خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: فوری!!! کمک

1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات

فوری!!! کمک

از بچه هایی که تاملند هستن امروز افلاین کلاس شما کار میکنه؟؟؟من نتم مشکلی نداره ام کلا سایت خیلی دیر اپلود میشه یعنی من زدم روی درس های من وارد شدم بعد 3 دقیقه ویدیو و جزوات میاره بعد که وارد شدم الان شیمی(اقاجانی) دیدم از دقیقه 30 به بعد قطع میشه میخواستم بدونم مال شما اینجوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واینکه تاملند زنگ میزنم میگه مشغوله!!!!!!!!!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فرمت پلیر پخششون رو عوض کردن برای من این مشکل چند روز پیش پیش اومد ولی الان رفتم یه نگاه کردم درست بود(البته سی دقیقه منتظر ننشستم ولی رفتم دقایق جلو تر رو دیدم درست بود)

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_a نمایش پست ها
      فرمت پلیر پخششون رو عوض کردن برای من این مشکل چند روز پیش پیش اومد ولی الان رفتم یه نگاه کردم درست بود(البته سی دقیقه منتظر ننشستم ولی رفتم دقایق جلو تر رو دیدم درست بود)
      مال منم درست شد زنگ زدم بهشون !!! نمیدونم یه مدتیه مدشده هم کلاسینو هم تاملند و هم یه بارم ماز برای ازمونش میگن حمله سایبری داشتیم ! حالا نمیدونم راست میگن یا نه !!!
      توام اقاجانی هستی؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الان چک کردم مشکلی نداره مثل همیشه هست

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      الان چک کردم مشکلی نداره مثل همیشه هست
      داداش جلسه12 پایه الان من دقیقه 57 و ثانیه 48 گیر کرده و نتم مشکلی نیست میشه اونم یه چک بکنی؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      اولش دقیقه 30 گیر کرد بعد اون درست شد الان این!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      داداش جلسه12 پایه الان من دقیقه 57 و ثانیه 48 گیر کرده و نتم مشکلی نیست میشه اونم یه چک بکنی؟
      کلاس آقاجانی نیستم، این اطلاعیه رو داخل سایت زده :دانش‌آموز عزیز؛ ممکن است برای مشاهده آفلاین کلاس‌ها دچار مشکل شده باشید، بخش پشتیبانی سایت در حال پیگیری این موضوع می‌باشد و به زودی این مشکل رفع خواهد شد. با تشکر از صبر و شکیبایی شما
      نگران نباش رفع میشه مشکل

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      مال منم درست شد زنگ زدم بهشون !!! نمیدونم یه مدتیه مدشده هم کلاسینو هم تاملند و هم یه بارم ماز برای ازمونش میگن حمله سایبری داشتیم ! حالا نمیدونم راست میگن یا نه !!!
      توام اقاجانی هستی؟
      نه شیمی کلا کلاس نمیرم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم تاملند میرم ولی همینجوری قطع میشه گفتن درحال رقع مشکلن حتی کلاس استاد بابایی دیروز۴۰دقیقه قطع شد

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eligram1400 نمایش پست ها
      سلام منم تاملند میرم ولی همینجوری قطع میشه گفتن درحال رقع مشکلن حتی کلاس استاد بابایی دیروز۴۰دقیقه قطع شد
      اوکی !! از مهر به بعد اینجوری شده من فکر کردم فقط خودمم و حتی نتمم عوض کردم
      نمیدونم چرا اینقدر ضعیفن استودیو به اون عظمت دارن و این همه کارمند نمیتونن یه تیم حرفه ای جمع کنن که پنل اینجوری نباشه!! حالا کلاسینو برعکسش استودیو مضخرف پنل درجه 1

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن