خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 19 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 276
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      حفظیات شما فکر نمیکنم خیلی مشکل باشه
      ما چون تغییر نظامی هستیم اذیت میشیم یکم
      .
      .
      آدم هاے سادہ را دوست دارم...
      بوے ناب آدم میدهند....

2. Top | #17
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      یا خدا شما هنوز منتظر تمدیدی؟
      منکه خداروشکر مشکل خاصی با درسا نداشتم
      فقط همین حفظیات شیمی که اونم وقت بزاری حل میشه
      .
      .
      زیستشون رو خیلی خیلی دوس دارم به نظرم عالی شده
      جزئیاتی که ما باید تو کتاب تستای نظام قدیم دنبالش میگشتیم
      اینا خودشون تو کتاب درسی کامل دارن
      ریاضی وفیزیکم کم شده وگرنه همونه
      کلا درساشون خیلی سبک تر وبهتر شده
      .
      بوے ناب آدم میدهند....

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط darya.aram نمایش پست ها
      تا حالا اینقدر دقبق حذفیاتش رو مشخص نکرده بودم
      پس واقعا نظام جدید به نفعمونه
      منکه از زیستشون واقعا خیلی خوشم اومده
      حفظیات شیمیش هم در مقایسه با مسائلی که حذف شده واقعا منطقیه
      پس از این به بعد وقت بیشتری میزارم رو حفظیات
      چون ارزشش رو داره
      ..
      ممنون ممنون ممنون که اینقدر دقیق گفتین
      خواهش می کنم.
      البته اینم در نظر داشته باشید که این دوساله با وجود حفظیات زیاد کتاب شیمی، طراحا نشون دادن به مسائل شیمی هنوز توجه ویژه ای دارن !

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaz07 نمایش پست ها
      منم شیمی مشکل دارم کلاس آقای بابایی هم هستم کتابم هم مبتکرانه لطفا یکی بگه چجور از این دوتا استفاده کنم

سلام . نمیدونم تا الان جواب و راه حل پیدا کردین یا نه ! اما سعی کنین تقریبا چند جلسه عقب تر از بابایی تست بزنین . مثلا اگه ترتیب اینطور باشه :

موازنه / شعاع / سلول دانز / فرایند هال / انحلال پذیری

و بابایی در حال تدریس فرایند هال باشه شما سلول دانز رو از کتاب بخونین و تست بزنین . اقای بابایی سهم بسازایی تو فهم و قوت دادن به درک شیمیتون دارن . اما اگه بعد یک جلسه از مثلا یه مبحثی مثل الکترو شیمی ایشون برین تست بزنین فکر و حس این رو خواهید داشت که یکم گنگ هستش یا نمیدونین سوالات رو . یه مقدار وقت بدید به این مباحث که تدریسشون کامل شه و پازل تکمیل شه بعدا تست بزنین . ضمنا استرس تموم نکردن حجم زیاد کتاب کمک درسی خودش خیلی مزخرف داغون میکنه بخصوص مثل مبتکران !
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط darya.aram نمایش پست ها
      حفظیات شما فکر نمیکنم خیلی مشکل باشه
      ما چون تغییر نظامی هستیم اذیت میشیم یکم
      .
      .

حفظیات شیمی نظام جدید به دو دسته تقسیم میشن

1- دسته ای از حفظیات که مربوط به جامعه شناسی / دینی / چرت و پرت های علوم محیط زیست / تاریخ و نان سنگگ و تخم مرغن
      2- حفظیات مربوط به خود علم شیمی

دسته 2 وم در لابلای این مباحث مزخرف دسته 1 محاصره شدند* و برای منم که این نظام رو خوندم هم سخته پیدا کردن و جمع بندیشون

ضمنا محاصره به انگلیسی میشه
      surround
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

سلام . نمیدونم تا الان جواب و راه حل پیدا کردین یا نه ! اما سعی کنین تقریبا چند جلسه عقب تر از بابایی تست بزنین . مثلا اگه ترتیب اینطور باشه :

و بابایی در حال تدریس فرایند هال باشه شما سلول دانز رو از کتاب بخونین و تست بزنین . اقای بابایی سهم بسازایی تو فهم و قوت دادن به درک شیمیتون دارن . اما اگه بعد یک جلسه از مثلا یه مبحثی مثل الکترو شیمی ایشون برین تست بزنین فکر و حس این رو خواهید داشت که یکم گنگ هستش یا نمیدونین سوالات رو . یه مقدار وقت بدید به این مباحث که تدریسشون کامل شه و پازل تکمیل شه بعدا تست بزنین . ضمنا استرس تموم نکردن حجم زیاد کتاب کمک درسی خودش خیلی مزخرف داغون میکنه بخصوص مثل مبتکران !
      وقتی آقای بابای رو شیمی آلی هست من نمیدونم این تو یازدهمه دوازدهمه ،شیمی نظام جدید واقعا مزخرفه اسم فصل ها چرت مباحث پراکنده

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من خودم چون حالم از حفظیاتشیمی بهم میخوره الان تقریبا یه ماهه دارم براش جزوه مینوسم تا بعد عید راحت باشم ولی الان فهمیدم بهتره یه کتاب جمع بندی بخرم!

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      وقتی آقای بابای رو شیمی آلی هست من نمیدونم این تو یازدهمه دوازدهمه ،شیمی نظام جدید واقعا مزخرفه اسم فصل ها چرت مباحث پراکنده

شیمی الی 1 یازدهم 3 یازدهم و بخشی از 2 یازدهم +یه چنتا واکنش 2 دهم +4 دوازدهم یه چند صفحه +1 دوازدهم هم که مبحث اسید های الی .

اینا کل شیمی الی نظام جدید هست . البته نمیتونم قطعا محدود کنم به اینا چون شاید بیاین و ببینین تو لابلای قانون گاز ها از هیدروکربن صحبت کرده
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شیمی الی 1 یازدهم 3 یازدهم و بخشی از 2 یازدهم +یه چنتا واکنش 2 دهم +4 دوازدهم یه چند صفحه +1 دوازدهم هم که مبحث اسید های الی .

اینا کل شیمی الی نظام جدید هست . البته نمیتونم قطعا محدود کنم به اینا چون شاید بیاین و ببینین تو لابلای قانون گاز ها از هیدروکربن صحبت کرده
      مرسی یه لطفی میکنید براتون اسم مباحث تدریس میکنه بفرستم تل برام بگید کجای کتابه اگه وقتشو دارید ممنون

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      مرسی یه لطفی میکنید براتون اسم مباحث تدریس میکنه بفرستم تل برام بگید کجای کتابه اگه وقتشو دارید ممنون
      همینجا میگم :

استوکیومتری : 1 دهم + 2 دهم +1یازدهم
      انحلال پذیری ، مولار پیپی ام درصد حجمی ومسائل مربوط به غلظت 3دهم + 1 دوازدهم ( کلویید و ....)
      الکتروشیمی : 2 دوازدهم
      لوییس و الکترون نقطه قطبیت و خاصیت مواد مولکولی 1 دهم و 2 دهم و3 دهم و3 دوازدهم
      موازنه 2 دهم + موازدنه بار 2 دوازدهم
      الی رو هم گفتم
      اتم و خورده ریزه های فیزیک کوانتوم 1 دهم
      اسید و باز 1 دوازدهم
      ترموشیمی 2 یازدهم
      فرایند هابر 2 دهم + 4 دوازدهم ( لوشاتلیه)
      نامگذاری 2 دهم ( معدنی) + 3 دهم ( چند اتمی) + 1 یازدهم ( ترکیبات الی خطی) + 2 یازدهم (گروه عاملی) + 3 یازدهم (پلیمر و درشت مولکول های الی)

بازم میگم مطالب جسته گسیخته هستن بدبختانه . وسط قانون گاز ها ی فصل 2 شما بر میخوری به اوزون !
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

همینجا میگم :

استوکیومتری : 1 دهم + 2 دهم +1یازدهم
      انحلال پذیری ، مولار پیپی ام درصد حجمی ومسائل مربوط به غلظت 3دهم + 1 دوازدهم ( کلویید و ....)
      الکتروشیمی : 2 دوازدهم
      لوییس و الکترون نقطه قطبیت و خاصیت مواد مولکولی 1 دهم و 2 دهم و3 دهم و3 دوازدهم
      موازنه 2 دهم + موازدنه بار 2 دوازدهم
      الی رو هم گفتم
      اتم و خورده ریزه های فیزیک کوانتوم 1 دهم
      اسید و باز 1 دوازدهم
      ترموشیمی 2 یازدهم
      فرایند هابر 2 دهم + 4 دوازدهم ( لوشاتلیه)
      نامگذاری 2 دهم ( معدنی) + 3 دهم ( چند اتمی) + 1 یازدهم ( ترکیبات الی خطی) + 2 یازدهم (گروه عاملی) + 3 یازدهم (پلیمر و درشت مولکول های الی)

بازم میگم مطالب جسته گسیخته هستن بدبختانه . وسط قانون گاز ها ی فصل 2 شما بر میخوری به اوزون !
      سپاس

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir11 نمایش پست ها
      بقیه دریا چی خوبه باهاشون کنار میای آخه منم میخام بیام جدید ولی میترسم از یوریم اگه قدیم تمدید بشه پشیمون میشم
      دوست من آذر شد 7 ماه دیگه کنکوره میخوان کی تمدید کنن؟؟؟ خودت رو الاف یه عده از خدا بیخبر که کارشون خوردنو خوابیدن و خندیدن به ریش ملته نکن

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

محمد به نظرم بابایی 99 رو خیلی بهتر از 1400 ش درس میداد من فیملهاش رو تلگرم دیدم بابایی 1400 انگار سوزن زدی به بادکنک
      برای کنکور 1400 بین بازرگان و بابایی و اقاجانی به نظر من آقاجانی بهتر داره درس میده مخصوصا اگه پایه شیمیت قوی باشه (اگه نظام قدیمی هستین فقط آقاجانی و دیگر هیچ) من هنگ کردم آقاجانی رو دیدم فکر کنم وارد رقابت شده با بابایی و بازرگان کتاب هم آی کیو شیمی رو پیشنهاد داد که خودش گویای کار هست چقدر میخواد قوی کار کنه البته تدریسش کامل و عالی هست و نکته هایی رو میگه پشم نمیمونه برای منیکه نظام قدیمی بودم واقعا کلاسش تازگی داشت با نکته بمباران میکنه
      ابتدای هر جلسه هم چند تا تست استوکیومتری و اسید باز سنگین و تیپ میزنه از تستهای کنکور سالهای قبل و همه نکاتش رو میگه بعد میره سراغ تدریس مبحث جدید تست چرت و پرت هم حل نمیکنه الکی بگه من اینم به جاش تست کنکور رو جوری حل میکنه که کرک و پشمی نمیمونه برا آدم
      من برای اولین بار دیدم ایشون یه تست استوکیومتری رو از 3 روش حل کنه ندیده بودم تا به حال اونم روشی کاملا علمی و منطقی نه فرمولایته (تست رو با ظرفیت ترکیبها حل کرد)نظام قدیمی ها بدون شک برای دبیر برن سراغ آقاجانی نظام جیدید ها هم وقتشون رو هدر ندن یکم پایه رو قوی کنن (جدول تناوبی و فرمول نویسی) برن سمت اقاجانی پشیمون نمیشید
      ویرایش توسط _Joseph_ : 28 آبان 1399 در ساعت 21:24

14. Top | #29
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      اینو دقیقا موافقم....
      هر بارم میندازن هفته بعد
      من از بعد کنکور تصمیمم جدید بود
      .
      .
      تغییر نظامی ها مصاحبه علی ملکی کانون رو حتما بخونید خیلی خوبه
      بوے ناب آدم میدهند....

15. Top | #30
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      شما آقاجانی رو کجا میبینید؟آلا؟
      بوے ناب آدم میدهند....

صفحه 2 از 19 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن