خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 53
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      تراز مهمتره.. ی بار سوالا انقد سخته ک 10درصدش هم شاهکار حساب میشه.. ی بار هم انقد اسونه ک 90زدن اب خوردنه.. تراز رو کنگاه کنی میفهمی واقعا خودت خراب کردی یا سخت بوده..
      حرف شما درسته ولی اونموقعی که ازمون حضوری باشه(حالا اونم یه درصد کمی قابل اعتنا نیست) اول از همه همینجا بگم دانش آموز کنکوری که ندونه سطح سوالا در چه سطح بوده بهتره کلا آزمون نره فعلا چون اگه تست زیاد حل کنید یه دید کلی میتونید تو تیپ تستها بدست بیارید که حتی تو یه نگاه یه دقیقه ای به دفترچه وضعیت سختی رو ورانداز کنید (لاززمه اش حل تست زیاده)
      ولی اگه اینجوری هم نباشید به هیچ عنوان در آزمونها انلاین به تراز توجه نکنید حتی تراز تک درس هم توجه نکنید یه وقتی میبینی طرف اومده کل 4 ساعت رو گذاشته روی دو سه درس یا حتی یه درس یا اومده اوپن بوک ازمون زده و ...... پس همون درصد رو فعلا ملاک قرار بدید و سعی کنید تستها رو با بررسی لول سختیشون رو بدست بیارید

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها

میدونی... تلخه ....ولی باید رک و راست نظرم رو بگم

آدم های احمق و ترسو همیشه بودن هستن و خواهند بود
      ولی این آدم ها نتیجه هم میگیرن و فکر نکن هیچ کدومشون نتیجه نمیگیرن.....متاسفانه بعضی از همین افراد میشن معلم و دکتر و مهندس همین مملکت

قضیه ی تقلب توی آزمون چیزه جدیدی نیست...بوده هست خواهد بود (مطمعنن الآن بخاطر غیرحضوری بودن خیلی بیشترهم شده)

یادمه توی دوران مدرسه یکی توی کلاس با همین تقلب ها ترازش 7 هراز بود (که توی کنکور 98 و 99 هیچی نشد) ....بعدش معلم ها تراز تقلبی یارو رو میکوبیدن توی سر منی که ترازم 5 یا 6 هزار میشد

حتی توی کنکور هم میشناسم و با چشم خودم دیدم که چند نفر با کمک هم و تقلب رفتن معلم شدن.....مملکتی که معلم هاش اینجوری قبول میشن من و تو وبقیه چه انتظاری میتونیم ازش داشته باشیم ؟

خلاصه چاره ای نیست
      تقلب هست....ناعدالتی هست....سهمیه هست....دزدی هست...
      ولی درکنار همه ی این ها هنوز هم انتخاب مسیر زندگی دست خودمونه....برای بهونه آوردن دلیل منطقی فراوونه ولی برای هیچ دلیل و بهونه ای برای من وتو فرش قرمز پهن نخواهد شد

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      سلام . دوستان خوب هستین ؟

- امروز اومدم و دیدم تو گپ دوستانمون یه فایل فرستادن . و باز کردم دیدیم فایل ازمون فردا بودش . اسکن شده از دفترچه و کامل
      خیلی سرخورده شدم واقعیت چون دو هزار و پنصد نفر این فایل رو ویو کردن . و به نوعی از الان حداقل حداقلش ترازشون رو بالای 6 هزار کردن

سوالم اینجاس ازمون فردا که دفترچه پخش نمیشه به خاطر اطلاع رسانی قلمچی و قرنطینه ! اینا از کجا میان ؟ چرا اخه من به خدا چهارشنبه یه درس 5 دینی م مونده بود به لکل شب عصبی بودم ! ولی اینا چی ؟

کاری ندارم اصلا 7000 زدن اینجا مساوی نیس با دورقمی شدن تو کنکور ! اما به خصوص برا ما پشت کنکوریا بهترین انگیزه همون هدف رشد ترازه اما واقعیت حجم این افراد اونقدر زیاده که سقف تراز رو میبرن بالا و امثال من و بهترین ها از من وقتی یه درصدی رو خوب میزنیم تراز 6 هزار و 400 میده ! و این کار واقعا نابود میکنه !

ببینین لطفا نگیم که ول کن اینارو . و درست رو ادامه بده ! خب دلخوشیم چی باشه ؟ از کجا بدونم دارم پیشرفت میکنم ؟ واقعا این روزا تفریح که برا کنکور صفر بود . اخر هفته هم نمیریم بیرون به خاطر کرونا ! وضیعت اضطراب خانواده هم از هر جهت تحت تاثیر قرار گرفته ! هروز یه اشنا دوستی میمیره و نمیخوام وارد شم . هزینه دخل با خرج نمیسازه ! نمیخوام جو الکی بدم . من پسر یه کارمند ساده اداریم واقعا این وضعا جوری شده که احساس مفت خوری تو خونه بهم دست میده ! موضوع تاپیک این نیست ولی زمنیش شد یکم به خودم نریزیم و حداقل اینجا بگم ! من به خاطر ورزش و نرمش هام روزانه مصرف غذاییم زیاد هستش متاسفانه و گرسنه هستم همیشه . 19 سال سن دارم و بازم متاسفانه سن رشدم تموم نشده و همه میدونیم که اینا یه جوری میکنه بدن رو که همیشه گرسنه و خواب الود هستم . دیروز قد گرفتم 191 شدم . خجالت میکشم تو سفره ای بشینم که پدرم زحمتش رو میکشه و من مثل یه انگل میشینم و میخورم ! شاید این رشد تراز بهانه ای بود که من نه پدرم بلکه خودم رو تسکین بدم که اره ، حداقل داری یه کاری میکنی !
      یه مدتی هست که نه خانواده من خانواده خیلیا خنده و شادی کول بارش رو بسته و رفته . روزهامون کپی همدیگه . واقعا هی سعی میکنم خودم رو نگه دارم فوکوس کنم تو درسم ! نمیشه . از طرفی نرفتن به ورزش و راکد شدن دپم میکنه ! من هفته ای 4 جلسه 600 متری شنا داشتم ! باشگاه داشتم ولی الان خیلی اذیتم میکنه که بدنم اینقدر داره به عقب میره . خیلی چیزای دیگه ! تفریح و...

معذرت میخوام اینا رو گفتم ولی حداقل یکم ارومم کرد ولی یه اب سردی بود این کار پخش کردن سوالات . واقعا ضرب صفر کرد همه چیزم رو

شما دیگه چرا این حرف رو می زنید
      اینا مسائل جدیدیه؟
      امسال اضافه شده؟و قبلا وجود نداشته؟
      معلومه که نه!حداقل از سال 95-96 این داستان بوده
      الانم که یه ساله امتحانا تو خونست دیگه نور علی نوره
      فقط دو راه به ذهنم میرسه
      الان ناامید بشید و جا بزنید چون بقیه دارن تقلب می کنن شما هم دیگه نخونیدیا اصلا می تونید مثل اونا تقلب کنیدکه با شناختی که دارم ازتون مطمئنم آدمی نیستید که جا بزنید و بهونه بخواید بیارید!

راه دوم:به جایی این که هدفتون این تراز های الکی باشه روی درصدتون زوم کنید و درسایی که پایین زدید رو بالا بکشید.که هدف آزمون دقیقا همینه نه این تراز....!!!
      و دیگه به این مسائل فکر نکنید.به خدا منم سر این موضوع حساس بودم ولی فکر کردن بهش کاریو حل نمی کنه!چه میشه کرد!

4. Top | #19
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه میخوای کسی با تقلب و نتایج کاذب بالا نیاد پس تو کنکور بالاتر از کی میخوای قرار بگیری؟نگران نباش این چیزا همیشه هست با قدرت ادامه بده

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

پرینت صفحه ای 65 تومن خیلیم کیفیت عالی
      چند روز پیش با بچه ها 16000 صفحه پرینت کردیم دراومد 1 میلیون و 900 (حساب کن صفحه ای چقدر میشه)

در مورد تقلبای کانونم
      این تقلبا از سال 95 که تلگرام رسما همه گیر شد بین کنکوریا فراگیر شد و علت اصلیشم صدمه زدن به همین مافیاست
      خیلی قبل تر شرکت کننده های کانون دو سه برابر شرکت کننده های الان بودن
      ولی کم کم با گسترش تقلب ها و کاهش اعتماد مردم به دزدان داریم می بینیم که کاظم هم کوتاه اومده
      وقتی کنکور امسال پخش شد کسی که امسال زیر 1000 شد پست منو ریپلای کرد (وقتی گفتم شکایت کنیم از پخش شدن سوالات) و این جمله رو گفت:
      " به حال من هیچ فرقی نمیکنه که پخش بشه یا نشه من رتبه ای که واسش خوندمو میارم"
      همین یه جمله کافیه که دیگه این بحثای قدیمی رو کششون ندیم

اره واقعا! یکم فریکی شدم چند ساعت پیش . یکم قبل چنتا مشت زدم اروم شدم ! اره بهتره اصلا فکرش رو نکنم. ممنون ازت ارتور
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wonderland نمایش پست ها

شما دیگه چرا این حرف رو می زنید
      اینا مسائل جدیدیه؟
      امسال اضافه شده؟و قبلا وجود نداشته؟
      معلومه که نه!حداقل از سال 95-96 این داستان بوده
      الانم که یه ساله امتحانا تو خونست دیگه نور علی نوره
      فقط دو راه به ذهنم میرسه
      الان ناامید بشید و جا بزنید چون بقیه دارن تقلب می کنن شما هم دیگه نخونیدیا اصلا می تونید مثل اونا تقلب کنیدکه با شناختی که دارم ازتون مطمئنم آدمی نیستید که جا بزنید و بهونه بخواید بیارید!

راه دوم:به جایی این که هدفتون این تراز های الکی باشه روی درصدتون زوم کنید و درسایی که پایین زدید رو بالا بکشید.که هدف آزمون دقیقا همینه نه این تراز....!!!
      و دیگه به این مسائل فکر نکنید.به خدا منم سر این موضوع حساس بودم ولی فکر کردن بهش کاریو حل نمی کنه!چه میشه کرد!

سلام اختیار دارین ! خاک پای همه کنکوریا قبلیا بعدیا الانیا . چند ساعت پیش اعصابم رو بهم زد این قضیه . ولی حالا بعد یه مدت فروکش کرد رفت . خدا لعنت کنه به شیطون .
      فعلا زومم رو هدف گذاری هستش که محبت نمودید . ببینیم چی میشه دیگ توکل به خدا .

من با اقای محسنی کبیر ارتباط نزدیکی دارم . هفته پیش سوال پرسیدم که حاجی کدوم درسا رو بخونیم ؟ چنتا درس رو فرمودن و معلوم هم بود از مقدار تستی که تو کنکور ازش طرح شده بود سوال خوب بدن ازمون .
      منم خوشحال بودم که حالا مثلا میدونم کدوم درسا رو بیشتر مرور کنم که خوب بزنم . نگو پس بعضیا اصلا سوالات رو هم دارن
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من حقیقتش تا الان فقط سه تا آزمون قلمچی دادم و دو روز قبل آزمون، هزینه هر آزمونو جداگونه حساب میکردم... اما از الان به بعد میخوام مثل ادم بشینم سر جام و پولی هم حروم نکنم...
      واقعا شرایط آزمونا ناجور شده.... اون از دفترچه های pdf که چشماتو در میاره و اون از پاسخنامه که تا پنجشنبه روشو. نمیبینم و مجبورم جمعه هفته بعد آزمون بشینم آزمون قبلو تحلیل کنم...
      الان قلمچی تنها غلطی که میکنه واست، دادن رتبه و تراز غیر واقعیه

دفترچه رو میتونی روز آزمون دانلود کنی، بعد که کلیدا اومد درصد بگیری.. تازه کانالای زیادی دفترچه و پاسخنامه رو بعد از آزمون میذارن اگه دلم خواست میتونم چاپ هم بگیرم
      خوب این کار من یه کم غیر قانونیه چون پولی نمیخوام بدم...
      اما قلمچی حقه باز اونقدر پولای بدبخت منو حروم کرده که بابتش عذاب وجدان نگیرم...
      ببین با بقیه حرفاتم موافقم... ۱۸ سالمون شده مثل زالو چسبیدیم به خونوادمون و از پول و عرق ریختن اونا میخوریم...
      توی بلاد کفر بچه ها رو از نوجوونی میفرستن بیرون کار کنن (کسایی که توی مک دونالد و کی.اف.سی کار میکنن اکثرا نوجوونن) و یجورایی استقلال مالی بدست میارن... ما تا به این سن یه قرون از زحمت خودمون در نیاوردیم
      حقیقتا بگم منم حس یه انگلو دارم
      اما این تفکرات باعث نمیشه تو یهو جیبت پر شه!
      تنها غلطی که از دستمون در میاد درس خوندنه...
      سال کنکور و از سالهای زندگیت حذف کن، چون اصلا محسوب نمیشه
      امسال باید ربات باشی
      قلبت باید یخ شه
      سخته، میدونم... فقط گفتنش راحت بنظر میرسه... خود من دارم به جنون میرسم...
      اما فقط بگو ببینم: چاره چیه؟؟ ما محکوم به این فلاکتیم
      این دوران هم بخوای نخوای میگذره
      سعی کن لااقل کاری کنی که والدینت حس حروم کردن پولشون بهشون دست نده.
      موفق باشی رفیق! یکم سعی کن آروم تر شی...

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

اره واقعا! یکم فریکی شدم چند ساعت پیش . یکم قبل چنتا مشت زدم اروم شدم ! اره بهتره اصلا فکرش رو نکنم. ممنون ازت ارتور
      ایران کهن (تهران) زنگ بزن واسه پرینت محشره هر موقع پرینت زیاد داشتی
      021-54889000
      داخلی 803
      آقای عابدی
      برگه ای نهایت 150 اینا پاتون حساب میکنه که در نوع خودش در ایران برگه سفیدم انقدر نمیدن (والا بخدا تبلیغ نیست حالا یه عده میان میگن داره تبلیغ ارث باباشو میکنه)

در مورد اون حرفایی ک پست بعدیت زدی یه مطلب به یادم افتاد
      یادمه سال 96 ک کلاس ریاضی میرفتم کلاسای ریاضی تو اصفهان مد شده بود کل دبیرا و استادای مطرح میومدن سه شنبه چهارشنبه سوالای کانونو میگرفتن (میخریدن) سوالات رو بدون تغییر یا با تغییر گزینه ها یا تغییر عددی میزاشتن توی امتحان ته کلاس شون و هفته بعدی سر کلاس مطابقتارو بررسی می کردن و اینجوری کار و بار خیلیا سکه شد اون موقع
      حتی همین انجمن یه استاد عزیزی بود که سوالات قلمچی رو جزوه میکرد دو صفحه شو قبل آزمون میزاشت اینجا بچه ها فهمیدن گندش در اومد فلنگو بست
      به هر حال هر چیزی تو ایران شدنیه
      تقلب داخل کنکور هست دیگه قلم چی که این حرفا رو نداره
      بعد کنکور خواستی حتی میتونی بعنوان کلید زن شروع به کار کنی
      کلید 100 درصد بزنی واسشون بهت اضافه حقوقم میدن
      هر مافیایی هزار تا کصافت دیگه رو هم با خودش بالا میاره
      همین قلم چی که مظلوم نمایی میکنه در برابر پخش سوالاتش کلی پول میده به همین عوامل پخش
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب دوستان بزارید یه خاطره تعریف کنیم،آقا ما کلاس یازدهم(اواسط عیدش)بودیم و به جمعی از دوستان تصمیم به ثبت نام در آزمون قلم چی کردیم،اون اوایل خانواده هامون خیلی خوشحال بودن که ما سربه راه شدیم ولی چون ما درس نمیخوندیم همش بین 4500 تا دیگه نهایتا 550 تا اواسط اردبیهشت بودیم،آقا اولین آزمون رو دادیم و اومدیم به معلم شیمیمون نشون دادیم،ایشون هم بیجنبه بازی در آورد و رفت به خانواده هامون گفت که ما درس نمی خونیم،خب برای آزمون بعدی بازم درس نخوندیم و رفتیم آزمون دادیم بازم همون 4 و 5 نفرمون،همون ترازا رو آوردیم!اینجا بود که منو رفیق فابریکم از جمعه دست به کار شدیم و تا شنبه تمام کارنامه هامون رو بیا فتوشاپ بالای 6000 کردیم،همینجوری دو سه تا آزمونو میکردیم و چون اینقدر تمیز در می آوردیم کسی شک نمیکرد
      آقا نمیدونم اون موقع دقیقا چی شد من اون آزمون آخری(فکر کنم اواسط اردیبهشت بودش)رفته بودم تهران و دوستم(فقط ما دوتا خبره کامپیوتر تو مدرسه بودیم)مریض شده بود،اون 3 نفر احمق هم میخواتن ضایع نشن اومدن تغییرات رو از 4500 نه تنها به 6000،بلکه طی یکک عملیات انتحاری به 7300(فرض کن هر سه نفرشون شدن 7300!!)انجام دادن،ولی نمیدونستن که آقا برای اینکه ضایع نشه باید با فتوشاپ انجام داد(اینا با برنامه پینت!!(چون بلد نبودن)انجام دادن،بعدش من چون شنبش عین دوستم که مریض بود مدرسه نرفته بودم یک شنبه رفتیم مدرسه (من و دوستم از یه جای راه،مسرمون یکی میشد و 10 دقیقه ای سر صبح با هم پیاده میرفتیم)دیدم ساعت 7 صبح هم خانواده من!،هم خانواده دوستم هم اون سه تا احمق تو دفتر مدیر هستن (تازه ما روحمون هم از قضیه خبر نداشت)و .....
      با عرض معذرت بقیه اش غیر قابل توضیحه

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      خب دوستان بزارید یه خاطره تعریف کنیم،آقا ما کلاس یازدهم(اواسط عیدش)بودیم و به جمعی از دوستان تصمیم به ثبت نام در آزمون قلم چی کردیم،اون اوایل خانواده هامون خیلی خوشحال بودن که ما سربه راه شدیم ولی چون ما درس نمیخوندیم همش بین 4500 تا دیگه نهایتا 550 تا اواسط اردبیهشت بودیم،آقا اولین آزمون رو دادیم و اومدیم به معلم شیمیمون نشون دادیم،ایشون هم بیجنبه بازی در آورد و رفت به خانواده هامون گفت که ما درس نمی خونیم،خب برای آزمون بعدی بازم درس نخوندیم و رفتیم آزمون دادیم بازم همون 4 و 5 نفرمون،همون ترازا رو آوردیم!اینجا بود که منو رفیق فابریکم از جمعه دست به کار شدیم و تا شنبه تمام کارنامه هامون رو بیا فتوشاپ بالای 6000 کردیم،همینجوری دو سه تا آزمونو میکردیم و چون اینقدر تمیز در می آوردیم کسی شک نمیکرد
      آقا نمیدونم اون موقع دقیقا چی شد من اون آزمون آخری(فکر کنم اواسط اردیبهشت بودش)رفته بودم تهران و دوستم(فقط ما دوتا خبره کامپیوتر تو مدرسه بودیم)مریض شده بود،اون 3 نفر احمق هم میخواتن ضایع نشن اومدن تغییرات رو از 4500 نه تنها به 6000،بلکه طی یکک عملیات انتحاری به 7300(فرض کن هر سه نفرشون شدن 7300!!)انجام دادن،ولی نمیدونستن که آقا برای اینکه ضایع نشه باید با فتوشاپ انجام داد(اینا با برنامه پینت!!(چون بلد نبودن)انجام دادن،بعدش من چون شنبش عین دوستم که مریض بود مدرسه نرفته بودم یک شنبه رفتیم مدرسه (من و دوستم از یه جای راه،مسرمون یکی میشد و 10 دقیقه ای سر صبح با هم پیاده میرفتیم)دیدم ساعت 7 صبح هم خانواده من!،هم خانواده دوستم هم اون سه تا احمق تو دفتر مدیر هستن (تازه ما روحمون هم از قضیه خبر نداشت)و .....
      با عرض معذرت بقیه اش غیر قابل توضیحه
      خاطره جالب و باحالی بود

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام . دوستان خوب هستین ؟

- امروز اومدم و دیدم تو گپ دوستانمون یه فایل فرستادن . و باز کردم دیدیم فایل ازمون فردا بودش . اسکن شده از دفترچه و کامل
      خیلی سرخورده شدم واقعیت چون دو هزار و پنصد نفر این فایل رو ویو کردن . و به نوعی از الان حداقل حداقلش ترازشون رو بالای 6 هزار کردن
      فایل پیوست 95385

سوالم اینجاس ازمون فردا که دفترچه پخش نمیشه به خاطر اطلاع رسانی قلمچی و قرنطینه ! اینا از کجا میان ؟ چرا اخه من به خدا چهارشنبه یه درس 5 دینی م مونده بود به لکل شب عصبی بودم ! ولی اینا چی ؟

کاری ندارم اصلا 7000 زدن اینجا مساوی نیس با دورقمی شدن تو کنکور ! اما به خصوص برا ما پشت کنکوریا بهترین انگیزه همون هدف رشد ترازه اما واقعیت حجم این افراد اونقدر زیاده که سقف تراز رو میبرن بالا و امثال من و بهترین ها از من وقتی یه درصدی رو خوب میزنیم تراز 6 هزار و 400 میده ! و این کار واقعا نابود میکنه !

ببینین لطفا نگیم که ول کن اینارو . و درست رو ادامه بده ! خب دلخوشیم چی باشه ؟ از کجا بدونم دارم پیشرفت میکنم ؟ واقعا این روزا تفریح که برا کنکور صفر بود . اخر هفته هم نمیریم بیرون به خاطر کرونا ! وضیعت اضطراب خانواده هم از هر جهت تحت تاثیر قرار گرفته ! هروز یه اشنا دوستی میمیره و نمیخوام وارد شم . هزینه دخل با خرج نمیسازه ! نمیخوام جو الکی بدم . من پسر یه کارمند ساده اداریم واقعا این وضعا جوری شده که احساس مفت خوری تو خونه بهم دست میده ! موضوع تاپیک این نیست ولی زمنیش شد یکم به خودم نریزیم و حداقل اینجا بگم ! من به خاطر ورزش و نرمش هام روزانه مصرف غذاییم زیاد هستش متاسفانه و گرسنه هستم همیشه . 19 سال سن دارم و بازم متاسفانه سن رشدم تموم نشده و همه میدونیم که اینا یه جوری میکنه بدن رو که همیشه گرسنه و خواب الود هستم . دیروز قد گرفتم 191 شدم . خجالت میکشم تو سفره ای بشینم که پدرم زحمتش رو میکشه و من مثل یه انگل میشینم و میخورم ! شاید این رشد تراز بهانه ای بود که من نه پدرم بلکه خودم رو تسکین بدم که اره ، حداقل داری یه کاری میکنی !
      یه مدتی هست که نه خانواده من خانواده خیلیا خنده و شادی کول بارش رو بسته و رفته . روزهامون کپی همدیگه . واقعا هی سعی میکنم خودم رو نگه دارم فوکوس کنم تو درسم ! نمیشه . از طرفی نرفتن به ورزش و راکد شدن دپم میکنه ! من هفته ای 4 جلسه 600 متری شنا داشتم ! باشگاه داشتم ولی الان خیلی اذیتم میکنه که بدنم اینقدر داره به عقب میره . خیلی چیزای دیگه ! تفریح و...

معذرت میخوام اینا رو گفتم ولی حداقل یکم ارومم کرد ولی یه اب سردی بود این کار پخش کردن سوالات . واقعا ضرب صفر کرد همه چیزم رو

فایل پیوست 95386فایل پیوست 95387فایل پیوست 95388فایل پیوست 95389
      میفهمم دقیقا.این حرفا رو من واسه آزمون ۱۹مهر(اگه اشتباه نکنم) تو تاپیک کارنامه آزمون گفتم و گفتم چرا باید با درصدای ۶۰ ، تراز ۵۷۰۰بده!؟ اگه اینطوریه من باید همه رو ۱۰۰بزنم که بالای۶۰۰۰هزار بده!! یکی از دوستان هم لطف کردند‌ و با رای منفی حالمو دگرگون کردند!!مهم نباشه واستون!! میدونم خیلی کلیشه ایه که اینو میگم اما مگه آزمونا کنکورن که شرمنده خانوادت شدی!؟ اصلا اینا باعث میشم که تلاش ما بیشتر بشه!! روز کنکور همه چیز‌مشخص میشه!! واقعا نمیدونم تراز واسشون چه ارزشی داره که اینکارو میکنن.آخرش که میفهمن تو درس نخوندی که...
      من ساختم،آنچه مرا ویران کرد

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      1:خوبه که نمیخوای مفت خور باشی و حس انگل بودن داشته باشی چون خیلیا توی سن 30 سالگی توی خونه باباشون تلپن...
      2:اما مگه این فشار های کنکور خودش به اندازه کافی زیاد نیس که بخوای به فکر زالو بودن خودت باشی و حرص بدنتو بخوری که بهم ریخته و باشگاه نرفتی؟؟؟پس فعلا از زالو بودنت لذت ببر و برات مهم نباشه چون قراره بزودی تموم شه و ایشالا چند سال دیگه واسه خانوادت جبران میکنی
      3: بنظرم من این که یه سری تقلب میکنن خیلییی هم خوبه چون به کنکور نزدیک تره نتیجه(::فکر میکنی توی کنکور تقلب نمیشه ؟؟؟امسال نفر روبه رویی من که گ و ساله شهرمونه دندانپزشکی روزانه قبول شد.........دوما اینطوزی اگه تراز 6500 بیاری میدونی که این حداقلو داری و از این بالاتری و توی این بازه تضمینی... 4: اون افرادی هم که تقلب میکنن گناهی ندارن،اونام یه سری بیچاره ان که از روی اظطراب و مشکلات روانشناختی و ترس از خانواده و ... دست به تقلب میزنن وگرنه اونا هم مطمئنن خانواده شون ازشون جواب میخوان و ایندشون براشون مهمه و این پولا برای اونا هم پول خورد نیس...
      پ.ن: خودم نیمسال دوم کلاس یازدهم رو همش کلید زدم اما چی شد؟؟؟؟؟ هیچی نداشت برام جز اینکه هر شب استرس اینو داشتم مچمو بگیرن و یا توی کلاس معلم یه سوال از ازمون بپرسه ازم و بلد نباشم...مثل مرد بخون دنیا مال تو میشه
      خدایا کی میشه بعد قبولی چند سال بعد بیایم این تاپیکامونو بخونیم و خندمون بگیره...
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .
      ویرایش توسط DrDark13 : 30 آبان 1399 در ساعت 01:37

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چی بگم
      الان آزمون پارسال رو زدم تو آزمون غیر حضوری تراز های فضایی بهم داد(به خاطر حوادث آبان اینترنت قطع بود ) حالا تو آزمون 70 میزنم بعضی وقتا زورش میاد حتی شیش هزار بده
      اونی هم که تقلب میکنه به خاطر ترس از خانواده و... هست مطمئنن(غیر حضوری شدن هم چند برابر کرده شاید تقلبو ولی بیخیال تازه من که وضعم بد تره خودم رو میکشم به 6300 رسوندم ترازم رو از خیلی پایین تر بعد خانوادم اومدن مقایسه کردن با تراز این آزمون خواهرم در شش سال پیش که اون شده 6450
      ولی در مورد پخش شدن سوالا بگم که سوالا رو بعضی پشتیبانا و یا مسئولای نمایندگی میدن و تو این آزمون هم به همین شکله چون با اینکه برگه ها رو نمیدن ولی گویا برای نمایندگی ها فرستاده شده

14. Top | #29
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خب با توجه ب اينکه الان اروم شدين منم با لحن اروم ميگم...........بيخيال.....شما فقط درصدات ببين!زيست 80 تراز 6000 ميدهخو شما ک ميدوني الکيه!!!!!!!حرص تراز نخور...جاست درصدات.....خانواده هم درک ميکنم..مخصوصا اونايي ک پشت کنکورن ...خيلي فشار روحي رومونه...اما با غر زدن يا اعصاب خودمون بهم ريختن گاهي گريه(هر هفته جمعه ها براي من ) هيچي درست نميشه.....بدبختيم چون کنکوريم...فاز منفي نميدم...اين حس مزخرف پوچي رو همه داريم و خواهيم داشت.....فقط بايد مثه ادم اهني بريم جلو....چون اگه جا بزنيم(پارسال من) وضعمون ميشه امسال من...............من موقع عصبانيت ناراحتي کاغذ خط خطي ميکنم يا مچاله ميکنم(تخليه رواني)///همين چندماه تحمل کن..اين سختيا تحمل کن تا ب شيريني وصال هدفت برسي......موفق باشي

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببینید کلا اینکه تقلب و این چیزا چقدر تاثیر داشته باشه روی تراز ها بستگی به این داره که تقلب چقدر نسبت به جمعیت شرکت کننده ها گسترده هست
      فرمول محاسبه تراز اگه تحقیق کنین فقط دو تا چیز روش تاثیر داره
      درصد میانگین هر درس (که با تقلب بالا پایین میشه) و انحراف معیار (که کلا نقشش اینه که تاثیر تقلب رو خنثی کنه)
      حالا ربطش به موضوع بحث چیه؟
      ربطش اینه که تراز قلمچی قبل از اینکه ازمونا غیر حضوری بشه ملاک مناسبی بود چون تقلب کمتر بود انحراف معیار خنثی میکرد، میتونستین با ازمون قبلیش مقایسه کنید
      الان با این وضعیت همه چی قاطی پاطی شده فقط میشه رو درصد و نظر بقیه برای سختی سوال تکیه کرد تا خود تراز

اگه واقعا میخواید یه ازمونی بدید که ترازش معیار باشه باید یه ازمونی شرکت کنید کاملا آنلاین که تقلبش کمتره
      مثلا ماز، یا لیموترش، یا مای زیست

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن