیدونم اگه واسه من همچین اتفاقی پیش میومد گزارش میدادم یا نه !!! اما ماهم نباید سکوت کنیم!!! فک میکنی کسی که اینجوری میره بالا تهش موفق میشه!؟اصلا موفق هم بشه!! ولی آه یه ملت پشت سرشه!! مطمئن باش نتیجه کارشو تو همین دنیا پس میده!!!
      من ساختم،آنچه مرا ویران کرد
      ویرایش توسط Lavender_Haze : 30 آبان 1399 در ساعت 21:22

3. Top | #48
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ولی من بازم میگم کلا معیارتون تراز قلم چی نباشه
      سال ۹۸ دوستم تجربی ۷۰۰۰ شد رتبش درحالی که تو قلم چی ترازش ۵۰۰۰ بود
      یه دوست دیگم همیشه تراز ۷۰۰۰ بود ولی کنکور اصلا قبول نشد
      شماها هدف اصلیتون رو از شرکت در ازمون های ازمایشی از یاد بردید:
      هدف از ازمون دادن این نیست که ببینید ممد یا جعفر یا گل پری ترازشون چند شد هی بزنی تو سره خودت!
      هدف اینه که شما خودتون رو بسنجید،فقط خودتون رو.درصد مهمه،قشنگ سوالارو بررسی کنید ببینید کجاها اشکال دارید،این ازمونا خودشون برای رفع اشکال برگزار میشه نه رقابت و حرص خوردن شما برای کسی که تقلب میکنه یا دودوتا رو بلد نیس.
      اگه میدونید شرکت در ازمون بهتون کمکی نمیکنه توصیه میکنم شرکت نکنید،چون بیشتر باعث ضررتون میشه،مثل من که سه سال قلم بودم پشتیبانم منو گمراه میکرد،امسال تصمیم گرفتم فقط ازمون های جامع رو شرکت کنم.

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کلا کانون یه جوریه هیچوقت نمیذاره پیشرفت کنی تا به خودت غره نشی
      ناراحت نباشین بابا حق شمایین که تلاش میکنین
      Success is what you make it

Take it how it come

5. Top | #50
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      خب دوستان بزارید یه خاطره تعریف کنیم،آقا ما کلاس یازدهم(اواسط عیدش)بودیم و به جمعی از دوستان تصمیم به ثبت نام در آزمون قلم چی کردیم،اون اوایل خانواده هامون خیلی خوشحال بودن که ما سربه راه شدیم ولی چون ما درس نمیخوندیم همش بین 4500 تا دیگه نهایتا 550 تا اواسط اردبیهشت بودیم،آقا اولین آزمون رو دادیم و اومدیم به معلم شیمیمون نشون دادیم،ایشون هم بیجنبه بازی در آورد و رفت به خانواده هامون گفت که ما درس نمی خونیم،خب برای آزمون بعدی بازم درس نخوندیم و رفتیم آزمون دادیم بازم همون 4 و 5 نفرمون،همون ترازا رو آوردیم!اینجا بود که منو رفیق فابریکم از جمعه دست به کار شدیم و تا شنبه تمام کارنامه هامون رو بیا فتوشاپ بالای 6000 کردیم،همینجوری دو سه تا آزمونو میکردیم و چون اینقدر تمیز در می آوردیم کسی شک نمیکرد
      آقا نمیدونم اون موقع دقیقا چی شد من اون آزمون آخری(فکر کنم اواسط اردیبهشت بودش)رفته بودم تهران و دوستم(فقط ما دوتا خبره کامپیوتر تو مدرسه بودیم)مریض شده بود،اون 3 نفر احمق هم میخواتن ضایع نشن اومدن تغییرات رو از 4500 نه تنها به 6000،بلکه طی یکک عملیات انتحاری به 7300(فرض کن هر سه نفرشون شدن 7300!!)انجام دادن،ولی نمیدونستن که آقا برای اینکه ضایع نشه باید با فتوشاپ انجام داد(اینا با برنامه پینت!!(چون بلد نبودن)انجام دادن،بعدش من چون شنبش عین دوستم که مریض بود مدرسه نرفته بودم یک شنبه رفتیم مدرسه (من و دوستم از یه جای راه،مسرمون یکی میشد و 10 دقیقه ای سر صبح با هم پیاده میرفتیم)دیدم ساعت 7 صبح هم خانواده من!،هم خانواده دوستم هم اون سه تا احمق تو دفتر مدیر هستن (تازه ما روحمون هم از قضیه خبر نداشت)و .....
      با عرض معذرت بقیه اش غیر قابل توضیحه
      inspect راحتتره که
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی تفاوتی نمیکنه
      باهمین دفترچه ها هم موردی بوده ک زیستو 35 زدم وتراز 6200 داده یا ریاضی 60درصد ترازه 7000
      درسته ک ملت ویو میکنن ولی خیلیا استفاده نمیکنن و ترازا واقعیه

اگرخیلی خیلی حساسی از گاج استفاده کن

7. Top | #52
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahtoot نمایش پست ها
      خیلی تفاوتی نمیکنه
      باهمین دفترچه ها هم موردی بوده ک زیستو 35 زدم وتراز 6200 داده یا ریاضی 60درصد ترازه 7000
      درسته ک ملت ویو میکنن ولی خیلیا استفاده نمیکنن و ترازا واقعیه

اگرخیلی خیلی حساسی از گاج استفاده کن
      زیست 35 تراز 6200؟؟؟؟کدوم آزمون؟

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_a نمایش پست ها
      زیست 35 تراز 6200؟؟؟؟کدوم آزمون؟
      آزمون 29 فروردین بود / زیست پایه گیاهی

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن