خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 110

موضوع: انگیزشی=)

1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      شما مثل اینکه دارن هاردی رو خیلی کتاب هاشو میخونین!
      ن صرفا..

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      https://www.aparat.com/v/qXmZY/%D9%8...A9%D9%88%D8%B1
      واسه داوطلبای رشته تجربی که عاشق پزشکی هستن

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حیف که من بمب ناامبدی و افسردگی هستم و نمیتونم هر بار اینجا پیا انگیزشی بزارم ولی این جمله رو به یا داشته باشید که امام حسین فرمودند:
      اگر مومون نیستی،لاقل آزاده باش و آزاد زندگی کن و آزاد بمیر(دوستان خودتون برای زنگی خودتون باید تصمیم بگیرید،برید سراغ کاری که توی اون کار حس ارزشمند بودن و والایی بهتون دست میده.

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پزشکی جای بچه سوسولا نیست! پزشکی مبارز میخواد
      تو که الان نمیتونی نصفه شب پاشی درس بخونی هیچوقت نمیتونی از خواب دل بکنی جون یک نفرو نجات بدی
      تو نمیتونی تو دوران انترنی شیفتای طولانی وایسی
      پس تو لایقش نیستی!
      _________
      تو هیچی نمیشی
      این جمله باید بزرگترین انگیزتون باشه
      با موفقیتتون از تک تک کسایی که این جمله رو بهتون گفتن انتقام بگیرید
      꿈있다먄 잘대 포기하지마라
      if you have a dream never give up

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      ببینید الآن تاپیک خوبه همه انگیزه دار و میخونن و ... حتی جالبه اونایی که نمیخونن هم انگیزه دارن و بهترین ها رو میخوان حتی از یه داوطلب 1400 الآن بری بپرسی چی میخوای میگه پزشکی و مهندسی شریف و دندون بهشتی و ... همه اینا رو میخوان
      هممممههههههههههههه
      ولی چرا این همه بهش نمیرسن؟؟؟ این سوالی هست که باید بهش پاسخ داده بشه وگر نه خواستن رو همه میتونن بخوان و ایرادی هم نداره ولی رسیدن رو نه عزیززززز خیلی ها نمیرسن خیلی هاااااا از هر 100 نفر 95 نفر نمیرسن چرا؟؟؟
      به نظر من برای رسیدن به هرچیزی باید یه سری چیزارو از دست بدی این قانون زندگیه اصلا هیچ چیزی آسون و رایگان نیست هیچ چیزی و زندگی هیچی رو رایگان بهت نمیده زندگی ازت خیلی چیز ها رو میگیره ولی در عوض بهت یه چیز میده لامصب این زندگی فقط ویترین میچینه خوبم میچینه لامصب همه اون خوشگل ها و چیزای خوب رو تو چشم میچینه ولی هیچوقت بهت نمیده تا اینکه لایق شباشی و خودتو نشون بدی تازه از یه جایی هم بهت میده و لبخند میزنه که انتظارش رو نداری کم نبودن رتبه برتر هایی که با اومدن رتبه شون حتی خودشونم شگفت زده شدن و انتظار چنین رتبه ای رو نداشتن ولی بدست ش آوردن و زندگی چاره ای جز دادن اون خوبه بهشون نداشته میفهمی چاره نداشتهههههه اصلا به این میداد به کی میداد؟؟؟
      این زندگیه عزیززز " زندگی "
      باید از یه سری چیزا بزنی تا به یه سری چیزا برسی ماها مشکلمون اینه که همه چی رو میخوایم هم خدا هم خرما میخوایم باشگاهمون رو بریم - کافی شاپ بریم - سینما بریم - چت کنیم - خوابمون رو کامل بخوابیم - دوستمون رو سر موقع ببینیم- غذامون رو به موقع بخوریم و ...... حاضر نیستیم برای هدفمون اونقدری که میخواد تلاش کنیم و یا نه حاضر نیستیم به اندازه تلاشمون یه چیزایی رو بخواییم
      من آدم اصلا مذهبی نیستم به هیچ وجه ولی حرف درست رو هر کسی بگه حتی دشمنم و به دل و عقلم بشینه گوش میدم و ارزشمند میدونمش
      یک اینکه میخوام بهتون بگم اسماعیلتون رو حاضرید قربانی کنید؟؟؟؟ حاضریدددد؟ اونایی که نمیرسن خیلی وقتها نمیخوان اسماعیلشون رو قربانی کنن
      دو اینکه علی ابن ابی طالب میگه : از هر چیزی که ترس داری خودت رو بکوب بهش خودت رو بنداز داخلش و نترس
      یه فیلمی میدیدم توش میگفت همه میخوان برن به بهشت ولی هیچ کس حاضر نیست بمیره
      پس فکر کنم مطلب رو گرفته باشی که تنها خواستن و ارزو کردن کافی نیست و زندگی با اینا چیزی بهت نمیده باید براش تلاش کنی و یه چیزاییت رو در این راه از دست بدی این از دست دادنه میتونه بازی کردن باشه میتونه از خواب زود بیدار شدن و نخوابیدن باشه میتونه غذا نخوردن باشه میتونه جواب ندادن تلفن دوستت باشه و .....
      یاد اون داستان افتادم که یه پیر زن داشت میرفت حرم امام حسین(میدونم تخیلی است ولی ازش میشه به خیلی چیزا فاکتور گرفت و تعمیم داد) بهش میگن برای رفتن به حرم باید دست راستت رو قطع کنیم پیر زنه دست چپش رو میاره بالا میگن چپ نه راست برمیگرده میگه دست راستم رو دیروز قطع کردین برای رفتن به حرم دست چپم رو قبول کنید
      مذهبی نیستم اصلا و نمیخوام هم باشم (اصلا نمیدونم این حرفارو رو مذهبی ها کش رفتن یا بقیه از مذهبی ها کش رفتن ولی تو به عمق مطلب فکر کن) ولی بعضی وقتا یه چیز هایی شنیده میشه که ادم باید به فکر فرو بره و ساعت ها بهش فکر کنه

با هدفت کارمندی برخورد نکن سر یه ساعتی بیای و سر یا ساعتی بری اگه بهت بگن دو ساعت امروز بیشتر کار کن اداره رو بر سر خود و کارمندات خراب کنی با هدفت زندگی کن و دلی باش عین مجنون که اگه مجنون شدی دیگه هیچی برات مهم نیست جز لیلی
      به شدت حرفاتون رو قبول دارم
      موفقیت و رسیدن به اهداف بها داره بهاشم کم نیست و گذشتن از تمام چیزهاییه که ۹۹٪ آدما نمیتونن ازشون بگذرن ولی وقتی یه نفر بتونه بگذره نصف مسیرو رفته و به اون هدفه خیلی نزدیک شده...این ترک کردن تعلقات خاطر بسیار سخته ولی وقتی شخصی به موفقیت میرسه میبینه که تمام چیزهایی که ازش گذشته ارزش اون لحظه رسیدن به هدف و شیرینیش رو داره...برای رسیدن به چیزی از مادیات و تعلقات که سهله گاهی اوقات باید از خودتون هم بگذرید...اما تهش نتیجه اش یقینا ارزشش رو داره!

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به عنوان یه برادر بزرگتر واسه خیلی هاتون توصیه میکنم که دنبال انگیزه بیرونی نباشید
      انگیزه باید از درون خود آدم بجوشه
      همه دنبال این هستن که انگیزه بدست بیارن تا شروع کنن ولی برعکس این داستانه که میتونه مارو جلو بندازه
      شما یک هفته نقش یک آدم درجه یک و رتبه تک رقمی رو ایفا کن و مثل یه آدم درجه یک زندگی کن اونوقت می بینی چه انگیزه و اعتماد به نفسی از درونت به وجود میاد و دیگه دنبال انگیزه بیرونی نمیری
      بکوب بخونید رفقا ... میشه مطمعن باشید

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اعتراف میکنم چقد خوشگل نوشتین خدا وکیلی ۱۰۰ تومن نیدم واسه این نوشته ها
      راس میگن دوستان ۱۰ روز آدم باشیم
      ی چالش میزنم ب این اسم
      هر کس خاست بیاد اونور
      ب خدا میتونیم
      اگ فقط بخایم
      ب همه درسامونم میرسیم اگ جا نزنیم
      بیایم تمرین کنیم
      همتون دعوتین^_^
      خداییش بیاین اعلام آمادگی کنین اونورااا
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eng.zahra نمایش پست ها
      اعتراف میکنم چقد خوشگل نوشتین خدا وکیلی ۱۰۰ تومن نیدم واسه این نوشته ها
      راس میگن دوستان ۱۰ روز آدم باشیم
      ی چالش میزنم ب این اسم
      هر کس خاست بیاد اونور
      ب خدا میتونیم
      اگ فقط بخایم
      ب همه درسامونم میرسیم اگ جا نزنیم
      بیایم تمرین کنیم
      همتون دعوتین^_^
      خداییش بیاین اعلام آمادگی کنین اونورااا

کدوم ور؟

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بچه ها من وقتایی که خسته میشم و یه کم افکار منفی میان سراغم به بزرگی جهان فکر میکنم که چه قدررررررر جهان بزرگه چه قدر شگفتی داره به بزرگی خدا فکر میکنم به قدرتش و به اینکه ادمایی که فکر بزرگی دارن چه کاراااای کردن چه خدمتی به بشر کردن برنامه سفر به فضا رو طراحی کردن به کرات دیگه کاوشگرایی فرستادن که چند سااااال اون کاوشگر رو برای رسیدن به مقصدش با قدرت تو فضا نگه داشتن.چند وقت پیش یه مستندی میدیدم که یه کاوشگری رو که تو مسیر یکی از کره های دور منظومه شمسی بود وسط راهش به خاطر اینکه قطعاتش تا رسیدن به مقصد عمر کنن و سوختش تموم نشه خاموشش کردن و اون به مسیرش ادامه میداد و چند سال بعد که به سیاره مقصدش نزدیک شد روشنش کردن خییییلی قشنگ بود.بعد از این فکرا به خودم میگم شیرین بعد حالا تو ناله میکنی واسه یه مبحث ریاضی که ازش واسه خودت غول ساختی سوارش شو بابا

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب دوستان فکر کنم منم تغییر کردم،بالاخره بعد از 50 روز خانه نشینی رفتم کنار ساحل قدم زدم(البته بارون بدی میزد که خب خیلی عادیه این موقع سال،حیف که بستنیم آب شد)
      ببینید تغییر از خودمون آغاز میشه،شما تلفن رو بردارید و مستقیم با دارن هاردی حرف بزنید بازم اگه خودتون نخواید چیزی تغییر نمیکنه!
      بزرگترین چیزیم که توی این 18سال فهمیدم اینه که باید برای هدفت سقف تعیین نکنی و براش بجنگی،به قول یه دیالوگی داخل فیلمی روم تو چند روز ساخته نشده! اگر هم شکست خوردید سعی کنید جاودانه شکست بخورید نه اینکه اصلا تلاش نکرده باشید(مثلا میرزا کوچک خان یا ابومسلم یا حتی باقر خان و ستارخان تلاش نمیکردن(تازه اونا هدفشون خیلی بزرگتر از کنکور فکستنی من و شما هستش) و همش یه گوشه مثل افراد سست عنصر مینشستن و ناله میکردن الان من و شما حتی فارسی هم نمیتونستیم حرف بزنیم!

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نمیدونم فیلم مکانیک (The Mechanic) با بازی جیسون استیتم رو دیدین یا نه، ولی روی تفنگ آقای هری مَکِنا، یه جمله بود که میگفت: amat victoria curam (به انگلیسی: victory loves preparation یا یه ترجمه تو همین مایه ها) که معنی فارسی و سادش میشه: پیروزی عاشق آماده سازیه؛ یا به عبارت دیگه، "موفقیت، برنامه ریزی (و تلاش) میطلبه"

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آقا این انگیزشی ها واقعا واستون تاثیر داره؟
      چرا من حس میکنم کلا تاثیرش در حد ده دقیقه بیشتر نیست

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SiiiiiiNA نمایش پست ها

همون ده دیقه جوگیر شی بخونی بعد میوفتی رو دور خوندن و ادامه میدی..

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SiiiiiiNA نمایش پست ها
      رو منم زیاد تاثیر نداره ولی خب تجربیاتم رو انتقال میدم

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن