خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 91819
    نمایش نتایج: از 271 به 276 از 276
    1. Top | #271
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rayden نمایش پست ها
      بابت توضیح سپاسگزارم

نظام جدیدم
      من فقط مبتکران دهم و یازدهم رو دارم تک جلدی و برای دوازدهم خیلی سبز
      یعنی الان دهم و یازدهم رو به ترتیب با مبتکران پیش ببرم بعد دیگه برم سراغ خیلی سبز دوازدهم؟خوندن متن کتاب لازم نیست؟(حفظیات مهروماه رو هم دارم)
      بار اول هم که لازم نیست همه تستای درسنامه رو بزنم؟اخه همیشه میخوام بخونم به برنامه ام نمیرسم بعد یه خورده استرس تموم نکردن مباحث میاد سراغ آدم
      واسه همین پرسیدم
      مجددا سپاسگزارم
      بله اگه اینطوری بخونید بهتره فقط توئی دوازدهم تعادل رو قبل از اسید باز بخونید چون پیش نیز هست که البته کتابهای کمک آموزش خودشون یه مقدمه ای از تعادل میارن مبتکران هم از نظر آموزشی خوب پوشش داده مطالب رو
      استرس نگیرید و زیاد به آینده فکر نکنید همن امروز رو خوب باشید و بخونید اینکه به این فکر کنید کی تموم میشه و .... فقط استرستون رو بیشتر میکنه
      موفق باشید

2. Top | #272
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      دلیل ضعف انسان رو وجود خدا میدونی؟؟؟ اینکه انسان نمیتونه برای خون یه پاک کننده بسازه(که البته این هم اشتباهه) و ضعیفه پس نتیجه میگیریم خدایی هست؟؟؟؟ این نتیجه گیری حتی از نتیجه گیری طوطی در باره فرد کچل هم سطح پایین تره شما باید بری حرفهاتون استدلال منطقی بیارین با گزاره های منطقی و درست
      اگز یوتیوب میرید حتما ویدیو های من زئوس هستم رو ببینید
      درضمن از نظر علم دین یک خرافه هست دز ضمن ارزش علمی یه چیزی رو خبر تعیین نمیکنه
      از چرخش موه ها و ابر ها و آسمان بله چرخش آسمان که قرآن گفته شم نتیجه گرفتید که کهکشان میچرخه؟؟بله کهکشان میچرخه ولی این نتیجه گیری رو چجوری انچام دادید میشه گزاره ها رو معرفی کنید
      https://www.youtube.com/watch?v=-bT1foaXKCc
      https://www.youtube.com/watch?v=tnQc86tPABs
      https://www.youtube.com/watch?v=nDSmYfRZfjM

یوسوف 1- این بحث ها از حوصله انجمن خارجه
      2- رابطه دوستانه داریم ما و نمیخوام با جر بحث کودورت ایجاد بشه
      3- نخود نخود هرکه رود خانه خود
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #273
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینستا ؟؟ حالت خوبه؟؟ من کجا گفتم روشن فکر؟؟خودم فرمول اختراع کردم ؟؟؟ یعنی چی پست اینستا رو آوردی ؟؟؟ واقعا جان من بگو این رو از کجات در آوردی
      مشخصه که شما کمبود اعتماد به نفس دارید از این بابت کاری نمیتونم بکنم براتون . شرمنده
      مغزم رو درگیر عقاید شخصی افراد کردم ؟ ؟؟ LOL
      تا جیی که میدونم بقیه عقایدشون رو درگیر من کردن یکیش هم شما البته شما با تاخیر مراجعه کردید ای وایییی
      برو باو عشقی نپیچون بخدا واسه خودت میگم مختو هوایی نده اصنم نمیخام بات کل کل کنم چون هیچ تدبیری روی جمله ها نمیکنیو برعکس میگیری داش گلم ب امید موفقیت توکنکور فعلا کنکورو دریاب

4. Top | #274
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بله اگه اینطوری بخونید بهتره فقط توئی دوازدهم تعادل رو قبل از اسید باز بخونید چون پیش نیز هست که البته کتابهای کمک آموزش خودشون یه مقدمه ای از تعادل میارن مبتکران هم از نظر آموزشی خوب پوشش داده مطالب رو
      استرس نگیرید و زیاد به آینده فکر نکنید همن امروز رو خوب باشید و بخونید اینکه به این فکر کنید کی تموم میشه و .... فقط استرستون رو بیشتر میکنه
      موفق باشید
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری00 نمایش پست ها
      برو باو عشقی نپیچون بخدا واسه خودت میگم مختو هوایی نده اصنم نمیخام بات کل کل کنم چون هیچ تدبیری روی جمله ها نمیکنیو برعکس میگیری داش گلم ب امید موفقیت توکنکور فعلا کنکورو دریاب

فعلا که مجبوریم و مجبورید دین و زندگی رو تو مختون کنین ! بابت تئوری هاتون درصدی تو کنکور نمیدن . در ضمن من حدس میزدم یه جنجال اینطوری به پا شه به خاطر همین نیومدم امروز انجمن ! ولی گویا خیلی از افراد تایم زیادشون رو اینجا به خاک دادن .
      مراقب زمانتون باشید
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

5. Top | #275
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

فعلا که مجبوریم و مجبورید دین و زندگی رو تو مختون کنین ! بابت تئوری هاتون درصدی تو کنکور نمیدن . در ضمن من حدس میزدم یه جنجال اینطوری به پا شه به خاطر همین نیومدم امروز انجمن ! ولی گویا خیلی از افراد تایم زیادشون رو اینجا به خاک دادن .
      مراقب زمانتون باشید
      کاملا موافقم

6. Top | #276
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط darya.aram نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیزم
      امیدوارم حال واحوالتون توپ باشه

.
      .
      من تغییر نظام دادم
      تا الان با درسا مشکلی نداشتم
      اما شیمی خیلی اذیت میکنه
      .
      .
      نمیدونم اصلا چطوری بخونم
      ممنون میشم کمکم کنید

سلام عزیزم
      بهترین درسنامه واسه شیمی بهمن بازرگانیه
      اگرسطح ضعیفه استارت از سیر تا پیاز و بعد خیلی سبز و الگو(مخصوصا الگو پایه) تست بزن که قوی شی.اگرهم با کتاب واست سخته فیلم بابایی یا بازرگان ببین

صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 91819

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن