خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 53
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

از الان زیر هزار ممکنه؟(جواب این سری سوالات اشتباه میگم اصلاحم کن)

سلام دوست عزیز نشناخته من
      اولا که اصلا نمیدونم کی این فکرا رو تو سر کنکوری جماعت انداخت! همش کار مشاورای اینستاگرامیه که دنبال پولن نه اینده دانش اموز
      عزیزم تو برنامه بریز از ازمون 30 ابان به بعد با برنامه قلمچی پیش برو و درکنارش هم برای ازمون 3 بهمن قلمچی با یه ساعت مطالعه بالا تلاش کن اینجوری میتونی دهم و نصف دوازدهم رو ببندی! دیگه هم از ازمونی جا نمونی
      واقعا 7 ماه مونده میخوای بکشی کنار؟7 ماه اصلا کم نیستا!
      دوستان پشت کنکوری قدر زمانو میدونن و اینم بگم خیلیا عید کنار میکشن!
      دوستای عزیزم که این پیامو میخونید توروخدا اگه اشتباه میگم اصلاح کنید حرفمو
      با باور به خودت و نظم و یه ساعت مطالعه بالا(تا وقتی به بقیه برسی) میتونی رو زیر هزار هم حساب کنی
      با هر پایه و سطحی
      بیشتر تلاش کنی بیخوابی بکشی زیر 700 هم میتونی بیاری!
      یعنی راحت میتونی هر رشته ای که میخوای رو انتخاب کن
      پزشکی
      دندان
      دارو
      حقوق
      مهندسی مکانیک
      it
      تمام شد رفت به جای اینکه تو انجمن بچرخی و وقتتو هدر بدی برو بخون چون جوابم گرفتی! مطمین باش با تلاش مناسب میرسی

برای حسن ختام بگم بابای من دبیر فیزیکه چند روز پیش که باهاش حرف میزدم گفت کنکور اگه بخوای درست براش درس بخونی 3 ماهه کسی که عقبه 4 ماه عقب افتادگیشو جبران کنه و پایشو قوی کنه 3 ماه هم بخونه برا کنکور این دقیق 7 ماه زمانی که ما داریم !(خودش دانش اموز داشته از بهمن بعد از سربازی قبول شده و کلی نمونه های مشابه دیگه تو یه شهر کوچیک)
      بخون شرشو بکن عزیز من مگه چند سال جوونیم که پشت کنکور تلفش کنیم :/؟
      ویرایش توسط haniko : 28 آبان 1399 در ساعت 17:57

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط haniko نمایش پست ها
      اولا که اصلا نمیدونم کی این فکرا رو تو سر کنکوری جماعت انداخت! همش کار مشاورای اینستاگرامیه که دنبال پولن نه اینده دانش اموز
      عزیزم تو برنامه بریز از ازمون 30 ابان به بعد با برنامه قلمچی پیش برو و درکنارش هم برای ازمون 3 بهمن قلمچی با یه ساعت مطالعه بالا تلاش کن اینجوری میتونی دهم و نصف دوازدهم رو ببندی! دیگه هم از ازمونی جا نمونی
      با باور به خودت و نظم و یه ساعت مطالعه بالا(تا وقتی به بقیه برسی) میتونی رو زیر هزار هم حساب کنی
      با هر پایه و سطحی
      پزشکی
      دندان
      دارو
      حقوق
      مهندسی مکانیک
      it
      تمام شد رفت به جای اینکه تو انجمن بچرخی و وقتتو هدر بدی برو بخون چون جوابم گرفتی! مطمین باش با تلاش مناسب میرسی

برای حسن ختام بگم بابای من دبیر فیزیکه چند روز پیش که باهاش حرف میزدم گفت کنکور اگه بخوای درست براش درس بخونی 3 ماهه کسی که عقبه 4 ماه عقب افتادگیشو جبران کنه و پایشو قوی کنه 3 ماه هم بخونه برا کنکور این دقیق 7 ماه زمانی که ما داریم !(خودش دانش اموز داشته از بهمن بعد از سربازی قبول شده و کلی نمونه های مشابه دیگه تو یه شهر کوچیک)
      بخون شرشو بکن عزیز من مگه چند سال جوونیم که پشت کنکور تلفش کنیم؟
      ببینید این تلنگر و حرفا خوبه اما کسی که بخواد بفهمه واقعا دیگه تا حالا فهمیده وسرش به سنک خورده و اونم که نه انشاالله وقتی زمانو ازدست داد و قدرت مانور رو از دست داد میفهمه به هرحال حقیفت تلخ این دنیا و جایگاه افراد اینه که قرار نیست همه موفق بشن وعالی عمل کنن به هرحال جامعه به پاکبان وانواع شغل های دیگر نیاز داره البته با احترام به این شغل ها که واقعا تو ایران به دید بدی بهشون نگریسته میشه ولی خب هرکسی رو بهر کاری ساخته اند

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد زد نمایش پست ها
      ببینید این تلنگر و حرفا خوبه اما کسی که بخواد بفهمه واقعا دیگه تا حالا فهمیده وسرش به سنک خورده و اونم که نه انشاالله وقتی زمانو ازدست داد و قدرت مانور رو از دست داد میفهمه به هرحال حقیفت تلخ این دنیا و جایگاه افراد اینه که قرار نیست همه موفق بشن وعالی عمل کنن به هرحال جامعه به پاکبان وانواع شغل های دیگر نیاز داره البته با احترام به این شغل ها که واقعا تو ایران به دید بدی بهشون نگریسته میشه ولی خب هرکسی رو بهر کاری ساخته اند

باهاتون کاملا موافقم به نظر من خیلی ترسناکه که این تعداد از افراد فکر میکنن 7 ماه برای رسیدن به زیر هزار کافی نیست!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هیچ جوره نمیشه جلو این تفکرو گرفت...مخم سوت میکشه وقتی اینجور سوالارو میپرسن آقاجون یعنی اگه ما بگیم نه نمیرسی این 7 ماهو میشینی زل میزنی به درو دیوار ؟اصلا این سوال از ریشه غلطه مگه کنکور حدومرزی برات میزاره...هر چقد خوندی و تست زدی آش(درصد) میگیریتمام

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan_rt نمایش پست ها
      هیچ جوره نمیشه جلو این تفکرو گرفت...مخم سوت میکشه وقتی اینجور سوالارو میپرسن آقاجون یعنی اگه ما بگیم نه نمیرسی این 7 ماهو میشینی زل میزنی به درو دیوار ؟اصلا این سوال از ریشه غلطه مگه کنکور حدومرزی برات میزاره...هر چقد خوندی و تست زدی آش میگیریتمام
      دقیقا یکی مثل من پارسال از مهر میخونه تا اسفند سر جمع 400 تا تست نمیزنه نتیجش میشه پشت کنکور
      یکی از اذر شروع میکه مثل ادمیزاد تا خود روز کنکور میخونه تست میزنه دندان میاره

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دقیقا یکی مثل من پارسال از مهر میخونه تا اسفند سر جمع 400 تا تست نمیزنه نتیجش میشه پشت کنکور
      یکی از اذر شروع میکه مثل ادمیزاد تا خود روز کنکور میخونه تست میزنه دندان میاره
      من تا بهمن و اسفند خوب خوندم ولی بهار کلی اتفاق بد برام افتاد به بدترین نحو ممکن 3 ماه بهارو گذروندم همین باعث شد نتیجه خوبی نگیرم یعنی کلا باید مراقب همه چی بود همونقدر که شروع و استمرار مهمه چجوری به پایان رسوندن هم مهمه...مستمر خوندن تست کافی مرور زیاد و جمع بندی و .... همه باید تناسب و هارمونی داشته باشن..
      امیدوارم امسال نتیجه دلخواهتونو بگیرین

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من تا بهمن و اسفند خوب خوندم ولی بهار کلی اتفاق بد برام افتاد به بدترین نحو ممکن 3 ماه بهارو گذروندم همین باعث شد نتیجه خوبی نگیرم یعنی کلا باید مراقب همه چی بود همونقدر که شروع و استمرار مهمه چجوری به پایان رسوندن هم مهمه...مستمر خوندن تست کافی مرور زیاد و جمع بندی و .... همه باید تناسب و هارمونی داشته باشن..
      انشالله میترکونی داداش غمت نباشد

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      موافقم باهاتون
      1400بعد کنکور مصاحبه های مارو هم تو انجمن میذارنuwu

9. Top | #9
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خیلی عالی بود دوست من...به قول معروف ،برای شروع هیچوقت دیر نیست ولی هر لحظه که میگذره داره دیرتر میشه...

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط it.roze نمایش پست ها
      خیلی عالی بود دوست من...به قول معروف ،برای شروع هیچوقت دیر نیست ولی هر لحظه که میگذره داره دیرتر میشه...

دقیقا کسی که الان به خودش بیاد سال بعد این موقع فیزیولوژی گایتون دستشه
      داره برنام میریزه با دوستاش بره کافه
      꿈있다먄 잘대 포기하지마라
      if you have a dream never give up

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      با هر پایه و سطحی
      پزشکی
      دندان
      دارو
      حقوق
      مهندسی مکانیک
      it

بخون شرشو بکن عزیز من مگه چند سال جوونیم که پشت کنکور تلفش کنیم؟
      دقیقا حرفاتون درسته.
      اونی که تا الان شروع نکرده و الانم میگه الان دیره این حرفا چیزی جز تنبلی محض نیست.
      از الان کسی که واقعا اراده کنه حتی دو رقمی هم ممکنه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wonderland نمایش پست ها

دقیقا حرفاتون درسته.
      اونی که تا الان شروع نکرده و الانم میگه الان دیره این حرفا چیزی جز تنبلی محض نیست.
      از الان کسی که واقعا اراده کنه حتی دو رقمی هم ممکنه

خانوم دکتر مرسی که وقت گذاشتین نظرتونو گفتین❤
      꿈있다먄 잘대 포기하지마라
      if you have a dream never give up

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      هیچ جوره نمیشه جلو این تفکرو گرفت...مخم سوت میکشه وقتی اینجور سوالارو میپرسن آقاجون یعنی اگه ما بگیم نه نمیرسی این 7 ماهو میشینی زل میزنی به درو دیوار ؟اصلا این سوال از ریشه غلطه مگه کنکور حدومرزی برات میزاره...هر چقد خوندی و تست زدی آش(درصد) میگیریتمام
      همه ی کسایی که میان این سوالا رو میپرسن بی برو برگرد دنبال وقت تلف کردن و حاشیه ان
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خیر امکان پذیر نیست
      بر می خیزم!

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.bahtiyar نمایش پست ها
      خیر امکان پذیر نیست

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن