خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

من دانشجوی پیام نورم . سال اول دو ترم مرخصی گرفتم و سال دوم هم دو ترم انتخاب واحد

من دانشجوی پیام نورم . سال اول دو ترم مرخصی گرفتم و سال دوم هم دو ترم انتخاب واحد کردم ولی نرفتم . الان هم که سال سومم حساب میشه نیمسال اول رو انتخاب واحد کردم و تصمیم دارم کنکور ۱۴۰۰ رو شرکت کنم . میخواستم ببینم اگه الان انصراف بدم مشکلی پیش نمیاد برام برای کنکور ۱۴۰۰ ؟ و اینکه درسته که از زمان انصراف یک سال فرصت داریم تا بریم دانشگاه؟ خواهش میکنم اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه . خیلی ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi4755 نمایش پست ها
      من دانشجوی پیام نورم . سال اول دو ترم مرخصی گرفتم و سال دوم هم دو ترم انتخاب واحد کردم ولی نرفتم . الان هم که سال سومم حساب میشه نیمسال اول رو انتخاب واحد کردم و تصمیم دارم کنکور ۱۴۰۰ رو شرکت کنم . میخواستم ببینم اگه الان انصراف بدم مشکلی پیش نمیاد برام برای کنکور ۱۴۰۰ ؟ و اینکه درسته که از زمان انصراف یک سال فرصت داریم تا بریم دانشگاه؟ خواهش میکنم اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه . خیلی ممنون
      دوست عزیز شرایط انصراف و محرومیت فقط برای دانشگاه روزانه مطرحه
      شما می تونید حتی کنکور ثبت نام کنید وبعد قبولی از دانشگاه پیام نور انصراف بدین مشکلی پیش نمیاد

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آخه ترم بعد رو هم بگیرم ولی نرم میترسم مشکل پیش بیاد برام . من دیگه نمیخوام بمونم یعنی اگه قبول هم نشم میرم خدمت . میخواستم بدونم که این یک سال مهلت پس از انصراف شامل انصراف از پیام نور هم میشه یا نه؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up
      بچه ها کسی تا حالا مرخصی گرفته؟
      چجوریه شرایطش،چه دلیلی باید بیاریم تا قانع بشن؟

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _LEYLA_ نمایش پست ها
      Up
      بچه ها کسی تا حالا مرخصی گرفته؟
      چجوریه شرایطش،چه دلیلی باید بیاریم تا قانع بشن؟
      کدوم دانشگاه؟
      پیامنور؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezamh نمایش پست ها
      کدوم دانشگاه؟
      پیامنور؟
      نه پیام نور نیستم
      ببین به من گفتن باید یه دلیل قانع کننده داشته باشی
      الان من نمیدونم این دلیل قانع کننده یعنی چی

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _LEYLA_ نمایش پست ها
      نه پیام نور نیستم
      ببین به من گفتن باید یه دلیل قانع کننده داشته باشی
      الان من نمیدونم این دلیل قانع کننده یعنی چی
      دلیل قانع کننده مثل بیماری(روحی یا جسمی طولانی مدت)،فوت بستگان درجه یک،بلایای طبیعی،مسافرت ضروری طولانی مدت ،ازدواج(البته اینو هر دانشگاهی قبول نمیکنه بستگی به دانشگاهش داره) و هرچیزی که باعث بشه شما نتونید در این ترم درس بخونید.مستندات حرفاتونم باید ارائه بدید.
      دلابلتون باید محکم باشه
      دلایلی مثل نمیتونم مجازی درس بخونم و میخام سال بعد کنکور بدم به هیچ وجه قابل قبول و قانع کننده نیست
      البته اینا برای روزانه و شبانه هست که دانشگاه دولتیه اگر دولتی نباشه دانشگاه دلیل خاصی نمیخاد و گرفتن مرخصی راحته
      فقط ترم قبل استثنائا گفتن که بدلیل شیوع کرونا و عدم آمادگی دانشگاه ها برای آموزش مجازی میتونن حذف ترم کنن دانشجوها و مرخصی بگیرن اما از این ترم مثل سابق ادامه داره
      LEFT
      4/19/2021

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن