خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

تحصیل در خارج از کشور

سلام سلام صبتون بخیرو شادی وخوشی و این چیزا

حقیقتش ک حس کردم حیفه انجمن به این خوبی همچین بخشی نداشته باشه خودم زیاد اهل نوشن نیستم ولی خب چون خودم دارم مهاجرت میکنم و برای کسب اطلاعات یکم سختی کشیدم خاستم یه همچین تایپیکی بزنم تا سوالا و اطلاعاتمون از مهاجرت کامل تر بشه بالاخره مسیر زندگیمون داره عوض میشه امممممم و اینکه همین دیگه

خب دیگه بریم واس استارتش
      (اگه سوالی چیزی داشتین یا اطلاعاتی ک باهم تبادل کنیمinsta:mahdimaahmoudi
      tel:
      mahdimahmoudii

خب خب اولین قدم واسه مهاجرت اینه ک خودتون مصمم باشین به اون عهدی ک با خودتون بستین البته همه اینا رو وقتی بش فکر میکنیم ک خب طبیعتا با خانواده به نتیجه کلی رسیده باشیم وحالا خودمونیموخودمون یه راه ک میتونه راحت خوشبختیتو تضمین کنه یا خیلی زندگیتو عوض کنه و به کل نابودت کنه ک این نابودی هر چیزی میتونه باشه میتونه سلامتیت باشه روانت باشه خانوادت باشه و خیلی چیزای دیگه پس بیین داری برای زندگیت تصمیم میگیری شاید اینارو قبل کنکورم شنیده باشی ولی من ادمی نیستم کبخام کلیشه ایی صحبت کنم چیزایی ک میگم عین واقعیت بوده و طی همین یه ماه گذشته واسم اتفاق افتاده پس نیومدیم ک ی سری حرفای تکراری بزنیم همش از ته قلبمه اینام دارم واس دل خودم مینویسم چون واقعا اذیت شدم این چن وقت واقعا ......داشتم میگفتم نگا کن وقتی تصمیم میگیری از کشورت خارج شی مطمعنا هدف بزرگتری مد نظرت یا یه زندگی راحت تر و خب چیزای سخت راحت بدست نمیان .... خب حالا کاری ندارم فکر میکنی ک تصمیمتو گرفتیو میخای ک بسازی ایندتو از جایی ک حتی پاتم بهش وا نشده بر من ک اینجوره ولی خب حالا ک تصمیمو گرفتی و خانوادتم اوکی دادن دیگ میمونی خودتو خودت بین میتونی یه فضای جدید... مردم جدید.. فرهنگ جدید.. غذا های جدید .. شرایط ا و هوایی...زبان جدید ....تنهایی...غذا های سبک دیگ هر شب بهت چلو کباب نمیدن ک دیگه حالا اگ بابا هه پولداره وبهت حال میده ک هیچی ما با اون قشر کاری نداریم.... ولی خب سخته همه چیزش ولی وقتی میارزه ک اون اینده قشنگتو لحظه ب لحظه جلو چشمت بیاری .از طرف دیگ میتونه ازت یه ادم مستقلی بسازه یه انسان خود ساخته یه ادم که سرد گرم زندگیو تو سن پایین چشیده و مطمعنا اگ سربلند بیرون بیاد میتونه به خودش افتخار کنه و اون موقعست ک اون ادمی شده ک از درون پخته ولی خب این مسیر چاله چوله زیاد داره ک واردش نمیشیم بالاخره یه کشور ازاد تریه بعد خب تو سنی هستیم ک دوس داریم خیلی از چیزارو تجربه کنیم و...بماند . میگم این داستانام هست .نکته دیگ ایی ک باید بگم اینه ک فک نکنین ک خب حالا ک دارم میرم اونور خب همه چی گل وبلبله و بهشتیه واس خودش نه عزیز دلم از این خبرا نیست دلتو صابون نزن . حالا دیگ کم کم بحثو جمع کنم واینم بگم ک برای مهاجرت برعکس اون چیزی ک خودم فکر میکردم مهاجرت خانوما خیلی بیشتر از اقایون جواب داده وخودم با کسایی ک حرف زدم بیشترشون دختر بودن اینجام شانس نیاوردیم ....واین که دخترا فک نکنن ک مهاجرت براشون سختتره واین چیزا اتفاقا اونا موفق تر بودن حداقل تودور بریا من .فلا فک کنم کافیه

عصرتون بخیر مواظب خودتونم باشین
      قرار نیست با افکار دیگران زندگی کنیم و قرارم نیست به شیوه ای بقیه برامون چیدن هماهنگ بشیم.

خودت برای خودت زندگی کن همونجوری ک دوسش داری همونجور ک لذت میبری و مطمین باش اگه خودت به فکر خودت نباشی هیچ کس بهت خوشبختی رو تعارف نمیکنه پس پاشو .پاشو و رو همونیو بساز ک صرفا خودت باهاش لذت میبری ممنونم رفیق

به قول بزرگی کسی ک دنیا رو جدی گرفته هنوز نفهمیده خبری نیست
      ویرایش توسط mahdimahmoudi : 27 آبان 1399 در ساعت 23:23

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      عرضم به حضورتون ک مطمعنا بچه هایی هستن ک از من تجربه بیشتری دارن تو این زمینه و اینکه شاید بتونن نه تنها من بلکه بقیه بچه هارو هم کمک کنن . خب یکم از خودم بگم من سال اول کنکورم بودو رتبه مورد نظرمو نیاوردمو حول وحوش دو هفته دیگ میرم ترکیه حس و حال عجیب و ترسناکیه حالا وقت واس درد و دل زیاده و اینکههههههههههه فک کنم بتونم روزی یه پست بزارم و یه توضیحاتی در مورد مهاجرتو و داستاناش بگم مخصوصا داستان های سربازی ک واقعا اذیت کنندست و....

دوستون دارم خیلی زیاد قدر خودتونو بدونین
      قرار نیست با افکار دیگران زندگی کنیم و قرارم نیست به شیوه ای بقیه برامون چیدن هماهنگ بشیم.

خودت برای خودت زندگی کن همونجوری ک دوسش داری همونجور ک لذت میبری و مطمین باش اگه خودت به فکر خودت نباشی هیچ کس بهت خوشبختی رو تعارف نمیکنه پس پاشو .پاشو و رو همونیو بساز ک صرفا خودت باهاش لذت میبری ممنونم رفیق

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdimahmoudi نمایش پست ها
      عرضم به حضورتون ک مطمعنا بچه هایی هستن ک از من تجربه بیشتری دارن تو این زمینه و اینکه شاید بتونن نه تنها من بلکه بقیه بچه هارو هم کمک کنن . خب یکم از خودم بگم من سال اول کنکورم بودو رتبه مورد نظرمو نیاوردمو حول وحوش دو هفته دیگ میرم ترکیه حس و حال عجیب و ترسناکیه حالا وقت واس درد و دل زیاده و اینکههههههههههه فک کنم بتونم روزی یه پست بزارم و یه توضیحاتی در مورد مهاجرتو و داستاناش بگم مخصوصا داستان های سربازی ک واقعا اذیت کنندست و....

دوستون دارم خیلی زیاد قدر خودتونو بدونین
      خوش به حالت امیدوارم بهترین ها برات رقم بخوره
      سلام منو به جان یامان برسون
      کسی در مورد مهاجرت به آلمان اطلاعاتی داره بگه ممنون

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrasaa نمایش پست ها
      خوش به حالت امیدوارم بهترین ها برات رقم بخوره
      سلام منو به جان یامان برسون
      کسی در مورد مهاجرت به آلمان اطلاعاتی داره بگه ممنون

سلام سلام تشکر امیدوارم همچنین برای شما

برای المان ک حقیقتش خودم زیاد تحقیقاتی نکردم ولی خب میتونم بپرسم یا یکی از دوستام هستش دخترم هست میتونم بهم دیگ لینکتون کنم اگ بخاین اگ ن هم ک هیچی خودم یه سری اطلاعات کلی میگیرم واینکه رشته مد نظرتون چیه واینا ولی اگ مصمم هستین سریع تر اقدام کنین چون خبرای جذابی تو راهنیست برا مهاجرت در این حد بگم قراره از بعد فوریه ترکیه هم ویزا دار بشه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdimahmoudi نمایش پست ها
      سلام سلام تشکر امیدوارم همچنین برای شما

برای المان ک حقیقتش خودم زیاد تحقیقاتی نکردم ولی خب میتونم بپرسم یا یکی از دوستام هستش دخترم هست میتونم بهم دیگ لینکتون کنم اگ بخاین اگ ن هم ک هیچی خودم یه سری اطلاعات کلی میگیرم واینکه رشته مد نظرتون چیه واینا ولی اگ مصمم هستین سریع تر اقدام کنین چون خبرای جذابی تو راهنیست برا مهاجرت در این حد بگم قراره از بعد فوریه ترکیه هم ویزا دار بشه
      مرسی ممنونم
      فعلا که نمیتونم وگرنه از این کشور و مردم اش فرار میکردم دانشجوی کارشناسی ادبیات آلمانی هستم برای ارشد و دکترا منظورم بود یه اطلاعات کلی میخواستم که اگه بپرسین ممنون میشم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrasaa نمایش پست ها
      مرسی ممنونم
      فعلا که نمیتونم وگرنه از این کشور و مردم اش فرار میکردم دانشجوی کارشناسی ادبیات آلمانی هستم برای ارشد و دکترا منظورم بود یه اطلاعات کلی میخواستم که اگه بپرسین ممنون میشم
      حتما تا فردا بهتون خبر میدم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خب خب اولین قدم واسه مهاجرت اینه ک خودتون مصمم باشین به اون عهدی ک با خودتون بستین البته همه اینا رو وقتی بش فکر میکنیم ک خب طبیعتا با خانواده به نتیجه کلی رسیده باشیم وحالا خودمونیموخودمون یه راه ک میتونه راحت خوشبختیتو تضمین کنه یا خیلی زندگیتو عوض کنه و به کل نابودت کنه ک این نابودی هر چیزی میتونه باشه میتونه سلامتیت باشه روانت باشه خانوادت باشه و خیلی چیزای دیگه پس بیین داری برای زندگیت تصمیم میگیری شاید اینارو قبل کنکورم شنیده باشی ولی من ادمی نیستم کبخام کلیشه ایی صحبت کنم چیزایی ک میگم عین واقعیت بوده و طی همین یه ماه گذشته واسم اتفاق افتاده پس نیومدیم ک ی سری حرفای تکراری بزنیم همش از ته قلبمه اینام دارم واس دل خودم مینویسم چون واقعا اذیت شدم این چن وقت واقعا ......داشتم میگفتم نگا کن وقتی تصمیم میگیری از کشورت خارج شی مطمعنا هدف بزرگتری مد نظرت یا یه زندگی راحت تر و خب چیزای سخت راحت بدست نمیان .... خب حالا کاری ندارم فکر میکنی ک تصمیمتو گرفتیو میخای ک بسازی ایندتو از جایی ک حتی پاتم بهش وا نشده بر من ک اینجوره ولی خب حالا ک تصمیمو گرفتی و خانوادتم اوکی دادن دیگ میمونی خودتو خودت بین میتونی یه فضای جدید... مردم جدید.. فرهنگ جدید.. غذا های جدید .. شرایط ا و هوایی...زبان جدید ....تنهایی...غذا های سبک دیگ هر شب بهت چلو کباب نمیدن ک دیگه حالا اگ بابا هه پولداره وبهت حال میده ک هیچی ما با اون قشر کاری نداریم.... ولی خب سخته همه چیزش ولی وقتی میارزه ک اون اینده قشنگتو لحظه ب لحظه جلو چشمت بیاری .از طرف دیگ میتونه ازت یه ادم مستقلی بسازه یه انسان خود ساخته یه ادم که سرد گرم زندگیو تو سن پایین چشیده و مطمعنا اگ سربلند بیرون بیاد میتونه به خودش افتخار کنه و اون موقعست ک اون ادمی شده ک از درون پخته ولی خب این مسیر چاله چوله زیاد داره ک واردش نمیشیم بالاخره یه کشور ازاد تریه بعد خب تو سنی هستیم ک دوس داریم خیلی از چیزارو تجربه کنیم و...بماند . میگم این داستانام هست .نکته دیگ ایی ک باید بگم اینه ک فک نکنین ک خب حالا ک دارم میرم اونور خب همه چی گل وبلبله و بهشتیه واس خودش نه عزیز دلم از این خبرا نیست دلتو صابون نزن . حالا دیگ کم کم بحثو جمع کنم واینم بگم ک برای مهاجرت برعکس اون چیزی ک خودم فکر میکردم مهاجرت خانوما خیلی بیشتر از اقایون جواب داده وخودم با کسایی ک حرف زدم بیشترشون دختر بودن اینجام شانس نیاوردیم ....واین که دخترا فک نکنن ک مهاجرت براشون سختتره واین چیزا اتفاقا اونا موفق تر بودن حداقل تودور بریا من .فلا فک کنم کافیه

عصرتون بخیر مواظب خودتونم باشین
      (گفتم اینواینجوریم بزارم ک بعضیا ک متوجه نشدن ببینن خو ذوق دارم دیگ)

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خب خب امروز در مورد سربازی پسرا میخام یه چیزای بگم اینو تودو تا پارت منیویسم چون یکم داستان داره خب برای خروج از کشور حقیقتش باید دانشجو بشین بعد بتونین از کشورخارج شید .البته این که قبلش برید سربازی به قصد اینکه دیگه خیالتون راحت بشه به نظرم اشتباهه محضه علاوه بر اینکه باعث سرد شدنتون از درس میشه ....معلوم نیست چ اتفاقاتی تو اون دوسال براتون بیوفته اونم تو این مملکتی ک روز به روزش اتفاقای عجیب و غریب میوفته چ برسه به دوسال تازه از طرف دیگه سربازی رفتن با مدرک دیپلم به نظرم اشتباهه محضه صرفا باید پادویی کرد و خب اذیت میشین و کلا من تایید نمیکنم ک سربازی برید فقط صرفا برای اینکه راحت بتونید از کشورخارج بشین و وارد بشین نمیارزه خدایی.......حالا راهی ک من جلو پاتون میزارم ...ک خودمم همین کارو انجام دادم و فلا از نظرم بهترین راه فرار همینه .....خب این راه دانشجو شدنه ینی شما میری یکی از این دانشگاه های غیر انتفاعی یا ازاد ثبت نام میکنی به این صورت ک این ثبت نام سوریه ینی یه رشته با حداقل هزینه ثبت نام میکنی و حتی هیچ واحدی برنمیداری و در صورت امکان اصن مرخصی بگیر ینی فقط شهریه ثابتو میدی همین مثلامن خودم در حال حاضر ....دانشجوکاردانی اموزش ابتدایی هستم البته با احترام به تمام دانشجویان این رشته منظورم اینه ک این از همه ارزونتر بود و ینجوری تو سایت نظام وظیفه به عنوان دانشجو در نظر گرفته میشی حالا این وسط کلی نامه بازی داره ک اگه سوالی بود در خدمتم حالا دانشجو شدین دیگه کارتونو از تو سایت نظام وظیفه پیگیری میکنید ک اونجا بحث ودیعه میاد وسط عرضم ب حضورتون ودیعه ها قیمت های مختلف دارن همین سال 99 ک دارم باهتون صحبت میکنم قیمت ودیعه چار ساله ک تغییری نکرده برای سفر سیاحتی پونزده میلیونه و زیارتی سه تومنه ک من برای ترکیه سیاحتی رو زدم البته اینم بگم ک یه سری از دوستام زیارتی زدن و سفر به عراق داشتن و از اونور اومدن ترکیه ک اینم راهی هست ولی خب خطرات خدشو داره ک بتونی از اونر بتونی بیای ترکیه ولی خب ارزونتره دیگه .....فک کنم برا امروزکافیه یه پارت دیگ حالا بعدا در مورد سربازی میگم بهتون

عصرتون بخیر فلا خدافظ مراقب خودتونم باشین

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چه قدر عالیییی
      من خودم ترکم و عاشق ترکیه
      براتون خیلی زیاد آرزوی موفقیت میکنمممممم ❤❣
      اسرار خرابات به جز مست نداند

هشیار چه داند که در این کوی چه راز است

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asma80 نمایش پست ها
      چه قدر عالیییی
      من خودم ترکم و عاشق ترکیه
      براتون خیلی زیاد آرزوی موفقیت میکنمممممم ❤❣

مرسی خیلی خیلی ممنونم ایشالله خبرای خوبی ازت بشنوم.

شاید همو اونجا دیدیم ولله

منم براتون ارزو موفقیت میکنم بالا بالا ها ببینمت دختر

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      up

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن